oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2016:. ˇ .:Programy 2016:. ˇ .:Tournee 2016:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:o Nas:. ˇ .:Reklama:.Sierpień 26 2016 15:35:20
Nowe Fotografie:
Cyrk WICTORIA 2016


Cyrk ZALEWSKI 2016


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 299
Najnowszy Użytkownik: kochamcyrk1

17 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2016
Cyrk Zalewski - Festiwal 2016Już 24 września br. rozpocznie się cyrkowa jesień w Polsce, a wszystko to za sprawą zbliżającego się 17 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2016, organizowanego oczywiście przez Cyrk Zalewski. Występy podziwiać będzie można tradycyjnie przez cztery weekendy od 24 września do 16 października br. pod namiotem katedrą,który zostanie rozłożony na placu tuż obok Centrum Handlowego "Wola Park" przy ulicy Górczewskiej. Spektakle w soboty odbywać się będą w godzinach 14.00 oraz 18.00, zaś w niedziele w godzinach 12.00 oraz 16.00. W tegorocznej edycji festiwalu na arenie Cyrku Zalewski podziwiać będzie można między innymi: pokaz na kole śmierci, który zaprezentuje Duo Vanegas z Kolumbii, pokaz zespołu Casablanca czyli 8 akrobatów z Maroka, Ekwilibrystykę na ruchomych masztach (Persze) w wykonaniu Duo Stauberti, pokaz piesków zaprezentuje artysta z Danii (Patrick Clarison) a także pokaz koni Fryzyjskich ze stajni Szweckiego Cyrku Olympia w wykonaniu Kamila Zalewskiego, natomiast o dobry humor widzów zadbają Wolf Brothers (Czechy) oraz Clown Gagik (Rosja). Ogółem impreza zapowiada się bardzo dobrze. Tuż po zakończeniu się festiwalu pod namiotem Katedra w Warszawie odbędzie się show Iluzjoniści. W opcji "Czytaj Więcej" prezentujemy państwu ulotkę tegorocznego festiwalu
Relacja z występu cyrku Safari w Żyrardowie!
Cyrk Safari 2016W dniu wczorajszym tj 17 sierpnia 2016 do Żyrardowa zawitał Cyrk Safari z nowym międzynarodowym widowiskiem sezonu 2016. Cyrkowe miasteczko stanęło na Błoniach osiedla Widok. Zaś widowisko odbyło się o godzinie 17.00. Korzystając z okazji redakcja naszego portalu odwiedziła cyrk Safari ,podczas pobytu w Żyrardowie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was tradycyjnie recenzję ze spektaklu.

Około godziny 16.40 ekipa techniczna Cyrku Safari rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowe szapito ( w Żyrardowie frekwencja wynosiła około 75%) natomiast chwilę po godzinie 17 na arenie pojawiła się parada bajkowych postaci oraz konferansjer tym samym rozpoczynając cyrkowe widowisko. Jako pierwszy na arenie zaprezentował się Damian Cats wraz z żoną Ludmiłą w pokazie białych pudli, następnie w zupełnie nowym wydaniu z nowymi repryzami po raz pierwszy pojawił się klaun Robi, chwilę później wystąpiła Galina prezentując podniebne akrobacje na trapezie zachwycając tym samym zgromadzoną publiczność. Jak na tradycyjny cyrk przystało nie mogło zabraknąć i zwierząt, tym razem w pokazie kucyków duży i mały zaprezentował swoje pupile Szymon Słowik. Następnie po raz kolejny można było na arenie podziwiać repryzy komiczne ,które zaprezentował klaun Robi. Warto dodać,iż w Cyrku Safari każda repryza odbywa się z udziałem publiczności. Chwilę później ponownie nadszedł czas na podniebne ewolucje tym razem w wykonaniu Ludmiły ,która zaprezentowała Żyrardowskiej publice swoje niesamowite akrobacja na szarfach. Ostatnim punktem pierwszej części trwającego ponad godzinę widowiska był pokaz Hula Hop w wykonaniu Ewy.
Po tak niesamowitej dawce atrakcji nadszedł czas na 15 minutową przerwę podczas,której najmłodsza część publiczności miała okazję przejechać się na kucyku czy wielbłądzie, można było także skorzystać z cyrkowego bufetu czy zakupić watę cukrową lub popcorn. Drugą część spektaklu otworzył pokaz kotów, prezentowany również przez Damiana i Ludmiłę. Następnie w kolejnej magicznej repryzie komicznej wystąpił klaun Robi, około 5 minut później w pokazie z liną pionową wystąpiła Galina, następnie po raz kolejny nadszedł czas na cyrkowe zwierzaki tym razem wielbłądy,które zaprezentował przed żyrardowską publicznością Szymon Słowik, tuż po nich w kolejnej repryzie wystąpił Klaun Robi. Chwilę później antypody czyli żonglerkę nogami zaprezentowali Duo Syrius pokaz ten z pewnością zachwycił nie jednego widza. Kilka minut później w pokazie z udziałem Koni wystąpił Szymon Słowik zaś spektakl zakończył pokaz ekwilibrystyki na wałkach w wykonaniu Duetu Robson. W Cyrku Safari można podczas pokazów posłuchać typowo cyrkowej muzyki. Dziękujemy dyrekcji Cyrku Safari za miłą oraz gościnną atmosferę oraz za wspaniale przygotowany spektakl sezonu 2016. Naszym zdaniem spektakl został przygotowany na wysokim poziomie artystycznym. W naszej galerii już niebawem pojawią się zdjęcia z pokazu w Żyrardowie.
Relacja z występu cyrku Wictoria w Mławie!
CYRK WICTORIA 2016W dniach 11 i 12 sierpnia 2016 do Mławy (woj. Mazowieckie) zawitał Cyrk Wictoria z nowym międzynarodowym programem sezonu 2016. Cyrkowe Miasteczko rozłożone zostało tradycyjnie na placu przy ulicy Kopernika tuż obok miejskiej pływalni.
W Mławie Cyrk Wictoria zagrał 2 programy w czwartek 11 sierpnia o godzinie 17.00 oraz w piątek 12 sierpnia także o godzinie 17.00. Korzystając z okazji redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Wictoria,który stacjonował w Mławie i obejrzeć spektakl na żywo. Dlatego też przygotowaliśmy dla państwa tradycyjnie relację z widowiska. A więc tak około godziny 16.15 rozpoczęło się wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowe szapito (w Mławie frekwencja wynosiła około 85% w Czwartek jak było w piątek niestety nie wiemy). Chwilę po godzinie 17.00 na arenę wkroczyła parada bajkowych postaci a tuż po nich na arenie pojawił się witając zgromadzoną publikę Gin Alif czyli prowadzący program w sezonie 2016. Pierwszą atrakcją jaką mogliśmy podziwiać na arenie był pokaz z kołami Hula Hop,który zaprezentowała Lena, chwilę później na arenie w pierwszej repryzie zaprezentował się klaun Arczi, następnie w pokazie przepięknych koni zaprezentował się dyrektor cyrku Wictoria - Dominik Kozłecki. Kolejną atrakcją jaką mławska publiczność mogła zobaczyć na arenie był pokaz ptaków (gołębi) oraz węża,który przedstawił Tadeo. Chwilę potem znów na arenie pojawił się tzw lek na zły humor czyli klaun Arczi. Parę minut później w pokazie egzotycznym swoje umiejętności zaprezentował Stanisław Łowicki czyli Gin Alif. Pierwszą część pokazu zakończył pokaz transformacji z lwem w wykonaniu Ando. Podczas 15 minutowej przerwy na najmłodszych czekały przejażdżki na kucyku po cyrkowej arenie ponadto można było odwiedzić stajnię dla koni oraz za dodatkową opłatą pokarmić specjalną paszą cyrkowe koniki.
Jako pierwszy podczas drugiej części programu wystąpił Ando ze swoim magicznym pokazem iluzji, następnie antypody czyli żonglerkę nogami zaprezentował Tadeo. Po takiej dawce emocji nadszedł czas na kolejną repryzę komiczną,którą przedstawił oczywiście nie kto inny jak klaun Arczi. Chwilę później w pokazie człowieka gumy swoje umiejętności ponownie zaprezentował Stanisław Łowicki czyli Gin Alif. Następnie w ostatniej już repryzie komicznej wystąpił klaun Arczi zaś cały spektakl zakończył pokaz koników "duży i mały",który zaprezentowała Jolanta. Według nas spektakl został bardzo dobrze przygotowany , jednocześnie zachwycając najmłodszych oraz nieco starszych widzów. Podczas całego występu można było posłuchać przyjemnej dla ucha typowo cyrkowej muzyki. Spektakl poprowadził Stanisław Łowicki (Gin Alif) zaś za reżyserię spektaklu odpowiada Jolanta. W naszej galerii czeka na państwa mnóstwo zdjęć z programu jaki odbył się w Mławie. Dziękujemy serdecznie dyrekcji Cyrku Wictoria za miłą i gościnną atmosferę oraz za pięknie przygotowany oraz wyreżyserowany spektakl sezonu 2016.
Warszawskie Festiwale okiem satelity!
FESTIWAL Talentów CYRK Korona
Poniżej prezentujemy państwu zdjęcia wykonane przez satelitę z Międzynarodowego Festiwalu Talentów Cyrku Korona na Warszawskim Bemowie oraz zdjęcie satelitarne wykonane podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie organizowanego przez Cyrk Zalewski przy ulicy Górczewskiej. Miłego Oglądania
Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic
Wielki powrót Circus Herman Renz
CIRCUS herman renZW październiku ubiegłego roku holenderski Cyrk Herman Renz zbankrutował, niestety przyczynił się do tego spadek liczby widzów i zaległości podatkowe na kwotę 130.000 Euro. Po ogłoszeniu upadłości cyrk został zlicytowany oraz sprzedany jednej z wiodących firm branży eventowej - DUURSMA GROEP. Dzisiaj dla wszystkich fanów holenderskiego cyrku mamy miłą niespodziankę, cyrk ponownie wyrusza w trasę pod tym samym szyldem, tym razem szereg nowych przedstawień zorganizuje Holland Evenementen Groep czyli firma zajmująca się innymi imprezami o charakterze rozrywkowym. Pierwsze pokazy pod nowym większym namiotem cyrkowcy zaprezentują mieszkańcom Haarlem w grudniu i styczniu. Następnie cyrkowcy ruszą w trasę po kraju odwiedzając tylko większe miasta i miasteczka. Nowy dużo większy namiot pozwoli na pomieszczenie nie tak jak dotąd 800 a 1500 widzów. W rolę klauna wcieli się były dyrektor cyrku Milko Steyvers.
Hot News: Cirque du Soleil stał się oficjalnym partnerem Festiwalu Cyrkowego w Latinie!
Cirque Du Soleil : Dwa Światy
Hot News: W tym roku po raz pierwszy kanadyjski Cirque du Soleil stał się partnerem włoskiego 18 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Latina 2016!. Podczas tegorocznej edycji festiwalu złoty patronat objął także Amerykański Ringling Bros. and Barnum & Bailey Circus
Wakacyjny Konkurs !!!
MEDRANO
Szanowni Państwo, z okazji Wakacji przygotowaliśmy dla Was specjalny Konkurs Wakacyjny,
tym razem do wygrania jest bilet wstępu dla jednej osoby na sektor A do Narodowego Włoskiego Cyrku Medrano.
Aby wygrać należy wykonać poniższe zadanie:
Opisz w kilku zdaniach najlepszy według Ciebie punkt programu Cyrku Medrano w sezonie 2016!
Rozwiązanie konkursu nastąpi dnia 19 Lipca 2016 około godziny 21.00
Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres E-mail: biuro.arenacyrkowa@o2.pl z dopiskiem "Konkurs Wakacyjny".
Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy biletem do Cyrku Medrano zaś drugą najciekawszą odpowiedź nagrodzimy niespodzianką. Do Dzieła
Tak dla Tradycyjnego Cyrku w Starachowicach!
Cyrk ARENA '16Jakiś czas temu prezydent Starachowic (woj. Świętokrzyskie) wprowadził na terenie swojego miasta zakaz wynajmowania terenów miejskich dla cyrków z udziałem zwierząt, jednak po wielu staraniach stowarzyszenia ludzi cyrku oraz cyrków ,prezydent przyznał się do popełnienia błędu i oficjalnie zniósł wprowadzony wcześniej zakaz, od tej pory cyrki ponownie mile widziane są w Starachowicach. Duże brawa w tej kwestii kierujemy dla dyrekcji cyrku Korona, Arena, Zalewski oraz Związku Pracodawców Cyrku i Rozrywki, bo to właśnie dzięki Państwu bezprawny zakaz został zniesiony. Mamy nadzieję,że wkrótce kolejne miasta,które wprowadziły nielegalnie zakaz na swoich terenach,również podejmą słuszną decyzję, a zakaz zostanie zniesiony. W opcji "Czytaj Więcej" prezentujemy Państwu pismo prezydenta Starachowic. Powiedzmy wszyscy Tak dla Tradycyjnego Cyrku czyli Cyrku ze Zwierzętami!
Oficjalne Oświadczenie Dyrekcji Cyrku Vegas!
Cyrk Vegas 2016W dniu wczorajszym w artykule pisaliśmy o incydencie z udziałem zielonych, który spotkał Cyrk Vegas, w wyniku ,którego Cyrk utracił niedźwiedzia, dwa żółwie i krokodyla. Dzisiaj chcemy państwu przedstawić oficjalne oświadczenie dyrekcji Cyrku Vegas w tej sprawie. Tak jak pisaliśmy wczoraj sprawa jest rozwojowa!

"Dyrekcja Cyrku Vegas pogrążona w smutku i rozpaczy na skutek bezprawnego odebrania im - ich ukochanych zwierząt, pragnie poinformować internautów, iż przekaz medialny na temat odebrania nam naszych zwierząt ukształtowano na potrzeby Fundacji Viva, która pragnie pozyskać opinię publiczną kosztem uczuć innych, kosztem pozbawiania ukochanych zwierząt dobrego domu, w którym się wychowały, kosztem zabrania od kochających opiekunów - do których się przywiązały. Czy tu rzeczywiście dobro zwierząt jest najważniejsze? Czy to tylko zagrywka pozyskania kolejnego darczyńcy fundacji, czy też przekazanie pięknego, zadbanego okazu dla ZOO w Poznaniu? Zwierzęta miały i maja u nas najlepsze warunki, jakie tylko można było im stworzyć, nie mamy sobie nic do zarzucenia. Częste kontrole inspekcji weterynaryjnych, ostatnia tydzień temu – nie stwierdziły żadnych nieprawidłowości! Podawane są Państwu informacje sprzeczna ze stanem faktycznym, a przeznaczone na pozyskanie swojego rozgłosu kosztem uczuć innych.
    Proszę uwierzcie, serce rozrywa, jak kłamstwo kala prawdę. „Niedźwiedzia karmiono popcornem”… Piękny, radosny, chętny do zabawy, zadbany, o bujnym futrze, ufny niedźwiedź karmiony popcornem…. Pomyślcie, czy byłby on w takim świetnym stanie fizycznym - po takiej diecie. Owszem, podaliśmy popcorn Baloo, aby uchronić naszego pupila przed stresem, kiedy to pracownicy Zoo - NA SIŁĘ próbowali załadować go do klatki transportowej. Popcorn, to jego przysmak i to umożliwiło spokojne przemieszczenie niedźwiadka, bez szturchania, popychania, czy STRZELANIA – o czym rozmawiano przy nas… Ale to my jesteśmy źli. Zinterpretowano podanie popcornu tak, aby nas upokorzyć i ukazać w świetle bezlitosnych ludzi.
    Tylu z Was widziało nas na scenie, czy w naszych występach było, choć odrobinę przemocy. U nas nie ma tresury, jest zabawa, zabawa dla zwierząt i dzieci. Wszyscy, są nagradzani, chwaleni, podziwiani – czy to coś złego? Pokazujemy węże, żółwie, krokodyla dzieciom. Pozwalamy dotknąć je, przybliżyć im dany gatunek, nauczyć miłości i zainteresowania zwierzątkami, innymi niż te, które mają w domach. Zawsze widzimy radość na ich uśmiechniętych buziach. Dzieci w ZOO widzą te same zwierzęta zza szyb, i zza krat, czy to jest lepsze??? Fundacja zarzuca nam „dotykanie zwierząt” – proszę uwierzcie nam, że ten dotyk nie czyni nikomu zła, a widzimy ile wszystkim sprawia przyjemności!
    Zastanawiam się, czy ktokolwiek z tych obrońców praw zwierząt, w naszym przypadku, ma, chociaż odrobinę wiedzy, jak ważne są dla nas nasze zwierzęta, czy ktoś to zbadał, sprawdził… NIE! Przyjechano, zabrano, okradziono z uczuć. Nasze zwierzęta nie stanowią dla nas wartości materialnej - to członkowie naszej rodziny. Płaczemy, gdy chorują, leczymy, pielęgnujemy. Cieszymy się, gdy są radosne, piękne i zadbane. Są naszą dumą! Czy jesteście w stanie to zrozumieć? Jedziemy po naszego kota dachowca, który wcale nie występuje na scenie 360 km, bo któreś dziecko wzięło go do domu, a on jest nasz i musi być z nami, bo należy do rodziny!
    Zwracam się do Was drodzy internauci z prośbą o zrozumienie tego, jak bardzo cierpimy. Czujemy się tak, jak by odebrano nam nasze dzieci, o które dbaliśmy, pielęgnowaliśmy, troszczyliśmy się, kochaliśmy! Zadajemy sobie pytanie – za co nam je odebrano, dlaczego nagięto prawdę? Czy za to, że kupiliśmy Baloo już z takimi paznokciami, czy za to, że była to jego wada, że nie odrzuciliśmy go jak towar z defektem, tylko pokochaliśmy od pierwszej chwili, takiego jakim był. Obrończy praw zwierząt nie chcieli naszych wyjaśnień, mieli jeden cel – ZABRAĆ, WYWIEŹĆ zrobić z nas tyranów, ludzi bez serca. Na stronie ZOO pojawiło się zdjęcie Baloo w ciasnej małej klatce. Nikt nie dodał, iż klatka ta jest klatką w której to obrońcy zabrali nam zwierzę! Proszę zrozumcie to i oszczędźcie nam dalszych cierpień! Wielu z Was ma zwierzęta w domach – postawcie się proszę w naszej sytuacji… Każda nasza interwencja była tłumiona groźbą pozbawienia wolności! Nie zostały nam przedłożone żadne dokumenty, żadne nakazy, żadne protokoły. Osoby, które przyjechały w celu sprawdzenia stanu zdrowia zwierząt nie miały podstawowej wiedzy z zakresu ich pielęgnacji! Osoby te były NIEKOMPETENTNE. Zwierzęta zostały odebrane nam siłą. Jednak my tego tak nie zostawimy. Będziemy walczyć o nasze zwierzęta! Pozdrawiamy!"
Cyrk Vegas zaatakowany przez zielonych!
Cyrk Vegas 2015W dniu dzisiejszym na teren Cyrku Vegas, który stacjonował w Pawłowicach (woj. Śląskie) wtargnęli wraz z policją pseudo ekolodzy z fundacji , którą wszyscy znamy , którzy zarzucili cyrkowi fakt,że źle traktuje zwierzęta, jest to oczywiście absurd oraz pomówienie ze strony zielonych. Niestety od początku tego sezonu trwa walka z zielonymi,którzy nie chcą aby zwierzęta były w cyrku, batalia ta zaczęła się od Słupska kiedy to tamtejszy prezydent nie chciał wpuścić cyrku do swojego miasta. Wracając do tematu cyrku Vegas redakcja naszego portalu na początku sezonu 2016 miała okazję odwiedzić cyrk Vegas podczas pobytu w Mławie i odnosząc się do zarzutu jaki postawiono cyrkowi, chcemy powiedzieć ,iż zwierzęta w Cyrku Vegas są dobrze traktowane, mają wybiegi a niedźwiedź jest w dobrym stanie i nie jest tak jak to zarzucają obrońcy "inwalidą". Niedźwiedź został sprowadzony z legalnej hodowli z Hiszpanii. Naszym zdaniem cała akcja fundacji zielonych została od początku ustawiona aby tylko zaszkodzić cyrkowi, niestety w wyniku dzisiejszego incydentu cyrk utracił niedźwiedzia, krokodyla oraz dwa żółwie. Cyrk zapowiedział,iż nie podda się i zrobi wszystko aby zwierzęta powróciły do swojego domu,którym jest cyrk. Tysiące ludzi ,którzy mieli okazję obejrzeć spektakle cyrku Vegas od początku sezonu widziały w jakiej kondycji są zwierzęta i miały okazję na własne oczy zobaczyć w jakim stanie są pupile. Nie ma lepszej oceny stanu zwierząt niż reakcja publiczności , która widzi na codzień jak wyglądają zwierzęta i w jakiej są kondycji jeśli działo by się coś złego publiczność pierwsza by zareagowała na zła opiekę wobec zwierząt ,która nie zaistniała w cyrku Vegas. Jeśli ktoś nie kocha zwierzęcia to to nie zaakceptuje właściciela,który się nim opiekuje. Dyrektor cyrku gdyby nie chodziło mu o dobro zwierząt nie wprowadził by go do tak ciasnej klatki,którą przywieźli ze sobą socjolodzy. Sprawa jest rozwojowa.
Reklama Rowerowa w Cyrku Korona
Cyrk Korona15W tym roku w okresie wakacyjnym Największy Polski Cyrk Korona jako jedyny cyrk w Polsce w nadmorskich kurortach robi kilkudniowe postoje prezentując codziennie o godzinie 19 najnowsze widowisko pt: "Odwiedziny u Rodziny". Kilkudniowe postoje nad morzem to z całą pewnością doskonały pomysł na zachęcenie widza do obejrzenia spektaklu. W najbliższym czasie spektakle cyrku Korona zobaczyć będzie można w miejscowościach takich jak: Niechorze, Mrzeżyno oraz Ustronie Morskie, szczegóły w naszym terminarzu!. Jednak to nie koniec zaskakujących zmian jakie przygotował cyrk, w tym roku tylko w cyrku Korona można zobaczyć tzw "reklamę rowerową", czyli rower z przyczepką na której znajduje się plansza pcv reklamująca tegoroczne widowisko. Serdecznie wszystkich zachęcamy do obejrzenia spektaklu na żywo.
Image and video hosting by TinyPic
Strona 1 z 67 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Arena Cyrkowa TV

stat4u
Ogłoszenia
Chcesz umieścić u nas swoje ogłoszenie?
Jeśli tak skontaktuj się z nami
podając treść ogłoszenia oraz dane kontaktowe
napisz na adres E-mail biuro.arenacyrkowa@o2.pl
Każde zgłoszenie rozpatrzymy w ciągu 24 godzin


To miejsce czeka na Twoją reklamę

Polecamy

right border
unten links unten rechts


1347530 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie