oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2018:. ˇ .:Programy 2018:. ˇ .:Tournee 2018:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Czerwiec 19 2018 23:40:26
Nowe Fotografie:
Cyrk Safari 2018


Cyrk Wictoria 2018Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 329
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: Gracjan Karczewski
Ogłoszenia!
Kiev Circus
Imperial Show
poszukuje:
pracowników
technicznych
do budowy i rozbudowy
namiotu cyrkowego
kontakt: 536-416-991

Reklamowy
poszukuje:
pracy w Cyrku
Kontakt: 692-603-003

Chcesz bezpłatnie dodać swoje
ogłoszenie w naszym Portalu?
Skontaktuj się z naszą redakcją
pisząc na E-mail'a:
redakcja@arenacyrkowa.hub.pl
Partnerzy Portalu:AC info: Zalogowani widzą więcej!

stat4u
Duet Cramer zamiast Mariny w Cyrku Zalewski!
CYRK ZALEWSKI 2o17
Już jutro tj. 17 lutego w Pruszkowie odbędzie się premiera nowego międzynarodowego spektaklu w sezonie 2018 pod namiotem jednego z czołowych polskich cyrków - Cyrku Zalewski. Miasteczko cyrku zostało ustawione na placu przy zbiegu ulicy Sygietyńskiej z alejami Wojska Polskiego. Jakiś czas temu oficjalnie został podany repertuar tegorocznego widowiska. Jak się jednak okazuje zaszły w nim drobne zmiany a mianowicie pierwotnie w spektaklu miała wystąpić Marina Kuprianowa z pokazem Hula Hop, niestety z nieznanych przyczyn artystka nie wystąpi w spektaklu. W zamian do programu wprowadzono pokaz duetu Cramer (artystów można było zobaczyć w latach ubiegłych w programie Cyrku Arena)
Szczekaczka Cyrku Arena zyskała nowych barw
Cyrk Arena 1205
Cyrk Arena , jeden z czołowych polskich cyrków już niedługo rozpocznie sezon 2018. Jak dotychczas wiadomo,iż w programie można będzie zobaczyć akrobacje na wrotkach oraz pokaz duetu Krot, który zaprezentuje tresurę mieszaną kotów i psów. Oprócz tego w widowisku zobaczymy również tradycyjnie pokaz zwierząt ze stajni cyrku Arena a wśród nich: wielbłądów, kucy, lam czy osłów. Jednak zmiany zaszły nie tylko w programie ale również jak co roku w wyglądzie logistycznym cyrku, a mianowicie odnowiono samochód reklamowy cyrku tzw. "szczekaczkę".

Pojawił się bowiem po obu stronach wozu napis z nazwą Cyrku oraz cyrkowe motywy.
Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
"Magia Areny" - czyli nowy spektakl Cyrku na Scenie
Cyrk na Scenie TRAMP
Już w sobotę 24 lutego odbędzie się premiera nowego spektaklu estradowo cyrkowego pt "Magia Areny" prezentowanego przez Cyrk na Scenie agencji artystycznej TRAMP. Dotychczas widowisko można było oglądać pod szyldem "Zimowy Cyrk na Scenie" z wystrojem typowo świątecznym. Jednak już niebawem się to zmieni, w odnowionym spektaklu podziwiać będzie można artystów z Białorusi, Ukrainy i Polski a także uczniowie z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. O dobry humor widzów zadba znany wszystkim clown Andriej.
Tekst alternatywnyCyrk Zalewski 2018 - Druga wersja Plakatu
Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam plakat jakim Cyrk Zalewski reklamować będzie swój program w sezonie 2018, jak się jednak okazuje to nie wszystko, powstał bowiem drugi wariant plakatu reklamującego tegoroczne widowisko. Zdjęcie prezentujemy poniżej.

Image and video hosting by TinyPic
Plakat Cyrku Zalewski - Sezon 2018
Poniżej prezentujemy Wam, plakat jakim polski Cyrk Zalewski promować będzie swój najnowszy spektakl sezonu 2018, którego premiera odbędzie się w Pruszkowie w weekend 17-18 lutego

Image and video hosting by TinyPic
Ulotka reklamująca Cyrk Zalewski w sezonie 2018!
Dzisiaj prezentujemy Wam ulotkę reklamową , jaką jeden z czołowych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski będzie promował swoje widowisko podczas sezonu cyrkowego 2018. W programie zobaczymy: Akrobatów, Koło Śmierci, Linoskoczków z Ameryki Południowej, Wielkie Show Iluzji, a także: Wielbłądy, Konie Palomino, Kozy oraz Pieski. Publiczność rozbawiać będzie znany z poprzedniego sezonu Clown RiCO. Na najmłodszych widzów czekać będzie niespodzianka, niesamowita atrakcja - Dinozaur. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia widowisko na żywo pod namiotem Cyrku Zalewski.
Tekst alternatywny
Plakat Cirkus Ohana 2018
Cyrk Ohana
W dzisiejszym artykule przybliżymy Państwu nieco bardziej widowisko 2018 czeskiego Cirkus Ohana, a także zaprezentujemy plakat jakim cyrk reklamować będzie się w sezonie,który wystartuje już w piątek 16 lutego w miejscowości Nový Bydžov. Przedstawienia w tym mieście odbywać się będą do 18 lutego włącznie, w piątek o godzinie 17.00 natomiast w weekend 17-18.02 o godzinie 14.00. Miasteczko cyrkowe rozstawi się na placu cyrkowym przy ulicy Revoluční. W tegorocznym repertuarze na widzów czekać będzie moc atrakcji przygotowanych przez Cyrk.Wśród nich między innymi na arenie widzowie zobaczą pokaz uchatek kalifornijskich,który zaprezentują Gary & Conchi Munoz oraz prezentacja umiejętności cyrkowych słonicy o imieniu "Baby". Tegoroczne widowisko wyreżyserowane jest na temat motywów z filmu Jumanji. W programie będzie można zobaczyć także pokaz żonglerki, ekwilibrystyki, akrobacje w sieciach, chińskie tyczki. Według naszych informacji w programie zobaczymy również artystki znane z zeszłorocznego widowiska Cyrku Korona,
Žanetę Němcovą w pokazie ewolucji napowietrznych, oraz Natalię Olchovską w pokazie latającej kuli.
Poniżej plakat jakim Cirkus Ohana reklamować będzie się podczas tegorocznego sezonu.

Tekst alternatywny


Cirkus Humberto wkrótce rozpocznie Sezon 2018!
Cyrk Humberto
W czwartek 15 lutego, sezon cyrkowy 2018 rozpocznie Czesko - Słowacki Cyrk Humberto. Premiera nowej produkcji cyrkowej Humberto pt. "Największe Show 2018" odbędzie się w miejscowości Mladá Boleslav, gdzie artyści zagrają łącznie 10 spektakli występując do niedzieli 25 lutego włącznie. Spektakle podziwiać będzie można od wtorku do piątku o godzinie 17.00 zaś w weekendy o godzinie 16.00 z wyjątkiem ostatniej niedzieli ponieważ tego dnia artyści wystąpią o godzinie 11.00. W poniedziałek 19 lutego artyści mają tzw. "dzień straty", czyli dzień w którym nie odbywają się pokazy. W tegorocznym programie na widzów czekać będzie moc atrakcji a wśród nich: pokaz żonglerki oraz ewolucje na linie pionowej - Andrea Vegh (Węgry), napowietrzne akrobacje w sieciach - Otilia (Meksyk), pokaz Hula Hop zaprezentuje artystka z Uzbekistanu - Ekaterina Sazonova, pokaz trzech słoni afrykańskich - Ronald Spindler (Niemcy), ewolucje na linie pionowej zaprezentują zdobywcy brązowych medali na międzynarodowym festiwalu sztuki Cyrkowej w Massy - Mesa Brothers (Kolumbia), pokaz białych lwów oraz numer stójkarski - Hynek Navrátil jr. (Czechy), akrobacje na szarfach, antypody - Ludwig Navrátil (Czechy), pokaz Duży i Mały - Hynek Navrátil St. (Czechy), pokaz 20 zwierząt egzotycznych - rodzina Navrátil (Czechy) a także pokaz Pudli Królewskich. O dobry humor widzów zadba klaun Tommy (Izrael). Jak widać widowisko zapowiada się bardzo ciekawie. 16 lutego natomiast z nowym repertuarem w sezon 2018 wystartuje nowo powstały w 2017 roku czeski cyrk, Variette Ohana.
Cyrk Wictoria poszukuje Pracowników Technicznych
Cyrk Wictoria 2018
Cyrk Wicoria poszukuje Pracowników Technicznych do budowy i rozbudowy miasteczka cyrkowego.
Marzy Ci się praca w Cyrku!? Chcesz spróbować czegoś nowego?
Zadzwoń już teraz! Cyrk zapewnia zakwaterowania, wynagrodzenie oraz wyżywienie. Nie zwlekaj, może to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie. Telefon kontaktowy: 730-979-555
Radość i solidarność! Kończy się "Arriva la Befana al Circo" 2018
Circo Orfei
Tyle radości i solidarności przez cztery dni "Arriva la Befana al Circo" na rzecz Airc czyli Włoskiego Stowarzyszenia Badań nad Rakiem, w Campagna Lupia w prowincji Wenecja.
W tym roku potwierdzono także sukces imprezy, podczas której setki osób przekroczyły wejście, barwnego namiotu, Cyrku Davida Orfei. Publiczność, która co roku bierze udział w inicjatywie grupy Pro Lughetto, która od ponad trzydziestu lat jest zaangażowana w sukces tej imprezy. Wygląd ludzi bawiących się i podekscytowanych euforycznych dzieci, przed kolejnymi numerami cyrkowymi, dał organizatorom ogromną radość z ich ciężkiej pracy. Wiele osób zaangażowanych w sukces tego wydarzenia: od wolontariuszy Airc do grupy Pro Lughetto i do Ochrony Obywatelskiej, którzy nieustannie kierują się bezpieczeństwem, poza strukturami, do prezentera Fabrizio Rovoletto, który powitał nas w sposób szczery i postawił na Łatwość, jak robimy z przyjaciółmi, którzy znali się od lat. Dochód z tych dni trafi do Departamentu Onkohematologii Szpitala Cywilnego Dolo (VE) i do korzystnych celów Cyrku. Redakcja pragnie podziękować Fabrizio Rovoletto i wszystkim jego pracownikom za życzliwą współpracę i koncesję.
Autor Tekstu: Nasz Partner z Włoch - Circus News
Poznaj laureatów 42 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo!
42 Monte Carlo Festiwal
Wczoraj tj. 23 stycznia 2018 podczas wieczornego przedstawienia odbyła się gala wręczenia nagród laureatom 42. Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. W tym roku rozdano 2 złote klauny, 3 srebrne oraz 5 brązowych, ponadto wyłoniono również zwycięzców nagród specjalnych. Wśród Jury tegorocznego Festiwalu można było zobaczyć tradycyjnie rodzinę książęcą Monaco, ale również naszego rodaka - właściciela Cyrku Wielki, Jerzego Koziaka. Oficjalnie impreza zakończy się 28 stycznia. Natomiast już w lutym w tym samym miejscu tak jak już wcześniej informowaliśmy odbędzie się 7 Międzynarodowy Festiwal Nowej Generacji. A wyniki 42 festiwalu prezentują się następująco:Złoty Clown:

1. Grupa akrobatyczna z Szanghaju

2. Merrylu & Jozsef Richter - pokaz woltyżerki na koniach


Srebrny Clown:

1. Sergey Prosvirnin - Clown

2. Duo Stauberti - stalowe maszty

3. Duo Ballance - pokaz hand to hand


Brązowy Clown

1. Duo 2-Zen-O

2. Akrobatyczna trupa z Mongolii- monocykle

3. Grupa Vavillov- akrobatyka

4. Michael Ferreri- żonglerka

5. Trupa the Herous- latające trapezy


Nagroda Publiczności: - Merylu i Jozsef Richter (woltyżerka na koniach)

Nagroda Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych - Duet Stauberti (stalowe maszty)
Nagroda Księżniczki Antoinette - Arina Ivanova
Nagroda Specjalna od Jury - Teatr Akrobatyczny "Bingo"

Strona 6 z 90 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Site Translation
Nadchodzące Wydarzenia:

Aktualnie brak
nadchodzących
wydarzeń

WideoLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta Główna
right border
unten links unten rechts


1846643 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu