oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:BLOG:. ˇ .:Cennik 2017:. ˇ .:Programy 2017:. ˇ .:Tournee 2017:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Marzec 30 2017 12:46:00
Nowe Fotografie:
Cyrk JUREMIX 2017:

Cyrk KORONA 2017:


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 318
Najnowszy Użytkownik: malpek1


HotNEWS: Uwaga Konkurs! Szczegóły na Facebooku Portalu AC - Arena Cyrkowa ● ●
Cyrk Arizona 2017 - Nowości w programie!
CYRK arizona 2017
Jakiś czas temu publikowaliśmy zdjęcie ulotki promującej najnowsze widowisko polskiego Cyrku Arizona,
w dzisiejszym artykule w związku z faktem, iż program uległ drobnej zmianie napiszemy o nowym artyście występującym pod kopułą cyrku Arizona w sezonie 2017. Do najnowszej produkcji cyrku Arizona dołączył Wiesław Jaśkowski bardziej znany jako Havis. Artysta na arenie zaprezentuje dwa numery: groteskę akrobatyczną oraz iluzję klasyczną. W poprzednich sezonach Havis'a podziwiać można było pod kopułą cyrku Europa, Metopol i Maska.

Zobacz nowe plansze PCV Cyrku Imperial Show!
Jakiś czas temu prezentowaliśmy Państwu plakat reklamujący tegoroczne widowisko ukraińskiego Cyrku Imperial Show w sezonie 2017. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy pokazać państwu najnowsze plansze pcv promujące tegoroczne show. Plansze zostały wyprodukowane przez jedną z dobrych włoskich firm.
Warto dodać,iż w tym roku dyrekcja zadbała o konferansjerkę widowiska,która odbywa się w języku Polskim, z całą pewnością daje to każdemu widzowi jeszcze lepszy efekt odbioru widowiska. Aktualnie spektakle mogą podziwiać widzowie miast w Województwie Lubelskim.
Zobacz plakat Cyrku Imperial Show w sezonie 2017!
W tym roku do naszego kraju po raz drugi przyjechał ukraiński cyrk Imperial Show.
Występy odbywają się pod dwumasztowym namiotem, a w programie można zobaczyć między innymi:
paradę z udziałem wszystkich artystów w stylu weneckim, reki - które zaprezentuje grupa Terskiy Brothers z Ukrainy, pokaz gołębi, żonglerkę obręczami oraz zwykłą, pokaz mini pudelków, akrobatykę napowietrzną, pokaz zwierząt egzotycznych, show iluzji, pokaż tańców na linie poziomej, kucyki lamy oraz wiele innych ciekawych atrakcji. Podczas widowiska bawi bułgarski klaun Bonzorno. Dzisiaj prezentujemy plakat, jakim w sezonie 2017 swoje widowiska reklamuje ukraiński Cyrk Imperial Show.
Image and video hosting by TinyPic
Cyrk Maska rozpoczyna sezon 2017!
Cyrk Maska 2017 W najbliższą niedzielę 19 marca w Pomiechówku (woj. Mazowieckie) odbędzie się premiera nowego programu 2017 Cyrku Maska. Miasteczko cyrkowe stanie na placu przy Zajeździe Magnolia zaś widowisko odbędzie się o godzinie 15.00. W tym roku pod namiotem widzowie podziwiać będą mogli: Iluzję, Diabolo, Latające Boomerangi, Połykaczy Ognia, Fakira chodzącego po gwoździach, strongmana, dmuchanego klauna a także pokaz Pudelków, nie zabraknie także parady wesołych klaunów, odbędzie się podczas widowiska również show baniek mydlanych. Dorosły za bilet wstępu płaci jedynie 20 złotych, młodzież 15 złotych a dzieci 10 złotych.
Relacja z przedstawienia Cyrku Zalewski w Nowym Dworze Mazowieckim
CYRK ZALEWSKI 2o17W dniu dzisiejszym w Nowym Dworze Mazowieckim swój najnowszy jubileuszowy międzynarodowy program sezonu 2017 zaprezentował jeden z największych polskich cyrków - Cyrk Zalewski. Miasteczko cyrkowe rozłożone zostało na placu przy ulicy Wojska Polskiego na Osiedlu Młodych. Natomiast program odbył się jeden o godzinie 17.00
W tym roku zaszło wiele zmian zarówno logistycznych jak i programowych między innymi cyrkowe wozy zyskały nowe barwy,które z daleka przyciągają oko widza. Warto dodać,iż Cyrk Zalewski w tym roku obchodzi jubileusz 25 lecia istnienia. Redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić cyrk podczas dzisiejszego przedstawienia w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa relację z widowiska. Miłej lektury. W Nowym Dworze Mazowieckim frekwencja wyniosła około 60 %.

Około 40 minut przed rozpoczęciem widowiska, ekipa techniczna cyrku Zalewski rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowy namiot, a tuż po godzinie 17.00 na arenie pojawiła się parada powitalna z udziałem wszystkich artystów występujących w programie. Przypomnijmy w tegorocznym widowisku występują: Dominika Krystel, Żaneta Adamczyk, Elidor, Violetta i Janusz Szeibe, Maciej Sokołowski oraz grupa kaskaderów na motorach z Brazylii oczywiście mowa tu o Diorio. Publiczność podczas programu bawi klaun RiCO natomiast konferansjerem widowiska jest Bartłomiej Bukład. Naszym zdaniem dzisiejsze widowisko przygotowane na sezon 2017 należy do udanych przejdźmy jednak do dalszej części relacji z dzisiejszego pokazu. Jako pierwsza na arenie wystąpiła Dominika Krystel prezentując pokaz woltyżerki na rozpędzonym koniu, następnie na arenie zobaczyć można było Violettę i Janusza Szeibe w pokazie piesków, zaś chwilę później niesamowity a zarazem przepiękny pokaz balansu na krzesłach zaprezentował Maciej Sokołowski, kilka minut później na arenie ponownie pojawił się Duet Szeibe tym razem w pokazie wirujących talerzy, warto dodać ,że numer ten wymaga doskonałej koncentracji oraz precyzji. W pierwszej części spektaklu widzowie zobaczyć mogli jeszcze pokaz wielbłądów,które zaprezentował Bartłomiej Bukład oraz pokaz papug w wykonaniu Elidora. Zaś po takiej dawce emocji nastąpiła 20 minutowa przerwa w czasie trwania której na najmłodszych widzów czekały przejażdżki na wielbłądach. Natomiast w drugiej części widowiska widzowie mogli zobaczyć między innymi pokaz koni palomino ze stajni polskiego Cyrku Zalewski ,które zaprezentował Stefan, Pokaz na szarfach w wykonaniu Żanety Adamczyk oraz Macieja Sokołowskiego a także nieustraszonych i jedynych w swoim rodzaju prosto z Brazylii - oczywiście chodzi nam o grupę kaskaderów na motorach Diorio prezentujących pokaz w olbrzymiej kuli śmierci.
Już jutro w naszym portalu ukażą się zdjęcia z dzisiejszego widowiska.
Marek Sikora w Cyrku Safari w sezonie 2017!
Cyrk Safari !!!

HotNEWS: W sezonie 2017 pod kopułą cyrku Safari oprócz Duetu Turk, Syrius i Nefedov pojawił się Marek Sikora, na arenie artysta prezentuje pokaz Koni Fryzyjskich.Aktualnie występy odbywają się na Podkarpaciu, dzisiaj i jutro w Rzeszowie a w poniedziałek w Jarosławiu!
Relacja z Premierowego widowiska Cyrku Korona w sezonie 2017!
Cyrk Korona 2017 Legionowo W dniu dzisiejszym w Legionowie (woj. Mazowieckie) odbyła się uroczysta premiera nowego międzynarodowego jubileuszowego spektaklu pt "Wielki Jubileusz" największego w Polsce Cyrku Korona w sezonie 2017.
Miasteczko cyrkowe stanęło przy ulicy Siwińskiego obok Centrum Handlowego "Maxim", zaś premierowe widowisko odbyło się o godzinie 17.00. Redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić w dniu dzisiejszym Cyrk Korona podczas pobytu w Legionowie w związku z czym przygotowaliśmy dla państwa jak zawsze relację z dzisiejszego widowiska.

Około 30 minut przed planowanym premierowym spektaklem rozpoczęto wpuszczanie publiczności pod cyrkowy namiot, a chwilę po godzinie 17.00 na arenie pojawiła się parada powitalna w ,której udział wzięli wszyscy artyści wraz z Patrykiem Wieczorkiem na czele - prowadzącym tegoroczny program. Jako pierwsza na arenie wystąpiła Natalie z pokazem akrobatycznym w napowietrznej kuli zaś chwilę później na arenie pojawiła się Carole Pinder zwana jako "pani Zosia"z pokazem niesfornego psa, kolejnym punktem programu był pokaz groteski akrobatycznej w wykonaniu duetu areny polskiej - oczywiście mowa tutaj o Walku i Pawle. Następnie swój pokaz żonglerki zaprezentowała 13 letnia artystka z Ukrainy - Sofia, naszedł czas także na pokaz zwierząt na dobry początek cyrkowa farma a przedstawiła ją Emma Pinder, w pierwszej części widowiska podziwiać można było jeszcze między innymi magiczne transformacje w wykonaniu Trio oraz pokaz zwierząt egzotycznych ,które zaprezentowała Carole Pinder. W przerwie na najmłodszych widzów czekały przejażdżki na wielbłądach. Można było także odwiedzić cyrkowe zoo w którym jak zawsze czekało ponad 60 zwierząt. Około 15 minut później przerwa dobiegła końca a widzowie czekający na cyrkowe atrakcje na arenie zobaczyli ponownie Natalie tym razem w pokazie akrobatycznym na trapezie, chwilkę później na arenie pojawiło się 9 psów rasy Border Collie a pokaz ten zaprezentowała Carole Pinder, zaś kilka minut później swój pokaz stójkarski przedstawiła Sofie, Przedostatnim punktem programu było show konne poprowadzone przez Emmę i Carole Pinder. Widowisko "Wielki Jubileusz" zakończył pokaz akrobacji na trampolinie ,który zaprezentowali Waldek i Paweł.
Przez cały spektakl bawił klaun Gino oraz Juras i Taras. Warto dodać,iż Cyrk Korona w tym roku obchodzi jubileusz 25 lecia istnienia. Podczas premierowego widowiska w Legionowie frekwencja wyniosła 100 %.
Przypominamy,że jutro spektakle odbędą się o godzinie 12.00 oraz 16.00. Wszystkich państwa zachęcamy do obejrzenia spektaklu Cyrku Korona w sezonie 2017. W najbliższym czasie artyści wystąpią w: Łomiankach (6.03), Żyrardowie (7.03), Górze Kalwarii (8.03), Garwolinie (9.03), Dęblinie (10.03) oraz Lublinie (10-11.03).
W naszej galerii jeszcze dzisiaj pojawią się pierwsze zdjęcia z premierowego widowiska cyrku Korona.
Zobacz plakat Cyrku Korona na sezon 2017
W dzisiejszym artykule publikujemy Państwu plakat promujący tegoroczne widowisko pt "Wielki Jubileusz" Największego w Polsce Cyrku Korona. Premiera już w tą sobotę o godzinie 17.00 w Legionowie (woj. Mazowieckie)
Image and video hosting by TinyPic
Cyrk Zalewski na żywo! tym razem w Gnieźnie
Cyrk Zalewski 2o16Cyrk Zalewski - czyli jeden z trzech największych polskich Cyrków w dniu dzisiejszym występuje w Gnieźnie.
Miasteczko cyrkowe rozłożone zostało na placu przy ulicy Gdańskiej zaś widowisko odbędzie się o godzinie 17.00
Dla wszystkich miłośników Cyrku mamy miłą niespodziankę a mianowicie tak jak w Łodzi w dniu dzisiejszym cyrk można zobaczyć na dwóch kamerkach zamieszczonych w Gnieźnie. Aby zobaczyć cyrk należy kliknąć
Tutaj oraz Tutaj z tym,że aby z pierwszej kamery obejrzeć cyrk należy chwilę poczekać gdyż kamera jest obrotowa
Narodowy Cyrk Chiński 2017 - Premiera już 4 Marca!
Narodowy Cyrk Chiński 2017 w Polsce!W najbliższą sobotę 4 marca w Arenie Azoty w Szczecinie odbędzie się polska premiera nowego programu Narodowego Cyrku Chińskiego. Słynni chińscy akrobaci ze swoim spektaklem gościć będą w naszym kraju po raz pierwszy. Premierowy spektakl odbędzie się o godzinie 19.00. (Azoty Arena w Szczecinie znajduje się przy ulicy Szafera 3/5/7). Po spektaklu w szczecinie artyści wystąpią jeszcze w 6 polskich miastach w następującej kolejności: Gdynia - 5 marca (Arena Gdynia ulica Kazimierza Górskiego 8 ) - spektakl godzina 18.00, Warszawa - 6 marca (Torwar, ulica Łazienkowska 6a)- spektakl godzina 19.00, Poznań - 7 marca (Sala Ziemi MTP, ulica Głogowska 14) - spektakl godzina 19.00, Toruń - 8 Marca (Arena Toruń, ulica gen. J. Bema 73-89) - spektakl godzina 19.00 oraz Katowice - 9 Marca (Spodek, Aleja Wojciecha Korfantego 35) - spektakl godzina 19.00. Po krótkiej przerwie bo już 2 maja artyści ponownie wystąpią w naszym kraju tym razem w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu znajdującym się przy Placu Wolności 1 - tutaj odbędą się dwa programy o godzinie 16.00 oraz 20.00. Serdecznie wszystkich państwa zachęcamy do obejrzenia spektaklu na żywo gdyż naprawdę warto!. Bilety na widowisko dostępne są w kasach hali w danym mieście oraz na stronie internetowej Eventim. Tegoroczne widowisko wykonywane przez najsłynniejszych akrobatów świata nazywać się będzie "The Grand HongKong Hotel". Tematem oraz metaforą widowiska będzie napięta sytuacja mająca miejsce w starym wiktoriańskim hotelu, gdzie ludzie ze wszystkich zakątków świata, reprezentujący wszystkie klasy i epoki, rozpoczynają swoją podróż aby odkryć tajemniczą chińską kulturę oraz siebie samych, aby handlować lub po prostu znaleźć szczęście. W opcji "Czytaj Więcej" prezentujemy państwu plakat promujący tegoroczne widowisko
Cyrk Korona już na placu w Legionowie!
Cyrk Korona

HotNEWS: Już w najbliższy weekend w Legionowie (Woj. Mazowieckie) z nowym jubileuszowym międzynarodowym spektaklem pt. "Wielki Jubileusz - 25 lat z Wami" sezon 2017 rozpocznie największy Polski Cyrk Korona.
Miasteczko Cyrkowe już od dnia dzisiejszego prezentuje się w pełnej okazałości na placu przy ulicy Siwińskiego przy Centrum Handlowym "Maxim". Spektakle: w sobotę godzina 17.00 i w niedzielę godzina 12.00 i 16.00. Aktualnie trwają ostatnie przygotowania do sobotniej premiery. Serdecznie wszystkich zapraszamy pod namiot największego w Polsce - Cyrku Korona!
Strona 1 z 73 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Arena Cyrkowa TV

stat4u
Ogłoszenia
Chcesz umieścić u nas swoje ogłoszenie?
Jeśli tak skontaktuj się z nami
podając treść ogłoszenia oraz dane kontaktowe
napisz na adres E-mail:
portal-arenacyrkowa@wp.pl
Każde zgłoszenie rozpatrzymy w ciągu 24 godzin


To miejsce czeka na Twoją reklamę

Polecamyright border
unten links unten rechts


1523783 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie