oben links oben rechts
left border
• Home ˇ • Muzyka Cyrkowa ˇ • o Nas ˇ • Fotogaleria ˇ • Regulamin ˇ • Kontakt ˇ • Artykuły ˇ • Dodaj News'aGrudzień 11 2018 14:12:18
Nowe Fotografie:

Cyrk Wictoria - 2018


Cyrk Zalewski - 2018


Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 333
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Armandoxy
Ogłoszenia!
Kiev Circus
Imperial Show
poszukuje:
pracowników
technicznych
do budowy i rozbudowy
namiotu cyrkowego
kontakt: 536-416-991

Reklamowy
poszukuje:
pracy w Cyrku
Kontakt: 692-603-003

Chcesz bezpłatnie dodać swoje
ogłoszenie w naszym Portalu?
Skontaktuj się z naszą redakcją
pisząc na E-mail'a:
redakcja@arenacyrkowa.hub.pl
Partnerzy Portalu:Cyrk Korona kończy sezon w Lipnie
Cyrk Korona15Dzisiaj w Lipnie największy cyrk w Polsce Cyrk Korona zakończył swoje objazdowe tourne po Polsce.Mieszkańcy Lipna mogli obejrzeć dziś o godzinie 17:00 ostatni program Cyrku Korona w tym sezonie.Tegoroczne widowisko nosiło nazwę "Magiczny Cyrk".Na cyrkowej arenie padły dzisiaj słowa podziękowań i kwiaty.

Obecnie trwają prace składające namiot i cały sprzęt dzisiaj w nocy albo jutro rano zjedzie na swoją bazę mieszczącą się w Kaliszkach pod Czosnowem przy ul.Akacjowej 115 gdzie zaczną się przygotowania do nowego sezonu 2011.

Dziękujemy dyrekcji Cyrku Korona za udany sezon,i oczekujemy nowego sezonu 2011 który rozpocznie się pod koniec lutego lub na początku marca.
Trio Kolorev's w programie mam talent.Ostatni półfinał już w sobotę
Mam talent Już w sobotę (20.11.2010) odbędzie się ostatni półfinał III edycji programu Mam Talent.W sobotę będziemy mogli głosować na artystów z Cyrku Korona -Trio Kolorev's.Aby oni przeszli do finału wystarczy tylko wysyłać na nich smsy,warunki są dosyć proste a mianowicie

Chcemy by Trio Kolorev's przeszli do finału ,który odbędzie się 27 Listopada o godz:20:00 w TVN? Muszą oni po prostu zdobyć najwięcej sms'ów i Finał mają w ręku.
Trio Kolorevs występowali już w II edycji mam talent nie udało się więc próbują w III .

Życzymy Powodzenia!!!!
Cyrk Arlekin już dzisiaj kończy sezon
Cyrk Arlekin koniec sezonu Już dzisiaj (14.11) Cyrk Arlekin zakończy swoje objazdowe tourne po Polsce.Będzie to już kolejny Cyrk który zakończył już swój sezon.

Ostatnie występy odbędą się dzisiaj w Poznaniu przy ul Dolna Wilda.Przedstawienia odbędą się w godzinach: Pierwszy - 13:00 oraz drugi finałowy - 16:00.

Po występach w Poznaniu Cyrk zjedzie na swoją bazę zimową mieszczącą się w Pile - Dobrzycy przy ul.Baśniowej gdzie zaczną się przygotowania do nowego sezonu 2011.

Jak mówi dyrekcja mimo wszystkich trudności w sezonie 2010 sezon należał do udanych.
Dyrekcja życzy wszystkim fanom Cyrku szczęśliwych i wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Cirque du Soleil.Kanadyjski Cyrk w Czechach
Cirque du Soleil OVOCirque Du Soleil to Kanadyjski Cyrk podróżujący niegdyś tylko po Kanadzie,Natomiast na dzień dzisiejszy Cyrk podróżuje po całym świecie.

Wczoraj (12.11.2010) Cyrk zawitał do Czech gdzie przedstawienia odbywały się w Pradze.Natomiast dzisiaj cyrk składa cały sprzęt i wyjeżdża z Pragi jadąc do następnego miasta.Następny przystanek Cirque Du Soleil jest nam niestety na dzień dzisiejszy nie znany.

Dyrekcja wprowadziła wiele zmian w swoim cyrku ,tymi zmianami są: Przetłumaczona strona Cirque Du Soleil na Język Polski oraz trasa koncertowa z Cirque du Soleil poświęcona Michaelowi Jacksonowi.Przedstawienie przy muzyce Michaela i z artystami Cirque Du Soleil przewidziane są na sezon 2011/2012.

Przypominamy również ,że Cyrk występuje bardzo blisko granicy niemieckiej i polskiej ,mamy nadzieję ,że Dyrekcja podejmie decyzję także o wjeździe do Polski za co bardzo mocno trzymamy kciuki.
Zima w Julinku
Zima w Julinku W latach 60. 70. i 80. cyrk był w Polsce jedną z najpopularniejszych form rozrywki. W podwarszawskiej miejscowości Julinek znajdowała się jedna z najsłynniejszych szkół cyrkowych, w której wykształciło się wiele gwiazd areny. Była największa bazą cyrkową w Europie.

Przez większość roku grupy cyrkowe wizytowały w miastach całej Polski prezentując swoje show. Zimą kiedy artyści mogli rozjechać się na urlopy, wielu z nich czas ten spędzało przygotowując nowe układy i prezentacje. Wówczas Julinek stawał się tętniącym życiem miasteczkiem.

Baza ta była praktycznie samowystarczalna. Zatrudniała około tysiąca osób. Na jej terenie znajdowały się magazyny, w których przechowywano namioty, areny, ławeczki i wozy. Zatrudniano rzemieślników, którzy naprawiali sprzęty, mechaników, którzy dbali o samochody, weterynarzy, którzy opiekowali się zwierzętami. Artyści mieszkali w specjalnym hotelu, ćwiczyli w zatłoczonej hali sportowej. - Każdy walczył o kawałek parkietu, na którym mógł trenować – wspominają wychowankowie.

W Julinku organizowano przeglądy dla właścicieli zagranicznych cyrków. Dzięki temu polscy cyrkowcy jeździli do Japonii, Francji, Norwegii czy Szwecji. Cyrk był dla niech całym życiem.

Państwowe Studium Cyrkowe zakończyła swoją działalność pod koniec sierpnia 1999 roku. Ale już wcześniej borykało się z poważnymi problemami i powoli ginął blask dawnej świetności.
Jednak cyrk, przez wielu podziwiany miał także wielu przeciwników, którzy ni zgadzali się ze sposobem traktowania zwierząt. Podnosili kwestie małych klatek i warunków życia dalece odbiegających od naturalnych.

Źródło:
http://tvp.info/magazyn/kartka-z-kalendarza/zima-w-julinku/1367188

Następny Artykuł

Sobota - 13 Listopad


Inka Kałaszewska poraz kolejny z występami pod kopułą Cyrku Arlekin...
Arlekin 2015Już dzisiaj do Cyrku Arlekin przybędzie po raz kolejny absolwentka szkoły cyrkowej w Warszawie.

Inka pod namiotem wystąpi dzisiaj i jutro,pokazując niesamowity pokaz z hula hop.Inka pod namiotem Arlekina występuje już po raz drugi,dyrekcja zatrudniła Inkę w poprzedni weekend ,ale postanowiła też ,że i w ten weekend Inka przybędzie z gościnnymi występami pod szapito Cyrku Arlekin.

Dodamy iż Cyrk Arlekin Dzisiaj stoi w Lesznie ,a cyrkowe show odbędzie się o godzinie 17:00.

Jutro Cyrk zawita do Głogowa,gdzie Cyrkowy tabor rozbije się na placu przy ul Piłsudskiego ,obok stacji BP,gdzie spektakl odbędzie się także o 17:00.

Natomiast pojutrze spektakle odbędą się w Poznaniu,Cyrkowe miasteczko rozbije się na placu Dolna Wilda,a spektakle będą w sobotę o 17:00 a w Niedzielę o 13:00 i 16:00.


NASTĘPNY ARTYKUŁCzwartek- 11 Listopad


Cyrk Safari po raz pierwszy w Kalwarii Zebrzydowskiej
Cyrk SafariW dniu 10.11.2010 do Kalwarii Zebrzydowskiej na Targowisko Miejskie po raz pierwszy w sezonie wjedzie Cyrk Safari.Już rano w środę (10.11) cały tabor stanie na targowisku miejskim i zaczną się przygotowania do występu.

W Kalwarii Zebrzydowskiej spektakl zagrany zostanie jeden o godzinie 17:00.
Przedstawienia odbywają się pod nowym czerwonym namiotem,który dyrektor p.Daniel Słowik zakupił na początku sezonu 2010.Została także odremontowana fasada cyrku oraz wszystkie wozy i cały transport cyrku.
Niedawno w Gdańsku teraz w Bydgoszczy-Największy Cyrk w Polsce
Cyrk Korona15Największy Cyrk w Polsce Cyrk Korona pod dyrekcją pani Lidii Król Pinder,niedawno zagościł w Gdańsku, natomiast teraz już 11 Listopada zagości w Bydgoszczy.

Cyrkowe Miasteczko rozłoży się na placu przy Ul.Magnuszewskiej.W Bydgoszczy "Korona" zagra dwa występy pierwszy o godz:13:00 a drugi o 16:00.

W programie podziwiać możemy między innymi Gwiazdy Programu "MAM TALENT" Ssnake oraz małą saszkę kolorev.


Koniec Sezonu -zbliża się wielkimi krokami
Koniec SezonuPołowa dyrekcji polskich cyrków zakończyła już swój sezon objazdowy 2010,powodem są :Zły stan techniczny placów,opady deszczów,niebawem spadzie także i śnieg i zaczną się mrozy,dlatego też dyrekcje postanawiają wcześniej zakończyć swój objazdowy sezon.

W Polsce swój sezon zakończyło już aż 5 Polskich cyrków między innymi: Cyrk Arena,Cyrk Kaskada,Cyrk Krasnal,Cyrk Juremix oraz Cyrk Europa.Pozostałe Cyrki te większe czyli :Korona ,Arlekin,Safari,Zalewski oraz Warszawa dalej jeżdżą po Polsce,ale jak mówią dyrektorzy,cyrki te czekają aż tylko spadnie śnieg i nie da się grać występów,wtedy to i te cyrki zjadą na swoje bazy i zaczną przygotowywać nowy sezon,a sezon 2010 na dobre przejdzie do Historii.


Następny ArtykułWtorek - 9 Listopad


Inka Kałaszewska-Absolwentka Państwowej Szkoły Cyrkowej gościnnie w Cyrku Arlekin
Arlekin 2015Inka Kałaszewska absolwentka Państwowej Szkoły Cyrkowej w Warszawie już w niedzielę (7.11.2010) gościnnie wystąpi w Cyrku Arlekin.

Dyrektorzy Cyrku Arlekin zatrudnili Inkę ponieważ wzbogaci ona program pokazując pokaz Hula - Hop.

Najprawdopodobniej Inka do Cyrku powróci jeszcze w jedną niedzielę 14 Listopada pokazując również niesamowity pokaz z Hula-Hop.

Zapraszamy na występy Inki w Polsce,tylko w Cyrku Arlekin.


ZAKAZ KOPIOWANIA

Następny Artykuł


Czwartek - 4 ListopadaNajwiększy Cyrk W Polsce zawitał do Gdańska
Cyrk Korona15W dniach 31 Październik - 3 Listopad do Gdańska zawitał największy cyrk w Polsce ,
Cyrk Korona.Cały tabor stanął na placu przy Al. Jana Pawła II, na zaspie w Gdańsku.

Pierwszy i drugi występ Gdańszczanie mogli obejrzeć 31 Października w Niedzielę o godzinie:13:00 i 16:00.

W dniach 1 i 2 Listopada nie było spektakli ponieważ było święto Wszystkich Świętych i Zaduszki.

Ostatni spektakl "Korony" Gdańszczanie zobaczą już jutro 3 Listopada (Środa).
3 spektakl w Gdańsku odbędzie się o godzinie 17:00.

W tegorocznym programie " Korony " możemy podziwiać m.in.: wspaniały zwierzyniec (ponad 60 zwierząt),Gwiazdy programu Mam Talent - Saszkę Kolorev oraz Finalistę programu Mam Talent - SSNAKE,w programie podziwiać możemy również Alana Rosii,Trio Fossett,Bracia Rossi oraz Duet Charli.Strona 92 z 93 << < 89 90 91 92 93 >
Site Translation
Nadchodzące Wydarzenia:

WideoLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta Główna
right border
unten links unten rechts


2023143 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu