oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2016:. ˇ .:Programy 2016:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:o Nas:. ˇ .:Reklama:.Kwiecień 29 2016 15:56:40
Arena Cyrkowa TV

stat4u
Sonda:
Image and video hosting by TinyPic
Relacja z proemierowego występu cyrku Korona w Warszawie!
Cyrk Korona 2016Dzisiejszego popołudnia największy cyrk w Polsce, cyrk Korona rozpoczął sezon 2016. Tegoroczny spektakl nosi tytuł "Odwiedziny u Rodziny" Premierowy spektakl odbył się na Warszawskiej Białołęce. Cyrkowe miasteczko rozłożyło się u zbiegu ulic Światowida oraz Milenijnej obok Urzędu Dzielnicy.Zaś widowisko rozpoczęło się punktualnie o godzinie 17.00.
Redakcja naszego portalu miała okazję uczestniczyć w dzisiejszym spektaklu tak więc przygotowaliśmy dla Was relację z pokazu.

Około 5-10 minut przed rozpoczęciem widowiska na arenie pojawił się Mr. Chap zabawiając widzów swoimi repryzami, chwilę później na arenie pojawiła się parada w rodzinnym stylu z udziałem wszystkich wykonawców. Pierwszym numerem jaki mogliśmy podziwiać na arenie był pokaz tricków z klockami w wykonaniu Alana, następnie w spektaklu Odwiedziny u Rodziny podziwiać mogliśmy niesamowity pokaz piesków,który zaprezentowała żona Juana. W pierwszej części widowiska mogliśmy jeszcze zobaczyć pokaz gimnastyki napowietrznej na sztrabatach w wykonaniu Ssnake'a, pokaz zwierząt egzotycznych, błyskawiczną żonglerkę zaprezentowało Duo Smaha zaś ostatnim punktem pierwszej części widowiska był pokaz konny zaprezentowany przez Emmę oraz Carole Pinder, następnie odbyła się 15 minutowa przerwa podczas ,której można było odwiedzić cyrkowe zoo, przejechać się na wielbłądzie bądź skorzystać z cyrkowego bufetu. Jakiś czas później, nadchodzi chwila aby rozpocząć 2 część widowiska, tak więc jako pierwsi zaprezentowali się Duo Smaha w niesamowitej grotesce akrobatycznej, chwilę później na arenie mogliśmy obejrzeć pokaz cyrkowej farmy w wykonaniu Emmy Pinder, zaś ostatnim punktem programu był pokaz papug latających nad głowami publiczności, który zaprezentowała żona Juana,który aktualnie do 6 marca przebywa na kontrakcie zimowego cyrku Bouglione. Natomiast pokaz na linie poziomej będzie można zobaczyć najprawdopodobniej jutro ponieważ artysta ten nie zdołał dotrzeć na premierę, numer ten został zastąpiony pokazem akrobatyki napowietrznej na sztrabatach,który prezentuje Ssnake. O dobry humor widzów dbali Mr Chap oraz Gino, zaś widowisko poprowadził Mr. Chap
Plakat Cyrku Zalewski 2016
CYRK ZALEWSKI
Poniżej prezentujemy państwu plakat reklamujący widowiska cyrku Zalewski podczas sezonu cyrkowego 2016

Image and video hosting by TinyPic
Hot News: Cyrk Juremix rozpoczyna sezon 2016
Cyrk JUREMIXHot News: W najbliższą sobotę tj. 20 Lutego panoramiczny polski Cyrk Juremix rozpocznie sezon 2016.
Premierowy spektakl odbędzie się w Międzyrzeczu. Cyrkowe Miasteczko rozłoży się na placu obok Gimnazjum zaś spektakl cyrkowcy zaprezentują o godzinie 15.00. W programie zaszło wiele ciekawych zmian o czym poinformujemy już niebawem!
"Le Cirque" - Nowy Spektakl Cirque Arlette Gruss
Arlette Gruss
Jutro tzn 15 luty 2016 w miejscowości La Rochelle, mieszczącym się w zachodniej części Francji odbędzie się premierowa nowego międzynarodowego spektaklu Cirque Arlette Gruss. Tegoroczny program został zatytułowany "Le Cirque". Cyrkowe Miasteczko rozłożone zostanie na parkingu portu Des Minimes. Zaś spektakle podziwiać będzie można do 17 lutego po czym cyrkowcy przeniosą się do miejscowości kilka kilometrów dalej do Rouen gdzie spektakle podziwiać będzie można od 20 do 28 lutego. W tegorocznym programie podziwiać będzie można między innymi Trupę Arlette Gruss, Lwy Morskie, Alpaki, pokaz Szczurów w wykonaniu Guntera Sacckmana, Żonglerkę piłkami footballowymi,którą zaprezentuje nam artystka z Czech - Helena Polach znana z areny polskiego Cyrku Korona, taniec akrobatyczny w wykonaniu Kevina Gruss oraz Julii Friedrich, w pokazie konnym wystąpią inda Biasini-Gruss i Laura-Maria Gruss. W tegorocznym widowisku zobaczymy także walki laserowe prezentowane na arenie przez Alexis'a Hurtado oraz Kevina Gruss, akrobacje na odskoczni w wykonaniu rosyjskiego Trio Stoian i tak zakończy się pierwsza część widowiska, po czym nastąpi krótkie wprowadzenie w drugą część spektaklu, chwilę później na arenie pojawi się Linoskoczek Ramon Kathriner,który zaprezentuje balans na linie poziomej, po czym na arenie Manuel Farina zaprezentuje zapierający dech w piersiach pokaz białych lwów. W niesamowitym napowietrznym pokazie na szarfach zaprezentuje się Duo Olivares zaś chwilę później swoje przepiękne słonie zaprezentuje John Vernuccio - Togni. Kolejnym punktem programu będzie tzw balet lotniczy w wykonaniu Alexisa Fly Chaixa. Ostatnim punktem widowiska będzie długo oczekiwane show motocrossowe w wykonaniu FMX Riders. O dobry humor zgromadzonej publczności dbać będzie duet wesołych klaunów André & Bellini. Poniżej prezentujemy państwu plakat reklamujący tegoroczne show Cirque Arlette Gruss!

Image and video hosting by TinyPic
Plakat Cyrku Korona 2016!
Cyrk Korona2
Poniżej prezentujemy państwu plakat reklamujący Cyrk Korona w sezonie 2016. Jak widać kolorystyka jak i wygląd plakatu są piękne a tym samym przyciągające uwagę potencjalnego widza. Niebawem zaprezentujemy państwu także ulotkę prezentującą Cyrk Korona podczas sezonu objazdowego 2016.

Image and video hosting by TinyPic
Wyniki Konkursu!
Jakiś czas temu zorganizowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania był komplet ulotek cyrkowych. Dzisiaj nadszedł czas aby opublikować wyniki a więc tak. Jako zadanie konkursowe było trzeba napisać co byś chciał/a zobaczyć na arenie w sezonie 2016. Napłynęło do nas wiele prac jednak jedna z nich prezentowała się najlepiej dlatego postanowiliśmy właśnie ją nagrodzić. Tak więc nagroda trafia do Mikołaja Napiórkowskiego. Gratulujemy Zwycięzcy a tym samym dziękujemy wszystkim za udział w naszym konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych.
Cyrk Korona rozpoczyna sezon 2016!
Cyrk Korona15W weekend 20-21 lutego Największy Cyrk w Polsce - Cyrk Korona rozpocznie swój sezon 2016. Premierowa odbędzie się na warszawskiej Białołęce. Cyrkowe Miasteczko stanie na placu przy zbiegu ulic Światowida oraz Milenijnej przy urzędzie Dzielnicy Białołęka. Zaś spektakle podziwiać będzie można w sobotę 20 lutego o godzinie 17.00 oraz w niedzielę 21 lutego o godzinie 12.00 i 16.00. Tegoroczny program będzie nosić tytuł "Odwiedziny u Rodziny". W nowym międzynarodowym programie sezonu 2016 na arenie Cyrku Korona podziwiać będziemy mogli między innymi: Wirujące Klocki, Psią Ferajnę, Gimnastykę Napowietrzną na Sztrabatach, pokaz Zwierząt Egzotycznych, Błyskawiczną Żonglerkę, Rewię Koni i Kucy, Groteskę Akrobatyczną, Cyrkową Farmę (Wielbłądy, Zebry, Gęsi, Byk Szkocki oraz Lamy), Pokaz Papug oraz Taniec na Linie Poziomej. W programie występować będą artyści z Polski, Włoch, Brazylii, Anglii, Szkocji, Hiszpanii, Czech, Francji oraz Kuby. Zobaczymy między innymi znanych artystów takich jak: Duet Smaha (Groteska Akrobatyczna) , Juan (Pokaz Papug) czy Yosvani Rodriguez (Pokaz na Linie Poziomej). O dobry humor widzów dbać będą weseli klauni Gino oraz Mistrz Humoru Mr. Chap. Zaś konferansjerem widowiska 2016 "Odwiedziny u Rodziny" będzie Mr. Chap
Nowe Plansze PCV Cyrku Arena!
Cyrk ARENA '16
Poniżej prezentujemy państwu wzór nowej planszy PCV,którą Cyrk Arena będzie się reklamować w sezonie 2016!
Image and video hosting by TinyPic
Materiały Reklamowe Cyrku Arena 2016!
Cyrk Arena 2016
Jako pierwszy portal sztuki cyrkowej prezentujemy państwu ulotkę promującą cyrk Arena w sezonie 2016, w tegorocznym programie widzowie "Areny" zobaczyć będą mogli między innymi popisy gimnastyczne na drążkach, żonglerkę, akrobatykę napowietrzną oraz ekwilibrystykę. Program wzbogacą pokazy zwierząt takich jak: wielbłądy, osiołki, kucyki, konie, lamy, pieski oraz... HIT sezonu 2016 - słoń Tembo. Bawić widzów będzie klaun Ferdynand Wspaniały!. Wystąpią artyści z Ukrainy, Czech, Rosji, Niemiec oraz Polski.

Image and video hosting by TinyPic

Ulotka w oryginalnym rozmiarze dostępna w opcji "Czytaj Więcej"

Foto: Łukasz
Hot News: Wywiad z Dyrekcją Cyrku Korona
2 0 1 3
Hot News: W ostatnim czasie w Dzienniku Ciechanowskim a także w Tygodniku Nowodworskim ukazał się bardzo ciekawy wywiad z panią Lidią Król - Pinder, dyrektor Największego w Polsce Cyrku Korona. W wywiadzie pani dyrektor opowiada o tradycyjnym polskim cyrku czyli cyrku ze zwierzętami oraz odpowiada na zarzuty przeciwników cyrku ze zwierzętami. Wywiad dostępny jest w najnowszym wydaniu Tygodnika Nowodworskiego oraz Dziennika Ciechanowskiego. Zapraszamy wszystkich do lektury.
Materiały Reklamowe Cyrku Zalewski 2016!
CYRK ZALEWSKI
W 3 weekend lutego Cyrk Zalewski rozpocznie sezon objazdowy 2016 po Polsce. Jak pisaliśmy w poprzednim artykule premiera nowego międzynarodowego spektaklu odbędzie się tradycyjnie w Pruszkowie. My jako pierwszy portal sztuki cyrkowej w Polsce publikujemy państwu tegoroczną ulotkę reklamującą sezon 2016 w Cyrku Zalewski.

Image and video hosting by TinyPic
Ulotka w pełnych rozmiarach znajduje się w opcji "Czytaj Więcej". W programie zobaczymy akrobatów z Kenii "Zuma-Zuma", Pokaz Tygrysów i Białych Lwów, Konie Palomino, Wielbłądy, Kozy, Dużą Iluzję, Laser Mana, Żonglerkę Nogami czyli Antypody, Linę Pionową oraz wiele innych atrakcji. O dobry humor zadbają weseli klauni czyli duo Wolf Brothers!
Strona 6 z 65 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Nowe Fotografie:
Cyrk KORONA 2016


Cyrk ARENA 2016


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 297
Najnowszy Użytkownik: MATI
Tłumaczenie Strony
Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


1182806 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie