oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2016:. ˇ .:Programy 2016:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:o Nas:. ˇ .:Reklama:.Maj 29 2016 09:31:29
Nowe Fotografie:
Cyrk ARENA 2016


Cyrk KORONA 2016


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 300
Najnowszy Użytkownik: kochamcyrk1
Relacja z występu cyrku Arena w Grodzisku Mazowieckim!
Cyrk Arena 2016W dniu dzisiejszym redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić polski cyrk Arena, podczas przedstawienia cyrkowego sezonu 2016 w Grodzisku Mazowieckim. Miasteczko cyrkowe rozłożyło się przy ulicy Królewskiej obok Lidla, zaś widowisko rozpoczęło się o godzinie 17.00. Program rozpoczął się paradą bajkowych postaci, a chwilę później na arenie pojawiła się Jasmina Kramerowa z Czech prezentując pokaz akrobatyczny w sieciach, następnie swoje pieski zaprezentowali Wioletta i Janusz Sheibe, zaś skoki na batucie zaprezentowali bracia Grand. Podczas pierwszej części spektaklu można było zobaczyć jeszcze pokaz żonglerki w wykonaniu Josefa Wolf. Pierwszą część widowiska zakończył przepiękny pokaz zwierząt Cyrku Arena prezentowany przez dyrektora cyrku. W trakcie trwania 15 minutowej przerwy można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wielbłądem, a także na najmłodszych widzów czekały przejażdżki po arenie na cyrkowych zwierzętach. Jako pierwsi podczas drugiej części widowiska wystąpili Duo Wolf w pokazie na perszach (maszty), chwilę później ponownie wystąpili Wioletta i Janusz Sheibe tym razem w pokazie wirujących talerzy. Zaś ostatnim punktem programu był pokaz akrobatyczny na drążkach w wykonaniu Braci Grand. Przez cały program bawił polski klaun Ferdynand Wspaniały. Widowisko natomiast poprowadził Mirosław Złotorowicz. Publiczność jak zwykle dopisała, a widowisko naszym zdaniem zostało przygotowane na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Wszystkim serdecznie polecamy najnowszy spektakl cyrku Arena w sezonie 2016!. Już niebawem w naszej galerii ukażą się zdjęcia z pobytu cyrku Arena w Grodzisku Mazowieckim.
Meksyk: Zniesiono zakaz występów zwierząt w cyrku!
CIRCO MEXICO8 Lipca 2015 w Meksyku wprowadzono ogólnokrajowy zakaz dla występów cyrku ze zwierzętami. Tuż po tym fakcie rozpoczęła się prawna walka o zniesienie tego zakazu. Jak informuje meksykańska prasa ludzie kochają tradycyjny cyrk czyli cyrk ze zwierzętami. Od momentu wejścia w życie ograniczenia, wpływy cyrków meksykańskich spadły o 80%, co dotknęło tysiące rodzin, które żyją z tej działalności. Pomimo ponad 50% obniżki cen, publiczność przestała do nich chodzić. Dlatego też kilka dni temu sądy wydały pierwsze orzeczenia , dzięki którym zakaz został zniesiony w kolejnych stanach Meksyku. Armando Cedeno Alvarez, przewodniczący Państwowego Związku Przedsiębiorców i Artystów Cyrkowych (UNEAC) informuje o szczegółach. 16 próśb o zawieszenie zakazu, które zostały wniesione w Dystrykcie Federalnym (stolicy) i Stanie Meksyk zostały odrzucone przez sędziów federalnych. Z tego powodu przedstawiciele cyrków będą kontynuować dalsze działania prawne.
Sześć orzeczeń jest ostatecznych, w tym cztery z nich zostały wydane przez sądy w stanie Guanajuato i 2 w stanie Veracruz. Jedno z dwóch orzeczeń tymczasowych zostało wydane w stanie Veracruz, a drugie w stanie Oaxaca.
Carlos Ernesto Farias Flores, sędzia z Siódmego Wydziału Sądu w Guanajuato zapowiedział wydanie tymczasowego zawieszenia zakazu właścicielowi jednego cyrku, które pozwoli mu wznowić swoje przedstawienia z udziałem zwierząt.
Jak widać Meksyk jest na dobrej drodze aby zakaz został zniesiony na terenie całego kraju.
Międzynarodowy Cyrk Olimpia - Sezon 2016!
Cyrk Olimpia
W dniu dzisiejszym tj 12 maja 2016 w Szczekocinach ( Woj: Śląskie) wystąpił prezentując swoje widowisko sezonu 2016,
międzynarodowy Cyrk Olimpia,który w tym roku podróżuje z nowym programem sezonu 2016 po Polsce. W Szczekocinach cyrkowe miasteczko rozłożyło się na placu przy ulicy Leśnej oraz Żarnowieckiej. Zaś widowisko rozpoczęło się o godzinie 18.00. Cyrk Olimpia czyli malutki ukraiński cyrk podróżujący po naszym kraju prezentując swoje widowiska. Aktualnie spektakle odbywają się pod małym namiotem w kolorystyce czerwono - żółtej. Jak można przeczytać na plakacie dziecko za bilet zapłaci tylko 15 złotych. W opcji "Czytaj Więcej" zobaczą państwo plakat oraz namiot cyrku Olimpia na sezon 2016!.
Największy Polski Cyrk Korona po raz pierwszy w Nasielsku!
Cyrk Korona2Największy Polski Cyrk Korona już niebawem odwiedzi po raz pierwszy w swojej historii Nasielsk (woj. Mazowieckie). Ze spektaklem 2016 pt"Odwiedziny u Rodziny" cyrkowcy wystąpią w Nasielsku już 2 maja w poniedziałek o godzinie 17.30, miasteczko cyrkowe stanie na placu przy ulicy Lipowej. W tym roku na arenie Cyrku Korona podziwiać będzie można między innymi pokazy takie jak: akrobacje na linie poziomej, sztrabaty, pokaz zwierząt egzotycznych, żonglerka, groteska akrobatyczna, pokaz papug oraz wiele innych atrakcji. 1 maja spektakl "Odwiedziny u Rodziny" cyrkowcy zaprezentują przed mieszkańcami Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie widowisko odbędzie się o godzinie 16.00, na placu przy ulicy Młodzieżowej na Osiedlu Młodych. Zachęcamy wszystkich ,którzy jeszcze nie widzieli najnowszego widowiska pt "Odwiedziny u Rodziny" bardzo serdecznie do obejrzenia spektaklu na żywo pod kopułą Największego w Polsce cyrku Korona.
Nowy wygląd bufetu cyrku Arena!
 A
W sezon 2016 jeden z większych polskich cyrków, cyrk Arena
wyruszył z odrestaurowanym bufetem, zmianie uległa kolorystyka
bufetu oraz po lewej i prawej stronie na skrzydłach pojawiło się logo cyrku Arena.
Napis "Cyrk Arena" aktualnie znajduje się na białym tle dzięki czemu bufet stał się jeszcze ładniejszy.
W opcji "Czytaj Więcej" przedstawiamy Państwu nowy wygląd bufetu Areny.
Nowa okleina fasady cyrku Korona!
Cyrk Korona 2016!!!W sezon 2016 największy polski cyrk Korona wyruszył z nową fasadą służącą w poprzednich latach Międzynarodowemu Festiwalu Talentów w Warszawie, jednak do tej pory była to zwykła przyczepa z migającym napisem Cyrk Korona. Jednakże od pewnego czasu na fasadzie znajduje się nowa okleina po lewej i prawej stronie z wizerunkiem klauna. Z całą pewnością jest to dobre rozwiązanie,które jeszcze bardziej zachęci fana do oglądania spektakli. W opcji "Czytaj Więcej" znajdą Państwo zdjęcie najnowszego wyglądu cyrkowej fasady.
Cyrk Arena oraz Cyrk Juremix w Oławie!
Cyrk Arena 2016W najbliższym czasie do Oławy (woj. Dolnośląskie) zawitają aż dwa polskie cyrki pierwszy z nich, Cyrk Arena swoje widowisko zaprezentuje w dniu jutrzejszym tzn 22 kwietnia. Miasteczko cyrkowe stanie przy ulicy Rybackiej zaś widowisko odbędzie się o godzinie 17.00. W programie widzowie zobaczą między innymi: akrobacje w sieci, wirujące talerze, niesamowite akrobacje na batucie, żonglerkę, pokaz wielbłądów, kucy, lam, osłów, persze, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju pokaz słonia o imieniu Tembo oraz wiele innych atrakcji. O dobry humor dba klaun Ferdynand Wspaniały!.

Natomiast kilka dni później bo w piątek 29 kwietnia do Oławy zawita panoramiczny polski cyrk Juremix, z nowym atrakcyjnym programem sezonu 2016. Tutaj cyrkowe miasteczko Juremixa stanie na placu przy Tesco, zaś widowisko odbędzie się o godzinie 17.00. W tegorocznym spektaklu podziwiać będzie można między innymi: akrobacje na szarfach, pokaz diabolo, akrobacje na żyrandolu, żonglerkę piłkami footballowymi , akrobacje w sieciach, pokaz psa a także wiele innych atrakcji. O dobry humor zadba duet klaunów Renata oraz Jurij. Serdecznie wszystkich państwa zachęcamy do obejrzenia obu spektakli na żywo!
Ekoterroryści zaatakowali Cyrk Korona!
2 0 1 3W nocy z soboty na niedzielę (16-17 Kwietnia 2016) pseudo ekolodzy zaatakowali Największy w Polsce Cyrk Korona.
Zniszczeniu uległy transporty cyrkowe oraz fasada biletowa. 16 kwietnia świętowano w Lublinie Światowy Dzień Cyrku, pomimo otwartego dnia gdzie wszyscy mogli zobaczyć warunki bytowe zwierząt, zobaczyć wszystko z bliska, osoby które są przeciwne cyrkom nie przybyły pod namiot za dnia.Niestety "zieloni" zdecydowali się na akt wandalizmu i pomalowali transporty i kasę cyrku w swoje hasła. Sprawa została zgłoszona na policję gdyż jest to w Polsce przestępstwo. Naszym zdaniem to co zrobili pseudo ekolodzy przechodzi ludzkie pojęcie i jest niedopuszczalne. Cyrk Korona codziennie pod swój namiot przyciąga tysiące widzów,którzy chętnie i z ogromną radością oglądają przygotowane przez cyrk międzynarodowe przedstawienia

Źródło: TVN24
Wyniki Światowego Dnia Cyrku 2016!
Cyrk Zalewski NDMPrzez cały wczorajszy dzień wspólnie świętowaliśmy kolejną edycję Światowego Dnia Cyrku organizowanego od lat przez stowarzyszenie cyrku ECA - European Circus Association. Dziś natomiast nadszedł czas najwyższy abyśmy opublikowali podsumowanie oraz wyniki wczorajszych konkursów. A więc tak zorganizowaliśmy dnia wczorajszego dla Was aż 27 konkursów, rozdaliśmy blisko 80 biletów oraz kilka zestawów kolekcjonerskich. Dziękujemy za wspólnie spędzony ten szczególny dla miłośników cyrku dzień. Jednak szczególnie dziękujemy naszym sponsorom do nagród w konkursach a były nimi cyrki: Korona, Zalewski, Arena, Miranda Orfei, Medrano, Safari, Wictoria, Juremix, Polonia, Vegas, Europa oraz Arlekin. Dziękujemy także Piotrowi Walczak za pomoc w przygotowaniach konkursów. Dziękujemy również Wam drodzy czytelnicy za liczny udział w naszych konkursach bo to dzięki Wam wczorajsze święto w naszym serwisie cieszyło się tak ogromnym powodzeniem!. Poniżej prezentujemy Wam listę laureatów:
Cyrk Korona:
Damian Bajek
Sylwia Kościelna

Cyrk Zalewski:
Łukasz Piotrowski
Mateusz Szwaba
Sylwia Kościelna
Piotr Walczak
Marta Walczak
Adam Strąg
Dominik Olszak
Paulina Jarecka
Anna Jarecka- Pastuszko
Magdalena Różycka

Circo Miranda Orfei:
Adam Strąg
Jakub Junczyk
Piotr Walczak
Mateusz Szwaba
Łukasz Piotrowski

Circo Medrano:
Łukasz Piotrowski
Mateusz Szwaba
Piotr Walczak
Paulina Jarecka
Wiktoria Pastuszko

Cyrk Arena:
Łukasz Piotrowski
Mateusz Szwaba

Cyrk Safari:
Adam Strąg x2
Piotr Walczak
Łukasz Piotrowski x2
Dominik Olszak
Michał Zarychta
Mikołaj Napiórkowski

Cyrk Wictoria:
Łukasz Piotrowski x2
Mateusz Szwaba
Mikołaj Napiórkowski
Dominik Olszak
Piotr Walczak
Adam Strąg

Cyrk Polonia:
Mikołaj Napiórkowski
Adam Strąg
Piotr Walczak
Łukasz Piotrowski x2
Michał Zarychta

Cyrk Juremix
Piotr Walczak
Łukasz Piotrowski x3
Dominik Olszak
Adam Strąg
Michał Zarychta

Cyrk Europa
Łukasz Piotrowski x2
Piotr Walczak

Cyrk Vegas:
Łukasz Piotrowski x3
Piotr Walczak x2

Cyrk Arlekin:
Łukasz Piotrowski

NAGRODY POCIESZENIA:
1) Kacper Kordecki (Bilet do Cyrku Juremix)
2) Karol Choła (Bilet do Cyrku Juremix)

Wszystkim Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie do wspólnego świętowania za rok!

Konkurs Specjalny!!!
CYRK JureMixSzanowni Państwo, mamy dla Was miłą niespodziankę.
Ogłaszamy dodatkowy specjalny KONKURS gdzie do wygrania są bilety cyrkowe. A więc tak aby otrzymać:

jedno z trzech zaproszeń do Cyrku Zalewski
jedno z dwóch zaproszeń do Cyrku Medrano
jedno z pięciu zaproszeń do Cyrku Safari
jedno z pięciu zaproszeń do Cyrku Wictoria
jedno z pięciu zaproszeń do Cyrku Polonia
jedno z czternastu zaproszeń do Cyrku Juremix

należy: Przesłać do naszej redakcji swoje Imię i Nazwisko oraz miasto w,którym chcą państwo odwiedzić dowolny Cyrk.
(Prosimy aby w treści maila wpisać nazwę Cyrku do,którego chcą państwo wygrać zaproszenie)
Na Państwa zgłoszenia czekamy pod adresem E-mail:
biuro.arenacyrkowa@o2.pl
Konkurs nr 27: Zgarnij zaproszenie!
CYRK JureMixPrzed Wami ostatni konkurs dzisiejszego dnia, aby wygrać należy wykonać zadanie:
Pod jednym kwadratem kryje się wejściówka odgadnij pod którym i wyślij odpowiedź do nas biuro.arenacyrkowa@o2.pl. Do wygrania 2 zaproszenia do Cyrku Juremix!
Image and video hosting by TinyPic
Wyniki: Łukasz Piotrowski (2C)
Strona 1 z 66 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Arena Cyrkowa TV

stat4u
right border
unten links unten rechts


1224202 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie