oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2016:. ˇ .:Programy 2016:. ˇ .:Tournee 2016:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:o Nas:. ˇ .:Reklama:.Styczeń 23 2017 03:24:54
Nowe Fotografie:
Cyrk Korona 2016:


Cyrk Vegas 2016:


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 313
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: Franciskix


Witamy na Portalu Arena Cyrkowa● HotNEWS: Wkrótce pojawią się nowe informacje! ●
Ringling Bros i Barnum & Bailey Circus kończy działalność!
Ringling Bros and Barnum & Bailey CircusRingling Bros i Barnum & Bailey Circus - czyli najsłynniejszy tradycyjny amerykański cyrk założony w 1871 roku po 146 latach ogłosił ,iż w maju 2017 zakończy swoją działalność na zawsze, z pewnością jest to duży cios dla fanów sztuki cyrkowej. W lipcu 1956 roku kierownictwo cyrku zdecydowało o tym, by spektakle zostały przeniesione z namiotów do hal widowiskowych mimo to cyrk cieszył się dużą popularnością. Jednak od kąt z cyrku zniknęły pokazy Słoni frekwencja zmalała dlatego w tym roku dyrektor Kenneth Feld postanowił zakończyć karierę swojego cyrku powołując się na wysokie koszty operacyjne oraz spadek frekwencji. Ostatnie spektakle odbędą się 21 Maja 2017
Narodowy Cyrk Chiński - Po raz pierwszy w Polsce!
Chiński CyrkJuż w Marcu tego roku odbędzie się Polska premiera wspaniałego widowiska cyrkowego z udziałem najlepszych światowych akrobatów czyli Narodowy Cyrk Chiński.
Artyści zaprezentują swoje umiejętności w sześciu miastach startując w Szczecinie już 4 marca. Następnie akrobaci odwiedzą Gdynię (5 Marca) , Warszawę (6 Marca), Poznań (7 Marca), Toruń (8 Marca) i Katowice (9 Marca).
"LEGENDARNA, ORYGINALNA PRODUKCJA ZE ŚRODKOWEGO KRÓLESTWA
Od ponad 25-u lat Chiński Cyrk Narodowy powraca z dziecięcym zdumieniem do ponad 10 milionów odwiedzających z całej Europy. Pokazują nam ciało, umysł i duszę - zjednoczone na żywo. Najlepsi chińscy artyści są częścią przedstawienia, które łączy ze sobą unikalność wspaniałych występów i daje wgląd w daleką, tajemniczą kulturę. Prawda jest taka, że wszyscy mówią o Chinach ale mało kto zna ten fascynujący kraj.
Dla dość dużej publiczności tradycją stało się oglądanie zmieniającego się co rok przedstawienia. Publiczność coraz bardziej zagłębia się w historię i cuda Środkowego Królestwa. Z niezrównaną ciągłością i jakością Chiński Cyrk Narodowy prezentuje tę formę sztuki dużym publicznościom - i pozostawia niezatarte wrażenia.
W Marcu tego roku, po raz pierwszy w Polsce, zaprezentowane zostanie najnowsze Show The Grand Hong Kong Hotel". Ceny Biletów prezentują się następująco
SZCZECIN Azoty Arena, godz 19.00
VIP - 170.00
Kategoria 1 - 120 zł
Kategoria 2 - 100 zł
Kategoria 3 - 90 zł
Kategoria 4 - 70 zł

GDYNIA - Arena Gdynia, godz 18.00
VIP - 190.00
Kategoria 1 - 170 zł
Kategoria 2 - 150 zł
Kategoria 3 - 130 zł
Kategoria 4 - 110 zł
Kategoria 5 - 90 zł
Kategoria 6 - 70 zł

WARSZAWA - Torwar, godz 19.00
VIP - 220.00
Kategoria 1 - 190 zł
Kategoria 2 - 160 zł
Kategoria 3 - 130 zł
Kategoria 4 - 110 zł
Kategoria 5 - 90 zł
Kategoria 6 - 70 zł

POZNAŃ - Sala Ziemi MTP, godz 19.00
VIP - 220.00
Kategoria 1 - 170 zł
Kategoria 2 - 150 zł
Kategoria 3 - 120 zł
Kategoria 4 - 90 zł

TORUŃ - Arena, godz 19.00
VIP - 170.00
Kategoria 1 - 150 zł
Kategoria 2 - 140 zł
Kategoria 3 - 130 zł
Kategoria 4 - 110 zł
Kategoria 5 - 100 zł
Kategoria 6 - 90 zł
Kategoria 7 - 70 zł

KATOWICE - Spodek, godz 19.00
VIP - 161,50
Kategoria 1 - 144,50 zł
Kategoria 2 - 127,50 zł
Kategoria 3 - 110,50 zł
Kategoria 4 - 93,50 zł

Narodowy Cyrk Chiński - tournee Polska 2017

Bilety do nabycia w kasach oraz na stronie Eventim
Tygodnik Nowodworski: Plebiscyt Dyrektor Roku!
Cyrk Korona 2016Szanowni Państwo,
Tygodnik Nowodworski organizuje plebiscyt Faworyt Czytelników Tygodnika Nowodworskiego w którym nominowana została pani Lidia Król Pinder - dyrektor Największego w Polsce CYRKU KORONA, w związku z tym uprzejmie prosimy o wysyłanie smsów o treści tn7.3 na numer 71051 (koszt sms'a to tylko 1,23 + VAT), głosować można od dnia dzisiejszego do 21 Marca 2017! Dziękujemy :) Niech żyje CYRK!
Nowa okleina transportów w Cyrku Vegas
Cyrk Vegas 2016
Poniżej przedstawiamy państwu nowy wygląd logistyczny transportów polskiego Cyrku Vegas:
Image and video hosting by TinyPic
Wyniki I Zimowego Konkursu Portalu Arena Cyrkowa!
Konkurs WYNIKI
Szanowni Państwo, dobiegł końca nasz I Zimowy konkurs w którym do wygrania było: Bilet do Cyrku Safari, Plakat oraz komplet archiwalnych ulotek cyrkowych. Tym razem aby zdobyć nagrodę należało: wylosować jedną z trzydziestu liczb,którą według Was wybraliśmy oraz jak najszybciej nadesłać do nas e-mail z poprawną odpowiedzią. Nadesłano wiele prac jednak tylko jedna osoba odpowiedziała poprawnie. W tym konkursie chodziło nam o numer 24, jednak pewna osoba udzielił odpowiedzi o zbliżonym numerze dlatego wygrywa Gratulujemy Wygranej a zwycięzce prosimy o podanie adresu na który ma zostać wysłana nagroda. Dziękujemy również pozostałym uczestnikom za udział w naszym konkursie, i zachęcamy do śledzenia naszego serwisu gdyż już niebawem pojawi się II zimowy konkurs z naszym Portalem!

Aktualizacja: Ze względu na dobrowolną rezygnację z nagrody przez uczestnika, nagroda przechodzi na kolejnego uczestnika ,który podał odpowiedź zbliżoną do wygranej w związku z tym wygrywa Michał Zarychta (Miastko) podając odpowiedź 19.
1 Zimowy Konkurs z Portalem Arena Cyrkowa
Konkurs
Sezon Cyrkowy 2016 dobiegł końca, jednak my przygotowaliśmy dla Was dzisiaj 1 zimowy konkurs w którym można zdobyć cenne i ciekawe nagrody. Tym razem aby wygrać należy:
wylosować jedną z trzydziestu wymienionych liczb i jak najszybciej wysłać do nas e-maila podając numer liczby,którą wg Ciebie wybraliśmy jako wygrywającą.
Image and video hosting by TinyPic
Na zgłoszenia czekamy do 11 grudnia do godziny 23.40 pod adresem E-mail:
Konkurs Zakończony!
. W naszym konkursie do wygrania jest bilet do Cyrku Safari, Plakat Cyrkowy oraz komplet archiwalnych ulotek cyrkowych.
Podsumowanie Sezonu 2016!
Cyrk Krasnal 2016Sezon cyrkowy 2016 dobiegł końca, aktualnie wszystkie cyrki znajdują się na swoich bazach zimowych,
gdzie trwają przygotowania do nowego sezonu 2017,który wystartuje już w Lutym. Dzisiaj przygotowaliśmy dla
Państwa podsumowanie minionego sezonu.

W okolicach 10 października sezon cyrkowy 2016 zakończyły pierwsze trzy polskie Cyrki: Pomponi, Metropol oraz Polonia.
Kilka dni później tj 15 października w Kamieńcu Wrocławskim sezon zakończył Cyrk Maska.
Chwilę później czyli 17 października w Proszowicach tourne zakończył Cyrk Safari,
tego samego dnia na swoje bazy zajechały także cyrki Krasnal oraz Europa.
W tym samym tygodniu także Cyrk Vegas oraz Juremix. Natomiast w niedzielę 30 października swoje ostatnie programy
zagrały Cyrk Arena, Cyrk Korona oraz Cyrk Zalewski. Jako ostatni na bazę zimową zajechał mały polski Cyrk Arizona,tym samym oficjalnie kończąc sezon 2016.

Podsumowując tegoroczny sezon należał do udanych dla Polskich Cyrków jak również dla naszej redakcji, w tym roku odwiedziliśmy cyrki:
Korona, Zalewski, Arena, Safari, Vegas, Maska, Krasnal oraz Pomponi,
odwiedziliśmy także 17 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Warszawie.
Tegoroczny sezon zakończył się niespodziewanie wcześnie z powodu złych warunków pogodowych.

Sezon Cyrkowy 2017 zapowiada się ciekawie
Cyrk Safari 2016Sezon Cyrkowy 2016 w Polsce dobiegł praktycznie końca (w trasie pozostaje tylko Cyrk Arizona,który niebawem również zakończy sezon,który tym samym przejdzie do historii), jakiś czas temu informowaliśmy państwa, że w sezonie 2017 na arenie czeskiego Cyrku Humberto będzie występował mistrz humoru Mr. Chap znany wszystkim z areny cyrku Korona, dzisiaj również przygotowaliśmy dla Was kilka informacji dotyczących nadchodzącego sezonu.
A mianowicie w polskim Cyrku Safari pojawią się nowe pokazy oraz tresury, na arenie zobaczymy między innymi pokazy 5 koni fryzyjskich oraz 5 wielbłądów w nowym wydaniu artystycznym, natomiast zmiany pojawią się także w Cyrku Wictoria a dokładniej cyrk wyruszy z nowym namiotem a także na arenie pojawią się nowi artyści Galina (pokaz na szarfach) oraz Robert (klaunada i pokaz ruchomych wałków). Jednym słowem sezon zapowiada się interesująco, a to nie koniec zaskakujących zmian, oczywiście o każdej poinformujemy za pośrednictwem naszego portalu.
Mistrz Humoru Mr. Chap w Cirkus Humberto
Mr.Chap

HotNEWS: W Polsce sezon cyrkowy 2016 praktycznie dobiegł już końca, jednak my mamy dla Państwa już dzisiaj najnowsze wieści odnośnie nadchodzącego sezonu 2017,który wystartuje już w ostatni weekend lutego.
A mianowicie znany wszystkim z areny największego w Polsce Cyrku Korona klaun Mr. Chap w sezonie 2017 będzie występował ze swoimi repryzami pod kopułą czeskiego Cyrku Humberto. Jak więc będzie w nadchodzącym sezonie w Cyrku Korona?, czas pokaże jednak na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie na to pytanie państwu udzielić odpowiedzi.
Sezon Cyrkowy 2016 dobiega końca!
2 0 1 3Sezon cyrkowy 2016 rozpoczął się dość wcześnie niestety równie szybko się kończy.
Jako pierwsze na swoje bazy zimowe zjechały cyrki: Polonia, Metropol i Pomponi.
15 października w Kamieńcu Wrocławskim sezon zakończył cyrk Maska,
kilka dni później również cyrk Safari, Europa oraz Krasnal zakończyły tegoroczne tournee.
24 października w Biżynie ostatni raz w sezonie 2016 zabrzmiało "Arena Wolna" pod kopułą Cyrku Wictoria.
Jakiś czas później koniec sezonu ogłosiły cyrki: Vegas oraz Juremix.
Również trzy największe Polskie Cyrki zakończyły już sezon: Cyrk Zalewski w Warce, Cyrk Korona w Pruszkowie natomiast Cyrk Arena w Starachowicach. Jednakże sezon potrwa jeszcze najprawdopodobniej jakiś czas gdyż w trasie nadal pozostają cyrki Arizona, Luna oraz Katarzyna. Już niebawem na naszym portalu pojawi się podsumowanie tegorocznego sezonu.
Cyrk Juremix końzy sezon 2016!
Cyrk JuremIXJutro tj 25 października letni sezon objazdowy 2016 zakończy Panoramiczny polski Cyrk Juremix.
Ostatni program artyści zagrają w miejscowości Człuchów (woj. Pomorskie) o godzinie 16.00, po czym cyrkowcy udadzą się na bazę zimową gdzie rozpoczną się przygotowania do sezonu 2017. W tym roku widzowie pod kopułą "Juremixa" mieli okazję podziwiać takie pokazy jak: akrobacje na szarfach, diabolo, kobieta guma, akrobacje w sieciach, żonglerka piłkami footballowymi, akrobacje na żyrandolu oraz wiele innych atrakcji.
Strona 1 z 69 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Arena Cyrkowa TV

stat4u
Ogłoszenia
Chcesz umieścić u nas swoje ogłoszenie?
Jeśli tak skontaktuj się z nami
podając treść ogłoszenia oraz dane kontaktowe
napisz na adres E-mail:
portal-arenacyrkowa@wp.pl
Każde zgłoszenie rozpatrzymy w ciągu 24 godzin


To miejsce czeka na Twoją reklamę

Polecamyright border
unten links unten rechts


1476256 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie