oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Fotogaleria ˇ Regulamin ˇ Napisz do Nas ˇ Forum ˇ Terminarz 2015Maj 03 2015 16:51:34
Kontakt GG:
prosze czekac
21265801
GG czynne pon-sob
GODZINA 9.00 - 19.00
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
20th Century Fox we współpracy z Cirque du Soleil
20thCountryFoxStudio
W dniu 15 stycznia 2015 w Montrealu najsłynniejszy cyrk świata - Cirque du Soleil bo oczywiście o nim mowa w dzisiejszym artykule podpisał współpracę między sobą a Hollywoodzkim studiem produkcyjnym 20th Century Fox Television. Jak zapewnia Jacques Méthé dyrektor ds kontaktu z mediami, współpraca pomiędzy cyrkiem a studiem nie będzie polegać na występach artystycznych lecz będzie to nowy format wprowadzający do telewizji charakterystyczny i bardzo ekscytujący świat jakim jest Cirque du Soleil. Mamy nadzieję,że współpraca pomiędzy obiema firmami przyniesie oczekiwane efekty, a CdS stanie się jeszcze bardziej znanym i lubianym cyrkiem, przez widzów na całym świecie.
Cirque du Soleil: Koniec przedstawienia Dralion!
LOGO CDS DRALIONDralion - jedno z przedstawień z serii Cirque du Soleil - czyli najsłynniejszego cyrku świata już niebawem przejdzie do historii. Premiera tego niezwykłego widowiska miała miejsce w kwietniu 1999 roku w Montrealu. Od samego początku do 2010 roku widowisko wystawiane było pod cyrkowym namiotem. W 2010 roku jednak przedstawienie "Dralion" zostało przeniesione do światowych aren, jednakże zachowując tą samą jakość widowiska.
Łącznie przez 15 lat widowisko zachwyciło ponad 7 milionów widzów na całym świecie.
W kwietniu 2014 widowisko zawitało do Polski, gdzie wystawione zostało we wrocławskiej hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1. Niestety wszystko co ma początek , ma także i koniec tak też jest w przypadku przedstawienia Dralion, które po 15 latach kończy swoje tournee. Ostatnie widowisko odbędzie się w najbliższą niedzielę tzn 18 stycznia 2015 w miejscowości Anchorage na Alasce.
Rozwiązanie Konkursu!
Zgodnie z obietnicą zorganizowaliśmy dla Państwa drobny konkurs , w którym do wygrania był komplet ulotek Circo Medrano. Pytanie konkursowe brzmiało "Dlaczego to właśnie ja mam otrzymać nagrodę" - na odpowiedzi czekaliśmy do piątku 9 stycznia 2015 do godziny 15.00. Odpowiedzi można było nadsyłać za pośrednictwem naszego Fan Paga na Facebooku oraz poprzez E-mail. Napłynęło wiele zgłoszeń, jednakże czas już na podsumowanie. Nagroda zostaje przyznana dla Dominika Olszaka z Pokrzywnicy (nagroda przyznana poprzez losowanie). Serdecznie Gratulujemy wygranej , natomiast pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Cirque du Soleil: Premiera show KOOZA w Londynie już jutro!
kooza w Royal Albert HallZapewne wszyscy pamiętamy ogromny biały namiot , pod którym na warszawskich błoniach Stadionu Narodowego słynny na cały świat Cirque du Soleil zaprezentował swoje niezwykłe widowisko "KOOZA", które zachwyciło nie jednego z nas. Przypomnijmy programy można było podziwiać przez równy miesiąc od 19 września do 19 października 2014. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, miesiąc minął a cyrkowcy opuścili stolicę udając się z widowiskiem do następnego kraju. Szczerze mówiąc, przedstawienie przygotowane jest na światowym poziomie, pełen profesjonalizm.
Warto dodać ,że Cyrk Słońca nie jest tradycyjnym cyrkiem tak jak byśmy przypuszczali, jest to jedyny cyrk , w którym liczą się głownie umiejętności ludzkiego ciała, podczas przedstawień nie ma udziału zwierząt, co jest głównym plusem "du Soleil". Show jest godne polecenia, jednakże dla tych ,którzy "przespali" to niezwykłe wydarzenie mamy miłą niespodziankę, a mianowicie chodzi nam o to,że KOOZA już od jutra grana jest blisko Polski. A dokładniej już od jutra tzn 7 stycznia 2015 , w Londyńskiej hali "Royal Albert Hall" będzie wystawiane to niezwykłe widowisko cyrkowe. Artystów w Londynie będzie można podziwiać do 19 lutego 2015. Tak więc wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli KOOZY lub chcą ją obejrzeć ponownie zachęcamy do wizyty w Anglii gdyż na prawdę warto. Przedstawienie jest opowieścią historii niewinnego melancholijnego samotnika poszukującego swojego miejsca na ziemi. Jest to powrót do początków Cirque du Soleil, który łączy dwie tradycje cyrkowe - widowisko akrobatyczne
ze sztuką rozbawiania publiczności do łez. Spektakl jak już wyzłączy dwie tradycje cyrkowe - widowisko akrobatyczne
ze sztuką rozbawiania publiczności do łez. Spektakl jak już wyżej napisaliśmy podkreśla fizyczne wymogi ludzkiego działania w całej okazałości i kruchości, zaprezentowane niezwykle kolorowo z wykorzystaniem śmiałego humoru sytuacyjnego. podkreśla fizyczne wymogi ludzkiego działania w całej okazałości i kruchości, zaprezentowane niezwykle kolorowo z wykorzystaniem śmiałego humoru sytuacyjnego. Nazwa KOOZA zainspirowana jest wyrazem „koza” pochodzącym z sanskrytu, który oznacza „paczkę”, „szkatułkę”, „skarb” i doskonale odzwierciedla koncepcję „circus in a box”. Jak można zauważyć na zdjęciu ,które dodaliśmy do artykułu aktualnie w Royal Albert Hall trwają ostatnie prace wykończeniowo przygotowawcze do jutrzejszej premiery.
Nowy nabytek Polskiego Cyrku Vegas
Cyrk Vegas
Cyrk Vegas czyli jeden z polskich cyrków , powstał w 2012 roku pod kierownictwem Katarzyny i Sebastiana Sieradzkich. W aktualnie zakończonym już sezonie 2014 w cyrku zaszło wiele zmian , zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Od początku działalności programy odbywały się pod małym dwumasztowym czerwono żółtym namiotem zakupionym od nieistniejącego dziś już cyrku "de la luna" działającego niegdyś pod kierownictwem Grzegorza Wolnego. W programie mogliśmy zobaczyć między innymi: ewolucje na szarfach, wirujące talerze, pokaz fire-show, hula hop, człowieka sprężynę oraz pokaz na trapezie kołowym. Nie zabrakło również zwierząt wśród których na arenie mogliśmy podziwiać: wielbłąda, kucyka, konia, żółwie, tchórzofretki , węże, lamę, kozy miniaturki , pieski, koty czy gołębie. Mimo,że sezon dobiegł końca to nie koniec inwestycji, z ogromną przyjemnością zawiadamiamy ,iż w nowy sezon cyrkowy 2015 już w marcu państwo Sieradzcy wyjadą pod nowym czteromasztowym szapitem w kolorystyce czerwono białej ( podobne do czeskiego cyrku Ales). Natomiast jak sama nazwa artykułu wskazuje, dzisiejszy artykuł dotyczy nowego nabytku Cyrku Vegas a mianowicie chodzi nam o nową masztówkę , na której podróżować będzie cyrkowe szapito. Poniżej prezentujemy zdjęcie:

Francja: Śmiertelny wypadek w Cirque Medrano
2 0 1 3
W nocy z 4 na 5 stycznia 2015 (niedziela-poniedziałek) podczas przejazdu konwoju Cirque Medrano doszło do tragicznego wypadku. Do tragedii doszło niedaleko Marsylii we Francji.W wyniku tragicznego wypadku śmierć na miejscu poniosło dwoje mężczyzn, jednym z nich był znany z areny "Medrano" artysta Ivano Dalton, natomiast drugą osobą ,która również zginęła na miejscu był jego 55 letni wujek, który kierował pojazdem.
Przypominamy,że Ivano podczas programu w niesamowitym trio prezentowali akrobacje na wrotkach. Na chwilę obecną jak udało nam się dowiedzieć , francuska policja wyjaśnia okoliczności korozji , jednakże mundurowi podejrzewają, iż jedną z hipotez przyczyn wypadku może być zaśnięcie przed kierownicą , na miejscu pojawiła się także załoga pogotowia ratunkowego niestety jednak mimo przeprowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł. Jest to z pewnością ogromnie przykra wiadomość dla wszystkich miłośników cyrku , gdyż artysta prezentował naprawdę wyśmienity numer ,który zachwycał nie jednego z nas.
Konkurs dla Fanów!!!
Szanowni Państwo w związku z licznym prośbami naszych fanów odnośnie organizacji konkursu , z dniem dzisiejszym tzn 5 stycznia 2015 postanowiliśmy spełnić Waszą prośbę, w związku z czym organizujemy drobny konkurs, w którym można wygrać komplet ulotek zapraszających na widowisko włoskiego Circo Medrano. A więc tak aby wygrać należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

"Dlaczego to właśnie ja mam otrzymać nagrodę"

Konkurs Zakończony!


Równocześnie przypominamy,że konkurs dostępny jest także na naszym Oficjalnym FanPagu.
Serdecznie zachęcamy do udziału. Niech wygra najlepszy :)
Cirque Arlette Gruss: "Les 30 ans"
agruss
Cirque Arlette Gruss - czyli jeden z najsłynniejszych francuskich cyrków już niebawem rozpoczyna swoje tournee 2015, Nowe międzynarodowe widowisko sezonu 2015 zatytułowane będzie "LES 30 ANS" i wystartuje w miejscowości Bordeaux. Premiera odbędzie się 15 stycznia 2015 o godzinie 19.30. W pierwszej części widowiska będzie można obejrzeć między innymi repryzy komiczne, trapez solo, pick pocket (iluzjonista kieszonkowiec), pokaz na wałkach Rola Rola, Akrobacje Napowietrzne, pokaz koni oraz pokaz papug i tak zakończy się pierwsza część przedstawienia. W drugiej części widowiska będziemy natomiast mogli podziwiać między innymi motory w Kuli Śmierci, pokaz tygrysów, pokaz perszy, pokaz słoni, akrobacje na linie pionowej oraz wiele innych atrakcji. O dobry humor widzów dbać będą podczas widowiska weseli clowni: Mr. Bellini oraz Mathieu. Przedstawienia odbywać się będą tradycyjnie pod namiotem Ring Kopułą w kolorystyce biało czerwonej. Aktualnie trasa jest rozplanowana do 2 września 2015 , na której znajdą się takie miasta jak: La Rochelle, Rouen, Arras, Lille, Valenciennes, Dunkerque, Boulogne, Thionville, Troyes, Reims, Mulhouse, Strasbourg, Colmar, Gassin, Cabris, Hyeres, Valbonne oraz Frejus. Serdecznie Zapraszamy wszystkich do obejrzenia programu na żywo. Warto dodać,iż w tym roku jest to już jubileusz 30 lecia istnienia Cirque Arlette Gruss, tak więc dyrekcja z całą pewnością przygotowała dla swoich widzów bardzo ciekawy, profesjonalnie opracowany na światowym poziomie program cyrkowy sezonu 2015!
I Zimowy Program Circus Krone!
Zimowy Cyrk Krone
Niemiecki Circus Krone jak co roku oprócz sezonowych programów organizuje świąteczne zimowe przedstawienia cyrkowe , które z całą pewnością zachwycają niejednego z nas.
Tak jest również w tym roku , gdzie dyrekcja Krone przygotowała aż 3 zimowe programy, które łącznie zakończą się w marcu 2015. Jednakże w dzisiejszym artykule chcemy przybliżyć państwu I Zimowy Program Circus Krone, a więc tak , premiera I zimowego Programu miała miejsce I dnia Świąt Bożego Narodzenia czyli 25 grudnia. W programie można obejrzeć między innymi pokaz słoni, akrobatykę napowietrzną, pokaz piesków, pokaz koni, duo capilar w pokazie napowietrznym, pokaz żonglerki, akrobacje na linie poziomej, pokaz napowietrzny w wykonaniu trupy champions, pokaz Duo Fusion, pokaz rodziny Sterza, pokaz lwów zaprezentuje Martin Lacey junior, pokaz trupy Dalian oraz wiele innych atrakcji, jak się czyta program prezentuje się wyśmienicie, jednakże warto zobaczyć go także na żywo , do czego serdecznie państwa zachęcamy. Impreza w ramach I Zimowego Programu Cyrkowego Cyrku Krone potrwa do 31 stycznia 2015. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu (089) 545800-0. W tym,że artykule możemy śmiało także powiedzieć kilka słów o II oraz III zimowych programie Krone, tym samym kończąc ten,że artykuł. A więc tak:
II zimowy program odbywać się będzie od 1 do 28 kwietnia 2015 , zaś III zimowy program tego samego cyrku zaplanowany jest w dniach od 1 do 29 marca 2015.
Dokładny program II i III programu podamy niebawem.
39 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo
MonteCarlo39festivalSzanowni Państwo, z przyjemnością informujemy ,iż już za niecałe 20 dni a dokładniej 15 stycznia 2015 startuje najwspanialsza impreza Sztuki Cyrkowej, a dokładniej Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. W tym roku przypada już 39 edycja tego niesamowitego wydarzenia. Przedstawienia odbywać się będą do 25 stycznia 2014 pod oryginalnym festiwalowym szapitem, Jednakże to nie koniec cyrkowych emocji jakie przygotowały władze Monaco , co przygotowano jeszcze? Zachęcamy do lektury.
Programy odbywać się będą w następującym rozkładzie:
15 stycznia (czwartek) godzina 20.00

16 stycznia (piątek) godzina 20.00

17 stycznia (sobota) godzina 20.00

18 stycznia (niedziela) godzina 15.00

20 stycznia (wtorek) godzina 20.00

21 stycznia (Środa) godzina 14.30

21 stycznia (Środa) godzina 20.00

22 stycznia (czwartek) godzina 20.00

23 stycznia (piątek) godzina 20.00

24 stycznia (sobota) godzina 20.00

25 stycznia (Niedziela) godzina 10.30

25 stycznia (Niedziela) godzina 14.30

25 stycznia (Niedziela) godzina 19.00


Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer telefonu 00377 / 92 05 23 45

Gala rozdania nagród zaplanowana jest na 20 stycznia podczas pokazu o godzinie 20.00. Wszystkich Serdecznie zachęcamy do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu.
Szczegółowy Program ujawnimy dla państwa już niebawem. Kończąc ten ,że artykuł chcielibyśmy dodać jeszcze ,że od 31 stycznia do 1 lutego 2015 w Monte Carlo odbywać się będzie także 4 edycja Festiwalu Cyrkowego Nowej Generacji na którą również serdecznie zapraszamy.
Cyrk Arena: Żywa Szopka w Lubieni!
Szopka w LubieniCyrk Arena działający na terenie polski pod kierownictwem Agnieszki oraz Mirosława Złotorowicz, z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotował bardzo ciekawą atrakcję, a jaką dowiedzą się państwo czytając pozostałą część niniejszego artykułu. Co roku cyrk wyjeżdża w sezon objazdowy z nowym międzynarodowym repertuarem prezentując wyśmienite widowiska cyrkowe, jednak to nie wszystko, a mianowicie Cyrk Arena posiada na własność różne rodzaje zwierząt cyrkowych, które służą również zimą, a do czego? zachęcamy do lektury. Od kilku lat władze miejscowości Lubienia we współpracy z dyrekcją Cyrk Arena organizują tzw "Żywą Szopkę" , w której można podziwiać te urocze zwierzęta.
Niestety szopka dostępna jest dla zwiedzających tylko do dzisiaj tzn 26 grudnia 2014.
Jednakże dzięki uprzejmości państwa Złotorowicz to nie koniec "cyrkowych" atrakcji, a dokładniej już 6 stycznia 2015 ulicami Starachowic przejdzie orszak trzech króli oczywiście na wielbłądach Cyrku Arena. Wszystkich mieszkańców Starachowic oraz okolic zachęcamy do udziału w orszaku gdyż na prawdę warto.
Strona 6 z 54 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Znajdziesz Nas na:
Nowe Fotografie:
Cyrk Safari 2015

Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Na Forum
Najnowsze Tematy
Oddam, Sprzedam, kup...
śkąd jestes
KUPNO
Najciekawsze Tematy
Oddam, Sprzedam, ... [0]
śkąd jestes [0]
KUPNO [0]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Portal Arena Cyrkowa
01/05/2015 11:55
Terminarz już dostępny smiley

Miko222
30/04/2015 17:48
Admin halo?

Portal Arena Cyrkowa
28/04/2015 23:10
W naszej galerii pojawiły się nowe zdjęcia z Cyrku Safari 2015 podczas pobytu w Jaśle !

Miko222
28/04/2015 20:24
Admin odpiszesz plisplis

Miko222
27/04/2015 19:18
Administrator odpisz na pw

piotr2661
22/04/2015 20:22
cyrk ARENA 30.04.15 ŚRODA WIELKOPOLSKA G.17

Domino
18/04/2015 21:32
Dzięki nic się nie stało smiley

Portal Arena Cyrkowa
18/04/2015 21:30
Spokojnie wszystko się wyjaśni. Nasza pomyłka przepraszamy

Domino
18/04/2015 21:28
ja mam pytanie bo wygrałem bilet do circo medrano a w podsumowniu nie ma że go wygrałem

Portal Arena Cyrkowa
18/04/2015 21:28
Jutro

Archiwum
Tłumaczenie Strony
Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: Domino
right border
unten links unten rechts


858585 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie