oben links oben rechts
left border
News ˇ Terminarz ˇ Kontakt ˇ Programy 2014 ˇ Regulamin ˇ Reklama ˇ Polskie Cyrki ˇ Współpraca ˇ Galeria ˇ O nasPaździernik 01 2014 12:30:25
Cirque du Soleil
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 273
Najnowszy Użytkownik: KOLEKCJONER CYRKOWY
Statystyki:
Raport na Gorąco!
« Witamy Serdecznie na Polskim Informacyjnym Portalu Sztuki Cyrkowej "Arena Cyrkowa" » Masz ciekawe info? wyślij je już teraz na arenacyrkowa@o2.pl» »
Komunikat PORTALU !
Szanowni Państwo
Ze względu na drobne problemy techniczne wynikające z drobnej awarii,
Zdjęcia z Cirque du Soleil, Cyrku Korona, Cyrku Medrano oraz Cyrku Arlekin ukażą się już niebawem. Również artykuł z Cyrku Korona oraz Cyrku Medrano ukaże się niebawem.
Za utrudnienia Serdecznie Przepraszamy
Administracja Portalu Cyrkowego
Arena Cyrkowa
Recenzja z programu Circo Medrano 2014 w Markach!
MEDRANOCIRCO POLAND
Dzisiejszego popołudnia mieliśmy okazję odwiedzić Narodowy Włoski Cyrk Medrano , który gościł wraz ze swoim repertuarem na podwarszawskich Markach. Cyrkowy Namiot rozłożony został na parkingu przy Centrum Handlowym M1 przy ulicy Piłsudskiego. Do miasta Cyrk przyjechał 2 września br. Dzisiejsze widowisko rozpoczęło się o godzinie 17.00. Jak widać Medrano stawia przed sobą pełen profesjonalizm ,żeby zadowolić widza. Świadczy o tym między innymi wygląd zewnętrzny cyrku. Profesjonalna fasada, luksusowy bufet czy sama kurtyna. Przedstawienie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 17.00 , kiedy to rozpoczęła się parada powitalna , gdzie Luciano Bello przywitał przybyłych gości widowiska. Pierwszym numerem jaki mogliśmy podziwiać był pokaz tresury koni , który zaprezentował dyrektor cyrku Braian Casartelli, kolejno na arenie zobaczyliśmy akrobacje na trapezie w wykonaniu Stefany Honez. Trzecim numerem jaki zobaczyliśmy był pokaz żonglerki w wykonaniu Mr Lorenza. Ponadto w pierwszej części widowiska zobaczyliśmy jeszcze balet na szarfach, komiczny trapez oraz pokaz w kuli śmierci. I tak minęła pierwsza część przedstawienia Narodowego Włoskiego Cyrku Medrano. Teraz przyszła pora jak w każdym cyrku na 20 minutową przerwę podczas której można było odwiedzić za 10 złotych cyrkowe zoo oraz skorzystać z oferty cyrkowego bufetu, gdzie nabyć można było cyrkowe gadgety, słodycze, napoje oraz przekąski. Gdy przerwa dobiegała końca rozległ się gong rozpoczynający drugą część widowiska. W drugiej części widowiska mogliśmy zobaczyć pokaz słoni indyjskich oraz afrykańskich , gry ikaryjskie, wyższą szkołę jazdy oraz baśń o Alladynie czyli pokaz akrobacji napowietrznych oraz egzotycznych zwierząt. Podczas programu bawił duet clownów Otto oraz Mr Lorenz. W podwarszawskich Markach publiczność dopisała, a frekwencja wynosiła ponad 85 %. Już niebawem w naszej galerii ukażą się zdjęcia z dzisiejszego pokazu.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji Circo Medrano oraz Agencji Artystycznej Tramp za zaproszenie oraz za możliwość fotografowania podczas przedstawienia.
Cyrk Medrano w Warszawie!
Cyrk Medrano 2014 (1)W kwietniu br do naszego kraju przyjechał po raz pierwszy w swojej historii Narodowy Włoski Cyrk Medrano. Premierowe show odbyło się w Krakowie, i tak do dnia dzisiejszego załoga Medrano przemierza Polskie drogi. Aktualnie pokazy słynnych włoskich cyrkowców można podziwiać w Płocku na Nowym Rynku przy Alei Stanisława Jachowicza. Przedstawienia grane są w tygodniu o godzinie 18.00 zaś w weekendy o 14.00 i 17.00. W tegorocznym programie podziwiać możemy podziwiać Żonglerkę, Akrobacje na trapezie, Balet na szarfach, Komiczny trapez, Wyższą szkołę jazdy, Akrobacje w kuli śmierci, Gry Ikaryjskie, Tresurę Koni, Pokaz słoni Indyjskich i Afrykańskich, Akrobacje Napowietrzne oraz pokazy egzotycznych zwierząt w tym Żyraf. Założycielem cyrku są państwo Casartelli. Od początku chodziła plotka o rzekomym przyjeździe cyrku do Warszawy, i jak się okazało informacja ta się sprawdziła. Tak więc Narodowy Włoski Cyrk Medrano już niebawem przybędzie do Stolicy aby prezentować swoje pokazy.
Cyrkowcy przyjadą do podwarszawskich Marek (dzielnica Warszawy) już 3 września. Łącznie odbędzie się 9 spektakli. Miasteczko rozłożone zostanie na Parkingu przy Centrum Handlowym M1 przy ulicy Józefa Piłsudskiego. Serdecznie Zapraszamy wszystkich na spektakle!.
I Międzynarodowy Festwal Sztuk Cyrkowej Łódź 2014!
 festiwal
Jak wszyscy wiemy właściciele jednego z najpopularniejszych polskich cyrków - państwo Ewa i Stanisław Zalewscy co roku organizują Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej,który odbywa się każdej jesieni. Tak jest także i w tym roku, tak jak już pisaliśmy w poprzednim artykule, warszawska 15 edycja festiwalu rozpocznie się dokładnie w sobotę 13 Września br. a potrwa dokładnie do niedzieli 16 listopada... Szczegóły w poprzednim newsie. Jednakże Cyrk Zalewski postanowił,iż zrobi drugi festiwal w dalszym rejonie Polski, aby tamci widzowie mogli podziwiać zmagania cyrkowców. W związku z czym już za niecałe 2 tygodnie bo 6 września odbędzie się premiera I edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Łodzi ! Kolejno na trasie pojawi się Kraków, Wrocław oraz Poznań. We wszystkich czterech miastach program odbywać się będzie pod żółto niebieskim festiwalowym namiotem (lecz program nie ulegnie zmianie.) Dzisiejszy artykuł chcielibyśmy poświęcić głównie festiwalowi w Łodzi. W tegorocznym programie zobaczymy:
Wyższą Szkołę Jazdy , Żonglerkę, Skaczący BMX, Uchatki Kalifornijskie, Białe Lwy, Papugi, Wielbłądy, Brawurową Dżygitówkę na Koniach, Kulę Śmierci oraz wiele innych atrakcji. Bawić będą niemieccy klauni Gin & Tonic. Ceny zaś prezentują się następująco:
SEKTORY:
Dorosły: 80 złotych
Dzieci i Młodzież do lat 17: 30 złotych
Bilet Rodzinny: 140 złotych (2 dzieci +2 dorosłych)

Loża Amfiteatr:
Dorosły: 90 złotych
Dzieci i młodzież do lat 17: 30 złotych

Loża VIP:
Dorosły: 100 złotych
Dzieci i Młodzież do lat 17: 30 złotych

Terminarz:

6 września godzina 14:00 i 18:00
7 września godzina 12:00 i 16:00
12 września godzina 18:00
13 września godzina 14:00 i 18:00
14 września godzina 12:00 i 16:00


Serdecznie Zapraszamy !
V Międzynarodowy Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2014!
Międzynarodowy Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2012
Za niespełna miesiąc rozpocznie się V Międzynarodowy Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2014 ,
którego organizatorem jest Największy Polski Cyrk Korona.
Jak co roku Festiwalowe Cyrkowe Miasteczko stanie na warszawskim lotnisku dzielnicy Bemowo przy zbiegu ulic Powstańców Śląskich oraz Piastów Śląskich.

Impreza odbywać się będzie w weekendy pod czterema olbrzymimi namiotami.
Jak wszystkim wiadomo miasteczko cyrkowe Cyrku Korona jest największym festiwalowym
miasteczkiem w Europie. Jak udało nam się dowiedzieć premierowy festiwalowy program
zagrany zostanie w trzecią sobotę września, czyli 20 Września br. o godzinie 14.00.
Jak zawsze zmagania fesiwalowe "Korony" otworzy Gala Charytatywna
czyli Niebiletowany Spektakl, na ,którym pojawią się znane osobowości.
W tym roku jeną z gwiazd ,które odwiedzą Cyrk podczas Gali będzie Dawid Kwiatkowski.
Cyrk Korona jak widać gołym okiem stawia na profesionalizm, o czym świadczy tegoroczny
program pt "Kamera Akcja", również tegoroczny festiwal zapowiada się wyśmienicie.
Jak wszyscy zapewne wiemy w tym roku odbywać się będzie jubileusz 5 lecia istnienia festiwalu.
Jak udało ustalić się naszej redakcji, postanowiliśmy ujawnić państwu pierwszego wykonawcę
tegorocznego programu. A jest nim Cabriola Team (Pl: Teatr Konny) a dokładniej
jest to pokaz konny połączony z akrobacjami napowietrznymi oraz z tańcem.
O festiwalu piszą także media, ciekawy artykuł można przeczytać między innymi
w czasopiśmie "M jak Mama". Już niebawem ujawnimy państwu kolejnych wykonawców.

Ceny Biletów prezentują się następująco:

SEKTOR:
Dorosły - 70 złotych
Dzieci i Młodzież do lat 18tu - 30 złotych
BILET RODZINNY: (2 dorosłych + 2 dzieci) - 120 złotych

LOŻA:
Dorosły - 80 złotych
Dzieci i Młodzież do lat 18tu - 40 złotych

LOŻA LUX:
Dorosły - 110 złotych
Dzieci i Młodzież do lat 18tu - 55 złotych

Terminarz Występów:

*Gala Charytatywna.
20 września godzina 14:00* i 18:00
21 września godzina 12:00 i 16:00
27 września godzina 14:00 i 17:00
28 września godzina 12:00 i 16:00
4 października godzina 14:00 i 17:00
5 października godzina 12:00 i 16:00
11 października godzina 14:00 i 17:00
12 października godzina 12:00 i 16:00
18 października godzina 14:00 i 17:00
19 października godzina 12:00 i 16:00
25 października godzina 14:00 i 17:00
26 października godzina 12:00 i 16:00


A tymczasem pozostaje nam tylko zaprosić państwa pod namioty największego polskiego Cyrku Korona.
Kolejny Artykuł: 22 Sierpnia (Piątek)
15 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2014!
Cyrk Zalewski 2013
Jak już wszyscy doskonale wiemy niebawem rozpocznie się piętnasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2014 organizowanego jak co roku przez polski Cyrk Zalewski.
Tegoroczny festiwal rozpocznie się dokładnie 13 września br. przedstawieniem o godzinie 14.00.
W tym roku ze względu na fakt ,iż poprzedni plac tzn przy ulicy Wolskiej został sprzedany cyrkowe miasteczko stanie na nowym placu. Tym razem przy ulicy Górczewskiej obok Centrum Handlowego Wola Park. Łącznie zaplanowano 42 przedstawienia. Jednakże na chwilę obecną nie znamy dokładnego festiwalowego programu ,ale mamy już potwierdzoną informację,że na tegorocznym festiwalowym programie zobaczymy między innymi Ekwilibrystykę na Motorze ,którą prezentować będzie Robert Lagroni natomiast linę poziomą zaprezentuje Werner Guereiro Duo. Prawdopodobnie na festiwalu pojawi się ... (Jednakże na obecną chwilę są to tylko nasze przypuszczenia) ,rodzina Folco. Ponadto w widowisku zobaczymy także zwierzęta między innymi słonie i wielbłądy. Swoje umiejętności prezentować będą artyści z 8 krajów. W tym z Rosji, Meksyku, Brazylii, Białorusi, Portugalii, Niemiec, Francji oraz Polski. Festiwalowe zmagania podziwiać będzie można do 16 listopada. Jak widać festiwal zapowiada się znakomicie. To i jeszcze więcej tylko w Cyrku Zalewski! Serdecznie Zapraszamy. Start już 13 września. Jak widać w programie prawdopodobnie pojawi się także słynna grupa Diorios z Brazylii prezentując Kulę Śmierci. O dobry humor zadba clown Versache
Poniżej prezentujemy dokładny harmonogram pokazów.


13 września godzina 14:00 i 18:00

14 września godzina 12:00 i 16:00

20 września godzina 14:00 i 18:00

21 września godzina 12:00 i 16:00

27 września godzina 14:00 i 18:00

28 września godzina 12:00 i 16:00

4 października godzina 14:00 i 18:00

5 października godzina 12:00 i 16:00

11 października godzina 14:00 i 18:00

12 października godzina 12:00 i 16:00

18 października godzina 14:00 i 18:00

19 października godzina 12:00 i 16:00

25 października godzina 14:00 i 18:00

26 października godzina 12:00 i 16:00

2 listopada godzina 12:00 i 16:00

8 listopada godzina 14:00 i 18:00

9 listopada godzina 12:00 i 16:00

10 listopada godzina 14:00 i 18:00

11 listopada godzina 12:00 i 16:00

15 listopada godzina 14:00 i 18:00

16 listopada godzina 12:00 i 16:00


Kolejny Artykuł: 21 Sierpnia (Czwartek)
Recenzja z programu Cyrku Arena 2014 w Nowym Dworze Mazowieckim
ca2014arenaDzisiejszego popołudnia przed mieszkańcami Nowego Dworu Mazowieckiego zaprezentowali się w nowym międzynarodowym programie artyści z polskiego Cyrku Arena. Cyrkowe miasteczko rozłożyło się na placu obok Kościoła przy ulicy Wojska Polskiego na Osiedlu Młodych. Widowisko natomiast odbyło się o godzinie 18.00.
Do Nowego Dworu Mazowieckiego cyrk przyjechał około godziny 5.30 nad ranem z Płońska, gdzie program odbył się dzień wcześniej.W tym roku w Cyrku Arena zaszło wiele zmian między innym został zakupiony nowy większy biało niebieski namiot, zakupiono także lampy LED które oświetlają napis Cyrk Arena znajdujący się nad kurtyną, ponadto oświetlono arenę , dyrekcja wyposażyła także cyrk w nowy dywan arenowy, oraz lampy które oświetlają namiot. Jak widać państwo Złotorowicz cały czas inwestują aby Cyrk Arena był najlepszym Polskim Cyrkiem. Przejdźmy teraz do programu. O godzinie 17.00 pracownicy techniczni rozpoczęli sprawdzanie biletów oraz wpuszczanie widowni pod namiot. Chwilę po godzinie 18.00 na arenie pojawiła się parada bajkowych postaci rozpoczynająca 2 godzinne przedstawienie. Pierwszym numerem jaki mogliśmy podziwiać na arenie był pokaz na linie pionowej w wykonaniu Anny Kalczesjan, kolejnym numerem jaki mogliśmy zobaczyć były Persze, numer ten zaprezentowali Henryka i Darek Lewandowscy, chwilę później na arenie zaprezentował się Artur Wojtyniak w przepięknym pokazie strójkarskim. Kolejno moglismy podziwiać pokaz zwierząt Cyrku Arena w wykonaniu Żanety, żonglerkę zaprezentował nam Oleg Czapla natomiast pokaz Hula Hoop zaprezentowała Olga Ringel. Pokaz hula hop zakończył pierwszą część przedstawienia. W przerwie mogliśmy skorzystać z bufetu oraz mogliśmy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 15 minut później na arenie mogliśmy podziwiać hit sezonu, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju pokaz Afrykańskich Lwów zaprezentowany przez Thomasa Ringela. Wyższą szkołę jazdy zaprezentował Mirosław Złotorowicz wraz z wyjątkowym koniem rasy Andaluzja o imieniu Elipse. Natomiast ekwilibrystykę na wałkach zaprezentował 16 letni finalista Ukraińskiej edycji Mam Talent Sasza Fifikov. Ostatnim numerem jaki mogliśmy zobaczyć był pokaz w wykonaniu Ukraińsko Mołdawskiego duetu Saszy i Anny. Program poprowadziła Agnieszka Złotorowicz, natomiast o oprawę komiczną zadbał Ukraiński klaun Andrej.
Naszym zdaniem program był wyśmienity, tym którzy go jeszcze nie widzieli serdecznie polecamy natomiast tym, którzy już zdążyli odwiedzić cyrk Arena w sezonie 2014 polecamy gorąco ponowną wizytę w Arenie.
Cyrk Słońca przedłuża występy KOOZA w Stolicy.
KOOZA DŁUŻEJJak wszyscy zapewne wiemy tegorocznej jesieni, a dokładniej we Wrześniu do Warszawy przybędzie najsłynniejszy cyrk świata - Cirque du Soleil. Będzie to pierwsza wizyta z namiotem, która z pewnością przyniesie ogromny sukces. Premiera KOOZY na terenie warszawy odbędzie się 19 września br. pierwotnie cyrkowcy planowali występować do 27 września. Jednak tak się nie stanie...

Dla wszystkich miłośników Sztuki Cyrkowej mamy miłą niespodziankę, a dokładniej chodzi o to iż kanadyjski Cyrk w związku z dużym zainteresowaniem postanowił przedłużyć swoje pokazy. Zaplanowano łącznie 15 dodatkowych przedstawień, które będą grane od 30 września do 12 paździenika.

30.09 - godzina 20.00

01.10 - godzina 20.00

02.10 - godzina 20.00

03.10 - godzina 20.00

04.10 - godzina 16.30 i 20.00

05.10 - godzina 13.30 i 17.00

07.10 - godzina 20.00

08.10 - godzina 20.00

09.10 - godzina 20.00

10.10 - godzina 20.00

11.10 - godzina 13.00

12.10 - godzina 13.30 i 17.00


Serdecznie Zapraszamy !!!
(Foto: https://www.flickr.com/photos/kow626/6330099694/?rb=1)
Wypadek w Cyrku Zalewski
Cyrk Zalewski14
Chwilę po godzinie 5 sobotniego poranka doszło do niegroźnego wypadku z udziałem Cyrku Zalewski.
Na trasie prowadzącej z Leszna wywróceniu uległ jeden z transportów. Jak ustalił nasz portal zniszczeniu uległa fasada cyrkowa. Pracownik cyrku podczas wypadku był trzeźwy. Do zdarzenia mogło by nie dojść gdyby pojazd jechał trochę wolniej. Do kolizji przyczyniła się koleina na drodze,która spowodowała,iż kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Dokładną przyczynę wypadku bada policja.
Na szczęście w wyniku wypadku nie było poszkodowanych. Warto dodać ,iż tamtejszy odcinek drogi jest w krytycznym stanie co potwierdzają zbulwersowani mieszkańcy. Jak udało nam się także dowiedzieć zniszczeniu uległa przednia część fasady. Mamy jednak nadzieję,że państwo Zalewscy szybko naprawią zniszczoną kasę, a ta ponownie będzie wypełniać swoją misję podczas tournee. Kiedy kasa powróci na chwilę obecną nie wiadomo.
Zmiany w programie Cyrku Arlekin
CYRK ARLEKIN 2014
Od początku marca br. na arenie znanego polskiego Cyrku Arlekin mogliśmy podziwiać Karolinę Gajewską, prezentującą na arenie pokaz z szarfami oraz pokaz na linie pionowej. Pokaz ten był jednym z najlepszych numerów sezonu Cyrku Arlekin. Jednak jak udało nam się dowiedzieć artystka od pewnego czasu nie prezentuje swoich umiejętności widzom "Arlekina", gdyż na pewien czas opuściła cyrk. W zastępstwie na arenie podziwiać możemy pokazy Mirosława Boguta ( znanego z Cyrku Warszawa).
Jednym z pokazów prezentowanych przez p. Mirosława jest tzw. "Szalony Fortepian". Kontrakt z artystą podpisany został do 3 lipca br. Teraz pytanie czy Karolina Gajewska powróci na arenę Cyrku Arlekin ? Tego na chwilę obecną nie wiemy, jednak gdy to nastąpi my państwa poinformujemy.
(Tekst i Foto: Redaktor Naczelny Portalu M.P.)
Recenzja z programu Cyrku Zalewski 2014 w Krakowie!
Cyrk Zalewski 2014 (1)
Czerwiec- Miesiąc Tak naprawdę wakacji, upałów jak i spektakli cyrkowych. Dnia 15.06.2014r. o godzinie 16:00 wybrałem si z Rodziną na spektakl Cyrku Zalewski.. Rozłożył się on w Krakowie na Cichym Kąciku. Już sam wygląd namiotu zaciągał nas do środka. Piękna reklama plakaty ulotki. Jednak nie o tym te recenzja. Więc spektakl rozpoczął się od przywitania publiczności. Potem ARENA WOLNA. Wyższa szkoła jazdy- elegancja górowała nad artystami Eleną i Rusłanem Urunov. KLASA 100% KLASY!!!!! występy clowna versace napewno podbił nasze serca mi najbardziej podobało się: "Taniec Piratów" Jednak prawdziwa reprezentacja cyrku to Konie. Spodobały się najbardziej mojej siostrze. Brazylia prezentowała się jako trzecia i ostatnia Everton zaprezentował podniebny rower numer jak pokaz diorios zmroził krew w żyłach. Później pan Rafał Walusz w śmieszny sposób prezentował okradanie ludzi- pick poket. Marina Kuprianova zaprezentowała podniebną gimnastykę na kole. Niestety nie było wielbłądów, ani hula-hop . Jednak spektakl był udany. Grupa zhuk wirowała na sześcianie a Laura Urunova żonglowała na koniu i prezentowała pieski. zaskakującą nowością był laser-show które zaprezentował Kamil Zalewski
A diorios, Ach diorios oni to poraz drugi podbili serca Polaków.
Tekst: Piotr Walczak- Dziennikarz Portalu Arena Cyrkowa
Strona 1 z 47 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:
Chcesz zostać naszym partnerem? Jeżeli tak to po prostu napisz do nas.
Na każde zgłoszenie odpowiemy w ciągu 48 godzin od chwili nadania zgłoszenia.
arenacyrkowa@o2.pl
NASI PARTNERZY:

...
Cirque du Soleil 2
Nowe Fotografie:
Cirque du Soleil KOOZA 2014

Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

edek570
26/09/2014 19:52
Cyrk Zalewski 30.09.2014 Pułtusk ul. Daszyńskiego , godzina 17.30

Arena Cyrkowa
08/09/2014 23:53
W naszej fotogalerii pojawiły się nowe zdjęcia z Narodowego Włoskiego Circo Medrano z Marek ! Już jutro kolejna dawka zdjęć zapraszamy !!!

Arena Cyrkowa
31/08/2014 18:43
Jeszcze w tym tygodniu zobaczą państwo TYLKO U NAS zdjęcie z Narodowego Włoskiego Circo Medrano. Zapraszamy

KOLEKCJONER CYRKOWY
19/08/2014 18:13
NAPISZECIE COŚ O FESTIWALACH CYRKOWYCH

borcia
18/08/2014 19:21
Wie ktoś gdzie jest jutro Cyrk Katarzyn

Arena Cyrkowa
15/08/2014 17:46
Dziekujemy

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:37
Fajna strona

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:36
Kupię plakaty cyrkow

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:36
:I

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:36
smiley smiley

Archiwum
right border
unten links unten rechts


614551 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie