oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:KINO:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt z Redakcją:. ˇ .:FORUM:. ˇ .:Terminy :. ˇ .:o Nas:. ˇ .:EKIPA:.Sierpień 03 2015 21:05:38
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox Portalu
Partnerzy:

Ankieta Główna
Aby zagłosować w Ankiecie kliknij
TUTAJ
Cyrk Wisła rozpoczyna sezon 2015!
Cyrk Wisła 2015
Sezon Cyrkowy 2015 w Polsce , rozpoczął się praktycznie na dobre, jednakże nie wszystkie cyrki wyruszyły jeszcze w swoje tournee. Dzisiejszy artykuł dotyczyć będzie małego polskiego Cyrku Wisła, który swój sezon rozpocznie już w najbliższą sobotę 14 Marca w miejscowości Błonie (woj. Mazowieckie), miejscowość ta mieści się kilka kilometrów od Nadarzyna oraz Leszna. Cyrkowe Miasteczko "Wisły"rozłoży się na placu przy ulicy Lesznowskiej. Premierowe widowisko zaś rozpocznie się o godzinie 16.00.
Programy w sezonie 2015 odbywać się będą pod 2 masztowym szapitem , w kolorystyce czerwono zielonej. Jaki poziom widowiska w tym roku przygotowała dyrekcja "Wisły", tego zapewne dowiemy się już w najbliższą sobotę. Tymczasem chielibyśmy zaprosić wszystkich bardzo serdecznie na program Cyrku Wisła.
Narodowy Włoski Cyrk Medrano ponownie w Polsce!
Cyrk Medrano 2014 (1)Mamy wspaniałą informację dla wszystkich miłośników sztuki cyrkowej, a mianowicie wszystko za sprawą ponownego przyjazdu na tournee do Polski , Narodowego Włoskiego Cyrku Medrano prowadzonego przez dynastę Casartelli, Jak poinformował dzisiaj cyrk na swoim oficjalnym fan pagu na Facebooku , premiera nowego międzynarodowego widowiska sezonu 2015 odbędzie się w Krakowie już 10 kwietnia, Cyrkowe miasteczko "Medrano", stanie na parkingu przy Centrum Handlowym M1 przy ulicy Nowohuckiej oraz Alei Pokoju. Łącznie zaplanowano przed krakowską publicznością 15 występów, zaś premierowy o godzinie 18.00 10 kwietnia 2015. W widowisku zobaczymy: Słonie, Żyrafy, Wielbłądy, Konie, Lamy, Watussi, Kangury oraz Strusie, zaś na arenie wystąpią: ekwilibryści, akrobaci, tancerze oraz Clowni. Hitem sezonu zaś są ewolucje w Kuli Śmierci. Zapraszamy
Cyrk Zalewski wystąpił w Nowym Dworze Mazowieckim
Cyrk Zalewski 2015 NDMDzisiejszego popołudnia przed mieszkańcami Nowego Dworu Mazowieckiego zaprezentował swój najnowszy repertuar sezonu 2015 jeden z najsłynniejszych renomowanych polskich cyrków- Cyrk Zalewski. Szapito stanęło tradycyjnie na placu cyrkowym na Osiedlu Młodych obok kościoła przy ulicy Wojska Polskiego. Program zaś rozpoczął się punktualnie o godzinie 17.00 i potrwał 2 godziny 20 minut , wliczając przerwę. A więc tak do Nowego Dworu Mazowieckiego cyrkowcy przyjechali z miejscowości Wyszków oddalonej zaledwie kilka kilometrów od miejsca dzisiejszego spektaklu.
Redakcja naszego serwisu miała okazję podziwiać artystów podczas dzisiejszego widowiska z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa poniżej krótki reportaż dotyczący dzisiejszego show, życzymy miłej lektury.

Około godziny 16.30 pracownicy techniczni Cyrku Zalewski rozpoczęli sprawdzanie biletów oraz wpuszczanie widzów oczekujących na show pod cyrkowy namiot.
Na zegarkach dochodzi godzina 17.00 a więc czas zaczynać, na arenie pojawia się wspaniała parada z udziałem wszystkich wykonawców programu, wszystko to trwa około 5 minut w bardzo wspaniałym stylu, chwilę później na arenie pojawiają się artyści z Afryki , grupa Ghana Boys, chłopaki na arenie zaprezentowali nam wspaniały pokaz akrobatyczny, który z całą pewnością zaskoczył nie jednego z widzów, kolejno pojawił się artysta z Meksyku - Pablo Martinez, prezentując przed nowodworzanami pokaz żonglerki, występ ten jak i poprzedni nagrodzony został przez publiczność gorącymi oklaskami, kolejnym numerem był pokaz kóz zaprezentowany przez Mirosława,
Zaś jakiś czas później na arenie pojawił się syn dyrekcji Cyrku - Kamil Zalewski prezentując nam najpierw pokaz Wielbłądów a następnie Koni Palomino w rytmie słynnej piosenki znanej ze spektaklu Cirque du Soleil Saltimbanco, oczywiście mowa tutaj o piosence Kumalawe. Między numerami co jakiś czas pojawiał się clown Chupa Chups prezentując swoje repryzy, pierwszą część pokazu zakończył tzw "Konkurs jazdy Konnej", oczywiście wśród nowodworskiej publiczności znalazło się kilku odważnych śmiałków. Podczas 15 minutowej przerwy można było skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Cyrk, wśród których znalazły się między innymi możliwość zrobienia sobie pamiątkowej fotografii z małym białym lwiątkiem, przed szapitem cyrkowym na najmłodszych widzów czekały również wielbłądy na których można było się przejechać. Oczywiście można było także skorzystać z oferty cyrkowego bufetu gdzie czekało wiele przekąsek, pod namiotem również czekało kilka atrakcji na widzów, między innymi można było zakupić pamiątkowe gadżety a także zakupić watę cukrową czy popcorn. Jednakże czas szybko leci, a 15 minutowa przerwa dobiega końca, jest to więc znak ,iż czas rozpoczynać drugą część widowiska. Jako pierwszy w drugiej części show zaprezentował się Ludvik Berousek w uroczym pokazie śnieżnobiałych lwów, następnie na arenie podziwiać mogliśmy Sztrabaty w wykonaniu Macieja Sokołowskiego - zdobywcy srebrnego clowna na festiwalu sztuki cyrkowej w Warszawie, następnie na arenie ponownie pojawił się Kamil Zalewski tym razem prezentując niesamowity pokaz pod kopułą cyrku o nazwie LaserMan 2.0, zaś widowisko zakończył pokaz chłopaków z Ghana Boys , tym razem ponownie w pozach akrobatycznych. W programie niestety zabrakło Tatiany Kundyk prezentującej pokaz na Linie Poziomej oraz pokaz Akrobatyki na Szarfach. Artystka ta pojawi się już w marcu. Według nas program zaprezentował się rewelacyjnie, zaś nowodworska publiczność dopisała, frekwencja wyniosła 100 %, jednak trudno się dziwić , gdyż sama nazwa "Cyrk Zalewski" mówi sama za siebie, że chodzi tu o jeden z najsłynniejszych polskich cyrków. Jutro cyrkowcy wystąpią w Płońsku na Rutkach prezentując show o godzinie 17.00. Zaś w naszej fotogalerii czeka na państwa mnóstwo fotografii zarówno z programu jak i z budowy cyrkowego szapita. Wszystkich zachęcamy gorąco do odwiedzenia cyrku Zalewski w sezonie 2015. Program poprowadzili Bartłomiej Bukład oraz Kamil Zalewski.
Cyrk Safari rozpoczyna sezon 2015!
Cyrk SafariCyrk Safari - jeden z renomowanych polskich cyrków,działający od 1993 roku pod kierownictwem Andrzeja Słowika, cyrk początkowo funkcjonował pod nazwą "Pieniny" jednakże w 2005 roku nazwa ta została przekształcona w "Safari" i tak też jest do dnia dzisiejszego. Już niebawem artyści po raz pierwszy w sezonie 2015 zaprezentują swój nowo przygotowany repertuar cyrkowy. Premiera nowego widowiska odbędzie się w Nowym Sączu (Woj. Małopolskie) w najbliższy weekend 28 lutego oraz 1 marca. Miasteczko Cyrkowe "Safari" stanie na placu przy Alejach Wolności. Programy zaplanowano następująco, w sobotę 28 lutego na godzinę 14.00 oraz 16.30 zaś w niedzielę 1 marca na godzinę 12.00 oraz 15.00. Na chwilę obecną cyrk nie udostępnił szczegółowego programu , jednakże jak udało się ustalić redakcji naszego serwisu, w najnowszej produkcji Cyrku Safari zobaczymy pokazy zwierząt takich jak: Wielbłądy, Lamy, Konie, Zebry, Kucyki, Alpaki, Osiołki, Lamy oraz Kozy. O dobry humor widzów zadba clown ROBBI, zaś przygrywać będzie Orkiestra Cyrkowa. Ceny biletów rozpoczynają się już od 15 złotych, co ciekawe z kuponem jaki został opublikowany na FanPagu Cyrku dorosły również za bilet zapłaci jedyne 15 złotych. Już niebawem ujawnimy więcej szczegółów dotyczących najnowszej produkcji widowiskowej cyrku safari, a my na ten moment chcieli byśmy wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na nowy międzynarodowy program pod kopułę Cyrku Safari.
Premiera "Wictorii" już dzisiaj
Cyrk Wictoria
Już dzisiaj tzn 22 luty 2015 w swoje pierwsze tournee artystyczne po Polsce, wyruszy Cyrk Wictoria, działający pod kierownictwem Dominika Kozłeckiego. Premiera odbędzie się w Radoszycach o godzinie 14.00, cyrkowe miasteczko Cyrku Wictoria stanie na Placu Targowym. W tegorocznym repertuarze dyrekcja przygotowała między innymi takie atrakcje jak: ewolucje na szarfach, pokaz na trapezie, akrobacje pod kopułą cyrku w kole, taniec z hula hop, pokaz iluzji i magii , tajemnicze transformacje z lwem, akrobacje w sieciach, człowiek guma, pokaz ogni, ewolucje na linie pionowej , pokaz SpiderMan'a oraz wiele innych atrakcji. Zapraszamy
Cyrk Korona "Cyrkowo-Bajkowo" 2015!
relacja z białołękiDzisiejszego popołudnia na warszawskiej Białołęce odbyła się premiera nowego multimedialnego widowiska cyrkowego wyreżyserowanego przez Największy Polski Cyrk Korona. Tegoroczny program nosi tytuł "Cyrkowo-Bajkowo". Premierowe show odbyło się o godzinie 17.00. Cyrkowe Miasteczko "Korony" rozłożyło się na placu za Urzędem Gminy Białołęka przy ulicy Światowida/Milenijnej. Redakcja naszego serwisu miała okazję gościć podczas dzisiejszego występu, z tej okazji przygotowaliśmy dla państwa fotorelację z występu. A więc tak na dzisiejsze przedstawienie przybył komplet widzów, frekwencja wynosiła ponad 100 %. Zapraszamy teraz do zapoznania się z naszą relacją z dzisiejszego pokazu, miłej lektury.
Na zegarkach dochodzi godzina 17.00 a więc czas rozpoczynać widowisko 2015 w nowym cyrkowo bajkowym wydaniu, jako pierwsza na arenie pojawia się parada z udziałem wszystkich artystów biorących udział w show. Pierwszym numerem jaki zobaczyliśmy był pokaz Human Slinky - człowiek sprężyna w wykonaniu Ya Mayki.
Kolejno na arenie pokaz zwierząt egzotycznych oraz wielbłądów zaprezentował współwłaściciel Cyrku Korona - Tomy Pinder, Następnie w uroczym pokazie na sztrabatach swoje umiejętności zaprezentowała Inka Kalachevska, chwilę później w niesamowitym pokazie akrobatycznym z pieskiem zaprezentował się Duet Rapoli,
Po czym na arenie pojawiło się Duo Costache, prezentując nam niezwykły pokaz Perszy czyli ewolucje na wysokich masztach. Pierwszą część widowiska zamknął pokaz koni arabskich, cobów i kucyków Little Pony, które zaprezentowała nam artystka z Wielkiej Brytanii - Emma Pinder. Podczas przerwy można było skorzystać z różnego rodzaju dodatkowych atrakcji przygotowanych przez Cyrk Korona, między innymi można było odwiedzić jedyne w Polsce Cyrkowe Zoo, czy też pojeździć na wielbłądach bądź zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Jednakże to nie koniec atrakcji , gdyż podczas przerwy można było także skorzystać z oferty cyrkowego bufetu oraz zakupić pamiątkowe gadżety. 15 minut przerwy dobiegło końca a więc czas rozpoczynać 2 część pokazu "Cyrkowo Bajkowo" cyrk korona 2015. Jako pierwsza w drugiej części pokazu swoje umiejętności ponownie zaprezentowała Inka Kalachevska tym razem w pokazie z Hula Hop, następnie na arenie pokaz zwierząt z bajkowej farmy zaprezentowała Emma Pinder. Kolejno na arenie mieliśmy okazję obejrzeć napowietrzne ewolucje w sieciach ,które zaprezentowało nam Duo Costache. Zaraz po nim na arenie pojawił się hit sezonu , a mianowicie uroczy pokaz fok, który zachwycił nie jednego z nas. W programie zobaczyliśmy jeszcze także pokaz żonglerki akrobatycznej w wykonaniu Duo Rapoli, zaś ostatnim pokazem jaki zobaczyliśmy był pokaz na wysokiej linie poziomej w wykonaniu El Diablo. Zaś ostatnim punktem programu był wielki finał w wyjątkowo cyrkowo bajkowym stylu. Podsumowując program prezentuje się rewelacyjnie, także wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy pod namiot cyrku Korona w sezonie 2015. Natomiast dla naszych czytelników przygotowaliśmy ponad 470 zdjęć z dzisiejszej premiery widowiska "Cyrkowo Bajkowo" , a więc zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego pokazu. W Warszawie artyści wystąpią również jutro tzn 22 luty 2015 o godzinie 12.00 oraz o 16.00.
Plakat Cyrku Zalewski 2015
Zgodnie z obietnicą, przedstawiamy państwu poniżej zdjęcie plakatu Cyrku Zalewski na sezon 2015. Plakat ten z pewnością zachęci nie jednego z nas do obejrzenia show na żywo, co ciekawe plakat dostrzec można z daleka dzięki charakterystycznemu napisowi "Cyrk Zalewski". Podobnie wyglądają także ulotki na sezon 2015.
Cyrk Zalewski 2015: Reklama idzie naprzód !
ZALEWSKI I KORONA JEDNYM TOREMDokładnie za 5 dni rozpoczyna się w Polsce objazdowy sezon cyrkowy 2015.
jako pierwsze swoje tournee rozpoczynają Cyrki Zalewski, Korona oraz Arena.
Premierowy pokaz pierwszego z trójki odbędzie się tradycyjnie w Pruszkowie.
Cyrkowe Miasteczko cyrku Zalewski stanie na placu przy Alei Wojska Polskiego.
Szczegółowe informacje znajdą państwo w dziale Terminarz.
Jednakże dzisiejszy artykuł chcemy poświęcić Cyrkowi Zalewski , a mianowicie reklamie, którą cyrk posiada naprawdę profesjonalną. Jeszcze się nie rozpoczął sezon a reklama już pojawiła się w kolejnym mieście, a dokładniej Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie cyrkowcy wystąpią w środę 25 lutego o godzinie 17.00. Tutaj zaś namiot rozłożony zostanie na placu przy ulicy Wojaka Polskiego, przy kościele na Osiedlu Młodych.
Przypomnijmy w nowym repertuarze na sezon 2015 na arenie "Zalewskiego" zobaczyć będziemy mogli między innymi: pokaz żonglerki, ekwilibrystykę na linie poziomej, niesamowity pokaz LaserMan 2.0, sensacyjną grupę akrobatyczną z Ghany, Gimnastykę pod kopułą cyrku a także pokaz na szarfach. Ponadto program upiększać będzie rewia zwierząt wśród ,których zobaczymy: Białe Lwy, Konie, Wielbłądy oraz Kozy. O dobry humor widzów zadba Clown Chupa Chups. A więc podsumowując w nowym show 2015 wystąpią artyści z Afryki, Ameryki Południowej oraz Europy. Program zapowiada się bardzo ciekawie, tak więc żeby nie przedłużać zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na nowy międzynarodowy pokaz Cyrku Zalewski w sezonie 2015.
Już w środę wieczorem zachęcamy do odwiedzenia naszej fotogalerii gdzie ukaże się masa zdjęć z Cyrku Zalewski 2015. Zapraszamy !!!
Cyrk Korona 2015: Nieco inaczej niż dotychczas.
Cyrk Korona2Już za tydzień w swoje 23 tournee po Polsce wyruszy największy cyrk w Polsce, oczywiście mamy na myśli Cyrk Korona. Premiera nowego widowiska zatytułowanego "Cyrkowo-Bajkowo" odbędzie się w sobotę 21 lutego 2015 , jednakże w tym roku premiera odbędzie się w nowym miejscu. A mianowicie cyrkowe miasteczko stanie nie na warszawskich Stegnach a na warszawskiej Białołęce. Przy ulicy Światowida/Milenijnej. Premierowy spektakl odbędzie się o godzinie 17.00 , natomiast dzień później bo w niedzielę w godzinach 12.00 i 16.00. Serdecznie zapraszamy pod namioty Cyrku Korona w sezonie 2015.
Cyrk Juremix rozpoczyna sezon 2015
Cyrk JUREMIXCyrk Juremix jest jedynym w Polsce panoramicznym cyrkiem, występy odbywają się pod kopułą cyrku jednak nie tradycyjnie na arenie , tylko na scenie. Juremix ma swój specyficzny klimat co cechuje go wśród innych cyrków na terenie Polski. Programy odbywają się pod dwumasztowym czerwonym namiotem , który z całą pewnością jest wizytówką Cyrku Juremix. Już niebawem także i ten cyrk wyruszy w nowy objazdowy sezon cyrkowy 2015. A mianowicie premiera odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim. Cyrkowe Miasteczko stanie tradycyjnie w Parku Słowiańskim, Premierowe spektakle odbędą się w sobotę 21 lutego oraz w niedzielę 22 lutego o godzinie 14.00 i 17.00. Jak widać dyrekcja bardzo dba o swój cyrk, świadczy o tym chociażby fakt o zakupie tzw szczekaczki, która posłuży cyrkowi do reklamy głosowej widowiska sezonu 2015. A co w programie już piszemy, w nowym repertuarze przygotowanym przez załogę Juremixa zaszło wiele zmian. My jako pierwszy portal sztuki cyrkowej w Polsce chcielibyśmy przedstawić państwu kilka pierwszych numerów nowego sezonu. Tak więc na scenie Akrobacje na rurze w nowym stylu zaprezentuje nam Dominika Turek Dmitriev, w stylu z filmu "Kraina Lodu", w tym celu na potrzeby pokazu zakupiono maszynę do wytwarzania śniegu , projektor oraz duży ekran , na potrzeby spektaklu zakupiono bałwanka "Olafa" z filmu "Kraina Lodu", który będzie służył jako rekwizyt na cyrkowej scenie. Ponadto w widowisku Akrobacje na siatkach zaprezentuje nam Sonia Turek Dmitriev. Serdecznie zapraszamy pod namiot Cyrku Juremix w sezonie 2015.
Cyrk Korona "Cyrkowo - Bajkowo" 2015
kamera akcja 1W poprzednich artykułach informowaliśmy państwa o premierowych spektaklach w takich cyrkach jak Zalewski czy Arena, teraz nadszedł już czas aby poinformować o premierze kolejnego polskiego cyrku, tym razem mamy na myśli Największy Polski Cyrk Korona.
W sezonie 2015 na arenie Korony będziemy mogli zobaczyć między innymi: Szalonego linoskoczka, żonglerkę akrobatyczną, gimnastykę na sztrabatach, ewolucje na wysokich masztach, pokaz z hula hop, gimnastykę napowietrzną w sieciach, akrobacje z pieskiem.
Tegoroczne widowisko nosi tytuł "Cyrkowo Bajkowo", ponadto w widowisku zobaczyć będziemy mogli także Zebry Afrykańskie, Konie Arabskie, Psy, Coby, Kucyki "Little Pony", Lamy, Gęsi, Wielbłądy, Kozy, Małpy, Koguty, Dromadery, Byka Szkockiego oraz Foki. Wystąpią artyści z Anglii, Czech, Danii, Szkocji, Ukrainy oraz Polski.
Nie zabraknie także gwiazd z programu "Mam Talent", program natomiast poprowadzi konferansjer kapelusznik, zaś o dobry humor widzów zadba Mr Chap. W opcji "Czytaj Więcej" mogą państwo zobaczyć ulotkę reklamującą Cyrk Korona w sezonie 2015
Strona 6 z 55 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Znajdziesz Nas na:
Nowe Fotografie:
Cyrk SAFARI 2015

Image and video hosting by TinyPic
Cyrk Wictoria 2015

Image and video hosting by TinyPic

Cyrk Zalewski 2015

Image and video hosting by TinyPic

Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Na Forum
Najnowsze Tematy
KUPNO
PRO 100 - wszystkie ...
Oddam, Sprzedam, kup...
śkąd jestes
Najciekawsze Tematy
KUPNO [1]
PRO 100 - wszystk... [0]
Oddam, Sprzedam, ... [0]
śkąd jestes [0]
Tłumaczenie Strony
Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 283
Najnowszy Użytkownik: qwer1234
right border
unten links unten rechts


939417 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie