oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2018:. ˇ .:Programy 2018:. ˇ .:Tournee 2018:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Luty 19 2018 03:07:04
Nowe Fotografie:
Cyrk Zalewski 2018:Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 338
Najnowszy Użytkownik: Ventus5
Ogłoszenia!
Cyrk Wictoria poszukuje
Pracowników Technicznych
do budowy i rozbudowy namiotu
telefon kontaktowy: 730 979 555


Reklamowy poszukuje pracy w Cyrku na Sezon letni 2018
telefon kontaktowy: 731 247 571

Reklamowy do pracy w Cyrku
Pilnie Poszukiwany
telefon kontaktowy: 609-934-311

WIESŁAW JAŚKOWSKI - HAVIS
Iluzja klasyczna + Groteska Magiczna ( kontaktowa ) + ew. konferansjerka. + Kierowca w razie potrzeby w przerzutach.
Na Sezon letni 2018 dyspozycyjny
Image and video hosting by TinyPic
telefon kontaktowy: 609934311

Partnerzy Portalu:AC info: Sezon Cyrkowy 2018 rozpocznie się 17 lutego w Pruszkowie :)

stat4u
Nowy extreme program „WOW” - Cyrk Korona 2018
ZEBRY Korona
Już w najbliższy weekend 24-25 lutego sezon 2018 rozpocznie Cyrk Korona, premiera nowego extreme programu pt. "WOW" odbędzie się w Legionowie. Miasteczko Cyrkowe ustawione zostanie na placu przy ulicy Słowackiego obok ZUS'u. Premiera odbędzie się o godzinie 16.00 natomiast w niedzielę 25 lutego będzie można zobaczyć spektakl o godzinie 12.00 oraz 15.00. Z okazji 250 lecia Cyrku, Cyrk Korona przygotował bardzo ciekawy program artystyczny w którym zobaczymy między innymi: Latający Żyrandol, LaserMan Show (Paolo Kaiser) , pokaz grupy 9 Border Collie, Pole Dance, Rzucanie Nożami, Brytyjską Farmę w cyrkowym wydaniu, Sztrabaty, Błyskawiczną Żonglerkę (Patryk Smaha), Linoskoczka na linie poziomej El Diablo, Magiczne Transformacje (Patryk Wieczorek z zespołem), Sensacyjny balans na wałkach Rola Bola (Paolo Kaiser) a także pokaz zwierząt Egzotycznych, kucy szetlandzkich, wielbłądów, lam, zebr afrykańskich, kóz oraz kogutów. Zapraszamy pod namiot Cyrku Korona w sezonie 2018. Przez cały program bawić będą klauni Juras i Taras. Program poprowadzi Patryk Wieczorek. Oprócz programu logistycznie również zaszło wiele zmian między innymi wszystkie wozy cyrkowe zostały pomalowane na czerwono.
Pojawi się także nowy napis z nazwą Cyrku nad wejściem dla artystów.
Tekst alternatywny
Cyrk Zalewski 2018 - Relacja z Premiery!
Cyrk Zalewski 2018W dniu dzisiejszym o godzinie 14.00 w Pruszkowie (woj. Mazowieckie) pod namiotem Cyrku Zalewski po raz pierwszy w sezonie 2018 zabrzmiało "Arena Wolna". Tym samym oficjalnie rozpoczęliśmy objazdowy sezon cyrkowy 2018. Miasteczko cyrku ustawione zostało na placu przy zbiegu Alei Wojska Polskiego z ulicą Sygietyńską. Redakcja naszego Portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Zalewski podczas tegorocznej premiery w Pruszkowie. Przygotowaliśmy dla Państwa tradycyjnie relację z obejrzanego przez nas widowiska. Podczas pierwszego występu o godzinie 14.00 pod namiotem zjawił się komplet widowni natomiast podczas kolejnego występu o godzinie 17.00 frekwencja dopisała w ok 65-70%. Jak widać Pruszkowianie po prostu kochają Cyrk. W Cyrku pojawiliśmy się około godziny 13.20 (czyli około 40 minut do premiery) kiedy to rozpoczęto wpuszczanie publiczności pod cyrkowy namiot. Kilka minut po godzinie 14.00 na arenie pojawiła się parada z udziałem wszystkich wykonawców programu rozpoczynając tym samym widowisko. Jako pierwszy na arenie pojawił się Kamil Zalewski wraz z zespołem prezentując profesjonalny pokaz iluzji w nowej wersji. Następnie pojawił się klaun RiCO prezentując repryzę pt. Lody, w trakcie której towarzyszyły wesołe psy. Kolejnym punktem programu była ekwilibrystyka na krzesłach, numer trudny wymagający pełnego skupienia, a zaprezentował go przed pruszkowską publicznością absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku - Maciej Sokołowski. Po tych emocjach pokaz kóz ze stajni Cyrku Zalewski zaprezentował klaun RiCO, w między czasie na arenie zjawił się także dinozaur. Chwilę później persze zaprezentowali artyści z Czech - Duet Wolf (znany także pod nazwą Cramer). W pierwszej części widowiska zobaczyliśmy jeszcze pokaz Wielbłądów ze stajni Cyrku Zalewski,który zaprezentował Kamil Zalewski oraz balans na linie poziomej w wykonaniu Los Ortiz, którzy to swoim pokazem zakończyli pierwszą część spektaklu. Podczas około 20 minutowej przerwy można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z dinozaurem a na najmłodszych widzów czekały przejażdżki na wielbłądach wokół cyrkowej areny. Drugą część widowiska rozpoczął drugi pokaz Iluzji w wykonaniu Kamila Zalewskiego wraz z zespołem. Następnie mogliśmy na arenie zobaczyć Konie maści Palomino a zaprezentował je Stefan. Kolejnym punktem widowiska był pokaz napowietrzny w stylu miłosnym na sztrabatach a zaprezentowali go Żaneta oraz Maciej Sokołowski. Dość ciekawym a zarazem najtrudniejszym pokazem był ostatni numer widowiska - koło śmierci a zaprezentowali je Los Ortiz. Podczas programu bawił klaun RiCO, natomiast konferansjerem spektaklu był Maciej Najmowicz. Podsumowując program bardzo nam się podobał i serdecznie Wam go polecamy.
Duet Cramer zamiast Mariny w Cyrku Zalewski!
CYRK ZALEWSKI 2o17
Już jutro tj. 17 lutego w Pruszkowie odbędzie się premiera nowego międzynarodowego spektaklu w sezonie 2018 pod namiotem jednego z czołowych polskich cyrków - Cyrku Zalewski. Miasteczko cyrku zostało ustawione na placu przy zbiegu ulicy Sygietyńskiej z alejami Wojska Polskiego. Jakiś czas temu oficjalnie został podany repertuar tegorocznego widowiska. Jak się jednak okazuje zaszły w nim drobne zmiany a mianowicie pierwotnie w spektaklu miała wystąpić Marina Kuprianowa z pokazem Hula Hop, niestety z nieznanych przyczyn artystka nie wystąpi w spektaklu. W zamian do programu wprowadzono pokaz duetu Cramer (artystów można było zobaczyć w latach ubiegłych w programie Cyrku Arena)
Szczekaczka Cyrku Arena zyskała nowych barw
Cyrk Arena 1205
Cyrk Arena , jeden z czołowych polskich cyrków już niedługo rozpocznie sezon 2018. Jak dotychczas wiadomo,iż w programie można będzie zobaczyć akrobacje na wrotkach oraz pokaz duetu Krot, który zaprezentuje tresurę mieszaną kotów i psów. Oprócz tego w widowisku zobaczymy również tradycyjnie pokaz zwierząt ze stajni cyrku Arena a wśród nich: wielbłądów, kucy, lam czy osłów. Jednak zmiany zaszły nie tylko w programie ale również jak co roku w wyglądzie logistycznym cyrku, a mianowicie odnowiono samochód reklamowy cyrku tzw. "szczekaczkę".

Pojawił się bowiem po obu stronach wozu napis z nazwą Cyrku oraz cyrkowe motywy.
Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
"Magia Areny" - czyli nowy spektakl Cyrku na Scenie
Cyrk na Scenie TRAMP
Już w sobotę 24 lutego odbędzie się premiera nowego spektaklu estradowo cyrkowego pt "Magia Areny" prezentowanego przez Cyrk na Scenie agencji artystycznej TRAMP. Dotychczas widowisko można było oglądać pod szyldem "Zimowy Cyrk na Scenie" z wystrojem typowo świątecznym. Jednak już niebawem się to zmieni, w odnowionym spektaklu podziwiać będzie można artystów z Białorusi, Ukrainy i Polski a także uczniowie z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku. O dobry humor widzów zadba znany wszystkim clown Andriej.
Tekst alternatywnyCyrk Zalewski 2018 - Druga wersja Plakatu
Wczoraj zaprezentowaliśmy Wam plakat jakim Cyrk Zalewski reklamować będzie swój program w sezonie 2018, jak się jednak okazuje to nie wszystko, powstał bowiem drugi wariant plakatu reklamującego tegoroczne widowisko. Zdjęcie prezentujemy poniżej.

Image and video hosting by TinyPic
Plakat Cyrku Zalewski - Sezon 2018
Poniżej prezentujemy Wam, plakat jakim polski Cyrk Zalewski promować będzie swój najnowszy spektakl sezonu 2018, którego premiera odbędzie się w Pruszkowie w weekend 17-18 lutego

Image and video hosting by TinyPic
Ulotka reklamująca Cyrk Zalewski w sezonie 2018!
Dzisiaj prezentujemy Wam ulotkę reklamową , jaką jeden z czołowych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski będzie promował swoje widowisko podczas sezonu cyrkowego 2018. W programie zobaczymy: Akrobatów, Koło Śmierci, Linoskoczków z Ameryki Południowej, Wielkie Show Iluzji, a także: Wielbłądy, Konie Palomino, Kozy oraz Pieski. Publiczność rozbawiać będzie znany z poprzedniego sezonu Clown RiCO. Na najmłodszych widzów czekać będzie niespodzianka, niesamowita atrakcja - Dinozaur. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia widowisko na żywo pod namiotem Cyrku Zalewski.
Tekst alternatywny
Plakat Cirkus Ohana 2018
Cyrk Ohana
W dzisiejszym artykule przybliżymy Państwu nieco bardziej widowisko 2018 czeskiego Cirkus Ohana, a także zaprezentujemy plakat jakim cyrk reklamować będzie się w sezonie,który wystartuje już w piątek 16 lutego w miejscowości Nový Bydžov. Przedstawienia w tym mieście odbywać się będą do 18 lutego włącznie, w piątek o godzinie 17.00 natomiast w weekend 17-18.02 o godzinie 14.00. Miasteczko cyrkowe rozstawi się na placu cyrkowym przy ulicy Revoluční. W tegorocznym repertuarze na widzów czekać będzie moc atrakcji przygotowanych przez Cyrk.Wśród nich między innymi na arenie widzowie zobaczą pokaz uchatek kalifornijskich,który zaprezentują Gary & Conchi Munoz oraz prezentacja umiejętności cyrkowych słonicy o imieniu "Baby". Tegoroczne widowisko wyreżyserowane jest na temat motywów z filmu Jumanji. W programie będzie można zobaczyć także pokaz żonglerki, ekwilibrystyki, akrobacje w sieciach, chińskie tyczki. Według naszych informacji w programie zobaczymy również artystki znane z zeszłorocznego widowiska Cyrku Korona,
Žanetę Němcovą w pokazie ewolucji napowietrznych, oraz Natalię Olchovską w pokazie latającej kuli.
Poniżej plakat jakim Cirkus Ohana reklamować będzie się podczas tegorocznego sezonu.

Tekst alternatywny


Cirkus Humberto wkrótce rozpocznie Sezon 2018!
Cyrk Humberto
W czwartek 15 lutego, sezon cyrkowy 2018 rozpocznie Czesko - Słowacki Cyrk Humberto. Premiera nowej produkcji cyrkowej Humberto pt. "Największe Show 2018" odbędzie się w miejscowości Mladá Boleslav, gdzie artyści zagrają łącznie 10 spektakli występując do niedzieli 25 lutego włącznie. Spektakle podziwiać będzie można od wtorku do piątku o godzinie 17.00 zaś w weekendy o godzinie 16.00 z wyjątkiem ostatniej niedzieli ponieważ tego dnia artyści wystąpią o godzinie 11.00. W poniedziałek 19 lutego artyści mają tzw. "dzień straty", czyli dzień w którym nie odbywają się pokazy. W tegorocznym programie na widzów czekać będzie moc atrakcji a wśród nich: pokaz żonglerki oraz ewolucje na linie pionowej - Andrea Vegh (Węgry), napowietrzne akrobacje w sieciach - Otilia (Meksyk), pokaz Hula Hop zaprezentuje artystka z Uzbekistanu - Ekaterina Sazonova, pokaz trzech słoni afrykańskich - Ronald Spindler (Niemcy), ewolucje na linie pionowej zaprezentują zdobywcy brązowych medali na międzynarodowym festiwalu sztuki Cyrkowej w Massy - Mesa Brothers (Kolumbia), pokaz białych lwów oraz numer stójkarski - Hynek Navrátil jr. (Czechy), akrobacje na szarfach, antypody - Ludwig Navrátil (Czechy), pokaz Duży i Mały - Hynek Navrátil St. (Czechy), pokaz 20 zwierząt egzotycznych - rodzina Navrátil (Czechy) a także pokaz Pudli Królewskich. O dobry humor widzów zadba klaun Tommy (Izrael). Jak widać widowisko zapowiada się bardzo ciekawie. 16 lutego natomiast z nowym repertuarem w sezon 2018 wystartuje nowo powstały w 2017 roku czeski cyrk, Variette Ohana.
Cyrk Wictoria poszukuje Pracowników Technicznych
Cyrk Wictoria 2018
Cyrk Wicoria poszukuje Pracowników Technicznych do budowy i rozbudowy miasteczka cyrkowego.
Marzy Ci się praca w Cyrku!? Chcesz spróbować czegoś nowego?
Zadzwoń już teraz! Cyrk zapewnia zakwaterowania, wynagrodzenie oraz wyżywienie. Nie zwlekaj, może to ogłoszenie skierowane jest właśnie do Ciebie. Telefon kontaktowy: 730-979-555
Strona 1 z 85 1 2 3 4 > >>
Site Translation
WideoLogowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Ankieta Główna
right border
unten links unten rechts


1750924 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie