oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:BLOG:. ˇ .:Cennik 2017:. ˇ .:Programy 2017:. ˇ .:Tournee 2017:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Maj 29 2017 17:01:22
Nowe Fotografie:
Cyrk ZALEWSKI 2017:


Cyrk KRÓLEWSKI 2017:


Znajdziesz nas na:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 329
Najnowszy Użytkownik: MoSpaMib
Polecamy
HotNEWS: Cyrk Zalewski, frekwencja w Lęborku - 100 % ;Cyrk Królewski, frekwencja w Działdowie i Mławie - 100 % ● ●

stat4u
Relacja z przedstawienia Cyrku Arena w Nowym Dworze Mazowieckim
Cyrk Arena 2o17
W piątek 26 maja do Nowego Dworu Mazowieckiego przyjechał jeden z trzech największych polskich czołowych Cyrków - Cyrk Arena.Miasteczko cyrkowe stanęło na planu przy ulicy Wojska Polskiego, obok kościoła. Zaś widowisko odbyło się o godzinie 17.30. Redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić Cyrk Arena stacjonujący w Nowym Dworze Mazowieckim w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa relację z widowiska. Życzymy miłej lektury.


Około godziny 17.00, czyli pół godziny przed planowanym rozpoczęciem widowiska ekipa techniczna rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowy namiot. Na zegarach wybiła godzina 17.30, zgasły światła a na arenie pojawiła się parada z udziałem bajkowych postaci tym samym rozpoczynając widowisko. Pierwszą część spektaklu rozpoczął pokaz akrobatyczny na linie pionowej a zaprezentowała go Anna Koltakchyan.
Następnie w akrobacjach na maszcie wystąpiła Olga Glovatska, zaś chwilę później na arenie pojawił się 13 letni Alex - finalista ukraińskiej edycji programu "Mam Talent" prezentując na arenie pokaz ewolucji na luźnej linie poziomej. Kilka minut później na arenie pojawili się bracia Grand w pokazie skoków na batucie. Zaś pierwszą część widowiska przed nowodworską publicznością zakończył pokaz zwierząt ze stajni cyrku Arena, a zaprezentował go Mirosław Złotorowicz.Podczas przerwy,która trwała około 20 minut na najmłodszych widzów czekały przejażdżki na kucykach czy wielbłądach, można było także zakupić popcorn lub watę cukrową oraz skorzystać z oferty bistro cyrku Arena. Około godziny 18.50 rozpoczęła się druga część widowiska a na arenie pojawił się Thomas Ringel z pokazem lwów afrykańskich, które z pewnością stały się hitem sezonu 2017.
Chwilę później na arenie ponownie pojawił się Mirosław Złotorowicz tym razem z pokazem tzw. wyższej szkoły jazdy konnej. Kilka minut później w pokazie akrobatycznym tzw. ramce wystąpili w duecie Sasza i Anna. Ostatnim punktem tegorocznego jubileuszowego spektaklu Cyrku Arena był pokaz akrobacji na drążkach tzw. Reki, a zaprezentowali go oczywiście bracia Grand. Program przygotował i poprowadził Mirosław Złotorowicz, natomiast o dobry humor widzów dbali klauni Oleg & Olga. Frekwencja w Nowym Dworze Mazowieckim wyniosła około 65 %
Relacja z przedstawienia Cyrku Arena w Grodzisku Mazowieckim
Cyrk ARENA 2017
W dniu dzisiejszym redakcja naszego portalu odwiedziła Cyrk Arena, stacjonujący w Grodzisku Mazowieckim.
Miasteczko cyrkowe rozłożyło się na placu przy ulicy Królewskiej obok Lidla. Natomiast widowisko odbyło się o godzinie 17.30. Nasza redakcja miała okazję obejrzeć dzisiejsze widowisko w związku z czym przygotowaliśmy dla Państwa relację z występu. W Grodzisku Mazowieckim frekwencja wynosiła około 90%.


Około godziny 17.00 czyli 30 minut przed planowym rozpoczęciem widowiska, ekipa techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowy namiot. Chwilę po godzinie 17.30 widowisko rozpoczęła parada bajkowych postaci.
(Widowisko rozpoczęło się z lekkim opóźnieniem ze względu na dużą frekwencję).
Jako pierwsza na arenie wystąpiła Anna Koltakchyan w przepięknym pokazie akrobacji na linie pionowej. Następnie w pokazie akrobacji na maszcie swoje umiejętności zaprezentowała Olga Glovatska. W pierwszej części widowiska zgromadzona w Grodzisku Mazowieckim publiczność mogła zobaczyć jeszcze:
pokaz luźnej liny poziomej,który zaprezentował finalista ukraińskiej edycji programu "Mam Talent" - 13 letni Alex. Chwilę później na arenie pojawili się bracia Grand, znani z zeszłorocznego widowiska Cyrku Arena w pokazie akrobacji na batucie w nowym stylu. Pierwszą część widowiska zakończył pokaz zwierząt Cyrku Arena, który poprowadził Mirosław Złotorowicz. Po około 20 minutowej przerwie drugą część spektaklu rozpoczął pokaz pięknych lwów,który zaprezentował Thomas Ringel. Następnie na arenie wystąpił ponownie Mirosław Złotorowicz, tym razem w pokazie wyższej szkoły jazdy. Kilka minut później pokaz akrobatyczny tzw Ramkę na arenie zaprezentowali Sasza i Anna. Widowisko zakończył pokaz Reki czyli akrobacje na drążkach. O dobry humor widzów dbał klaun Oleg. Widowisko zaś przygotował i poprowadził Mirosław Złotorowicz. Już wkrótce w naszej fotogalerii ukażą się zdjęcia z dzisiejszego spektaklu. Jednocześnie wszystkich Państwa zachęcamy do obejrzenia widowiska na żywo. Warto dodać,że podczas dzisiejszego widowiska, pojawili się goście między innymi Aneta Zalewska.
Relacja z przedstawienia Cyrku Królewski w Działdowie!
Cyrk Królewski 2o17
W dniu dzisiejszym redakcja naszego portalu odwiedziła nowo powstały Cyrk Królewski, stacjonujący w Działdowie (woj. Warmińsko - Mazurskie). Cyrkowe miasteczko rozłożyło się na placu przy ulicy Ludwika Rydygiera. Widowisko natomiast odbyło się o godzinie 15.00. Warto dodać,iż w Działdowie frekwencja wyniosła około 100 % publiczności. Przygotowaliśmy dla Państwa tradycyjnie relację z dzisiejszego przedstawienia.

Około godziny 14.30 ekipa techniczna cyrku rozpoczęła wpuszczanie zgromadzonej publiczności pod cyrkowy namiot, zaś chwilę po godzinie 15.00 na arenie pojawił się aktor teatru oraz sceny warszawskiej, król Cyrku - Wojciech Jóźwik tym samym rozpoczynając cyrkowe widowisko. Jako pierwszy na arenie pojawił się Ewaryst Tomczak znany także jako "George de Foe" z niesamowitym a zarazem wymagającym stu procentowej koncentracji i precyzji pokazem balansu ze szkłem, następnie na arenie, działdowska publiczność miała okazję zobaczyć antypody czyli pokaż żonglerki nogami,którą zaprezentował absolwent Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku - Tadeusz Troka. Natomiast ostatnim punktem pierwszej części widowiska był pokaz balansu na drabinkach, w wykonaniu Arnolda Sowińskiego. Następnie ogłoszona została kilku minutowa przerwa. W drugiej części widowiska, podziwiać można było pokaz żonglerki, zaprezentowany przez Ewarysta Tomczaka, pokaz zwierząt egzotycznych (ptaki oraz węże) - Tadeusz Troka oraz ruchome wałki,których pokaz przedstawił Arnold Sowiński. Przez cały wieczór podczas widowiska o dobry humor widzów dbał klaun Tuptuś. Zaś konferansjerem widowiska był Wojciech Jóźwik. Warto dodać,że Cyrk Królewski ma bardzo ciekawy program, jest zadbany,czysty, codziennie pojawiają się nowe inwestycje oraz prowadzony jest z pasją. Gratulujemy dyrekcji pomysłu i życzymy 100 % frekwencji w każdym odwiedzanym mieście. Już wkrótce w naszym portalu ukażą się zdjęcia z dzisiejszego widowiska.
Cyrk Królewski 2017 - Plakat
W poprzednim artykule pokazywaliśmy Państwu ulotkę promującą najnowszy spektakl sezonu 2017 Cyrku Królewski, teraz przyszedł czas na plakat, a prezentuje się on następująco:
Image and video hosting by TinyPic
Materiały Reklamowe 2017 - Cyrk Królewski
Dzisiaj prezentujemy Wam ulotkę promującą nowy spektakl sezonu 2017 nowego polskiego Cyrku Królewski.
Już w najbliższy poniedziałek 1 maja w naszym portalu ukażą się zdjęcia oraz relacja z występu.
Image and video hosting by TinyPic
Relacja z przedstawienia Cyrku Korona w Wołominie!
Cyrk Korona Wołomin 2017W dniu dzisiejszym redakcja naszego portalu odwiedziła Największy w Polsce - Cyrk Korona stacjonujący w Wołominie (woj. Mazowieckie). Tegoroczne widowisko zatytułowane jest "Wielki Jubileusz - 25 lat z Wami!" Miasteczko cyrkowe zostało rozłożone na Stadionie Huragan, obok pływalni zaś widowisko odbyło się jedno o godzinie 17.30. Przygotowaliśmy dla Państwa relację z dzisiejszego widowiska.

Około 40 minut przed planowanym rozpoczęciem spektaklu ekipa techniczna rozpoczęła wpuszczanie publiczności pod cyrkowy namiot. W Wołominie frekwencja wyniosła około 90 % widzów. Punktualnie o godzinie 17.30 zgasły światła a na arenie pojawiła się parada w której udział wzięli wszyscy wykonawcy dzisiejszego widowiska wraz z prowadzącym spektakl - Patrykiem Wieczorkiem. Tuż po krótkim powitaniu na arenie pojawiła się Natalia, artystka z Czech,która na arenie zaprezentowała po raz pierwszy w Polsce pokaz akrobatyczny w latającej kuli.
Chwilę później była zapowiedź kolejnego numeru jednak na arenie jako pierwsza pojawiła się Carole Pinder z pokazem niesfornego psa, zaś kilka minut później na arenie pojawił się klaun Gino prezentując swoje repryzy.
Oczywiście tuż po nim pojawił się zapowiadany wcześniej numer, chodzi tu o artystów areny Polskiej, duet akrobatyczny Waldek i Paweł ,którzy na arenie zaprezentowali groteskę akrobatyczną. Następnie pojawiła się kolejna repryza komiczna tym razem w wykonaniu duetu klaunów Jurasika i Tarasika. Chwilę później na arenie pojawiła Sofi, artystka z Ukrainy prezentując pokaz Hula Hop następnie pojawiła się kolejna repryza a po niej pokaz Cyrkowej Farmy w wykonaniu Emmy Pinder, dosyć ciekawym numerem był pokaz zmiany strojów w wykonaniu artystek z Czech - Żanety i Natalii. Natomiast pierwszą część widowiska zakończył pokaz Wielbłądów, który na arenie Cyrku Korona zaprezentowała Carole Pinder. Podczas 20 minutowej przerwy na najmłodszych widzów czekały na arenie przejażdżki na wielbłądach, można było także odwiedzić jedyne w Polsce cyrkowe zoo oraz podpisać petycję,która ma na celu wspomożenie tradycyjnego cyrku czyli cyrku z udziałem zwierząt, wszystkich zachęcamy do podpisania petycji oraz obejrzenia najnowszego widowiska cyrku Korona.

Drugą część widowiska rozpoczęła artystka z Czech, Natalia pokazem Swing Trapez,który z pewnością przypadł do gustu całej zgromadzonej publiczności. Chwilę później na arenie pojawiła się Carole Pinder z pokazem 9 owczarków rasy Border Collie, zaś tuż po niej z drugim pokazem pojawiła się na arenie artystka z Ukrainy, mistrzyni ekwilibrystyki - Sofi z pokazem stójkarskim, jak to w tradycyjnym polskim cyrku bywa nie może zabraknąć również koni, show konne na arenie Cyrku Korona zaprezentowała Emma Pinder. Natomiast widowisko zakończył pokaz akrobatyczny na batucie w wykonaniu artystów areny polskiej, Waldka oraz Pawła.
Przez cały wieczór podczas spektaklu bawili Państwa klauni: Gino, Jurasik oraz Tarasik. Natomiast konferansjerem widowiska był Patryk Wieczorek. Już niebawem w naszej galerii ukaże się obszerna fotorelacja z dzisiejszego widowiska.
KONKURS
KRASNAL
Szanowni państwo, z okazji współpracy z Europarkiem Krasnal przygotowaliśmy dla mieszkańców Gniezna i okolic konkurs gdzie można wygrać karnety na przejażdżki.
Zadanie konkursowe jest bardzo proste,
wystarczy,że do czwartku (27.04) do godziny 10.00
wyślesz do naszej redakcji:
portal-arenacyrkowa@wp.pl
e-mail ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz uzasadnieniem dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać nagrodę!, Wyniki:
1. Agnieszka Sibka
2. Eryk Pieczyński
3. Roksana Ratajczak
Gratulujemy wygranej, karnety będą do odbioru w kasie Europarku Krasnal za okazaniem dowodu tożsamości.
Cyrk Pomponi 2017 - Materiały Reklamowe
Cyrk POMPONI 2017
W dzisiejszym artykule prezentujemy Państwu ulotkę promującą tegoroczne widowisko Cyrku Pomponi.
W sezonie 2017 pod kopułą cyrku podziwiać można między innymi: Irlandzkie show, tresowane pudelki, duet akrobatyczny z Mołdowy, hula hoop, popisy na maszcie pionowym, balans na głowie, żonglerkę oraz wiele innych atrakcji. Natomiast o dobry humor widzów dba klaun Pompik.

Image and video hosting by TinyPic
Nowa Fasada Cyrku Safari nocą!
Safari 2017 cyrk
Kilka dni temu publikowaliśmy państwu nową fasadę Cyrku Safari za dnia, natomiast w dzisiejszym artykule chcielibyśmy pokazać państwu tę samą fasadę ale nocą. Warto dodać,iż podświetlany jest napis Cyrk Sarari oraz boki kasy.

Image and video hosting by TinyPic
Podsumowanie Światowego Dnia Cyrku 2017!
Cyrk JuremiX 2017W dniu dzisiejszym po raz kolejny przyłączyliśmy się do wspólnego świętowania Światowego Dnia Cyrku.
Nasz portal przygotował dla Państwa łącznie 24 konkursy w których do wygrania mieli państwo cenne nagrody tzn bilety wstępu do polskich cyrków rozdaliśmy także 6 zestawów z gadżetami
Dziękujemy serdecznie dyrekcji Cyrku Korona, Zalewski, Europa, Arena, Juremix, Safari, Vegas, Pomponi, Wisła, Królewski, pracownikom reklamy cyrku Zalewski, pracownikom reklamy oraz dyrekcji Europarku Krasnal, a także wszystkim wam użytkownikom,którzy aktywnie braliście udział w naszych konkursach, bo bez was ten dzień nie mógł by zaliczać się do tak udanych. Dziękujemy także bardzo bardzo serdecznie Piotrowi Walczakowi za pomoc w organizacji oraz w przygotowaniach konkursów na potrzeby dzisiejszego święta. Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę i zapraszamy za rok na kolejną edycję Światowego Dnia Cyrku, jednocześnie zachęcamy do codziennego śledzenia naszego serwisu!
Ostatni Konkurs: Wygraj zestaw biletów!
Cyrk Korona 2017 Legionowo
Przed wami ostatni konkurs z okazji Światowego Dnia Cyrku 2017 z naszym portalem.
Tym razem do wygrania mamy dla Was zestaw: (Bilet: Cyrk Korona, Cyrk Juremix, Cyrk Królewski oraz Cyrk Wictoria). Tym razem aby wygrać należy: z poniższego zestawu kart o numeracji od 1 do 9 wybrać 2 karty które według Ciebie są identyczne tzn pod nimi ukryliśmy zestaw. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres e-mail naszej redakcji:
portal-arenacyrkowa@wp.pl
Image and video hosting by TinyPic
Strona 1 z 78 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Wideo
right border
unten links unten rechts


1573247 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie