oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:ACsongs:. ˇ .:BLOG:. ˇ .:Cennik 2017:. ˇ .:Programy 2017:. ˇ .:Tournee 2017:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Lipiec 28 2017 12:41:18
Nowe Fotografie:
Cyrk ZALEWSKI 2017:


Cyrk VEGAS 2017:


Znajdziesz nas na:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 333
Najnowszy Użytkownik: DeLeMib2412
Polecamy


MottoPortalu: "Nie ważne,który jest wiek. Cyrk był, jest i będzie na wieki" ● ●

stat4u
Film1
Konkurs I - Wygraj bilet do Cyrku Wisła
Cyrk WIsła 2017Z okazji Światowego Dnia Cyrku 2017 przygotowaliśmy dla Państwa liczne konkursy a oto pierwszy z nich.

W tym konkursie dwie pierwsze osoby,które udzielą poprawnej odpowiedzi otrzymają zaproszenie na program cyrku Wisła w sezonie 2017. A pytanie konkursowe brzmi następująco:
Jak nazywała się orkiestra biorąca udział w przedstawieniu dawnego polskiego Cyrku Polonia?

Konkurs Zakończony!,
Zwycięzcy:
1. Adam Strąg (Kluczbork)
2. Mikołaj Napiórkowski (Wyszków)


Gratulujemy Wygranej, i zapraszamy do dalszej wspólnej zabawy!
Światowy Dzień Cyrku 2017 - Zaczynamy!
ŚDC 2017
Witamy wszystkich bardzo serdecznie na Światowym Dniu Cyrku 2017 z Portalem AC Arena Cyrkowa.
Mamy nadzieję ,iż nasze atrakcje przypadną państwu do gustu. Jednocześnie liczymy na dobrą frekwencję podczas dzisiejszego dnia. Przygotowaliśmy dla Państwa liczne niespodzianki, konkursy, quizy itp. Tak więc światowy dzień cyrku z Portalem AC - Arena Cyrkowa uważamy za Rozpoczęty.
Cyrk Varieté Ohana - tournee 2017 w Polsce!
Variette Ohama Cyrk

HotNEWS: Do Polski na tournee 2017 z nowym programem pt. "Dookoła Świata" przyjedzie czeski Cyrk Varieté Ohana.
Polska premiera widowiska odbędzie się w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie) 22 oraz 23 Kwietnia.
Miasteczko cyrku rozłoży się na placu obok Targowiska Manhattan. Spektakle zaś odbędą się w następującej kolejności: w sobotę 22 kwietnia o godzinie 14.00 i 17.00 oraz w niedzielę 23 kwietnia o godzinie 12.00 i 15.00
Poniżej prezentujemy plakat promujący widowisko na terenie Polski.
Image and video hosting by TinyPic
Cyrk Polonia 2017 - Co w programie?
Cyrk Polonia 2017
Już 17 kwietnia czyli w Poniedziałek Wielkanocny artyści z polskiego Cyrku Polonia wystąpią w Kłobucku (woj. Śląskie). Miasteczko cyrkowe stanie na Stadionie Miejskim zaś spektakl odbędzie się o godzinie 15.00
W programie widzowie zobaczą między innymi: białe wielbłądy, konie, kuce, węże dusiciele, żonglerkę, taniec z ogniami, pokaz baniek mydlanych, iluzję, klownadę, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Bilet wstępu na widowisko kosztuje zarówno dla dorosłego jak i dzieci jedynie 20 złotych. Podczas programu namiot będzie ogrzewany, warto dodać,iż w sezon 2017 Cyrk Polonia wyruszył z nowym dwumasztowym namiotem w kolorze czerwonym, w dzisiejszym artykule prezentujemy Wam ulotkę promującą tegoroczny spektakl.

Image and video hosting by TinyPic
Nowa Fasada Cyrku Safari w sezonie 2017!
Cyrk Safari 2017W tym roku Cyrk Safari przygotował bardzo ciekawy program sezonu 2017, w widowisku podziwiać można między innymi pokazy Duetu Turk (Looping, Taniec z Wężami oraz Ekwilibrystykę na Wałkach), Antypody czyli pokaz żonglerki nogami oraz Hula Hop w wykonaniu Duetu Syrius, tradycyjne pokazy zwierząt: Konie Fryzyjskie, Kuce, Wielbłądy - zaprezentuje Szymon Słowik, natomiast pokaz psów oraz klaunady pod kopułą Cyrku Safari prezentuje Duet Nefedov. W tym roku oprócz zmian programowych zaszły także zmiany logistyczne między innymi wymieniono kotarę czyli wejście dla artystów na cyrkową arenę, dyrekcja wymieniła również fasadę cyrku o czym chcielibyśmy napisać w dzisiejszym artykule, według nas fasada wygląda doskonale i z pewnością z daleka przyciąga oko potencjalnego widza, dodatkowo ciekawy program jak i niskie ceny biletów. Miejmy nadzieję,że sektory Cyrku Safari jak i loża będą przez cały sezon i jeszcze dłużej wypełnione publicznością po brzegi.
Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcie nowej fasady (warto dodać iż, fasada po rozłożeniu ma 6 metrów wysokości oraz 16 metrów długości):
Image and video hosting by TinyPic


Cyrk Metropol w sezonie 2017
CYRK Metropol
W tegorocznym programie sezonu 2017 pod kopułą Cyrku Metropol podziwiać można między innymi:
Linę Pionową, Magiczny Pokaz Ognia Fakir, Magię, Iluzję, Ekwilibrystykę, Wirujące Talerze a także Małpkę, Węże Boa, Koty, Pieski oraz Gołębie. O dobry humor zadba klaun Fantik. W najbliższą sobotę tj. 8 kwietnia artyści Cyrku Metropol wystąpią w Trzciance, namiot cyrkowy rozłożony zostanie na placu przy ulicy Słowackiego, natomiast widowisko odbędzie się o godzinie 16.00. W opcji "Czytaj Więcej" prezentujemy państwu ulotkę jaką reklamuje się Cyrk Metropol w sezonie 2017!
Nowy Polski Cyrk - Cyrk Królewski w sezonie 2017
Królewski Cyrk 2017
W tym roku wyruszył w trasę Cyrk Królewski , którego właścicielem jest absolwent Państwowej Szkoły Cyrkowej w Julinku Tadeusz Troka ,jego olbrzymią pasją i życiem jest sztuka cyrkowa i wszystko to co z nią jest związane. Cyrk Królewski swoje widowisko wystawia w małych oraz dużych miejscowościach .Pod namiotem Cyrku Królewskiego można zobaczyć znanego aktora teatru oraz sceny warszawskiej Wojciecha Jóźwika ,gdzie tutaj wcielił się w rolę konferansjera. Króla Cyrku,wolne drabiny , ekwilibrystyka na wałkach w wykonaniu Andrzeja Sowińskiego , baśniowy balans ze szkłem oraz hiszpańską żonglerkę w wykonaniu Ewarysta Tomczaka , repryzy pana Tuptusia,antypody -żonglerkę nogami , pokaz osiołka ,pony , gadów oraz ptaków zaprezentuje Tadeusz Troka. W opcji "Czytaj Więcej" prezentujemy Państwu wygląd tegorocznego biletu wolnego wstępu.
Apel do Fanów Tradycyjnego Polskiego Cyrku!
Cyrk Korona 2o17
"Drodzy fani cyrku tradycyjnego, prosimy o wsparcie! Kochani, 5 kwietnia (środa) to dla polskich cyrków bardzo ważny dzień!
Tego dnia przed Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie odbędą się trzy rozprawy, dotyczące zakazów dzierżawy gruntów komunalnych oraz gruntów pozostających w zarządzie miasta na cele związane z organizowaniem przedstawień cyrkowych z udziałem zwierząt.
Wyroki, które zapadną na tych rozprawach będą miały wpływ na ważność, bądź nieważność zarządzeń prezydentów miast podjętych w tej sprawie. Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie dopuścił do udziału w postępowaniu Związek Pracodawców Cyrku i Rozrywki, a także jedną z międzynarodowych fundacji zwalczających cyrki tradycyjne.
Nasi przeciwnicy wzywają swoich fanów do przybycia na rozprawy, czego celem jest wywarcie presji na Sąd. Nie bądźmy obojętni! Dlatego prosimy także Was o symboliczne wsparcie w tej trudnej batalii o prawo do kultywowania wieloletniej tradycji, o nasze być albo nie być.
Bądźcie z nami na sali sądowej! Każda osoba może wejść na salę rozpraw i w ten sposób zaznaczyć swoje poparcie dla cyrku tradycyjnego.
Termin rozpraw:
5 kwietnia 2017 roku, godz.: 13:00, 13:15 i 13:30
Miejsce: sala G budynku Naczelnego Sądu Administracyjnego,
ul. Gabriela Piotra Boduena 3/5, Warszawa"
Relacja z wizyty w Cyrku Zalewski podczas spektaklu w Inowrocławiu
Cyrk Zalewski ccc
W minioną środę tj. 29 Marca jeden z Największych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski odwiedził Inowrocław prezentując najnowsze jubileuszowe widowisko sezonu 2017. Fan Cyrkowy z Inowrocławia - Bartosz przygotował relację ze spektaklu, w związku z czym życzymy państwu miłej lektury:


"Już wieczorem 27 marca do Inowrocławia zjechały pierwsze wozy cyrkowe. Dzień później około 7 rano wszystko było już na placu przy ulicy Błażka. Ten dzień był dniem odpoczynku dla całej załogi. Po szkole mniej więcej o 12:30 ponownie przyszedłem na plac gdzie namiot był myty tak jak niektóre pojazdy, kasa. Porozmawiałem z Bartkiem Bukładem oraz dowiedziałem się będąc tam z moim psem foksterierem o imieniu Tofik, że clowna Rico pies też ma na imię tofik oraz jest foksterierem. 😊. Dzień później o godzinie 16:20 byłem pod namiotem gdzie było już trochę ludzi. Zdążyłem wejść przed potężną ulewą z gradem. Spektakl zaczął się parę minut po 17 czyli prawie punktualnie. Frekwencja wyniosła niemal 100%. Na arenę wszedł clown Rico, który nas rozgrzał i rozbawił. Następnie na arenę weszli wszyscy artyści, warto zwrócić uwagę na to, że wszyscy oprócz kaskaderów na motorach to Polacy, co mnie osobiście bardzo cieszy. Pierwszym występem była woltyżerka na koniu o imieniu kropek. Piękny, dopracowany występ, którego byłem ciekawy. Był to jeden z lepszych numerów tego spektaklu. Kolejnym numerem był pokaz psów Duetu Szeibe. Bardzo dobry, zabawny pokaz który spodobal się publiczności. Wszystkie sztuczki psy wykonywały idealnie. Po tym pokazie znowu psy tyle, że prezentowane przez Rico. Pokaz ten widziałem już w Cyrku Korona lecz tym razem był on lepszy, było dodanych trochę elementów.
Potem na arenie zaprezentował się Maciej Sokołowski w akrobatyce na krzesłach. Pokaz ten widziałem po raz pierwszy. Był on dobry lecz dla mnie trochę za mało. Mam nadzieję jednak, że będzie on dopracowany. Ponownie na arenie pojawił się Rico z repryzą którą cieżko nazwać i opisać ale była oryginalna i śmieszna. Następnie po raz drugi wystąpił Duet Szeibe z talerzami. ten numer był dla mnie średni ale dobrze wykonany występem. Kolejnym występem był pokaz wielbłądów. które tresował Bartek. Po wielu latach była inna muzyka. Wielbłądy prezentowały się dobrze były to dwa młode i trzy starsze. Clown Rico zaprezentował swój talent w kuchni. Śmiechu było mnóstwo. Repryza rewelacyjna oblał nas wodą a później sam oberwał ciastem i wiadrem wody 🙂.
Przerwa trwała 20 minut podczas której były przejażdżki na kucyku i wielbłądach, a arenę opanowały dzieciaki.
Po przerwie wystąpiły konie palomino, które zaprezentował Stefan. Występ ten był trochę krótszy niż w zeszłym roku i wysąpiło 6 a nie 7 koni jak było to w minionych latach. Ponownie wystąpił clown Rico,znowu rozbawił Inowrocławską publiczność. Następnie był według mnie najlepszy numer tegorocznego spektaklu a mianowicie pokaz na szarfach. Rewelacja dla mnie brak słów aby to opisać. Wiele razy widziałem w cyrku i nie tylko szarfy ale ten występ był najlepszy, wszystko było perfekcyjne. BRAWO!. Ponownie Rico tym razem repryza- orkiestra z udziałem publiczności. Również była bardzo dobra. I wreszcie hit sezonu kula śmierci. Trio z Brazylii dali nam potężną dawkę emocji. Publiczność oszalała i nagrodziła ich owacjami. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Wielki finał z udziałem wszystkich artystów. Tegoroczny spektakl oceniam w skali od 1 do 10 na 8,5.
Czekam już na nowy spektakl 2018."
Treść Artykułu: Bartosz
Cyrk Arizona 2017 - Nowości w programie!
CYRK arizona 2017
Jakiś czas temu publikowaliśmy zdjęcie ulotki promującej najnowsze widowisko polskiego Cyrku Arizona,
w dzisiejszym artykule w związku z faktem, iż program uległ drobnej zmianie napiszemy o nowym artyście występującym pod kopułą cyrku Arizona w sezonie 2017. Do najnowszej produkcji cyrku Arizona dołączył Wiesław Jaśkowski bardziej znany jako Havis. Artysta na arenie zaprezentuje dwa numery: groteskę iluzjonistyczną oraz iluzję klasyczną. W poprzednich sezonach Havis'a podziwiać można było pod kopułą cyrku Europa, Metopol i Maska.

Strona 6 z 79 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Wideo
right border
unten links unten rechts


1614609 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie