oben links oben rechts
left border
News ˇ Terminarz ˇ Kontakt ˇ Programy 2014 ˇ Regulamin ˇ Reklama ˇ Polskie Cyrki ˇ Współpraca ˇ Galeria ˇ O nasLipiec 24 2014 19:42:59
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 272
Najnowszy Użytkownik: Kazik133
Statystyki:
Raport na Gorąco!
« Witamy Serdecznie na Polskim Informacyjnym Portalu Sztuki Cyrkowej "Arena Cyrkowa" » Już niebawem ukażą się na łamach naszego serwisu nowe fotografie z Cyrku Arlekin 2014!» 16-27 Lipca 2014 URLOP! Przepraszamy»
Udany Występ w Nowym Dworze Mazowieckim
Cyrk PomponiDzisiaj na Scenie Nowodworskiego Ośrodka Kultury zobaczyliśmy przepiękny pokaz Cyrkowy w wykonaniu Cyrku Pomponi.
Choć sezon 2013 dobiegł końca państwo Żdanov nadal podróżują po miejskich ośrodkach kultury prezentując swoje niezwykłe umiejętności. Dzisiejszy program rozpoczął się o godzinie 10.00 numerem Hulla Hop w wykonaniu pani Ludmiły, następnie na scenie zobaczyliśmy niesamowitego Clowna, Iluzję, Tresurę piesków czy Węży. Niestety ze względu na małą scenę nie odbył się numer z rowerkiem, ale i tak mimo wszystko program był cudowny. Jak widać Cyrk Pomponi nawet w czasie przerwy zimowej niesie swojej publiczności uśmiech na twarzach. Program prowadził dyrektor cyrku pan Andrzej Żdanov. Mimo iż zimowy program tworzą tylko 2 osoby to i tak program jest na bardzo wysokim poziomie. Dzisiejszy pokaz trwał łącznie około 35 minut. Publiczność jak zwykle dopisała a po programie wszyscy wyszli z sali z uśmiechami na twarzy,
Nasza redakcja miała okazję uczestniczyć w dzisiejszym programie uwieczniając go na fotografiach ,które już niebawem znajdą się w naszej galerii. Dziękujemy dyrekcji Cyrku Pomponi za przygotowanie tak świetnego programu, mamy jednocześnie nadzieję że już niebawem cyrk ponownie odwiedzi nasze miasto z nowym niezwykłym programem sezonu 2014.
Podsumowanie roku 2013!
PortalWczoraj rok 2013 dobiegł końca, w związku z czym postanowiliśmy podsumować w tym,że artykule miniony rok. Tak więc zachęcamy do lektury:

Miniony rok był rokiem szczególnym dla Fanów Sztuki Cyrkowej a to za sprawą, wielu ciekawych wydarzeń wśród ,których znalazły się: Przyjazd do Polski Czeskich Cyrków Humberto i Jung a także przybycie do kraju najsłynniejszego Cyrku świata, oczywiście mowa tutaj o Cirque du Soleil ,który do Polski przybył w wakacje z przedstawieniem "Alegria". Ponadto Świat zapamiętał organizowany przez fundację ECA (European Circus Association) "Światowy Dzień Cyrku", który co roku odbywa się w kwietniu. Do ciekawych wydarzeń cyrkowych zaliczamy także jubileusz 3 lecie istnienia naszego serwisu , który świętowaliśmy 28 kwietnia 2013. Również festiwal talentów organizowany przez Największy Polski Cyrk Korona zostanie zapamiętany w naszych sercach na długo. Także państwo Zalewscy nie zapominają o swoich fanach i również na długo zostaną zapamiętani przez fanów a to za sprawą trzech festiwali: XIV Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2013 ,który odbywał się pod nowoczesnym gigantycznym namiotem a także I MFSC w Poznaniu i Krakowie.
Naszym zdaniem ubiegły rocznik zalicza się do udanych. A jak będzie w tym roku 2014 ? Mamy nadzieję ,że jeszcze lepiej ale czas pokaże.

Cyrk Pomponi odwiedzi Nowy Dwór Mazowiecki!
Cyrk PomponiMimo ,iż sezon cyrkowy 2013 został zakończony to cyrki nie odpuszczają. Przykładem tego może być znany wszystkim rodzinny Cyrk Pomponi pod kierownictwem Ludmiły i Andrzeja Źdanow,który już wystąpi przed publicznością Nowego Dworu Mazowieckiego. Artyści przed nowodworzanami zaprezentują się 4 Stycznia 2013 (w sobotę) o godzinie 10.00 na scenie Nowodworskiego Ośrodka Kultury mieszczącego się przy ulicy Paderewskiego IA (zaraz za komisariatem policji). W programie zobaczymy akrobacje na rowerze, pokazy z wężem, tresurę psów, hula hoop, żonglerka oraz iluzja.
Jak widać mimo że sezon dobiegł końca, niektóre cyrki nadal podróżują aby prezentować swoje umiejętności (przykładem tego jest właśnie Cyrk Pomponi , oczywiście zimowe programy odbywają się na scenach miejskich ośrodków kultury. Zapraszamy wszystkich na wspaniałą cyrkowa zabawę!. Oczywiście nasza redakcja przyjedzie na program aby uwiecznić go w fotografiach. Tak więc zapraszamy wszystkich państwa na program, a tych którzy nie dadzą rady zachęcamy już 5 stycznia do odwiedzenia naszej Fotogalerii gdzie znajdzie się mnóstwo nowych zdjęć. Ceny biletów to tylko 5 złotych, można je nabyć w kasach NOK'u.
W Niedzielę "Alegria" przejdzie do Historii
Alegria w Polsce coraz bliżejJedno z najlepszych Sztandarowych przedstawień Cyrku Słońca (Cirque du Soleil) już niebawem przejdzie do Historii. Mowa oczywiście o widowisku "Alegria", które przez wiele lat cieszyło się wielką popularnością. Również w Polsce na przełomie lipca i sierpnia mogliśmy zobaczyć te słynne widowisko.
Tytuł Alegría pochodzi od hiszpańskiego słowa, oznaczającego uniesienie, radość i świętowanie. W widowisku występuje 55 artystów z 15 krajów. Alegría ma w sobie coś z barokowej opery: barwne kostiumy, oryginalną muzykę na żywo i piękne dekoracje - idealne tło dla zachwycającego pokazu sprawności i sztuki. Wszystko to składa się na spektakl imponujących umiejętności, siły i szybkości, ułożonych w eleganckie, eteryczne numery. Jednak wszystko co ma początek ma także koniec i tak właśnie będzie z "Alegrią", której ostatni pokaz będzie można zobaczyć w niedzielę 29 grudnia 2013 w belgijskim mieście Antwerp.
(Info: www.cirquedusoleil.com)
Podsumowanie Sezonu 2013!
Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w WarszawieSezon Cyrkowy 2013 w Polsce rozpoczął się na przełomie lutego i marca. Wtedy to pierwsze cyrki rozpoczynały swoje tourne.
Niestety sezon 2013 trochę się opóźnił a to za sprawą warunków pogodowych ,które uniemożliwiały występy. Jednak jak pisaliśmy powyżej w marcu nastały ciepłe dni i cyrki rozpoczęły sezon. W tym roku w świecie cyrkowym bardzo wiele się działo a to za sprawą występów Czesko Słowackiego Cyrku Humberto po raz pierwszy w Polsce oraz występami w Gdańsko Sopockiej Hali Widowiskowej "Ergo Arena" najsłynniejszego cyrku świata - Cirque du Soleil ze sztandarowym przedstawieniem pt "Alegria". Warto dodać ,że cyrk ten występował w naszym kraju w tym roku po raz drugi.

Również trasa sezonowa polskich cyrków zalicza się do udanych.
Cyrk Korona Przygotował niesamowity zapierający dech w piersiach pokaz sezonu 2013 pt "Fabryka Śmiechu",
w widowisku mogliśmy zobaczyć pokazy Białych Lwów oraz Białego Tygrysa należących do Zoo Berousek w Czechach.
Ponadto na arenie zobaczyć było można pokaz Uchatek Kalifornijskich "Chelo & Gabi" a także niesamowity trapez kołowy czy pokaz Rola Bola. Ostatnim przystankiem na tegorocznej trasie Korony stały się Łomianki.

Cyrk Zalewski Czyli drugi pod względem wielkości Polski Cyrk, również nas zaskoczył a to wszystko za sprawą pokazów Brazylijskiej Grupy Diorios w pokazie Kaskaderskim w Olbrzymiej Kuli. Z całą pewnością był to HIT tegorocznego widowiska. Ponadto na arenie wystąpił Patryk Kaiser - czyli 15 letni artysta cyrkowy prezentujący sztrabaty.
Tutaj zaś ostatnim przystankiem była Warszawa Ursynów.

Cyrk Europa Sezon 2013 zakończył w pierwszej połowie października. W widowisku mogliśmy zobaczyć między innymi pokaz Tygrysów Bengalskich, Koni Walijskich czy też Balans ze Szkłem oraz Akrobacje na szarfach (niestety numer ten prezentowany był tylko do 1 Września).

Również pozostałe polskie Cyrki takie jak Arena, Arlekin, Safari, Vegas, Pomponi, Krasnal, Wisła, Arizona, Metropol i Juremix nas niesamowicie zaskoczyły, jednym słowem tegoroczne objazdowe Tournee zalicza się do zdecydowanie udanych. Serdecznie Dziekujemy dyrekcjom ww cyrków za przygotowanie tak niesamowitych widowisk, które na długo zostaną przez nas Fanów Sztuki Cyrkowej zapamiętane.

2 Grudnia 2013 Panoramiczny polski Cyrk Juremix jako ostatni zakończył swoje objazdowe tournee po Polsce. Już dzisiaj można powiedzieć,że sezon 2013 przeszedł do Historii!

W tym roku również festiwale nas zaskoczyły:
I Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Poznań oraz Kraków 2013 ,które zostały zorganizowane po raz pierwszy zostały docenione przez polską publiczność gorącymi brawami.
Państwo Zalewscy nie zapomnieli także o Warszawie gdzie od 14 Września do 27 Października odbywał się XIV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej. Tutaj zaś ogromnym plusem był nowoczesny ogromny namiot a także bogato unowocześniony program. Cyrk Korona zaś po raz Czwarty już na Warszawskim Bemowie zorganizował Międzynarodowy Festiwal Talentów ,który również zakończył się ogromnym sukcesem.

Wszystkim Dyrekcjom Cyrków, Artystom, Pracownikom Technicznym oraz wszystkim związanym z Cyrkiem życzymy zdrowych wesołych pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, udanego wypoczynku zimowego a także hucznego Nowego Roku. Z niecierpliwością czekamy na nowy sezon 2014!
Cyrk Europa: Namiot i Gradziny na sprzedaż !
Cyrk EEEE UROPAW pierwszej połowie października sezon 2013 zakończył znany polski Cyrk Europa działający pod kierownictwem p. Daniela Woźniaka. Jak wszystkim wiadomo cyrk Europa w przyszłym roku wyruszy w znacznie mniejszym składzie z zupełnie nowym międzynarodowym programem. Tuż po zakończeniu sezonu , cyrk rozpoczął sprzedaż kilku samochodów należących właśnie do "Europy". W czwartek na Fan Pagu Cyrku Europa pojawiła się informacja o kolejnych planach. Tym razem zaplanowano sprzedaż gradzin cyrkowych oraz czerwonego czteromasztowego namiotu ,który dotychczas służył podczas trasy sezonowej. Namiot jak i gradziny są w bardzo dobrym stanie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu +48 602 263 909. Z jakim namiotem Cyrk Europa wyruszy w sezon 2014? dowiemy się już wiosną.
Facebook: Zmiana Konta!
Portal
Od 2010 roku w Serwisie Społecznościowym facebook działaliśmy pod nazwą Arena Cyrkowa Polska. Jednak jak się okazało spotkała nas podobna sytuacja jaka spotkała naszego partnera Cirkus Cirkus, ktoś doniósł obsłudze Facebooka, dlatego też od dnia dzisiejszego (tzn 30 Listopada 2013) nasze pierwotne konto zostaje zamknięte. Jednak aby nie tracić naszych fanów postanowiliśmy założyć drugie konto tym razem pod nazwą Arena Cyrkowa, można je znaleźć pod adresem https://www.facebook.com/arena.cyrkowa.5 dlatego też od dnia dzisiejszego będzie to nasze oficjalne konto na facebooku.
Uprzejmie prosimy naszych fanów o ponowne przyjęcie zaproszeń od nas na Facebooku. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Z Poważaniem
Redakcja AC Arena Cyrkowa
Podsumowanie Sezonu 2013!
Ring TrapezSezon Cyrkowy 2013 w Polsce dobiega końca, aktualnie w Tournee pozostały 2 polskie Cyrki - Krasnal oraz Juremix. Tegoroczny sezon zalicza się do udanych a to między innymi za sprawą bardzo dobrych programów,jakie przygotowały dla nas Polskie cyrki. Z naszych ustaleń wynika,że Cyrk Juremix na chwilę obecną na myśli o zakończeniu sezonu 2013, prawdopodobnie jeżeli pogoda pozwoli Juremix będzie najdłużej podróżującym cyrkiem. Tournee 2013 w Cyrku Juremix prawdopodobnie sezon zakończy 2 grudnia. Zaś Cyrk Krasnal prawdopodobnie już niebawem ...

Pierwszym Cyrkiem ,który zakończył tegoroczne Tournee był Cyrk Europa, kolejnymi zaś Arena, Vegas, Arlekin, Polonia, Pomponi, Arizona, Katarzyna czy Warszawa. W miniony weekend 16-17 Listopada swoje tournee 2013 zakończył jeden z największych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski.
Ostatnie programy zagrane zostały przez cyrk zalewski na Warszawskim Ursynowie. Namiot usytuowany był na placu przy ulicy Płaskowickiej. Z całą pewnością główną atrakcją tegorocznego sezonu u państwa zalewskich był niepowtarzalny prezentowany pierwszy raz w Polsce numer w Kuli Śmierci w wykonaniu Brazylijskiej grupy DIORIOS. Następnego zaś dnia tzn w Poniedziałek 18 Listopada w podwarszawskich Łomiankach , odbył się ostatni program "Fabryki Śmiechu" w wykonaniu Największego w Polsce Cyrku Korona! Tu zaś namiot usytuowany był na placu przy ulicy Wiejskiej. Program odbył się o godzinie 17.30. Główną atrakcją tegorocznego programu był sensacyjny pokaz majestatycznych białych lwów a także pokaz Ring Trapez w wykonaniu Inki i Karoliny - półfinalistek tegorocznej edycji programu Mam Talent. W ostatnim czasie sezon 2013 zakończył także Cyrk Metropol działający pod kierownictwem Ryszarda Wójcika. Wczoraj zaś sezon zakończył mały polski Cyrk Wisła, ostatnim miastem na trasie Wisły był Leoncin. Tak więc jednym słowem sezon 2013 już niebawem przejdzie do historii!
Cyrk Safari kończy sezon 2013!
Cyrk Safari 099Sezon Cyrkowy w Polsce dobiega końca. Do tej pory na bazę zimową zajechały już cyrki Europa, Arlekin, Pomponi, Arena, Metropol czy Krasnal. W najbliższy weekend sezon zakończy jak już wcześniej informowaliśmy Cyrk Zalewski zaś w Poniedziałek Cyrk Korona.Dzisiaj nadszedł już czas aby poinformować Państwa o kolejnym cyrku.
Ten artykuł mianowicie dotyczy Cyrku Safari działającego pod kierownictwem Andrzeja Słowika. Od marca cyrk łącznie odwiedził ponad 200 polskich miast wśród ,których znajdują się między innymi Zamość, Chełm, Rzeszów, Przemyśl, Skarżysko Kamienna, Starachowice oraz wiele innych. Jednak nadszedł już czas aby i cyrk safari zakończył objazdowe tournee i tak się też stanie. W najbliższy weekend 16 - 17 Listopada Cyrk Safari ostatni raz zaprezentuje swój program w sezonie 2013. Akurat przed mieszkańcami Tarnowa. Szapito cyrku Safari stanie na placu przy ulicy Piłsudskiego na stadionie KS Błękitni. Łącznie wystawione zostaną 4 przedstawienia. W sobotę o godzinie 14.00 oraz 16.30 zaś w niedzielę o godzinie 12.00 i 15.00.
Na cyrkowej arenie wystąpią: Zwierzęta, artyści oraz orkiestra z: Ameryki, Francji, Mongolii, Argentyny, Afryki, Turkmenistanu, Ukrainy, Rosji i Polski. Zobaczycie ponad 30 zwierząt, m.in.: wielbłądy, konie, kuce, lamy, kozy, osły oraz najmniejsze kucyki Europy - Falabella. Zaproszeni zostali również goście z Indii. Cyrk Safari to dwie godziny niezapomnianych wrażeń! Punktem programu będzie pantera na trapezie.
Jest to już ostatnia okazja aby zobaczyć widowisko 2013 Cyrku Safari. Serdecznie Zapraszamy2 Największe Polskie Cyrki kończą Sezon 2013!
Circus KoronaJuż w najbliższym czasie dwa największe Polskie Cyrki oficjalnie zakończą swój sezon. Sezon 2013 w Polsce z pewnością zalicza się do udanych a już niebawem przejdzie do historii. Pierwszym z nich będzie Cyrk Zalewski, działający od 1993 roku pod kierownictwem Ewy i Stanisława Zalewskich. W obecnym sezonie cyrkowcy odwiedzili ponad 200 polskich miast wśród których są między innymi Szczecin , Starogard Szczeciński, Koszalin, Słupsk , Gdańsk, Gdynia, Tczew, Elbląg, Olsztyn, Białystok, Łomża, Lublin, Nowy Dwór Mazowiecki oraz wiele innych, przekroczyli łącznie ponad 2000 km podróżując po polskich miastach wystawiając międzynarodowe programy sezonu 2013, Cyrk Zalewski dba o najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo widzów, artystów oraz zwierząt. O zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfort widzów dba wykwalifikowana kadra cyrku, która przed każdym spektaklem sprawdza warunki bezpieczeństwa!
Cyrk Zalewski to największy i najbardziej znany cyrk w Polsce. Cyrkowe korzenie Zalewskich sięgają niemal 200 lat wstecz – syn właściciela – Kamil Zalewski – reprezentuje już ósme pokolenie artystów cyrkowych w rodzinie. We współpracy z Cyrkiem Zalewski powstał emitowany na antenie Polsatu program „Gwiezdny Cyrk" z udziałem artystów cyrku i polskich celebrytów. Cyrk doczekał się także wielu publikacji w prasie kolorowej – artykułów i sesji zdjęciowych.
Jak widać obecna aura pogodowa nie pozwala na dalsze kontynuowanie tourne.
Ostatnim przystankiem na tegorocznej trasie państwa Zalewskich będzie Warszawa Ursynów. Miasteczko Cyrkowe rozłoży się w weekend 16-17 listopada na placu przy ulicy Płaskowickiej. Zaś przedstawienia odbędą się w godzinach
Sobota 14:00 i 17:00 oraz w niedzielę o 12:00 i 16:00.


Drugim zaś cyrkiem będzie Cyrk Korona działający pod kierownictwem p Lidii Król Pinder także od 1993 roku, co roku Korona przygotowuje nowoczesna zaskakujące programy co kok pod inną nazwą. Show Korony tworzą najlepsi artyści i choreografowie z całego świata. Nazwa tegorocznego programu pt "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych artystów. Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. W sezonie 2013 Cyrk Korona odwiedził ponad 250 miast na terenie całego kraju wśród których są między innymi Olsztyn, Białystok, Łomża, Lublin, Zamość, Chełm, Rzeszów, Przemyśl, Stalowa Wola, Tarnów, Zakopane, Kraków, Warszawa, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki oraz wiele innych.
Publiczność na scenie Cyrku Korona będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog. Ostatnim przystankiem na tegorocznej trasie Korony będą Łomianki, cyrkowe szapito rozłoży się na placu przy ulicy Wiślanej obok Orlika. Zaś show zaplanowano na godzinę 17.30. Serdecznie wszystkich zapraszamy na ostatnie już w tym sezonie programy 2 największych polskich Cyrków.


(Artykuł wzorowany na podstawie informacji ze strony Cirkus Cirkus)
Duże zainteresowanie Cyrkiem Juremix
Cyrk Juremix w OzimkuW małej miejscowości Ozimek (Woj. Opolskie) oddalonej o 21 kilometrów na Wschód od Opola spotkały się w jednym czasie dwa polskie cyrki. Pierwszym z nich był Cyrk Polonia (dawna Kaskada) działający pod kierownictwem państwa Prabuckich odwiedził Ozimek w piątek 8 listopada wystawiając program na targowisku. Jak było z frekwencją nie wiadomo, lecz wiadomo po stwierdzeniu dozorcy targowiska ,że nie było zbytnio za ciekawie jednak jest to tylko stwierdzenie dozorcy. W tegorocznym widowisku Polonii można zobaczyć akrobacje napowietrzne, numery iluzjonistyczne, w tym trik z pojawieniem wielkiego lwa o imieniu "Lord", fire show, taniec z wężami oraz tresurę koni i wielbłądów. O humor widzów tradycyjnie dba Komik Tuptuś. Drugim zaś cyrkiem,który odwiedził Ozimek był panoramiczny Polski Cyrk Juremix ,który swoje show zaprezentował dzisiaj w święto niepodległości, 11 listopada. Tu zaś frekwencja była wyśmienita, aż do tego stopnia ,że dyrekcja nie mogła pomieścić wszystkich widzów pod namiotem. A to wszystko za sprawą znakomitego programu oraz bardzo dobrej reklamy. Pod namiotem brakowało miejsc. Ci co nie dostali się na spektakl Cyrku Juremix z powodu braku biletów w kasie żałowali, że nie udali się do Cyrku Polonia. W show Juremixa zaś można obejrzeć laserowe show, klauni, gigantyczne bańki mydlane, mechaniczna lalka, żonglerka, tresura psów i gołębi, hula-hop, magiczna skrzynia, kobieta guma oraz numery napowietrzne. Dodatkową atrakcją będzie czarująca bajka o Kopciuszku.
Cyrk Juremix powstał w 2005 roku. Dynamiczny rozwój i konsekwentna praca pozwoliły mu na osiągniecie wysokiej pozycji na europejskim rynku. Cyrk współpracuje z wieloma artystami międzynarodowej klasy, a także z cyrkami, klubami, restauracjami i dyskotekami w Polsce, Belgii, Rosji oraz Niemczech. Posiada szeroki wybór programów artystycznych.
Strona 6 z 47 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
Nowe Fotografie:
Cirque du Soleil
DRALION 2014

Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Arena Cyrkowa
22/06/2014 21:48
W ciągu ostatniego miesiąca odwiedzili nas państwo 10621 razy za co serdecznie dziękujemy. A może podbijemy razem ten rekord do 11000 ??

Arena Cyrkowa
16/06/2014 09:21
Prosimy śledzić uważnie nasz terminarz!

szymek2307
15/06/2014 12:49
jakie cyrki i kiedy będą w elblągu?

Patka
26/04/2014 19:00
Jest wspaniały.

Arena Cyrkowa
23/04/2014 20:17
podoba się nowy baner ?

edek570
21/04/2014 18:54
Zaktualizujcie terminarz.

Arena Cyrkowa
19/04/2014 23:20
Teraz

kolekcjoner99
19/04/2014 22:24
kiedy zakończenie ?

Arena Cyrkowa
19/04/2014 16:32
Pozostałe wyniki konkursów ujawnimy po godzinie 22.00 !!!

Arena Cyrkowa
19/04/2014 13:26
za 10 minut kolejny konkurs !!!

Archiwum
right border
unten links unten rechts


569362 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie