oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2018:. ˇ .:Programy 2018:. ˇ .:Tournee 2018:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Luty 19 2018 03:06:08
Nowe Fotografie:
Cyrk Zalewski 2018:Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 338
Najnowszy Użytkownik: Ventus5
Ogłoszenia!
Cyrk Wictoria poszukuje
Pracowników Technicznych
do budowy i rozbudowy namiotu
telefon kontaktowy: 730 979 555


Reklamowy poszukuje pracy w Cyrku na Sezon letni 2018
telefon kontaktowy: 731 247 571

Reklamowy do pracy w Cyrku
Pilnie Poszukiwany
telefon kontaktowy: 609-934-311

WIESŁAW JAŚKOWSKI - HAVIS
Iluzja klasyczna + Groteska Magiczna ( kontaktowa ) + ew. konferansjerka. + Kierowca w razie potrzeby w przerzutach.
Na Sezon letni 2018 dyspozycyjny
Image and video hosting by TinyPic
telefon kontaktowy: 609934311

Partnerzy Portalu:AC info: Sezon Cyrkowy 2018 rozpocznie się 17 lutego w Pruszkowie :)

stat4u
Ruszyła strona promująca 18. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Warszawie!
CyrkZalewski Festiwal Wawa
Jak zapewne wszyscy wiemy za niecały miesiąc startuje największa impreza cyrkowa w Polsce a mianowicie 18 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2017 organizowana od lat przez jeden z największych Polskich Cyrków - Cyrk Zalewski. Festiwalowe miasteczko stanie na placu przy ulicy Górczewskiej tuż obok Centrum Handlowego "Wola Park". Tegoroczna edycja wystartuje 23 września a zakończy się 22 października. Spektakle odbywać się będą jak co roku w weekendy, w soboty o godzinie 14.00 i 18.00 oraz w niedziele o godzinie 12.00 i 16.00. Łącznie odbędzie się 20 spektakli. Nasuwa się pytanie co będzie można zobaczyć w programie tegorocznego festiwalu, już wyjaśniamy. Dzisiaj wystartowała oficjalna strona internetowa promująca tegoroczną edycję festiwalu, aby ją zobaczyć należy kliknąć TUTAJ. W tym roku dyrekcja przygotowała bardzo urozmaicony , ciekawy program w ,którym widzowie będą mogli zobaczyć między innymi: Pokaz Motorów w Kuli Śmierci (Diorios - Brazylia), Człowieka "Kulę Armatnią" (Brazylia), Akrobatów na Odskoczniach (Brothers Cretru - Rumunia), Pokaz Akrobatyczny na trampolinie (Russian Swing - Rosja), Ekwilibrystykę (Bazan Sisters - Włochy), Pokaz Ekwilibrystyki na trapezie (Elizabeth Axt - Węgry) a także: pokaz piesków (Duo Szeibe - Polska), pokaz pięknych koni ze stajni Szweckiego cyrku Olimpia, pokaz wielbłądów, lam, krów oraz Wielkie Show Iluzjonistyczne, które zaprezentuje Kamil Zalewski wraz ze swoim zespołem.
Cyrk Varieté Ohana zakończył występy w Polsce!
Cyrk Ohana
W kwietniu br. dzięki uprzejmości agencji artystycznej "TRAMP", do naszego kraju zawitał nowo powstały czeski cyrk Varieté Ohana z nowym programem sezonu 2017. Przez ponad cztery miesiące cyrk odwiedzał miasta i miasteczka grając swoje przedstawienia, jak się udało nam dowiedzieć cyrk niespodziewanie zakończył trasę po Polsce i powrócił do swojego ojczystego kraju gdzie od dzisiaj daje występy w miejscowości Karviná co było tego powodem? nie wiadomo. Warto jednak wspomnieć ,iż cyrk ten prezentował raczej widowisko w stylu Variete mimo faktu,iż na arenie występowały również zwierzęta.
Nowości w polskim Cyrku Wictoria!
Jakiś czas temu w cyrku Wictoria zainwestowano w nowy duży napis z nazwą Cyrku, który usytuowany został tuż nad kurtyną czyli wejściem dla artystów. Dzięki tej inwestycji wnętrze Cyrku zostało wypełnione i wygląda jeszcze lepiej a cyrk z każdym dniem staje się coraz piękniejszy. Jak udało się dowiedzieć redakcji naszego portalu to nie koniec nowości gdyż dyrekcja cyrku ponownie zainwestowała tym razem pojawił się również napis z nazwą cyrku oraz z flagami, a znajduje się on tuż nad wejściem dla publiczności do cyrkowego namiotu. Poniżej prezentujemy zdjęcia nowości prosto z polskiego Cyrku Wictoria!
18 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2017
Za niecały miesiąc, w sobotę 23 września rozpocznie się 18. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2017 organizowany tradycyjnie od lat przez jeden z największych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski. Festiwalowe Miasteczko stanie na placu przy ulicy Górczewskiej tuż obok Centrum Handlowego "Wola Park". Łącznie impreza potrwa do 22 Października włącznie. Poniżej prezentujemy Państwu ulotkę promującą tegoroczne festiwalowe widowisko!

Image and video hosting by TinyPic

Co w programie? Już wyjaśniamy, podczas tegorocznego festiwalu na arenie podziwiać będziemy mogli między innymi: Kaskaderów na motorach w kuli śmierci, człowieka "kulę armatnią", akrobatów na odskoczniach - trupa Brother's Cretru z Rumuni, pokaz iluzji, ekwilibrystykę, kopftrapez, pokaz zwierząt egzotycznych, koni, psów oraz wiele innych atrakcji. O dobry humor widzów zadba jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy klaun z Austrii - Don Christian. W tym roku zmienił się cennik biletowy, a mianowicie loża VIP dla osoby dorosłej kosztuje - 100 złotych, natomiast dla dziecka tylko 40 złotych. Za bilet na lożę Amfiteatr dorosły zapłaci 50 złotych a dziecko 30, sektor zaś dla osoby dorosłej kosztuje 40 złotych, bilet ulgowy - 30 zł, a bilet rodzinny 130 zł
Zmiany programowe w Cyrku Zalewski
CYRK ZALEWSKI 2o17
Od pewnego czasu w programie sezonowym 2017 - jednego z największych Polskich cyrków, Cyrku Zalewski zaszły drobne zmiany. Dotychczas w programie widzowie mogli podziwiać pokaz papug prezentowany przez Elidora, jak się okazuję od początku sierpnia z przyczyn losowych artysta nie występuje już w Cyrku Zalewski. Szybko jednak znaleziono zastępstwo a mianowicie Antypody - czyli żonglerkę nogami prezentuje artystka z Polski - Dominika Krystel (znana widzom z pokazu woltyżerki na rozpędzonym rumaku jak również z ubiegłego sezonu). Czy pokaz papug powróci jeszcze w tym roku na arenę Cyrku Zalewski? Tego na ten moment nie wiadomo.
Cyrk Europa odwołał spektakl w Połczyn Zdroju!
Cyrk Europa w sezonie 2017

HotNEWS: W dniu dzisiejszym tj. 23.08.2017 w miejscowości Połczyn Zdrój, zaplanowany był spektakl Cyrku Europa. Niestety ze względu na bardzo mokry plac oraz problemy techniczne widowisko zostało odwołane.
Wyniki Wakacyjnego Konkursu Portalu AC!
Konkurs WYNIKI
Poniżej prezentujemy wyniki przeprowadzonego przez nas Wakacyjnego Konkursu, a wyniki prezentują się następująco:
Bilet do Cyrku Królewski oraz Safari otrzymuje Bartosz KUJAWA

natomiast Nagrodę Niespodziankę otrzymuje Maksymilian Górski
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt w celu odbioru nagrody!
Cyrk Safari wystąpił w Nowym Dworze Mazowieckim - Relacja z Programu
SAFARI 2017 NDm
W minioną sobotę tj. 19 sierpnia, w Nowym Dworze Mazowiecki z nowym Międzynarodowym programem sezonu 2017 wystąpił Cyrk Safari. Miasteczko cyrku stanęło na placu przy ulicy Młodzieżowej, na Osiedlu Młodych.Widowisko natomiast odbyło się o godzinie 16.00. Frekwencja w Nowym Dworze Mazowieckim wyniosła ok 65 %.Redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Safari, w związku z czym tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa relację z obejrzanego przez nas spektaklu. Życzymy miłej lektury.


Chwilę po godzinie 15.40 czyli dwadzieścia minut przed planowanym rozpoczęciem spektaklu, załoga techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczenie nowodworskiej publiczności pod Cyrkowe Szapito. Około godziny 16.05 na arenie zgasły światła a na arenie pojawił się Szymon Słowik - Konferansjer tegorocznego widowiska, ty samym rozpoczynając cyrkowe widowisko. Jako pierwszy na arenie pojawił się Marek Sikora, artysta znany z aren m.in. Cyrku Arlekin zaprezentował przepiękny pokaz Koni Fryzyjskich. Następnie na arenie pojawił się słynny Duet Türk, prezentując najtrudniejszą dziedzinę sztuki cyrkowej jaką jest ekwilibrystyka na ruchomych wałkach. Pokaz ten wymaga pełnego skupienia oraz koncentracji. Kilka minut później pokaz piesków zaprezentował Paweł Nefedov, a tuż po nim taniec z obręczami hula hop zaprezentowała Ewa, pierwszą część widowiska zakończył pokaz duży i mały - a poprowadził go Szymon Słowik. Kilkanaście minut później rozpoczęła się druga część widowiska, ponownie nowodworzanie mieli okazję zobaczyć Duet Türk, tym razem w pokazie tanecznym z wężami, następnie antypody czyli żonglerkę nogami zaprezentowali Ewa i Kazimierz - Duet Syrius. Jak w prawdziwym tradycyjnym cyrku bywa, nie może zabraknąć także pokazu zwierząt, pokaz wielbłądów poprowadził Szymon Słowik. Pokaz w stylu hinduskim, zaprezentował Joga Fakir - Połykacz Ogni.
Ostatnim punktem sobotniego widowiska, był hit sezonu 2017 - akrobacje napowietrzne na wysokim loopingu. Na zakończenie odbył się uroczysty finał z udziałem wszystkich wykonawców.Przez cały wieczór o dobry humor dbał duet klaunów Tina i Paweł Nefedov. Już niebawem w naszej galerii ukażą się zdjęcia ze spektaklu, a my już teraz zachęcamy wszystkich do obejrzenia spektaklu Cyrku Safari, na żywo.
Trupa Brother's Cretu - kolejnym punktem Festiwalu Cyrku Zalewski
CyrK ZalewskI 2017 W dniu wczorajszym informowaliśmy ,iż pod namiotem Cyrku Zalewski już tej jesieni na łamach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie , zgromadzoną publiczność bawić będzie klaun wszech czasów, jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy - Don Christian. Dzisiaj nadszedł czas, aby poinformować Państwa o kolejnym numerze jaki warszawiacy zobaczą jesienią w Cyrku Zalewski, a mianowicie pokaz akrobatyczny na odskoczniach zaprezentuje rumuńska Trupa Brother's Cretu - z całą pewnością będzie no hit tegorocznej edycji warszawskiego festiwalu, tegoroczna edycja rozpocznie się 16 września a zakończy 22 października (występy odbywać się będą jak co roku w weekendy)
Don Christian jesienią w Cyrku Zalewski!
Cyrk Zalewski 2015 Festiwal

HotNEWS: Jak wszyscy zapewne wiemy wielkimi krokami zbliża się Cyrkowa Jesień w Polsce. Jak udało nam się dowiedzieć w tym roku w Warszawie odbędzie się tylko jeden festiwal, a mianowicie Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej organizowany tradycyjnie przez polski Cyrk Zalewski. Miasteczko cyrku usytuowane zostanie przy ulicy Górczewskiej, tuż obok WolaPark'u. Tegorocznej jesieni, tylko w Cyrku Zalewski o dobry humor mieszkańców stolicy zadba jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy, charyzmatyczny komik - Don Christian. Zapewne w programie festiwalowym będzie można również obejrzeć numery, pochodzące ze spektaklu sezonowego, jakie? okaże się niebawem.
Kolejne nowości w Cyrku Europa!
Europa17
W sezonie letnim 2017, dyrekcja Cyrku Europa bardzo inwestuje w swój cyrk. Jakiś czas temu w cyrku pojawiły się nowe tablice informujące o zakazie palenia papierosów pod cyrkowym namiotem oraz o zakazie filmowania podczas widowiska. Pojawiły się również na wszystkich transportach oraz przyczepach kempingowych okleiny z nazwą cyrku. Kilka dni temu dyrekcja ponownie zainwestowała, tym razem pojawiły się nowe lambrekiny na kotary.
Zakupiono także piękne kotary zdobiące cyrkowe maszty. Jak widać Cyrk Europa pięknieje z dnia na dzień, o kolejnych inwestycjach będziemy informować Państwa na bieżąco. Zdjęcia nowego nabytku prezentujemy poniżejStrona 6 z 85 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Site Translation
WideoLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta Główna
right border
unten links unten rechts


1750921 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie