oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2016:. ˇ .:Programy 2016:. ˇ .:Tournee 2016:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:o Nas:. ˇ .:Reklama:.Luty 14 2016 06:40:46
Arena Cyrkowa TV
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Arena Cyrkowa
11/02/2016 10:29
będzie dziś wieczorem. Za utrudnienia przepraszamy

Miko222
10/02/2016 22:07
Gdzie ulotka pisaliscie że pokazecie

Miko222
10/02/2016 22:05
Kiedy wyniki

jura1988
10/02/2016 11:29
chetnie podejme prace w cyrku jako techniczny 537390073 prosze oszybki kontakt pracowalem juz w cyrku mam 28 lat

Miko222
30/01/2016 22:18
o której wyniki konkursu

stajenny1121
23/01/2016 20:40
Poszukuję pracowników do francuskiego cyrku. praca od zaraz. info pod numerem +33605707965

CyrkSmerf
17/01/2016 09:31
ładny baner

Miko222
11/12/2015 08:06
Ładny baner

Arena Cyrkowa
02/12/2015 16:21
dziękujemy za informację, pozdrawiamy Arena Cyrkowa

patrycja78_78
02/12/2015 15:03
mikolajkowy weekend w Sukcesji łodz

Archiwum
Tłumaczenie Strony
Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
Na Forum
Najnowsze Tematy
Oddam, Sprzedam, kup...
śkąd jestes
KUPNO
Najciekawsze Tematy
Oddam, Sprzedam, ... [0]
śkąd jestes [0]
KUPNO [0]
Cirque du Soleil wystąpił w Trójmieście
QUIDAM W GDAŃSKUWczorajszego popołudnia przed mieszkańcami Trójmiasta, a dokładniej w Gdańskiej Hali Widowiskowo Rozrywkowej swoje premierowe show zaprezentował najsłynniejszy cyrk świata, oczywiście mowa o słynnym Cirque du Soleil ,który tym razem przed mieszkańcami Gdańska oraz okolic zaprezentował spektakl pt: QUIDAM. Premierowe widowisko rozpoczęło się punktualnie o godzinie 19.00. Mieszkańcy widowiskiem cyrku słońca byli zachwyceni , o czym świadczą głośne owacje na stojąco tuż po spektaklu.
Redakcja naszego serwisu miała okazję gościć w Ergo Arenie podczas wczorajszego programu. Cyrkowe widowisko zachwyciło każdego. Spektakl rozpoczął się pojawieniem się na scenie klauna, zabawiającego publiczność w rytmie piosenek z innych spektakli Cyrku Słońca, następnie na arenie co chwilę pojawiały się zapierające dech w piersiach akrobacje wykonywane przez profesjonalnych akrobatów i cyrkowców z całego świata bez żadnych zabezpieczeń przed oczami kilkuset widzów. Według naszej opinii widowisko przyjęte zostało przez polską publiczność bardzo pozytywnie o czym świadczą chociażby owacje na stojąco o czym pisaliśmy na początku artykułu. Jednakże olbrzymim plusem było to ,iż na widowisku nie zjawili się tylko Polacy ale także i Rosjanie jak i obywatele innych krajów.
"Światowa premiera Quidam miała miejsce w Montrealu pod sławnym białym namiotem w kwietniu 1996. Od tego czasu, produkcja podróżowała po pięciu kontynentach i została obejrzana przez wielomilionową publiczność. W grudniu 2010 Quidam wyruszył w kolejną podróż, odgrywając tę samą zniewalającą produkcję, tym razem w arenach. Międzynarodowa obsada składa się z 46 światowej klasy akrobatów, muzyków, wokalistów i niezwykłych postaci.

Mała Zoé jest ciekawską, tęskniącą za zabawą dziewczynką; jej pełni rezerwy rodzice pochłonięci są „światem dorosłych”. Szukając wypełnienia pustki, Zoé ucieka do wyimaginowanego świata, świata Quidamu, w którym spotyka postaci, zachęcające ją do puszczenia wodzy fantazji." Widowisko ,które obejrzeliśmy było po prostu fantastyczne, dlatego też udzieliliśmy ,krótkiego wywiadu dla lokalnych władz hali Ergo Arena. W naszej galerii mogą państwo obejrzeć ponad 150 zdjęć ze wczorajszego spektaklu. A my jednocześnie dziękujemy firmie Alter Art za zaproszenie oraz za możliwość robienia zdjęć w trakcie trwania spektaklu. Według naszych sugestii i odczuć firma Alter Art jest najlepszym a zarazem najskuteczniejszym organizatorem występów Cirque du Soleil na terenie naszego kraju.
Cyrk Arena: Skandal w Słupsku
Cyrk Arena 1205Cyrk Arena działający od lat pod kierownictwem Agnieszki i Mirosława Złotorowiczów jak co roku chciał wystąpić przed mieszkańcami Słupska. Niestety prezydent Słupska Robert Biedroń nie wyraził zgody na wjazd cyrku dając zarazem odmowę wstępu. Jak udało się ustalić redakcji naszego portalu powodem niewpuszczenia cyrku do miasta było to iż Biedroń uznał,iż zwierzęta w cyrku są maltretowane, co jest oczywiście totalną bzdurą.
Nie raz słyszymy o pseudo ekologach pikietujących pod cyrkami przeciw zwierzętom w cyrku. My ze swojej strony chcielibyśmy dodać,że to co mówi szanowny prezydent Słupska nie jest prawdą, zwierzęta w cyrkach trzymane są w dobrych warunkach a na pewno już nie są bite co jest kolejnym absurdem. Co ciekawe w Cyrku Arena co miesiąc badane są wszystkie zwierzęta, badania są pozytywne jednak to nie przekonało Biedronia na wydanie zgody na wjazd cyrku. A może pan Biedroń należy do środowiska "pseudoekologów"? tego nie wiemy. Jak ustaliliśmy z decyzją prezydenta nie zgadzają się również mieszkańcy miasta,którzy chcieliby zobaczyć cyrk w swoim mieście.
Recenzja z widowiska Narodowego Włoskiego Cyrku Medrano
Wa Medra CWczorajszego popołudnia tj 11 czerwca 2015 redakcja naszego serwisu udała się na widowisko prezentowane przez Narodowy Włoski Cyrk Medrano, którego właścicielami od lat jest rodzina Casartelli. Miasteczko "Medrano" ulokowane zostało na placu przy zbiegu ulic Piastów Śląskich oraz Powstańców Śląskich na terenie Lotniska Bemowo naprzeciwko Galerii Bemowo. Widowisko rozpoczęło się punktualnie o godzinie 18.00, przepiękną paradą z udziałem wszystkich wykonawców widowiska w stylu cygańskim. Początkowo na arenie mogliśmy zobaczyć złotego clowna , którego rodzina Casartelli zdobyła podczas Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Przedstawienie rozpoczęło się od pokazu akrobatycznego na trapezie ,który zaprezentowała nam Stefany Hones. Następnie na arenie pojawiły się tajemnicze a zarazem magiczne transformacje. Między transformacjami a kolejnym pokazem publiczność rozweselało dwóch klaunów Roni oraz Stiv Bello. Następnie na arenie pojawił się pokaz akrobatyczny na szarfach, który zaprezentowali nam Olesia oraz Kevin. Zaś tresurę kilkunastu śnieżnobiałych koni zaprezentował dyrektor cyrku Braian Casartelli. Hitem sezonu a zarazem ostatnim punktem pierwszej części widowiska stał się pokaz w Kuli Śmierci jaki zaprezentowało nam Crazy Riders z Brazylii. Podczas 20 minutowej przerwy mogliśmy odwiedzić cyrkowe zoo , gdzie można było obejrzeć ponad 100 zwierząt. 15 minut później można było usłyszeć gong , oznaczający,iż za chwilę rozpocznie się druga część programu. Jako pierwszy w drugiej części pokazu zaprezentował się Rudi Alessandrini w przepięknym pokazie z udziałem tygrysów. Chwilę później ponownie na arenie pojawił się dyrektor cyrku Braian Casartelli tym razem w pokazie słoni indyjskich oraz afrykańskich. Następnie akrobacje na trapezie kołowym zaprezentowała Olesia Shulga. Gry ikaryjskie zaś zaprezentowało nam Bello Brothers, następnie Braian oraz Ingrid zaprezentowali przed warszawiakami pokaz past the lux, chwilę później pojawił się bardzo ciekawy pokaz jakim był brzuchomówca ,który zaprezentował nam Kevin Huesca. Ostatnim punktem programu był pokaz zwierząt egzotycznych a prezentowała go rodzina Casartelli. Podczas widowiska bawili klauni Otto oraz Rossi , zaś program poprowadził Luciano Bello. Według naszej oceny program był fantastyczny. W naszej fotogalerii można zobaczyć zdjęcia z pokazu.
Nowość w Cyrku Arena!
Cyrk Arena cały czas inwestujeW tegorocznym programie Cyrku Arena hitem programu jest pokaz lwów prezentowany przez Thomasa Ringela z Czech. W tym roku artysta prezentuje na arenie także ,rzadko spotykane na cyrkowej arenie Nutrie. Jednakże my mamy dla państwa kolejną zaskakującą wiadomość a mianowicie czeski artysta na potrzeby spektaklu Cyrku Arena sprowadził do swojego pokazu pumę, aktualnie zwierze jest przyswajane do cyrkowego otoczenia w celu osiągnięcia efektu , natomiast już jutro będzie można z nią zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Być może zwierzę już niebawem ujrzymy także na cyrkowej arenie.
OGŁOSZENIE portalu !
Portal Sztuki Cyrkowej AC- Arena Cyrkowa ogłasza nabór na stanowiska:
 • Fotograf
 • Reporter
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na nasz adres email arenacyrkowa@o2.pl. Poszukujemy osób uczciwych, chętnych do pracy.
  Jeżeli uważasz,że spełniasz nasze wymagania zgłoś się już dzisiaj. Warunki pracy ustalimy poprzez priv( prywatną wiadomość). Pozdrawiamy Administracja Portalu Ac - Arena Cyrkowa.
 • Circo Medrano w Stolicy!
  Circo MedranoJakiś czas temu do naszego kraju przyjechał po raz drugi Narodowy Włoski Cyrk Medrano, cyrkowcy po udanym sezonie 2014 w Polsce postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj prezentując jeszcze lepsze międzynarodowe widowisko cyrkowe. Premiera odbyła się w Krakowie i do dnia dzisiejszego widowisko cyrkowe Medrano odwiedziło bardzo wiele osób w różnych miastach na terenie Polski. A już niebawem cyrkowcy wystąpią w stolicy kraju , Warszawie. Ogromny namiot oraz kilkadziesiąt wozów stanie na warszawskim Bemowie na Lotnisku Bemowo przy zbiegu ulic Powstańców Śląskich oraz Piastów Śląskich. Pokazy podziwiać będzie można od 3 do 15 czerwca 2015. W programie pokazy z udziałem Tygrysów, Słoni, Żyraf, Strusi, Koni, Wielbłądów, Lam, Watussi oraz Kangurów. W widowisku nie zabraknie także pokazów z udziałem Akrobatów, Ekwilibrystów, Tancerzy oraz Klaunów. Honorowy Patronat nad polską trasą a zarówno organizatorem występów Circo Medrano na terenie Polski jest Agencja Rozrywkowa "TRAMP".
  Cyrk Arizona w Sopocie
  CYRK arizona 2015Do Sopotu ,który jest częścią trójmiasta przybył mały polski cyrk Arizona działający pod kierownictwem pana Jerzego Szafranka. Jak udało nam się dowiedzieć na sopockim Brodwinie gdzie aktualnie stoi miasteczko cyrkowe Arizony doszło do drobnego skandalu , gdyż jak twierdzą lokalne media cyrk przebywa tam "nielegalnie", ale czy na pewno? W dzisiejszym artykule postaramy się państwu tę sytuację objaśnić.
  Dyrektor cyrku pan Jerzy Szafranek otrzymał wstępną zgodę na wjazd do miasta , dlatego cyrk wjechał i namiot został rozstawiony na placu przy ulicy Cieszyńskiego co prawda na prywatnym podwórku jednego z tamtejszych osiedli , lecz odpowiednią zgodę cyrkowcy otrzymali. Niestety niektórzy mieszkańcy tamtych okolic nie mają honoru, dlatego też w związku z licznym skargami mieszkańców zgoda została cofnięta. Mimo tego jednak cyrk przyjechał. Jak się okazało dyrektor cyrku sam przyznał,że popełnił błąd i zaproponował zapłacenie mandatu w wysokości 500 zł. Mimo to p. Szafranek poprosił lokalne władze, aby spektakl się odbył gdyż wysprzedano już większą część biletów, a uzasadnił to faktem iż nie można w ten ani w żaden inny sposób oszukiwać widza, ponadto na chwilę obecną nie posiada pracowników technicznych , a namiot może zostać zwinięty najwcześniej w środę, tak więc tym samym cyrk w Sopocie postoi prawie cały tydzień. My tę sytuację uważamy za absurd gdyż każdy cyrk musi sobie jakoś radzić, aby zdobyć widza więc nie ma w tym nic dziwnego,że cyrk stanął na osiedlowym podwórku. Jednakże napisać o tym musimy , gdyż w pewnym stopniu jest to reklama dla cyrku a więc tak , namiot ustawiony został kilka metrów od budynku mieszkalnego dzięki czemu namiot widać także z okien prywatnych mieszkań co jest dużym plusem dla Cyrku Arizona.
  Circus Constanze Busch w Polsce!
  BUSHAktualnie na terytorium Polski przebywają takie zagraniczne cyrki jak: Circo Medrano, Cirkus Alex oraz Cirkus Kallner. Jak udało się dowiedzieć redakcji naszego portalu, do naszego kraju już niebawem przyjedzie kolejny cyrk tym razem z Niemiec, mamy oczywiście na myśli Circus Constanze Bush,który swoją premierę przed polską publicznością będzie miał już 27 maja br. w Krośnie Odrzańskim. Cyrkowe Miasteczko stanie na placu przy ulicy Metalowców. W widowisku podziwiać będziemy mogli między innymi pokazy z udziałem tygrysów, watussi, zebr, koni, lam, oraz wielbłądów. Namiot Cyrkowy jest średni co do wielkości gdyż ma 28 metrów średnicy, natomiast jednorazowo może pomieścić 800 widzów. Ostatnim miastem na niemieckiej trasie cyrku będzie Guben. Przypomnijmy w Krośnie Odrzańskim Circus Constanze Busch wystąpi 27 oraz 28 maja 2015, zaś spektakle grane będą w następującym rozkładzie: w środę o 16.00 i 19.00 a w czwartek o 15.00. ZAPRASZAMY
  Nowy Dromader w Cyrku Korona
  albinosKilka dni temu pisaliśmy wam recenzję z cyrkowo bajkowego pokazu Cyrku Korona w Legionowie. Zgodnie z daną Wam wcześniej obietnicą dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam nowego czworonożnego pupila Cyrku Korona. A mianowicie jest to miesięczny śnieżno biały Dromader Albinos. Aktualnie pupila można oglądać w czasie przerwy w cyrkowej stajni a nie wykluczone,iż już w najbliższym czasie na arenie. Dzisiaj cyrk Korona ze swoją najnowszą produkcją wystąpi w Zambrowie zaś jutro w Sokołowie Podlaskim. My ze swojej strony zachęcamy wszystkich do obejrzenia show na żywo pod namiotami największego w Polsce Cyrku KORONA. W opcji czytaj więcej przygotowaliśmy dla Was zdjęcie miesięcznego członka stajni Cyrku Korona!
  Legionowo: Występ cyrku Korona
  Cyrk Korona 2015 LEGIONOWODzisiejszego popołudnia tzn 3 maja 2015 artyści z Cyrku Korona zaprezentowali swoje nowe multimedialne show pt Cyrkowo Bajkowo przed mieszkańcami Legionowa. Jak już pisaliśmy w poprzednim artykule namiot stanął w nowym miejscu a dokładniej przy ulicy Husarskiej obok Domu Handlowego Maxim. Przedstawienie rozpoczęło się natomiast punktualnie o godzinie 15.00. Redakcja naszego portalu miała okazję gościć na dzisiejszym spektaklu w związku z czym przygotowaliśmy dla Was recenzję. Miłej lektury.
  O godzinie 14.30 pracownicy techniczni cyrku rozpoczęli wpuszczanie widowni pod namiot.Podczas dzisiejszego widowiska publiczność dopisała, frekwencja wynosiła ponad 100 %, wszystkie bilety na lożę zostały sprzedane, również całe gradziny sektory były zapełnione legionowską widownią. O godzinie 15.00 zaczyna się program, przepiękną paradą z udziałem obsługi technicznej, bajkowych postaci oraz artystów w rytmie piosenki "hej ho" z bajki Królewna Śnieżka i Siedem Krasnoludków.
  Pierwszym pokazem jaki mogliśmy zobaczyć w tegorocznym widowisku był pokaz sprężyny Slinky jaki zaprezentowała nam artystka z Czech, Helena. Po krótkiej chwili na arenie pojawiły się zwierzęta egzotyczne , które w niezwykłym pokazie zaprezentował właściciel Cyrku Korona pan Thomas Pinder. Zaś w pokazie akrobatyki napowietrznej na sztrabatach zaprezentowała się artystka z Ukrainy, Inka Kalachevska.
  Kilka minut później na arenie ponownie pojawiła się Helena tym razem prezentując nam uroczy pokaz akrobatyczny z pieskiem, zaś jedyne w Polsce persze zaprezentowało przed nami Duo Costache. Natomiast pierwszą część widowiska zakończył pokaz kucyków Little Pony. Podczas przerwy tradycyjnie można było odwiedzić cyrkowe zoo , do którego dołączył nowy członek ale o tym napiszemy w następnym artykule. Drugą część repertuaru Korony rozpoczął pokaz hula hoop prezentowany przez Inkę Kalachevską, chwilę później cyrkową farmę przedstawiła nam Emma Pinder. Niesamowite napowietrzne ewolucje w sieciach, możliwości ludzkiego ciała zaprezentowała Vita. A teraz hit tegorocznego turnee pokaz uroczych uchatek kalifornijskich zaprezentował Jan. Zaś żonglerkę akrobatyczną zaprezentowało nam czeskie Duo Rapoli. Cyrkowo Bajkowy program Cyrku Korona zakończył się pokazem na wysokiej linie poziomej prezentowanym przez El Diablo. O dobry humor widzów zadbał klaun wszech czasów Mr Chap. Zaś widowisko poprowadził kapelusznik - Patryk Wieczorek. Podsumowując według naszej oceny do najlepszych punktów programu należą takie pokazy jak: Wysoka Lina Pozioma, Ewolucje w Sieciach, Gimnastyka na Sztrabatach, Persze oraz Pokaz uchatek Kalifornijskich. Już niebawem w naszej galerii ukażą się fotografie z dzisiejszego pobytu Cyrku Korona w Legionowie. Już jutro artyści wystąpią w Zambrowie natomiast we wtorek w Sokołowie Podlaskim.
  Cyrk Korona już w Legionowie!
  Cyrk Korona Spektakl 2015Jutro tzn 3.05.2015 w święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Legionowie wystąpi ze swoim najnowszym spektaklem "Cyrkowo-Bajkowo" największy w Polsce cyrk Korona. Jak udało się ustalić redakcji naszego portalu , cyrk Korona właśnie przyjechał do Legionowa gdzie aktualnie trwa ustawianie transportów zaś punktualnie o godzinie 6.00 nad ranem rozpocznie się wznoszenie ku górze czerwono białego szapita Korony. Spektakl odbędzie się o godzinie 15.00 w nowym miejscu przy ulicy Husarskiej obok Domu Handlowego "Maxim". Dotychczas cyrki w Legionowie rozkładały się na miejskim targowisku, niestety ze względu na nowo wyłożoną kostkę cyrki zmuszone zostały do rozkładania się w nowym miejscem i tak od pewnego czasu stał się plac przy ulicy Husarskiej obok Domu Handlowego MAXIM.W najnowszej produkcji Korony możemy zobaczyć między innymi Szalonego Linoskoczka, Akrobatyczną Żonglerkę, Gimnastykę na Sztrabatach, Ewolucje na wysokich masztach, Hula Hoop, Gimnastykę Napowietrzną w sieciach, Akrobacje z pieskiem, a także Zebry Afrykańskie, Konie Arabskie, Coby, psy, Kucyki "little pony", Lamy, Gęsi, Wielbłądy, Kozy, Małpy, Koguty, Dromadery, Byka Szkockiego oraz Foki. Program poprowadzi kapelusznik - Patryk Wieczorek, zaś o dobry humor podczas widowiska zadba clown, mistrz humoru wszech czasów - Mr Chap.
  Strona 6 z 60 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
  stat4u
  Nowe Fotografie:


  Fotogaleria już dostępna!
  Kliknij

  Online
  Gości Online: 1
  Brak Użytkowników Online

  Zarejestrowanch Uzytkowników: 288
  Najnowszy Użytkownik: Natan
  Logowanie
  Nazwa Użytkownika

  Hasło  Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
  Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

  Zapomniane hasło?
  Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  right border
  unten links unten rechts


  1092478 Unikalnych wizyt

  Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

  Based on greeny by: Design by Matonor

  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie