oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:WYWIADY:. ˇ .:BLOG:. ˇ .:Cennik 2017:. ˇ .:Programy 2017:. ˇ .:Tournee 2018:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Listopad 25 2017 11:59:16
Nowe Fotografie:
Cyrk SAFARI 2017:Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 335
Najnowszy Użytkownik: czlowiek
Polecamy

Wideo
AC info: Po dwóch latach przerwy, Cirque du Soleil - Ponownie w Polsce. Szczegóły poniżej:


stat4u
Nowy napis czeskiego Cyrku Variete Ohana
W sezonie 2017 do Polski dzięki uprzejmości agencji Artystycznej TRAMP przyjechał nowo powstały czeski cyrk, Cyrk Variete Ohana z zupełnie nowym międzynarodowym programem. Jak każdy cyrk, Variete Ohana również inwestuje tym razem dyrekcja zakupiła nowy oświetlany napis "Ohana", który zdobi czubek namiotu na masztach.
Zdjęcie nowej inwestycji prezentujemy Państwu poniżej:

Image and video hosting by TinyPic
Wystawa Sztuki Cyrkowej Nowy Sącz 2017-Fotogaleria
Cyrk Safari 2017

HotNEWS: W czerwcu br. w Nowym Sączu odbyła się jedyna w Polsce wystawa Sztuki Cyrkowej, przygotowana przez miłośnika cyrku - Maksymiliana. W naszej galerii można już teraz zobaczyć zdjęcia z wystawy, aby przejść do fotogalerii z wystawy należy kliknąć TUTAJ
Cyrk Metropol ma nowy namiot!
Cyrk Metropol 2k17
W sezon 2017 cyrk Metropol wyruszył z zupełnie nowym międzynarodowym programem, jednak dyrekcja nadal inwestuje, tym razem zakupiono nowy dwumasztowy namiot w kolorystyce czerwono-żółtej, na czubku namiotu znajdują się trzy korony. Zainwestowano również w oświetlenie pod cyrkowym namiotem , a mianowicie zakupiono węże ledowe,które oświetlają maszty podczas trwania widowiska. Jak widać dyrekcja bardzo dba o wizerunek swojego cyrku. O kolejnych nowościach będziemy informować na bieżąco. Poniżej prezentujemy zdjęcie nowego namiotu Cyrku Metropol.

Nowa forma reklamy w polskim Cyrku Wictoria!
Cyrk WICTORIA 2k17
Cyrk Wictoria w tym roku w trasę wyruszył z zupełnie nowym namiotem o czym informowaliśmy na początku sezonu. Jednak to nie koniec nowych inwestycji, tym razem dyrekcja zainwestowała w nową formę reklamy, a mianowicie jest to wielki bilbord zamieszczony na rowerze. Znajdują się na nim informacje takie jak: nazwa cyrku, sezon 2017 oraz podany jest szczegółowy program. W dniu dzisiejszym artyści występują w Goleniowie (woj. zachodnio-pomorskie). Z całą pewnością jest to dobry unikalny pomysł (w ubiegłych sezonach stosował go w okresie letnim również Cyrk Korona) natomiast w tym roku stosuje go jak na razie jedyny w swoim rodzaju - Cyrk Wictoria. Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcie nowej formy reklamy.

Image and video hosting by TinyPic
Konkurs: Wygraj smycz oraz długopis Europarku Krasnal
Konkurs
W związku ze zbliżającym się w Polsce okresem wakacyjnym, dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalny konkurs. Tym razem do wygrania jest smycz oraz długopis Europarku Krasnal. Aby wygrać należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie: W którym roku powstał oraz ile lat w tej chwili działa na polskim rynku Europark Krasnal W treści E-maila prosimy dołączyć również uzasadnienie (w kilku zdaniach) dlaczego to właśnie do Ciebie powinna trafić nagroda!. Nagrodzimy dwie pierwsze poprawne odpowiedzi!. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 30 czerwca br. pod adresem e-mail: portal-arenacyrkowa@wp.pl
Żywiec: Dwa cyrki tego samego dnia!
KORONA 2k17
Już jutro tj. 18.06.2017 (Niedziela) do Żywca (woj. Śląskie) zawitają dwa polskie cyrki, największy polski cyrk Korona oraz Cyrk Safari. Z całą pewnością jest to niecodzienna sytuacja, która pojawia się teraz pierwszy raz na przełomie kilku ostatnich lat. Cyrk Korona swoje miasteczko rozstawi na placu przy ulicy Jana Pawła II, a jubileuszowy spektakl "Wielki Jubileusz - 25 lat z wami" odbędzie się o godzinie 16.00. Natomiast Cyrk Safari swoje miasteczko rozstawi na placu przy Amfiteatrze pod Grojcem a widowisko zaplanowano na godzinę 15.00.
Z całą pewnością będzie to walka o widza, a który cyrk wygra okaże się już jutro, my jednak mamy nadzieję,że w obu cyrkach frekwencja dopisze, a publiczność będzie zachwycona ze spektakli. Warto dodać,że zarówno Korona jak i Safari ma doskonale zrobioną reklamę w Żywcu.
Relacja z przedstawienia Cyrku Arena w Nowym Dworze Mazowieckim
Cyrk Arena 2o17
W piątek 26 maja do Nowego Dworu Mazowieckiego przyjechał jeden z trzech największych polskich czołowych Cyrków - Cyrk Arena.Miasteczko cyrkowe stanęło na planu przy ulicy Wojska Polskiego, obok kościoła. Zaś widowisko odbyło się o godzinie 17.30. Redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Arena stacjonujący w Nowym Dworze Mazowieckim w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa relację z widowiska. Życzymy miłej lektury.


Około godziny 17.00, czyli pół godziny przed planowanym rozpoczęciem widowiska ekipa techniczna rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowy namiot. Na zegarach wybiła godzina 17.30, zgasły światła a na arenie pojawiła się parada z udziałem bajkowych postaci tym samym rozpoczynając widowisko. Pierwszą część spektaklu rozpoczął pokaz akrobatyczny na linie pionowej a zaprezentowała go Anna Koltakchyan.
Następnie w akrobacjach na maszcie wystąpiła Olga Glovatska, zaś chwilę później na arenie pojawił się 13 letni Alex - finalista ukraińskiej edycji programu "Mam Talent" prezentując na arenie pokaz ewolucji na luźnej linie poziomej. Kilka minut później na arenie pojawili się bracia Grand w pokazie skoków na batucie. Zaś pierwszą część widowiska przed nowodworską publicznością zakończył pokaz zwierząt ze stajni cyrku Arena, a zaprezentował go Mirosław Złotorowicz.Podczas przerwy,która trwała około 20 minut na najmłodszych widzów czekały przejażdżki na kucykach czy wielbłądach, można było także zakupić popcorn lub watę cukrową oraz skorzystać z oferty bistro cyrku Arena. Około godziny 18.50 rozpoczęła się druga część widowiska a na arenie pojawił się Thomas Ringel z pokazem lwów afrykańskich, które z pewnością stały się hitem sezonu 2017.
Chwilę później na arenie ponownie pojawił się Mirosław Złotorowicz tym razem z pokazem tzw. wyższej szkoły jazdy konnej. Kilka minut później w pokazie akrobatycznym tzw. ramce wystąpili w duecie Sasza i Anna. Ostatnim punktem tegorocznego jubileuszowego spektaklu Cyrku Arena był pokaz akrobacji na drążkach tzw. Reki, a zaprezentowali go oczywiście bracia Grand. Program przygotował i poprowadził Mirosław Złotorowicz, natomiast o dobry humor widzów dbali klauni Oleg & Olga. Frekwencja w Nowym Dworze Mazowieckim wyniosła około 65 %
Relacja z przedstawienia Cyrku Arena w Grodzisku Mazowieckim
Cyrk ARENA 2017
W dniu dzisiejszym redakcja naszego portalu odwiedziła Cyrk Arena, stacjonujący w Grodzisku Mazowieckim.
Miasteczko cyrkowe rozłożyło się na placu przy ulicy Królewskiej obok Lidla. Natomiast widowisko odbyło się o godzinie 17.30. Nasza redakcja miała okazję obejrzeć dzisiejsze widowisko w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa relację z występu. W Grodzisku Mazowieckim frekwencja wynosiła około 90%.


Około godziny 17.00 czyli 30 minut przed planowym rozpoczęciem widowiska, ekipa techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowy namiot. Chwilę po godzinie 17.30 widowisko rozpoczęła parada bajkowych postaci.
(Widowisko rozpoczęło się z lekkim opóźnieniem ze względu na dużą frekwencję).
Jako pierwsza na arenie wystąpiła Anna Koltakchyan w przepięknym pokazie akrobacji na linie pionowej. Następnie w pokazie akrobacji na maszcie swoje umiejętności zaprezentowała Olga Glovatska. W pierwszej części widowiska zgromadzona w Grodzisku Mazowieckim publiczność mogła zobaczyć jeszcze:
pokaz luźnej liny poziomej,który zaprezentował finalista ukraińskiej edycji programu "Mam Talent" - 13 letni Alex. Chwilę później na arenie pojawili się bracia Grand, znani z zeszłorocznego widowiska Cyrku Arena w pokazie akrobacji na batucie w nowym stylu. Pierwszą część widowiska zakończył pokaz zwierząt Cyrku Arena, który poprowadził Mirosław Złotorowicz. Po około 20 minutowej przerwie drugą część spektaklu rozpoczął pokaz pięknych lwów,który zaprezentował Thomas Ringel. Następnie na arenie wystąpił ponownie Mirosław Złotorowicz, tym razem w pokazie wyższej szkoły jazdy. Kilka minut później pokaz akrobatyczny tzw Ramkę na arenie zaprezentowali Sasza i Anna. Widowisko zakończył pokaz Reki czyli akrobacje na drążkach. O dobry humor widzów dbał klaun Oleg. Widowisko zaś przygotował i poprowadził Mirosław Złotorowicz. Już wkrótce w naszej fotogalerii ukażą się zdjęcia z dzisiejszego spektaklu. Jednocześnie wszystkich Państwa zachęcamy do obejrzenia widowiska na żywo. Warto dodać,że podczas dzisiejszego widowiska, pojawili się goście między innymi Aneta Zalewska.
Relacja z przedstawienia Cyrku Królewski w Działdowie!
Cyrk Królewski 2o17
W dniu dzisiejszym redakcja naszego portalu odwiedziła nowo powstały Cyrk Królewski, stacjonujący w Działdowie (woj. Warmińsko - Mazurskie). Cyrkowe miasteczko rozłożyło się na placu przy ulicy Ludwika Rydygiera. Widowisko natomiast odbyło się o godzinie 15.00. Warto dodać,iż w Działdowie frekwencja wyniosła około 100 % publiczności. Przygotowaliśmy dla Państwa tradycyjnie relację z dzisiejszego przedstawienia.

Około godziny 14.30 ekipa techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowy namiot, zaś chwilę po godzinie 15.00 na arenie pojawił się aktor teatru oraz sceny warszawskiej, król Cyrku - Wojciech Jóźwik tym samym rozpoczynając cyrkowe widowisko. Jako pierwszy na arenie pojawił się Ewaryst Tomczak znany także jako "George de Foe" z niesamowitym a zarazem wymagającym stu procentowej koncentracji i precyzji pokazem balansu ze szkłem, następnie na arenie, działdowska publiczność miała okazję zobaczyć antypody czyli pokaż żonglerki nogami,którą zaprezentował absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku - Tadeusz Troka. Natomiast ostatnim punktem pierwszej części widowiska był pokaz balansu na drabinkach, w wykonaniu Arnolda Sowińskiego. Następnie ogłoszona została kilku minutowa przerwa. W drugiej części widowiska, podziwiać można było pokaz żonglerki, zaprezentowany przez Ewarysta Tomczaka, pokaz zwierząt egzotycznych (ptaki oraz węże) - Tadeusz Troka oraz ruchome wałki,których pokaz przedstawił Arnold Sowiński. Przez cały wieczór podczas widowiska o dobry humor widzów dbał klaun Tuptuś. Zaś konferansjerem widowiska był Wojciech Jóźwik. Warto dodać,że Cyrk Królewski ma bardzo ciekawy program, jest zadbany,czysty, codziennie pojawiają się nowe inwestycje oraz prowadzony jest z pasją. Gratulujemy dyrekcji pomysłu i życzymy 100 % frekwencji w każdym odwiedzanym mieście. Już wkrótce w naszym portalu ukażą się zdjęcia z dzisiejszego widowiska.
Cyrk Królewski 2017 - Plakat
W poprzednim artykule pokazywaliśmy Państwu ulotkę promującą najnowszy spektakl sezonu 2017 Cyrku Królewski, teraz przyszedł czas na plakat, a prezentuje się on następująco:
Image and video hosting by TinyPic
Materiały Reklamowe 2017 - Cyrk Królewski
Dzisiaj prezentujemy Wam ulotkę promującą nowy spektakl sezonu 2017 nowego polskiego Cyrku Królewski.
Już w najbliższy poniedziałek 1 maja w naszym portalu ukażą się zdjęcia oraz relacja z występu.
Image and video hosting by TinyPic
Strona 6 z 83 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta Główna
right border
unten links unten rechts


1692967 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie