oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2016:. ˇ .:Programy 2016:. ˇ .:Tournee 2016:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:o Nas:. ˇ .:Reklama:.Wrzesień 25 2016 07:23:33
Nowe Fotografie:
Cyrk Pomponi 2016


Cyrk KRASNAL 2016


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 300
Najnowszy Użytkownik: kochamcyrk1

Wyniki Konkursu!
Konkurs WYNIKIDobiegł właśnie końca konkurs weekendowy organizowany przez nasz Portal, do wygrania było:
Bilet do Cyrku Safari za pierwsze miejsce, Bilet do Cyrku Europa oraz Plakat za drugie miejsce oraz Archiwalne Ulotki i Bilet do Cyrku Vegas za trzecie miejsce. Odpowiedzi napłynęło wiele jednak my drogą losową wytypowaliśmy trzech szczęśliwców. Tym razem zadanie w naszym konkursie polegało na odgadnięciu jaki cyrk przedstawiono na fotografii, pytanie było trudne bo chodziło nam o nieistniejący już Cyrk Bojaro. Wyniki prezentują się następująco


1 Miejsce - Mateusz Szwaba (Bilet do Cyrku Safari)

2 Miejsce - Mikołaj Napiórkowski (Plakat, Bilet do Cyrku Europa)

3 Miejsce - Manuel Ronzitti (Bilet do Cyrku Vegas oraz Ulotki)


Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie, a szczęśliwców prosimy o podanie adresu celem wysłania nagród konkursowych

Uwaga! Konkurs Portalu Arena Cyrkowa
Konkurs
Szanowni państwo zbliża się weekend, dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Was konkurs,
tym razem nagrodą za poprawną odpowiedź będzie bilet dla jednej osoby na program Cyrku Safari, plakat oraz komplet ulotek.
Dzisiaj, by wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: W jakim polskim Cyrku zostało wykonane poniższe zdjęcie.
Na Państwa odpowiedzi czekamy do soboty 24 września do godziny 19.00! pod adresem E-mail:

portal-arenacyrkowa@wp.pl

Aktualizacja:
Ze względu na ogromne zainteresowanie naszym konkursem nagrodzimy 3 pierwsze poprawne odpowiedzi a więc tak:

I miejsce - Bilet do Cyrku Safari

II miejsce - Plakat Cyrkowy i Bilet do Cyrku Europa

III miejsce - Archiwalne ulotki Cyrkowe i Bilet do Cyrku Vegas


Image and video hosting by TinyPic

Waldek i Paweł w Cyrku Korona!
Cyrk Korona 2016Na początku września br. w programie sezonowym "Odwiedziny u Rodziny" 2016 Cyrku Korona nastąpiły drobne zmiany kosmetyczne. Wszystko za sprawą tego,że zamiast pokazu piesków oraz papug,który prezentował Juan (pojawił się artysta z Czech - Mr. Zee), artysta przez miesiąc występował na arenie prezentując pokaz z tubami oraz iluzjonistę kieszonkowca jednak teraz nadeszły kolejne zmiany a mianowicie w programie "Odwiedziny u Rodziny" pojawił się znakomity duet akrobatyczny znany z aren Cyrków Merano, Krone, Zalewski oraz Arlekin, oczywiście mowa tutaj o Waldku i Pawle,którzy na arenie prezentują akrobacje napowietrzne na trampolinie. Z pewnością numer ten jeszcze bardziej urozmaici program największego w Polsce Cyrku Korona, wybór tak dobrych artystów to strzał w dziesiątkę.
17 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Warszawie już w sobotę!
Warszawski Festiwal Zalewskich '16Już w najbliższą sobotę tj. 24 września na warszawskiej woli rozpocznie się największa impreza cyrkowa w Polsce.
Oczywiście mowa tutaj o 17 Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie organizowanym co roku przez popularny polski Cyrk Zalewski. Impreza odbędzie się tradycyjnie pod namiotem katedrą czyli największym namiotem widowiskowym w Europie. Festiwal potrwa aż do 16 października. Namiot zlokalizowany jest przy ulicy Górczewskiej 126 tuż obok Centrum Handlowego "Wola Park", Spektakle odbędą się przez cztery weekendy w soboty o godzinie 14.00 i 18.00 zaś w każdą z czterech niedziel o godzinie 12.00 i 16.00. Ceny biletów prezentują się następująco: Dorosły za bilet na sektor zapłacić musi 80 złotych, na lożę Amfiteatr: 90 złotych zaś na lożę VIP 100 złotych, natomiast bilety dla młodzieży (do lat 17-tu) zarówno na sektor jak i lożę kosztują 30 złotych.

W tegorocznym festiwalowym programie podziwiać będzie można: Koło Śmierci - Duo Vanegas (Kolumbia), Zespół Akrobatyczny Casablanca (Maroko), Ekwilibrystykę na wysokich masztach - Duo Strauberti, Pokaz Piesków - Patryk Clarisson (Dania), Pokaz Papug - Elise (Dania), Pokaz Kucyków i Lam - Roy Quaiser oraz Konie Fryzyjskie prosto ze stajni szwedzkiego Cyrku Olimpia,które zaprezentuje Kamil Zalewski (Polska). O dobry humor widzów zadba klaun Gagik (Rosja) oraz Wolf Brothers (Czechy)
Cyrki wygrały w Sądzie z Warszawą!
Cyrk Arena 2016
W dniu dzisiejszym tj 14 września 2016 Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł, iż wprowadzony w styczniu 2016 roku przez prezydent Warszawy "zakaz" dotyczący wynajmy gruntu miejskiego polskim cyrkom jest niezgodny z panującym w Polsce prawem. Sąd ostatecznie zdecydował,iż prawo jest po stronie cyrku a wyrok,który dzisiaj zapadł w sprawie jest prawomocny. Niech żyje Cyrk ZE zwierzętami!
Relacja z występu cyrku Safari w Nowym Dworze Mazowieckim
Cyrk SafariWe wtorek 6 września w Nowym Dworze Mazowieckim z nowym międzynarodowym programem sezonowym 2016 wystąpił Cyrk Safari. Miasteczko cyrkowe rozłożyło się tradycyjnie na placu przy ulicy Wojska Polskiego 47 na Osiedlu Młodych nazywanej również przez niektórych ulicą Młodzieżową. Widowisko natomiast odbyło się o godzinie 17.00. Na program przybyło około 80 % publiczności. Jako ciekawostkę warto dodać,iż pierwszy raz w historii Nowego Dworu Mazowieckiego cyrk stanął na jednym placu z czeskim Wesołym Miasteczkiem. Widok był ciekawy, a publiczność w cyrku dopisała. Korzystając z okazji redakcja naszego portalu odwiedziła polski cyrk Safari,który stacjonował w Nowym Dworze Mazowieckim, z tej okazji przygotowaliśmy dla Was recenzję z widowiska. Miłej lektury.

Chwilę po godzinie 17.00 na arenie pojawiła się parada bajkowych postaci (Miki, Donald, Bugs oraz Kot Sylwester) na czele całej parady pojawił się klaun robi a moment później na arenie pojawił się Szymon Słowik witając ciepło zgromadzoną publiczność. Jako pierwsza swoje czworonożne pupile, oczywiście mowa o pudelkach zaprezentowała Ludmiła, kolejno w niesamowitych akrobacjach na trapezie wystąpiła Galina, zaś pokaz "duży mały" zaprezentował Szymon Słowik, kilka minut później na arenie ponownie można było zobaczyć Galinę tym razem w pokazie akrobatycznym na szarfach. Natomiast ostatnim punktem pierwszej części widowiska był pokaz z kołami hula hop,które zaprezentowała przed nowodworską publicznością Ewa. Po tym pokazie nastąpiła kolejna zapowiedź prezentowana przez Szymona tym razem ogłaszająca trwającą 5 - 10 minut przerwę podczas,której można było skorzystać z małej gastronomii cyrku Safari a na najmłodszych czekały przejażdżki na arenie na cyrkowych kucykach.

Jako pierwsi na arenie wystąpili Ludmiła i Damian w pokazie kotków tygrysków , tym samym rozpoczynając drugą część widowiska natomiast chwilę później ponownie swoje umiejętności zaprezentowała Galina tym razem w pokazie na linie pionowej, kolejno na cyrkowej arenie wystąpił Duet Syrius prezentując Antypody - czyli żonglerkę nogami. Po takiej dawce emocji nadszedł czas na kolejne cyrkowe zwierzątka, tym razem pokaz konny Cyrku Safari zaprezentował Szymon. Natomiast ostatnim punktem programu była ekwilibrystyka na ruchomych wałkach,którą zaprezentował Duet Robson. Przez cały program bawił publiczność klaun Robi. Publiczność po obejrzanym spektaklu wyszła z namiotu zadowolona, dla przypomnienia już 14 września czyli w najbliższą środę w Nowym Dworze Mazowieckim wystąpi Cyrk Pomponi, natomiast miasteczko rozłożone zostanie na terenie boiska przy ulicy Bema w Twierdzy Modlin. Wracając do Cyrku Safari , najbliższy spektakl będzie można zobaczyć już jutro w Błoniu o godzinie 17.00. Niebawem w naszej galerii pojawią się zdjęcia z pobytu cyrku Safari w Nowym Dworze Mazowieckim
Nowy numer w spektaklu sezonowym 2016 pod kopułą Cyrku Zalewski
  4 września br. podczas spektaklu Cyrku Zalewski w Piotrkowie Trybunalskim miała miejsce premiera nowego numeru,który prezentuje absolwentka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku - Dominika Krystel. Nowym pokazem jest tzw Woltyżerka na koniu czyli w skrócie balerina skacząca przez obręcze na rozpędzonym koniu. Jako ciekawostkę warto dodać,iż numer ten przygotowywany był już od zimy. Z całą pewnością nowy numer w wykonaniu Dominiki jeszcze bardziej urozmaici program sezonowy Cyrku Zalewski. Podczas spektaklu artystka oczywiście tak jak do tej pory nadal prezentuje Antypody czyli żonglerkę nogami.
Cyrk Safari w Nowym Dworze Mazowieckim
Cyrk Safari 2016W Maju 2016 do Nowego Dworu Mazowieckiego zawitał Cyrk Korona, niestety od tamtej pory do miasta nie zawitał ,żaden inny cyrk (4 miesiące), jednakże dzisiaj możemy poinformować ,iż w Nowym Dworze Mazowieckim pojawia się niespodzianka,którą jest oczywiście cyrk tak więc Abrakadabra hokus pokus do miasta zawita słynny Cyrk Safari. Występ przed nowodworską publicznością odbędzie się we wtorek 6 września na placu przy ulicy Młodzieżowej na Osiedlu Młodych. Natomiast widowisko odbędzie się o godzinie 17.00. W tegorocznym spektaklu sezonu 2016 mogą państwo zobaczyć pokaz piesków oraz kotków-tygrysków w wykonaniu Damiana Cats i Ludmiły , Wielbłądy, Konie, Zebry, Lamy, Osiołki, Kucyki, Alpaki oraz mini kuc pony... czyli Cyrkowa Farma,którą zaprezentuje Szymon Słowik, w akrobacjach na trapezie oraz linie pionowej wystąpi Galina zaś w pokazie w kołach hula hop wystąpi Ewa, natomiast antypody czyli żonglerkę nogami zaprezentuje Duet Syrius,zaś ekwilibrystykę w ruchomych walkach przedstawi Duo Robson, o dobry humor widzów zadba klaun Robi. Nie zabraknie także parady powitalnej z udziałem bajkowych postaci takich jak Miki, Donald, Bugs czy Kot Sylwester. Z kuponem zarówno dzieci jak i dorośli płacą tylko 20 złotych!.
Tydzień później bo 14 września w dzielnicy Nowego Dworu Mazowieckiego czyli Twierdzy Modlin wystąpi cyrk Pomponi, niestety na dzień dzisiejszy nie znamy programu tego cyrku wiemy jednakże,iż program odbędzie się na placu przy ulicy Bema o godzinie 17.00. Jednak na dzień dzisiejszy wszystkich państwa zachęcamy do odwiedzenia Międzynarodowego Cyrku Safari.
17 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2016
Cyrk Zalewski - Festiwal 2016Już 24 września br. rozpocznie się cyrkowa jesień w Polsce, a wszystko to za sprawą zbliżającego się 17 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2016, organizowanego oczywiście przez Cyrk Zalewski. Występy podziwiać będzie można tradycyjnie przez cztery weekendy od 24 września do 16 października br. pod namiotem katedrą,który zostanie rozłożony na placu tuż obok Centrum Handlowego "Wola Park" przy ulicy Górczewskiej. Spektakle w soboty odbywać się będą w godzinach 14.00 oraz 18.00, zaś w niedziele w godzinach 12.00 oraz 16.00. W tegorocznej edycji festiwalu na arenie Cyrku Zalewski podziwiać będzie można między innymi: pokaz na kole śmierci, który zaprezentuje Duo Vanegas z Kolumbii, pokaz zespołu Casablanca czyli 8 akrobatów z Maroka, Ekwilibrystykę na ruchomych masztach (Persze) w wykonaniu Duo Stauberti, pokaz piesków zaprezentuje artysta z Danii (Patrick Clarison) a także pokaz koni Fryzyjskich ze stajni Szweckiego Cyrku Olympia w wykonaniu Kamila Zalewskiego, natomiast o dobry humor widzów zadbają Wolf Brothers (Czechy) oraz Clown Gagik (Rosja). Ogółem impreza zapowiada się bardzo dobrze. Tuż po zakończeniu się festiwalu pod namiotem Katedra w Warszawie odbędzie się show Iluzjoniści. W opcji "Czytaj Więcej" prezentujemy państwu ulotkę tegorocznego festiwalu
Relacja z występu cyrku Safari w Żyrardowie!
Cyrk Safari 2016W dniu wczorajszym tj 17 sierpnia 2016 do Żyrardowa zawitał Cyrk Safari z nowym międzynarodowym widowiskiem sezonu 2016. Cyrkowe miasteczko stanęło na Błoniach osiedla Widok. Zaś widowisko odbyło się o godzinie 17.00. Korzystając z okazji redakcja naszego portalu odwiedziła cyrk Safari ,podczas pobytu w Żyrardowie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was tradycyjnie recenzję ze spektaklu.

Około godziny 16.40 ekipa techniczna Cyrku Safari rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowe szapito ( w Żyrardowie frekwencja wynosiła około 75%) natomiast chwilę po godzinie 17 na arenie pojawiła się parada bajkowych postaci oraz konferansjer tym samym rozpoczynając cyrkowe widowisko. Jako pierwszy na arenie zaprezentował się Damian Cats wraz z żoną Ludmiłą w pokazie białych pudli, następnie w zupełnie nowym wydaniu z nowymi repryzami po raz pierwszy pojawił się klaun Robi, chwilę później wystąpiła Galina prezentując podniebne akrobacje na trapezie zachwycając tym samym zgromadzoną publiczność. Jak na tradycyjny cyrk przystało nie mogło zabraknąć i zwierząt, tym razem w pokazie kucyków duży i mały zaprezentował swoje pupile Szymon Słowik. Następnie po raz kolejny można było na arenie podziwiać repryzy komiczne ,które zaprezentował klaun Robi. Warto dodać,iż w Cyrku Safari każda repryza odbywa się z udziałem publiczności. Chwilę później ponownie nadszedł czas na podniebne ewolucje tym razem w wykonaniu Ludmiły ,która zaprezentowała Żyrardowskiej publice swoje niesamowite akrobacja na szarfach. Ostatnim punktem pierwszej części trwającego ponad godzinę widowiska był pokaz Hula Hop w wykonaniu Ewy.
Po tak niesamowitej dawce atrakcji nadszedł czas na 15 minutową przerwę podczas,której najmłodsza część publiczności miała okazję przejechać się na kucyku czy wielbłądzie, można było także skorzystać z cyrkowego bufetu czy zakupić watę cukrową lub popcorn. Drugą część spektaklu otworzył pokaz kotów, prezentowany również przez Damiana i Ludmiłę. Następnie w kolejnej magicznej repryzie komicznej wystąpił klaun Robi, około 5 minut później w pokazie z liną pionową wystąpiła Galina, następnie po raz kolejny nadszedł czas na cyrkowe zwierzaki tym razem wielbłądy,które zaprezentował przed żyrardowską publicznością Szymon Słowik, tuż po nich w kolejnej repryzie wystąpił Klaun Robi. Chwilę później antypody czyli żonglerkę nogami zaprezentowali Duo Syrius pokaz ten z pewnością zachwycił nie jednego widza. Kilka minut później w pokazie z udziałem Koni wystąpił Szymon Słowik zaś spektakl zakończył pokaz ekwilibrystyki na wałkach w wykonaniu Duetu Robson. W Cyrku Safari można podczas pokazów posłuchać typowo cyrkowej muzyki. Dziękujemy dyrekcji Cyrku Safari za miłą oraz gościnną atmosferę oraz za wspaniale przygotowany spektakl sezonu 2016. Naszym zdaniem spektakl został przygotowany na wysokim poziomie artystycznym. W naszej galerii już niebawem pojawią się zdjęcia z pokazu w Żyrardowie.
Relacja z występu cyrku Wictoria w Mławie!
CYRK WICTORIA 2016W dniach 11 i 12 sierpnia 2016 do Mławy (woj. Mazowieckie) zawitał Cyrk Wictoria z nowym międzynarodowym programem sezonu 2016. Cyrkowe Miasteczko rozłożone zostało tradycyjnie na placu przy ulicy Kopernika tuż obok miejskiej pływalni.
W Mławie Cyrk Wictoria zagrał 2 programy w czwartek 11 sierpnia o godzinie 17.00 oraz w piątek 12 sierpnia także o godzinie 17.00. Korzystając z okazji redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Wictoria,który stacjonował w Mławie i obejrzeć spektakl na żywo. Dlatego też przygotowaliśmy dla państwa tradycyjnie relację z widowiska. A więc tak około godziny 16.15 rozpoczęło się wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowe szapito (w Mławie frekwencja wynosiła około 85% w Czwartek jak było w piątek niestety nie wiemy). Chwilę po godzinie 17.00 na arenę wkroczyła parada bajkowych postaci a tuż po nich na arenie pojawił się witając zgromadzoną publikę Gin Alif czyli prowadzący program w sezonie 2016. Pierwszą atrakcją jaką mogliśmy podziwiać na arenie był pokaz z kołami Hula Hop,który zaprezentowała Lena, chwilę później na arenie w pierwszej repryzie zaprezentował się klaun Arczi, następnie w pokazie przepięknych koni zaprezentował się dyrektor cyrku Wictoria - Dominik Kozłecki. Kolejną atrakcją jaką mławska publiczność mogła zobaczyć na arenie był pokaz ptaków (gołębi) oraz węża,który przedstawił Tadeo. Chwilę potem znów na arenie pojawił się tzw lek na zły humor czyli klaun Arczi. Parę minut później w pokazie egzotycznym swoje umiejętności zaprezentował Stanisław Łowicki czyli Gin Alif. Pierwszą część pokazu zakończył pokaz transformacji z lwem w wykonaniu Ando. Podczas 15 minutowej przerwy na najmłodszych czekały przejażdżki na kucyku po cyrkowej arenie ponadto można było odwiedzić stajnię dla koni oraz za dodatkową opłatą pokarmić specjalną paszą cyrkowe koniki.
Jako pierwszy podczas drugiej części programu wystąpił Ando ze swoim magicznym pokazem iluzji, następnie antypody czyli żonglerkę nogami zaprezentował Tadeo. Po takiej dawce emocji nadszedł czas na kolejną repryzę komiczną,którą przedstawił oczywiście nie kto inny jak klaun Arczi. Chwilę później w pokazie człowieka gumy swoje umiejętności ponownie zaprezentował Stanisław Łowicki czyli Gin Alif. Następnie w ostatniej już repryzie komicznej wystąpił klaun Arczi zaś cały spektakl zakończył pokaz koników "duży i mały",który zaprezentowała Jolanta. Według nas spektakl został bardzo dobrze przygotowany , jednocześnie zachwycając najmłodszych oraz nieco starszych widzów. Podczas całego występu można było posłuchać przyjemnej dla ucha typowo cyrkowej muzyki. Spektakl poprowadził Stanisław Łowicki (Gin Alif) zaś za reżyserię spektaklu odpowiada Jolanta. W naszej galerii czeka na państwa mnóstwo zdjęć z programu jaki odbył się w Mławie. Dziękujemy serdecznie dyrekcji Cyrku Wictoria za miłą i gościnną atmosferę oraz za pięknie przygotowany oraz wyreżyserowany spektakl sezonu 2016.
Strona 1 z 68 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Arena Cyrkowa TV

stat4u
Ogłoszenia
Chcesz umieścić u nas swoje ogłoszenie?
Jeśli tak skontaktuj się z nami
podając treść ogłoszenia oraz dane kontaktowe
napisz na adres E-mail:
portal-arenacyrkowa@wp.pl
Każde zgłoszenie rozpatrzymy w ciągu 24 godzin


To miejsce czeka na Twoją reklamę

Polecamy

right border
unten links unten rechts


1383415 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie