oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Fotogaleria ˇ Regulamin ˇ Napisz do Nas ˇ Forum ˇ Terminarz 2015Maj 26 2015 01:22:18
Kontakt GG:
prosze czekac
21265801
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Cyrk Arena rozpoczyna sezon 2015
Cyrk Arena 2015(1)Sezon cyrkowy 2015 w Polsce już niebawem rozpocznie się na dobre, w poprzednich artykułach informowaliśmy Was o premierze Cyrku Zalewski w Pruszkowie, a już dzisiaj mamy dla Was nową bardzo ciekawą informację a mianowicie już niebawem bo w sobotę 21 lutego 2015 , spektakle zaplanowane są także na niedzielę 22 lutego 2015 w trasę wyruszy Cyrk Arena działający pod kierownictwem Agnieszki i Mirosława Złotorowicz. Premierowe widowisko odbędzie się w Łodzi, cyrkowe miasteczko stanie na placu przy Centrum Handlowym C.H. Tulipan przy ulicy Piłsudskiego. W sobotę 21.02 spektakle zaplanowane są na godzinę 14.00 oraz 17.00 natomiast na niedzielę 22.02 zaplanowano występy na godzinę 12.00 i 16.00. Występy odbywać się będę pod dobrze ogrzewanym cyrkowym szapitem. A co w programie? w tym roku w nowym widowisku zobaczyć będziemy mogli między innymi wyższą szkołę jazdy konnej, akrobacje na linie pionowej, pokaz wesołych pudli, pokaz tresowanych nutrii, ekwilibrystykę na drabinkach, akrobacje na batucie, żonglerkę, pokaz lwów Afrykańskich, pokaz zwierząt egzotycznych , gimnastykę na drążkach oraz wiele innych atrakcji. Poniżej prezentujemy państwu wszystkich wykonawców tegorocznego przedstawienia.

1. Parada bajkowych postaci rozpoczynająca program
2. Wyższa szkoła jazdy konnej- Mirosław Złotorowicz Polska
3. Akrobacje na linie pionowej- Julia Shalashenko Ukraina
4. Pokaz wesołych pudli- Grzegorz Branszteter Polska
5. Repryzy komiczne- Clown Andrey Żarkow Rosja
6. Pokaz tresowanych Nutrii- Tomas Ringel Czechy
7. Akrobacje na batucie- Bracia Terskije Ukraina
8. Ekwilibrystyka na drabinach- Grzegorz Branszteter Polska
9. Tresura Lwów Afrykańskich- Tomas Ringel Czechy
10. Dynamiczna żonglerka- Dima Shalashenko Ukraina
11. Pokaz zwierząt egzotycznych- Mirosław Złotorowicz Polska
12. Gimnastyka na drążkach- Bracia Terskije Ukraina
13. Finał- przedstawienie wszystkich wykonawców
Program prowadzi Mirosław Złotorowicz
Cyrk Arlekin w sezonie 2015 bez Duetu Turk
CYRK ARLEKIN 2014
W poprzednim artykule informowaliśmy Państwa o zmianach na sezon 2015 w programie Cyrku Zalewski, dzisiaj mamy dla Was kolejne ciekawe wieści dotyczące cyrkowego świata, a mianowicie chodzi nam o Polski Cyrk Arlekin a dokładniej o to ,iż w programie na sezon 2015 nie zobaczymy już Doroty i Arkadiusza Türk , znanych z areny Cyrku Arlekin od lat.
Warto dodać iż w tegoroczne tournee artyści udali się do Niemiec gdzie występują pod kopułą tamtejszego cyrku Aeros. Przypominamy artyści prezentowali między innymi looping czy taniec z wężami. Aktualnie ich występy podziwiać można w mieście Arnstadt.
Jaki w takim razie repertuar przygotuje dyrekcja polskiego Cyrku Arlekin? Tego na chwilę obecną nie wiemy , jednakże jak tylko uda nam się uzyskać informację od razu państwa poinformujemy.
Cyrk Zalewski 2015. A co w programie?
Cyrk Zalewski 2015Jak wszyscy wiemy już niebawem bo 21 lutego br swoje 23 tournee po naszym kraju rozpocznie jeden z największych Polskich cyrków, oczywiście mowa o Cyrku Zalewski, który działa od 1993 roku grając co roku nowe zaskakujące widowiska cyrkowe. Premiera odbędzie się w Pruszkowie , o godzinie 14.00. Cyrkowe miasteczko stanie na placu przy Alei Wojska Polskiego. Nowy Międzynarodowy program odbywać się będzie pod czteromasztowym kremowym namiotem, który podróżuje po Polsce wraz z cyrkiem. A co w tym roku przygotowali Państwo Zalewscy dla swoich wiernych fanów, czas już zdradzić rąbek tajemnicy, co zobaczymy w widowisku ? dowiecie się czytając dalszą część artykułu.
W nowym międzynarodowym repertuarze sezonu 2015 na arenie Cyrku Zalewski swoje niezwykłe umiejętności zaprezentuje artysta z Czech. Oczywiście mowa o artyście, który zaprezentuje nam pokaz ze swoimi Lwami. Ten niezwykły numer zaprezentuje Ludwig Berousek Junior. Ale to nie koniec, na arenie podziwiać będziemy mogli także pokaz w wykonaniu Macieja Sokołowskiego. Więcej szczegółów podamy już wkrótce.
Cyrk Zalewski rozpoczyna sezon 2015 w Pruszkowie
Cyrk Zalewski14Szanowni Państwo , jest nam niezmiernie miło poinformować,iż jeden z Największych Polskich Cyrków już niebawem rozpocznie swój objazdowy sezon cyrkowy 2015. Oczywiście mowa tutaj o słynnym Cyrku Zalewski,który działa na terenie Polski od 1993 roku pod kierownictwem Ewy i Stanisława Zalewskich oraz Anety i Kamila Zalewskich. Premierowe widowisko w nadchodzącym nowym sezonie cyrkowym odbędzie się w sobotę 21 lutego br. w Pruszkowie o godzinie 14.00. Cyrkowe Miasteczko stanie przy Alei Wojska Polskiego , tego samego dnia cyrkowcy wystąpią przed pruszkowską publicznością jeszcze o godzinie 17.00 natomiast następnego dnia czyli w niedzielę 22 lutego przedstawienia odbędą się o godzinie 12.00 oraz o godzinie 16.00. Warto dodać ,iż cyrk zalewski jest pierwszym cyrkiem w Polsce rozpoczynającym sezon 2015. Widowiska odbywać się będą pod czteromasztowym kremowym namiotem. Z tego co udało nam się ustalić , w programie zaszło wiele zmian , o których będziemy na bieżąco informować. Ciekawostką jest fakt ,iż dzisiaj na antenie TVP 2 w programie "Pytanie na Śniadanie" wystąpili Aneta oraz Kamil Zalewscy. Na chwilę obecną, wiemy tyle że w programie wystąpią między inny innymi artyści z Polski,Rosji,Meksyku,Afryki oraz wielu innych. Szczegóły podamy już niebawem !
20th Century Fox we współpracy z Cirque du Soleil
20thCountryFoxStudio
W dniu 15 stycznia 2015 w Montrealu najsłynniejszy cyrk świata - Cirque du Soleil bo oczywiście o nim mowa w dzisiejszym artykule podpisał współpracę między sobą a Hollywoodzkim studiem produkcyjnym 20th Century Fox Television. Jak zapewnia Jacques Méthé dyrektor ds kontaktu z mediami, współpraca pomiędzy cyrkiem a studiem nie będzie polegać na występach artystycznych lecz będzie to nowy format wprowadzający do telewizji charakterystyczny i bardzo ekscytujący świat jakim jest Cirque du Soleil. Mamy nadzieję,że współpraca pomiędzy obiema firmami przyniesie oczekiwane efekty, a CdS stanie się jeszcze bardziej znanym i lubianym cyrkiem, przez widzów na całym świecie.
Cirque du Soleil: Koniec przedstawienia Dralion!
LOGO CDS DRALIONDralion - jedno z przedstawień z serii Cirque du Soleil - czyli najsłynniejszego cyrku świata już niebawem przejdzie do historii. Premiera tego niezwykłego widowiska miała miejsce w kwietniu 1999 roku w Montrealu. Od samego początku do 2010 roku widowisko wystawiane było pod cyrkowym namiotem. W 2010 roku jednak przedstawienie "Dralion" zostało przeniesione do światowych aren, jednakże zachowując tą samą jakość widowiska.
Łącznie przez 15 lat widowisko zachwyciło ponad 7 milionów widzów na całym świecie.
W kwietniu 2014 widowisko zawitało do Polski, gdzie wystawione zostało we wrocławskiej hali Stulecia przy ulicy Wystawowej 1. Niestety wszystko co ma początek , ma także i koniec tak też jest w przypadku przedstawienia Dralion, które po 15 latach kończy swoje tournee. Ostatnie widowisko odbędzie się w najbliższą niedzielę tzn 18 stycznia 2015 w miejscowości Anchorage na Alasce.
Rozwiązanie Konkursu!
Zgodnie z obietnicą zorganizowaliśmy dla Państwa drobny konkurs , w którym do wygrania był komplet ulotek Circo Medrano. Pytanie konkursowe brzmiało "Dlaczego to właśnie ja mam otrzymać nagrodę" - na odpowiedzi czekaliśmy do piątku 9 stycznia 2015 do godziny 15.00. Odpowiedzi można było nadsyłać za pośrednictwem naszego Fan Paga na Facebooku oraz poprzez E-mail. Napłynęło wiele zgłoszeń, jednakże czas już na podsumowanie. Nagroda zostaje przyznana dla Dominika Olszaka z Pokrzywnicy (nagroda przyznana poprzez losowanie). Serdecznie Gratulujemy wygranej , natomiast pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.
Cirque du Soleil: Premiera show KOOZA w Londynie już jutro!
kooza w Royal Albert HallZapewne wszyscy pamiętamy ogromny biały namiot , pod którym na warszawskich błoniach Stadionu Narodowego słynny na cały świat Cirque du Soleil zaprezentował swoje niezwykłe widowisko "KOOZA", które zachwyciło nie jednego z nas. Przypomnijmy programy można było podziwiać przez równy miesiąc od 19 września do 19 października 2014. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, miesiąc minął a cyrkowcy opuścili stolicę udając się z widowiskiem do następnego kraju. Szczerze mówiąc, przedstawienie przygotowane jest na światowym poziomie, pełen profesjonalizm.
Warto dodać ,że Cyrk Słońca nie jest tradycyjnym cyrkiem tak jak byśmy przypuszczali, jest to jedyny cyrk , w którym liczą się głownie umiejętności ludzkiego ciała, podczas przedstawień nie ma udziału zwierząt, co jest głównym plusem "du Soleil". Show jest godne polecenia, jednakże dla tych ,którzy "przespali" to niezwykłe wydarzenie mamy miłą niespodziankę, a mianowicie chodzi nam o to,że KOOZA już od jutra grana jest blisko Polski. A dokładniej już od jutra tzn 7 stycznia 2015 , w Londyńskiej hali "Royal Albert Hall" będzie wystawiane to niezwykłe widowisko cyrkowe. Artystów w Londynie będzie można podziwiać do 19 lutego 2015. Tak więc wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli KOOZY lub chcą ją obejrzeć ponownie zachęcamy do wizyty w Anglii gdyż na prawdę warto. Przedstawienie jest opowieścią historii niewinnego melancholijnego samotnika poszukującego swojego miejsca na ziemi. Jest to powrót do początków Cirque du Soleil, który łączy dwie tradycje cyrkowe - widowisko akrobatyczne
ze sztuką rozbawiania publiczności do łez. Spektakl jak już wyzłączy dwie tradycje cyrkowe - widowisko akrobatyczne
ze sztuką rozbawiania publiczności do łez. Spektakl jak już wyżej napisaliśmy podkreśla fizyczne wymogi ludzkiego działania w całej okazałości i kruchości, zaprezentowane niezwykle kolorowo z wykorzystaniem śmiałego humoru sytuacyjnego. podkreśla fizyczne wymogi ludzkiego działania w całej okazałości i kruchości, zaprezentowane niezwykle kolorowo z wykorzystaniem śmiałego humoru sytuacyjnego. Nazwa KOOZA zainspirowana jest wyrazem „koza” pochodzącym z sanskrytu, który oznacza „paczkę”, „szkatułkę”, „skarb” i doskonale odzwierciedla koncepcję „circus in a box”. Jak można zauważyć na zdjęciu ,które dodaliśmy do artykułu aktualnie w Royal Albert Hall trwają ostatnie prace wykończeniowo przygotowawcze do jutrzejszej premiery.
Nowy nabytek Polskiego Cyrku Vegas
Cyrk Vegas
Cyrk Vegas czyli jeden z polskich cyrków , powstał w 2012 roku pod kierownictwem Katarzyny i Sebastiana Sieradzkich. W aktualnie zakończonym już sezonie 2014 w cyrku zaszło wiele zmian , zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Od początku działalności programy odbywały się pod małym dwumasztowym czerwono żółtym namiotem zakupionym od nieistniejącego dziś już cyrku "de la luna" działającego niegdyś pod kierownictwem Grzegorza Wolnego. W programie mogliśmy zobaczyć między innymi: ewolucje na szarfach, wirujące talerze, pokaz fire-show, hula hop, człowieka sprężynę oraz pokaz na trapezie kołowym. Nie zabrakło również zwierząt wśród których na arenie mogliśmy podziwiać: wielbłąda, kucyka, konia, żółwie, tchórzofretki , węże, lamę, kozy miniaturki , pieski, koty czy gołębie. Mimo,że sezon dobiegł końca to nie koniec inwestycji, z ogromną przyjemnością zawiadamiamy ,iż w nowy sezon cyrkowy 2015 już w marcu państwo Sieradzcy wyjadą pod nowym czteromasztowym szapitem w kolorystyce czerwono białej ( podobne do czeskiego cyrku Ales). Natomiast jak sama nazwa artykułu wskazuje, dzisiejszy artykuł dotyczy nowego nabytku Cyrku Vegas a mianowicie chodzi nam o nową masztówkę , na której podróżować będzie cyrkowe szapito. Poniżej prezentujemy zdjęcie:

Francja: Śmiertelny wypadek w Cirque Medrano
2 0 1 3
W nocy z 4 na 5 stycznia 2015 (niedziela-poniedziałek) podczas przejazdu konwoju Cirque Medrano doszło do tragicznego wypadku. Do tragedii doszło niedaleko Marsylii we Francji.W wyniku tragicznego wypadku śmierć na miejscu poniosło dwoje mężczyzn, jednym z nich był znany z areny "Medrano" artysta Ivano Dalton, natomiast drugą osobą ,która również zginęła na miejscu był jego 55 letni wujek, który kierował pojazdem.
Przypominamy,że Ivano podczas programu w niesamowitym trio prezentowali akrobacje na wrotkach. Na chwilę obecną jak udało nam się dowiedzieć , francuska policja wyjaśnia okoliczności korozji , jednakże mundurowi podejrzewają, iż jedną z hipotez przyczyn wypadku może być zaśnięcie przed kierownicą , na miejscu pojawiła się także załoga pogotowia ratunkowego niestety jednak mimo przeprowadzonej reanimacji mężczyzna zmarł. Jest to z pewnością ogromnie przykra wiadomość dla wszystkich miłośników cyrku , gdyż artysta prezentował naprawdę wyśmienity numer ,który zachwycał nie jednego z nas.
Konkurs dla Fanów!!!
Szanowni Państwo w związku z licznym prośbami naszych fanów odnośnie organizacji konkursu , z dniem dzisiejszym tzn 5 stycznia 2015 postanowiliśmy spełnić Waszą prośbę, w związku z czym organizujemy drobny konkurs, w którym można wygrać komplet ulotek zapraszających na widowisko włoskiego Circo Medrano. A więc tak aby wygrać należy odpowiedzieć na poniższe pytanie:

"Dlaczego to właśnie ja mam otrzymać nagrodę"

Konkurs Zakończony!


Równocześnie przypominamy,że konkurs dostępny jest także na naszym Oficjalnym FanPagu.
Serdecznie zachęcamy do udziału. Niech wygra najlepszy :)
Strona 6 z 54 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Znajdziesz Nas na:
Nowe Fotografie:
Cyrk KORONA 2015

Cyrk ARLEKIN 2015

Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Na Forum
Najnowsze Tematy
Oddam, Sprzedam, kup...
śkąd jestes
KUPNO
Najciekawsze Tematy
Oddam, Sprzedam, ... [0]
śkąd jestes [0]
KUPNO [0]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Miko222
05/05/2015 16:40
Ale wyslesz

Portal Arena Cyrkowa
05/05/2015 14:40
W galerii czekają również zdjęcia z Cyrku Korona z Legionowa smiley

Portal Arena Cyrkowa
05/05/2015 14:39
Zapraszamy do naszej fotogalerii gdzie ukazały się najnowsze zdjęcia z Cyrku Arlekin z Kłobucka oraz Częstochowy wykonane przez redakcję naszego portalu smiley

Portal Arena Cyrkowa
05/05/2015 14:38
Miko222 spokojnie smiley

Miko222
05/05/2015 14:15
Admin odpiszess?

Miko222
04/05/2015 15:41
Admin odpisz

Portal Arena Cyrkowa
01/05/2015 11:55
Terminarz już dostępny smiley

Miko222
30/04/2015 17:48
Admin halo?

Portal Arena Cyrkowa
28/04/2015 23:10
W naszej galerii pojawiły się nowe zdjęcia z Cyrku Safari 2015 podczas pobytu w Jaśle !

Miko222
28/04/2015 20:24
Admin odpiszesz plisplis

Archiwum
Tłumaczenie Strony
Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: Domino
right border
unten links unten rechts


876365 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie