oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:KINO:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt z Redakcją:. ˇ .:FORUM:. ˇ .:Terminy :. ˇ .:o Nas:. ˇ .:EKIPA:.Sierpień 05 2015 12:24:53
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox Portalu
Partnerzy:

Ankieta Główna
Aby zagłosować w Ankiecie kliknij
TUTAJ
Nowe Artystki w Cyrku Zalewski
Cyrk Zalewski 2015 NDM
Szanowni Państwo, jak udało się dowiedzieć redakcji naszego portalu od wczoraj na arenie jednego z największych polskich cyrków, cyrku Zalewski zobaczyć można dwie nowe artystki a jednocześnie absolwentki Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Nowymi numerami są akrobacje na linie pionowej ,które zaprezentuje Żaneta oraz Żonglerka Nogami tzw Antypody widzom przedstawi Dominika. Obu artystkom życzymy powodzenia na arenie Cyrku Zalewski. Odchodząc chwilowo od tematu chcielibyśmy przypomnieć wszystkim ,iż już niedługo wystartuje 16 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2015. Czy artystki wystąpią na festiwalu? Okaże się niebawem.
Wyniki Konkursu!
Portal
Nadszedł czas aby podać wyniki konkursu organizowanego przez nasz serwis a więc tak Folder Cyrku Korona, Bilet do Cyrku Medrano oraz Zestaw Ulotek otrzymuje Mikołaj Napiórkowski. Serdecznie Gratulujemy Wygranej
Cyrk Safari wystąpił w Nowym Dworze Mazowieckim
SAFARI cyrkDzisiejszego popołudnia artyści cyrku Safari przed mieszkańcami Nowego Dworu Mazowieckiego zaprezentowali nowy międzynarodowy pokaz cyrkowy sezonu 2015.
Miasteczko cyrkowe stanęło na Osiedlu Młodych przy ulicy Młodzieżowej.
Warto dodać,iż cyrk Safari posiada bardzo zgraną ekipę dzięki ,której w godzinę i kilka minut całe szapito stoi w pełnej okazałości, jako ciekawostkę warto także dodać, iż Safari jako jeden z nielicznych polskich cyrków posiada fantastyczną obsługę a także bardzo miłą dyrekcję a to jest największym plusem dla cyrku widzianym okiem fana.
Przechodząc dalej cyrkowcy na plac przyjechali z Zakroczymia gdzie spektakl odbył się dzień wcześniej. poniżej przygotowaliśmy dla Was recenzję z dzisiejszego spektaklu.
Jako pierwszy na cyrkowej arenie swoje czworonożne pupile zaprezentował Damian, oczywiście mowa tu o przesympatycznych kotkach. Chwilę później na arenie mrożące krew w żyłach akrobacje na trapezie zaprezentowała Galina. Jakiś czas później pokaz Koni oraz Kucyków na arenie zaprezentował Szymon Słowik. W pierwszej części pokazu mogliśmy podziwiać także żonglerkę prezentowaną przez Ewarysta oraz pokaz piesków prezentowany przez Ludmiłę, zaś w drugiej części przedstawienia pokaz zwierząt egzotycznych zaprezentował Szymon Słowik, a także mogliśmy zobaczyć pokaz SpiderMany , ponadto balans ze szkłem, akrobacje na szarfach, ekwilibrystykę na ruchomych wałkach a także pokaz ,który nam się najbardziej spodobał pokaz kilku koni prezentowanych przez dyrekcję Cyrku Safari pana Andrzeja Słowika. Jednym słowem program był fantastyczny. Według naszej opinii "Safari" zalicza się do trójki najlepszych polskich cyrków. Każdego,kto nie widział pokazu sezonu 2015 zachęcamy do odwiedzenia cyrku na żywo, już jutro artyści wystąpią w Legionowie dając dwa pokazy o 12.00 i 15.00. Zaś cyrkowe miasteczko stanie na Targowisku Miejskim. Zapraszamy także do naszej fotogalerii gdzie czeka na Was mnóstwo zdjęć z pokazu.
Reklama Cyrku Safari w Zakroczymiu!
Circus blog
Aktualnie cyrk Safari działający od 1993 roku pod kierownictwem p. Andrzeja Słowika przebywa w województwie Mazowieckim. Warto dodać,iż w tej części województwa cyrkowcy występują po raz pierwszy w historii. Jutro artyści swój repertuar zaprezentują w Pomiechówku , gdzie namiot stanie na placu przy moście. Zaś widowisko rozpocznie się punktualnie o godzinie 17.00. Następnego dnia tj w piątek 26 czerwca br. cyrk przeniesie się do Zakroczymia gdzie zagra przedstawienie także o godzinie 17.00. Tutaj cyrkowe miasteczko stanie na placu przy ulicy Byłych Więźniów Twierdzy Zakroczymskiej obok Skupu Złomu. Natomiast w sobotę 27 czerwca Cyrk Safari wystąpi w Nowym Dworze Mazowieckim , tutaj widowisko zagrane zostanie o godzinie 16.00 przy ulicy Młodzieżowej. Jak można zauważyć cyrk bardzo dba o reklamę o czym świadczą chociażby ulotki, plakaty czy też plansze PCV znajdujące się na terenie całego miasta w ,którym cyrk występuje. Poniżej prezentujemy państwu planszę reklamową na Zakroczym. Takie same znaleźć możemy również w Nowym Dworze Mazowieckim
Image and video hosting by TinyPic
I Konkurs Wakacyjny!
KONKURSArtykuł modyfikowany 22.06.2015 18.43;
Szanowni Państwo specjalnie dla Was organizujemy konkurs , w którym do wygrania jest Bilet Wstępu do Cyrku Medrano + zestaw ulotek oraz Folder Festiwalowy Cyrku Korona 2014.
Aby wygrać Bilet wstępu do cyrku Medrano należy uzasadnić jak zostaleś fanem i za co cenisz sztukę cyrkową.


Natomiast aby wygrać folder do Cyrku Korona należy odpowiedzieć na kilka poniższych pytań.
1.) Podaj dokładną datę kiedy Cyrk Korona otrzymał odznaczenie "Specjalny Przyjaciel"

2.) Kto prezentował pokaz niedźwiedzia w 1996 roku

3.) Co na arenie prezentowały Khaliun Jargalsaikhan i Munkhżul Bjambadorj

4.) Jaki klaun bawił widzów w 2012 roku.

Jeżeli znasz odpowiedzi na powyższe pytania napisz do nas już teraz.
biuro.arenacyrkowa@o2.pl
Cirque du Soleil wystąpił w Trójmieście
QUIDAM W GDAŃSKUWczorajszego popołudnia przed mieszkańcami Trójmiasta, a dokładniej w Gdańskiej Hali Widowiskowo Rozrywkowej swoje premierowe show zaprezentował najsłynniejszy cyrk świata, oczywiście mowa o słynnym Cirque du Soleil ,który tym razem przed mieszkańcami Gdańska oraz okolic zaprezentował spektakl pt: QUIDAM. Premierowe widowisko rozpoczęło się punktualnie o godzinie 19.00. Mieszkańcy widowiskiem cyrku słońca byli zachwyceni , o czym świadczą głośne owacje na stojąco tuż po spektaklu.
Redakcja naszego serwisu miała okazję gościć w Ergo Arenie podczas wczorajszego programu. Cyrkowe widowisko zachwyciło każdego. Spektakl rozpoczął się pojawieniem się na scenie klauna, zabawiającego publiczność w rytmie piosenek z innych spektakli Cyrku Słońca, następnie na arenie co chwilę pojawiały się zapierające dech w piersiach akrobacje wykonywane przez profesjonalnych akrobatów i cyrkowców z całego świata bez żadnych zabezpieczeń przed oczami kilkuset widzów. Według naszej opinii widowisko przyjęte zostało przez polską publiczność bardzo pozytywnie o czym świadczą chociażby owacje na stojąco o czym pisaliśmy na początku artykułu. Jednakże olbrzymim plusem było to ,iż na widowisku nie zjawili się tylko Polacy ale także i Rosjanie jak i obywatele innych krajów.
"Światowa premiera Quidam miała miejsce w Montrealu pod sławnym białym namiotem w kwietniu 1996. Od tego czasu, produkcja podróżowała po pięciu kontynentach i została obejrzana przez wielomilionową publiczność. W grudniu 2010 Quidam wyruszył w kolejną podróż, odgrywając tę samą zniewalającą produkcję, tym razem w arenach. Międzynarodowa obsada składa się z 46 światowej klasy akrobatów, muzyków, wokalistów i niezwykłych postaci.

Mała Zoé jest ciekawską, tęskniącą za zabawą dziewczynką; jej pełni rezerwy rodzice pochłonięci są „światem dorosłych”. Szukając wypełnienia pustki, Zoé ucieka do wyimaginowanego świata, świata Quidamu, w którym spotyka postaci, zachęcające ją do puszczenia wodzy fantazji." Widowisko ,które obejrzeliśmy było po prostu fantastyczne, dlatego też udzieliliśmy ,krótkiego wywiadu dla lokalnych władz hali Ergo Arena. W naszej galerii mogą państwo obejrzeć ponad 150 zdjęć ze wczorajszego spektaklu. A my jednocześnie dziękujemy firmie Alter Art za zaproszenie oraz za możliwość robienia zdjęć w trakcie trwania spektaklu. Według naszych sugestii i odczuć firma Alter Art jest najlepszym a zarazem najskuteczniejszym organizatorem występów Cirque du Soleil na terenie naszego kraju.
Cyrk Arena: Skandal w Słupsku
Cyrk Arena 1205Cyrk Arena działający od lat pod kierownictwem Agnieszki i Mirosława Złotorowiczów jak co roku chciał wystąpić przed mieszkańcami Słupska. Niestety prezydent Słupska Robert Biedroń nie wyraził zgody na wjazd cyrku dając zarazem odmowę wstępu. Jak udało się ustalić redakcji naszego portalu powodem niewpuszczenia cyrku do miasta było to iż Biedroń uznał,iż zwierzęta w cyrku są maltretowane, co jest oczywiście totalną bzdurą.
Nie raz słyszymy o pseudo ekologach pikietujących pod cyrkami przeciw zwierzętom w cyrku. My ze swojej strony chcielibyśmy dodać,że to co mówi szanowny prezydent Słupska nie jest prawdą, zwierzęta w cyrkach trzymane są w dobrych warunkach a na pewno już nie są bite co jest kolejnym absurdem. Co ciekawe w Cyrku Arena co miesiąc badane są wszystkie zwierzęta, badania są pozytywne jednak to nie przekonało Biedronia na wydanie zgody na wjazd cyrku. A może pan Biedroń należy do środowiska "pseudoekologów"? tego nie wiemy. Jak ustaliliśmy z decyzją prezydenta nie zgadzają się również mieszkańcy miasta,którzy chcieliby zobaczyć cyrk w swoim mieście.
Recenzja z widowiska Narodowego Włoskiego Cyrku Medrano
Wa Medra CWczorajszego popołudnia tj 11 czerwca 2015 redakcja naszego serwisu udała się na widowisko prezentowane przez Narodowy Włoski Cyrk Medrano, którego właścicielami od lat jest rodzina Casartelli. Miasteczko "Medrano" ulokowane zostało na placu przy zbiegu ulic Piastów Śląskich oraz Powstańców Śląskich na terenie Lotniska Bemowo naprzeciwko Galerii Bemowo. Widowisko rozpoczęło się punktualnie o godzinie 18.00, przepiękną paradą z udziałem wszystkich wykonawców widowiska w stylu cygańskim. Początkowo na arenie mogliśmy zobaczyć złotego clowna , którego rodzina Casartelli zdobyła podczas Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Przedstawienie rozpoczęło się od pokazu akrobatycznego na trapezie ,który zaprezentowała nam Stefany Hones. Następnie na arenie pojawiły się tajemnicze a zarazem magiczne transformacje. Między transformacjami a kolejnym pokazem publiczność rozweselało dwóch klaunów Roni oraz Stiv Bello. Następnie na arenie pojawił się pokaz akrobatyczny na szarfach, który zaprezentowali nam Olesia oraz Kevin. Zaś tresurę kilkunastu śnieżnobiałych koni zaprezentował dyrektor cyrku Braian Casartelli. Hitem sezonu a zarazem ostatnim punktem pierwszej części widowiska stał się pokaz w Kuli Śmierci jaki zaprezentowało nam Crazy Riders z Brazylii. Podczas 20 minutowej przerwy mogliśmy odwiedzić cyrkowe zoo , gdzie można było obejrzeć ponad 100 zwierząt. 15 minut później można było usłyszeć gong , oznaczający,iż za chwilę rozpocznie się druga część programu. Jako pierwszy w drugiej części pokazu zaprezentował się Rudi Alessandrini w przepięknym pokazie z udziałem tygrysów. Chwilę później ponownie na arenie pojawił się dyrektor cyrku Braian Casartelli tym razem w pokazie słoni indyjskich oraz afrykańskich. Następnie akrobacje na trapezie kołowym zaprezentowała Olesia Shulga. Gry ikaryjskie zaś zaprezentowało nam Bello Brothers, następnie Braian oraz Ingrid zaprezentowali przed warszawiakami pokaz past the lux, chwilę później pojawił się bardzo ciekawy pokaz jakim był brzuchomówca ,który zaprezentował nam Kevin Huesca. Ostatnim punktem programu był pokaz zwierząt egzotycznych a prezentowała go rodzina Casartelli. Podczas widowiska bawili klauni Otto oraz Rossi , zaś program poprowadził Luciano Bello. Według naszej oceny program był fantastyczny. W naszej fotogalerii można zobaczyć zdjęcia z pokazu.
Nowość w Cyrku Arena!
Cyrk Arena cały czas inwestujeW tegorocznym programie Cyrku Arena hitem programu jest pokaz lwów prezentowany przez Thomasa Ringela z Czech. W tym roku artysta prezentuje na arenie także ,rzadko spotykane na cyrkowej arenie Nutrie. Jednakże my mamy dla państwa kolejną zaskakującą wiadomość a mianowicie czeski artysta na potrzeby spektaklu Cyrku Arena sprowadził do swojego pokazu pumę, aktualnie zwierze jest przyswajane do cyrkowego otoczenia w celu osiągnięcia efektu , natomiast już jutro będzie można z nią zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Być może zwierzę już niebawem ujrzymy także na cyrkowej arenie.
OGŁOSZENIE portalu !
Portal Sztuki Cyrkowej AC- Arena Cyrkowa ogłasza nabór na stanowiska:
 • Fotograf
 • Reporter
  Zgłoszenia prosimy wysyłać na nasz adres email arenacyrkowa@o2.pl. Poszukujemy osób uczciwych, chętnych do pracy.
  Jeżeli uważasz,że spełniasz nasze wymagania zgłoś się już dzisiaj. Warunki pracy ustalimy poprzez priv( prywatną wiadomość). Pozdrawiamy Administracja Portalu Ac - Arena Cyrkowa.
 • Circo Medrano w Stolicy!
  Circo MedranoJakiś czas temu do naszego kraju przyjechał po raz drugi Narodowy Włoski Cyrk Medrano, cyrkowcy po udanym sezonie 2014 w Polsce postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj prezentując jeszcze lepsze międzynarodowe widowisko cyrkowe. Premiera odbyła się w Krakowie i do dnia dzisiejszego widowisko cyrkowe Medrano odwiedziło bardzo wiele osób w różnych miastach na terenie Polski. A już niebawem cyrkowcy wystąpią w stolicy kraju , Warszawie. Ogromny namiot oraz kilkadziesiąt wozów stanie na warszawskim Bemowie na Lotnisku Bemowo przy zbiegu ulic Powstańców Śląskich oraz Piastów Śląskich. Pokazy podziwiać będzie można od 3 do 15 czerwca 2015. W programie pokazy z udziałem Tygrysów, Słoni, Żyraf, Strusi, Koni, Wielbłądów, Lam, Watussi oraz Kangurów. W widowisku nie zabraknie także pokazów z udziałem Akrobatów, Ekwilibrystów, Tancerzy oraz Klaunów. Honorowy Patronat nad polską trasą a zarówno organizatorem występów Circo Medrano na terenie Polski jest Agencja Rozrywkowa "TRAMP".
  Strona 1 z 55 1 2 3 4 > >>
  Znajdziesz Nas na:
  Nowe Fotografie:
  Cyrk SAFARI 2015

  Image and video hosting by TinyPic
  Cyrk Wictoria 2015

  Image and video hosting by TinyPic

  Cyrk Zalewski 2015

  Image and video hosting by TinyPic

  Fotogaleria już dostępna!
  Kliknij TUTAJ

  Na Forum
  Najnowsze Tematy
  KUPNO
  PRO 100 - wszystkie ...
  Oddam, Sprzedam, kup...
  śkąd jestes
  Najciekawsze Tematy
  KUPNO [1]
  PRO 100 - wszystk... [0]
  Oddam, Sprzedam, ... [0]
  śkąd jestes [0]
  Tłumaczenie Strony
  Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
  Online
  Gości Online: 1
  Brak Użytkowników Online

  Zarejestrowanch Uzytkowników: 283
  Najnowszy Użytkownik: qwer1234
  right border
  unten links unten rechts


  941184 Unikalnych wizyt

  Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

  Based on greeny by: Design by Matonor

  Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie