oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:BLOG:. ˇ .:Cennik 2017:. ˇ .:Programy 2017:. ˇ .:Tournee 2017:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Luty 22 2017 14:01:55
Nowe Fotografie:
Cyrk Vegas 2016:


Cyrk Katarzyna 2016:


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 317
Najnowszy Użytkownik: kolekcjonercyrku


Witamy na Portalu Arena Cyrkowa● HotNEWS: Cyrk Wictoria rozpoczyna sezon 2017 w Radoszycach 26 lutego! ●Cyrk Arlekin nie wyjedzie w sezon 2017 ●
Tak dla Tradycyjnego Cyrku w Starachowicach!
Cyrk ARENA '16Jakiś czas temu prezydent Starachowic (woj. Świętokrzyskie) wprowadził na terenie swojego miasta zakaz wynajmowania terenów miejskich dla cyrków z udziałem zwierząt, jednak po wielu staraniach stowarzyszenia ludzi cyrku oraz cyrków ,prezydent przyznał się do popełnienia błędu i oficjalnie zniósł wprowadzony wcześniej zakaz, od tej pory cyrki ponownie mile widziane są w Starachowicach. Duże brawa w tej kwestii kierujemy dla dyrekcji cyrku Korona, Arena, Zalewski oraz Związku Pracodawców Cyrku i Rozrywki, bo to właśnie dzięki Państwu bezprawny zakaz został zniesiony. Mamy nadzieję,że wkrótce kolejne miasta,które wprowadziły nielegalnie zakaz na swoich terenach,również podejmą słuszną decyzję, a zakaz zostanie zniesiony. W opcji "Czytaj Więcej" prezentujemy Państwu pismo prezydenta Starachowic. Powiedzmy wszyscy Tak dla Tradycyjnego Cyrku czyli Cyrku ze Zwierzętami!
Oficjalne Oświadczenie Dyrekcji Cyrku Vegas!
Cyrk Vegas 2016W dniu wczorajszym w artykule pisaliśmy o incydencie z udziałem zielonych, który spotkał Cyrk Vegas, w wyniku ,którego Cyrk utracił niedźwiedzia, dwa żółwie i krokodyla. Dzisiaj chcemy państwu przedstawić oficjalne oświadczenie dyrekcji Cyrku Vegas w tej sprawie. Tak jak pisaliśmy wczoraj sprawa jest rozwojowa!

"Dyrekcja Cyrku Vegas pogrążona w smutku i rozpaczy na skutek bezprawnego odebrania im - ich ukochanych zwierząt, pragnie poinformować internautów, iż przekaz medialny na temat odebrania nam naszych zwierząt ukształtowano na potrzeby Fundacji Viva, która pragnie pozyskać opinię publiczną kosztem uczuć innych, kosztem pozbawiania ukochanych zwierząt dobrego domu, w którym się wychowały, kosztem zabrania od kochających opiekunów - do których się przywiązały. Czy tu rzeczywiście dobro zwierząt jest najważniejsze? Czy to tylko zagrywka pozyskania kolejnego darczyńcy fundacji, czy też przekazanie pięknego, zadbanego okazu dla ZOO w Poznaniu? Zwierzęta miały i maja u nas najlepsze warunki, jakie tylko można było im stworzyć, nie mamy sobie nic do zarzucenia. Częste kontrole inspekcji weterynaryjnych, ostatnia tydzień temu – nie stwierdziły żadnych nieprawidłowości! Podawane są Państwu informacje sprzeczna ze stanem faktycznym, a przeznaczone na pozyskanie swojego rozgłosu kosztem uczuć innych.
    Proszę uwierzcie, serce rozrywa, jak kłamstwo kala prawdę. „Niedźwiedzia karmiono popcornem”… Piękny, radosny, chętny do zabawy, zadbany, o bujnym futrze, ufny niedźwiedź karmiony popcornem…. Pomyślcie, czy byłby on w takim świetnym stanie fizycznym - po takiej diecie. Owszem, podaliśmy popcorn Baloo, aby uchronić naszego pupila przed stresem, kiedy to pracownicy Zoo - NA SIŁĘ próbowali załadować go do klatki transportowej. Popcorn, to jego przysmak i to umożliwiło spokojne przemieszczenie niedźwiadka, bez szturchania, popychania, czy STRZELANIA – o czym rozmawiano przy nas… Ale to my jesteśmy źli. Zinterpretowano podanie popcornu tak, aby nas upokorzyć i ukazać w świetle bezlitosnych ludzi.
    Tylu z Was widziało nas na scenie, czy w naszych występach było, choć odrobinę przemocy. U nas nie ma tresury, jest zabawa, zabawa dla zwierząt i dzieci. Wszyscy, są nagradzani, chwaleni, podziwiani – czy to coś złego? Pokazujemy węże, żółwie, krokodyla dzieciom. Pozwalamy dotknąć je, przybliżyć im dany gatunek, nauczyć miłości i zainteresowania zwierzątkami, innymi niż te, które mają w domach. Zawsze widzimy radość na ich uśmiechniętych buziach. Dzieci w ZOO widzą te same zwierzęta zza szyb, i zza krat, czy to jest lepsze??? Fundacja zarzuca nam „dotykanie zwierząt” – proszę uwierzcie nam, że ten dotyk nie czyni nikomu zła, a widzimy ile wszystkim sprawia przyjemności!
    Zastanawiam się, czy ktokolwiek z tych obrońców praw zwierząt, w naszym przypadku, ma, chociaż odrobinę wiedzy, jak ważne są dla nas nasze zwierzęta, czy ktoś to zbadał, sprawdził… NIE! Przyjechano, zabrano, okradziono z uczuć. Nasze zwierzęta nie stanowią dla nas wartości materialnej - to członkowie naszej rodziny. Płaczemy, gdy chorują, leczymy, pielęgnujemy. Cieszymy się, gdy są radosne, piękne i zadbane. Są naszą dumą! Czy jesteście w stanie to zrozumieć? Jedziemy po naszego kota dachowca, który wcale nie występuje na scenie 360 km, bo któreś dziecko wzięło go do domu, a on jest nasz i musi być z nami, bo należy do rodziny!
    Zwracam się do Was drodzy internauci z prośbą o zrozumienie tego, jak bardzo cierpimy. Czujemy się tak, jak by odebrano nam nasze dzieci, o które dbaliśmy, pielęgnowaliśmy, troszczyliśmy się, kochaliśmy! Zadajemy sobie pytanie – za co nam je odebrano, dlaczego nagięto prawdę? Czy za to, że kupiliśmy Baloo już z takimi paznokciami, czy za to, że była to jego wada, że nie odrzuciliśmy go jak towar z defektem, tylko pokochaliśmy od pierwszej chwili, takiego jakim był. Obrończy praw zwierząt nie chcieli naszych wyjaśnień, mieli jeden cel – ZABRAĆ, WYWIEŹĆ zrobić z nas tyranów, ludzi bez serca. Na stronie ZOO pojawiło się zdjęcie Baloo w ciasnej małej klatce. Nikt nie dodał, iż klatka ta jest klatką w której to obrońcy zabrali nam zwierzę! Proszę zrozumcie to i oszczędźcie nam dalszych cierpień! Wielu z Was ma zwierzęta w domach – postawcie się proszę w naszej sytuacji… Każda nasza interwencja była tłumiona groźbą pozbawienia wolności! Nie zostały nam przedłożone żadne dokumenty, żadne nakazy, żadne protokoły. Osoby, które przyjechały w celu sprawdzenia stanu zdrowia zwierząt nie miały podstawowej wiedzy z zakresu ich pielęgnacji! Osoby te były NIEKOMPETENTNE. Zwierzęta zostały odebrane nam siłą. Jednak my tego tak nie zostawimy. Będziemy walczyć o nasze zwierzęta! Pozdrawiamy!"
Cyrk Vegas zaatakowany przez zielonych!
Cyrk Vegas 2015W dniu dzisiejszym na teren Cyrku Vegas, który stacjonował w Pawłowicach (woj. Śląskie) wtargnęli wraz z policją pseudo ekolodzy z fundacji , którą wszyscy znamy , którzy zarzucili cyrkowi fakt,że źle traktuje zwierzęta, jest to oczywiście absurd oraz pomówienie ze strony zielonych. Niestety od początku tego sezonu trwa walka z zielonymi,którzy nie chcą aby zwierzęta były w cyrku, batalia ta zaczęła się od Słupska kiedy to tamtejszy prezydent nie chciał wpuścić cyrku do swojego miasta. Wracając do tematu cyrku Vegas redakcja naszego portalu na początku sezonu 2016 miała okazję odwiedzić cyrk Vegas podczas pobytu w Mławie i odnosząc się do zarzutu jaki postawiono cyrkowi, chcemy powiedzieć ,iż zwierzęta w Cyrku Vegas są dobrze traktowane, mają wybiegi a niedźwiedź jest w dobrym stanie i nie jest tak jak to zarzucają obrońcy "inwalidą". Niedźwiedź został sprowadzony z legalnej hodowli z Hiszpanii. Naszym zdaniem cała akcja fundacji zielonych została od początku ustawiona aby tylko zaszkodzić cyrkowi, niestety w wyniku dzisiejszego incydentu cyrk utracił niedźwiedzia, krokodyla oraz dwa żółwie. Cyrk zapowiedział,iż nie podda się i zrobi wszystko aby zwierzęta powróciły do swojego domu,którym jest cyrk. Tysiące ludzi ,którzy mieli okazję obejrzeć spektakle cyrku Vegas od początku sezonu widziały w jakiej kondycji są zwierzęta i miały okazję na własne oczy zobaczyć w jakim stanie są pupile. Nie ma lepszej oceny stanu zwierząt niż reakcja publiczności , która widzi na codzień jak wyglądają zwierzęta i w jakiej są kondycji jeśli działo by się coś złego publiczność pierwsza by zareagowała na zła opiekę wobec zwierząt ,która nie zaistniała w cyrku Vegas. Jeśli ktoś nie kocha zwierzęcia to to nie zaakceptuje właściciela,który się nim opiekuje. Dyrektor cyrku gdyby nie chodziło mu o dobro zwierząt nie wprowadził by go do tak ciasnej klatki,którą przywieźli ze sobą socjolodzy. Sprawa jest rozwojowa.
Reklama Rowerowa w Cyrku Korona
Cyrk Korona15W tym roku w okresie wakacyjnym Największy Polski Cyrk Korona jako jedyny cyrk w Polsce w nadmorskich kurortach robi kilkudniowe postoje prezentując codziennie o godzinie 19 najnowsze widowisko pt: "Odwiedziny u Rodziny". Kilkudniowe postoje nad morzem to z całą pewnością doskonały pomysł na zachęcenie widza do obejrzenia spektaklu. W najbliższym czasie spektakle cyrku Korona zobaczyć będzie można w miejscowościach takich jak: Niechorze, Mrzeżyno oraz Ustronie Morskie, szczegóły w naszym terminarzu!. Jednak to nie koniec zaskakujących zmian jakie przygotował cyrk, w tym roku tylko w cyrku Korona można zobaczyć tzw "reklamę rowerową", czyli rower z przyczepką na której znajduje się plansza pcv reklamująca tegoroczne widowisko. Serdecznie wszystkich zachęcamy do obejrzenia spektaklu na żywo.
Image and video hosting by TinyPic
Cyrk Krasnal zatrudni kierowcę!
Cyrk Krasnal zatrudni kierowcę posiadającego prawo jazdy kategorii C i E

Cyrk Krasnal na Sprzedaż!, cyrk z całym wyposażeniem,
Więcej informacji pod numerem telefonu: 500 224 634
Relacja z występu cyrku Krasnal w Pomiechówku!
Cyrk Krasnal 2016W dniu dzisiejszym tj. 28 czerwca 2016 w Pomiechówku (woj. Mazowieckie) wystąpił Międzynarodowy Cyrk Krasnal.
Miasteczko cyrkowe rozłożyło się na placu przy Zajeździe Magnolia, zaś widowisko rozpoczęło się o godzinie 17.30.
Aktualnie spektakle odbywają się pod dwumasztowym namiotem w kolorystyce czerwono-niebieskiej. Redakcja naszego portalu miała okazję w dniu dzisiejszym odwiedzić Cyrk Krasnal , dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa relację z dzisiejszego pokazu. Punktualnie o godzinie 17.30 przepięknym akcentem rozpoczęło się widowisko, a jako pierwsi na arenie pojawili się klauni z Litwy, Vitula i Saszula prezentując przed zgromadzoną publicznością swoje repryzy komiczne, następnie w pokazie balansu ze szkłem zaprezentował się Galaxie, następnie ponownie pojawili się klauni Vitula i Saszula prezentując kolejną repryzę, chwilę później zwierzęta domowe cyrku Krasnal zaprezentowała pani dyrektor - Teresa Ciesielska, po czym ponownie zobaczyć można było w pokazie na wesoło klaunów Vitulę i Saszulę, zaś ostatnim punktem pierwszej części programu był pokaz pokaz zmiany strojów prezentowany przez Wandę i Ginę. Podczas przerwy można było skorzystać z cyrkowego bufetu, zaś na najmłodszych czekały przejażdżki na kucyku po arenie. Po przerwie jako pierwszy zaprezentował się Galaxie tym razem w pokazie z sześcianem, który z całą pewnością spodobał się każdemu, po czym ponownie pojawili się klauni, a spektakl zakończyła Wanda pokazem z pieskiem. Konferansjerem widowiska był Galaxie. Ogółem cały program trwał 1 godzinę 40 minut. Według nas spektakl został przygotowany na dobrym poziomie artystycznym. Wszystkich serdecznie zachęcamy do obejrzenia spektaklu Cyrku Krasnal w sezonie 2016!. Już jutro w naszym portalu ukażą się zdjęcia z pobytu cyrku Krasnal w Pomiechówku.
Cyrk Korona podczas przeżutu do Świnoujścia!
Cyrk Korona 2016!!!
W dniu wczorajszym tj 25 czerwca 2016, przerzut z miasta do miasta był dla całej ekipy Cyrku Korona sytuacją nadzwyczajną, a mianowicie podczas przerzutu do Świnoujścia, cyrkowcy popłynęli promem. Spektakle w Świnoujściu odbędą się jutro, we wtorek i w środę o godzinie 18.00, na placu przy ulicy 11 Listopada, przy restauracji McDonald's. Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia z przeprawy promowej Cyrku Korona:

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Cirque du Soleil widziany okiem satelity!
Poniżej prezentujemy Państwu fotografię z satelity z roku 2014 ukazującą Cirque du Soleil podczas pobytu w Warszawie ze spektaklem KOOZA.

Image and video hosting by TinyPic
Wolf Brothers wystąpią na 41 Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo
FESTIVAL IN MONTE CARLOHot News: Podczas najnowszej 41 edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który odbędzie się od 19 do 29 stycznia 2017 wystąpią znani z areny Cyrku Zalewski Richard i David Wolf czyli Duo Wolf. Dla przypomnienia artyści prezentują na arenie trapez komiczny, groteskę akrobatyczną oraz repryzy komiczne.
Circo Miranda Orfei - Koniec trasy po Polsce!
Cyrk Miranda OrfeiW tym roku dzięki uprzejmości agencji TRAMP po raz pierwszy przyjechał do naszego kraju narodowy włoski cyrk Miranda Orfei, prowadzony przez dynastię Orfei, prezentując widowisko sezonu 2016. Jednak wszystko co dobre niestety szybko się kończy, tak więc spektaklami w Jastrzębiu Zdroju cyrk zakończył polskie tournee 2016. Mamy jednak nadzieję ,iż cyrkowcy jeszcze powrócą do naszego kraju z jeszcze lepszym nowym programem. W tym roku wystąpiło na arenie wielu znanych artystów m.in. Karah Khavak Jr. , Jolanda Mavilla czy też Rudy Alessandrini. Zgromadzoną publiczność bawił klaun Vladi.
Relacja z występu cyrku Arena w Grodzisku Mazowieckim!
Cyrk Arena 2016W dniu dzisiejszym redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić polski cyrk Arena, podczas przedstawienia cyrkowego sezonu 2016 w Grodzisku Mazowieckim. Miasteczko cyrkowe rozłożyło się przy ulicy Królewskiej obok Lidla, zaś widowisko rozpoczęło się o godzinie 17.00. Program rozpoczął się paradą bajkowych postaci, a chwilę później na arenie pojawiła się Jasmina Kramerowa z Czech prezentując pokaz akrobatyczny w sieciach, następnie swoje pieski zaprezentowali Wioletta i Janusz Sheibe, zaś skoki na batucie zaprezentowali bracia Grand. Podczas pierwszej części spektaklu można było zobaczyć jeszcze pokaz żonglerki w wykonaniu Josefa Wolf. Pierwszą część widowiska zakończył przepiękny pokaz zwierząt Cyrku Arena prezentowany przez dyrektora cyrku. W trakcie trwania 15 minutowej przerwy można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wielbłądem, a także na najmłodszych widzów czekały przejażdżki po arenie na cyrkowych zwierzętach. Jako pierwsi podczas drugiej części widowiska wystąpili Duo Wolf w pokazie na perszach (maszty), chwilę później ponownie wystąpili Wioletta i Janusz Sheibe tym razem w pokazie wirujących talerzy. Zaś ostatnim punktem programu był pokaz akrobatyczny na drążkach w wykonaniu Braci Grand. Przez cały program bawił polski klaun Ferdynand Wspaniały. Widowisko natomiast poprowadził Mirosław Złotorowicz. Publiczność jak zwykle dopisała, a widowisko naszym zdaniem zostało przygotowane na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Wszystkim serdecznie polecamy najnowszy spektakl cyrku Arena w sezonie 2016!. Już niebawem w naszej galerii ukażą się zdjęcia z pobytu cyrku Arena w Grodzisku Mazowieckim.
Strona 6 z 72 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Arena Cyrkowa TV

stat4u
Ogłoszenia
Chcesz umieścić u nas swoje ogłoszenie?
Jeśli tak skontaktuj się z nami
podając treść ogłoszenia oraz dane kontaktowe
napisz na adres E-mail:
portal-arenacyrkowa@wp.pl
Każde zgłoszenie rozpatrzymy w ciągu 24 godzin


To miejsce czeka na Twoją reklamę

Polecamyright border
unten links unten rechts


1494439 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie