oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:KINO:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt z Redakcją:. ˇ .:DODAJ NEWS:. ˇ .:Forum:. ˇ .:TERMINARZ 2015 :. ˇ .:o Nas:. ˇ .:EKIPA:. ˇ .:Materiały Reklamowe:.Wrzesień 03 2015 10:48:51
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox Portalu
Partnerzy:

Ankieta Główna
Aby zagłosować w Ankiecie kliknij
TUTAJ
KONKURS: Najciekawsze Zdjęcie
KONKURS
Uwaga!, Szanowni Państwo specjalnie z myślą o Was organizujemy kolejny konkurs na łamach naszego serwisu. Tym razem czekać na państwa będzie komplet niespodzianka przygotowany przez nasz serwis. Tym razem aby wygrać należy nadesłać nam wg własnej oceny najciekawsze zdjęcie przedstawiające cyrk. Uwaga zdjęcie musi być z sezonu 2015!. Tak więc do dzieła kochani, aby wygrać trzeba działać. W tym konkursie szanse ma każdy. A więc kto pierwszy ten lepszy. Konkurs trwa do 5 września 2015. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 września o godzinie 23.00. Do udziału w konkursie zapraszamy każdego!. Prace konkursowe należy nadsyłać na adres biuro.arenacyrkowa@o2.pl z dopiskiem KONKURS.
Uwaga: Zdjęcie musi być autorskie (wykonywane przez wysyłającego)
Woda dla Słoni w Polsacie!
Water for Elephants
Już dzisiaj na antenie tv Polsat o godzinie 15.20 zobaczyć będzie można słynny melodramat Woda dla Słoni (Water for Elephant). "Po tragicznej śmierci rodziców Jacob Jankowski porzuca studia weterynaryjne i stara się znaleźć nowy cel w życiu. Dołącza do członków wędrownego cyrku i poznaje piękną Marlenę. Między dwojgiem młodych ludzi budzi się namiętne uczucie, które jest z góry skazane na porażkę - kobieta jest zamężna, a jej mężem jest szef trupy artystów, charyzmatyczny i agresywny August." Zapraszamy!
Międzynarodowe Festiwale Sztuki Cyrkowej Cyrk Zalewski 2015
Cyrk Zalewski 2015 Festiwal
Już niebawem na Warszawskiej Woli rozpocznie się 16 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej organizowany przez jeden z największych polskich cyrków, Cyrk Zalewski działający od 1993 roku pod kierownictwem państwa Ewy oraz Stanisława Zalewskich.
Premierowe show odbędzie się w sobotę 12 września o godzinie 14.00. Cyrkowe Festiwalowe Miasteczko Cyrku Zalewski w Warszawie stanie tradycyjnie tak jak w roku ubiegłym przy ulicy Górczewskiej obok Centrum Handlowego "Wola Park" a całość zakończy się 25 października. W programie zobaczymy między innymi akrobacje na szarfach, żonglerkę, pokaz kóz, niesamowity pokaz hand to hand, zapierający dech w piersiach pokaz w kole śmierci, pokaz pięknych śnieżnobiałych lwów, akrobacje motocrossowe, lasermana, wysoką linę poziomą a także akrobacje na odskoczniach. A bawić będzie klaun wszech czasów Mr Lorenz (znany z areny Cyrku Medrano).
Przypominamy ,że tegoroczne festiwalowe spektakle odbywać się będą pod gigantycznym namiotem zwanym katedrą. Aktualnie trwają na warszawskiej woli prace montażowe. Ale cyrk przygotował jeszcze jedną niespodziankę , a mianowicie na górze namiotu katedry pojawi się napis "Cyrk Zalewski". Przypominamy także,iż państwo Zalewscy przygotowali festiwal objazdowy ,który odbędzie się w żółto niebieskim namiocie z Ring Kopułą w takich miastach jak: Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Kielce, Lublin oraz Łódź. W tegorocznym programie festiwalu objazdowego zobaczymy między innymi pokaz lam i chartów, pokaz ptaków egzotycznych, niesamowity pokaz z udziałem wielbłądów, groteskę akrobatyczną, reki, akrobacje na bungee, wysoką linę poziomą, trapez komiczny, koło Cyra, tresurę koni a także ekwilibrystykę na wałkach. Publiczność natomiast bawić będzie klaun Robertino. Premiera festiwalu objazdowego już 5 września o godzinie 14.00 w Poznaniu. Cyrkowe Miasteczko stanie oczywiście na placu przy ulicy Dolna Wilda. Cennik natomiast prezentuje się następująco: za miejsce w sektorze dorosły musi zapłacić 80 zł, młodzież do lat 17 30 zł, cyrk oferuje także bilet rodzinny w cenie 120 złotych (2 dorosłych, 2 dzieci). Jednakże dyrekcja nie zapomniała także o studentach którzy za bilet muszą zapłacić jedyne 30 zł, wymagana jest jednak legitymacja studencka. Za bilet w Loży Amfiteatr dorosły zapłaci 90 zł, zaś młodzież do lat 17 tylko 30 złotych. Cyrk Zalewski oferuje także Lożę Vip za którą dorosły musi zapłacić 100 złotych zaś młodzież tylko 30 złoty.
Cyrk Medrano przedłuża spektakle we Władysławowie
Cyrk Medrano 2014 (1)
W tym roku po raz drugi do naszego kraju zawitał popularny włoski Cyrk Medrano, spektakl jak każdy stwierdzić może jest na najwyższym światowym poziomie. Według opinii widzów spektakl ocenia się na 10/10 z wyróżnieniem. Idąc na spektakl do Cyrku Medrano można mieć stu procentową pewność ,że cena biletu jest adekwatna do poziomu widowiska dlatego też według nas warto wybrać się wraz z całą rodziną na widowisko narodowego włoskiego cyrku. Jest to jedyna niepowtarzalna okazja. Aktualnie cyrkowcy przebywają nad morzem a dokładniej we Władysławowie. Cyrkowe miasteczko stoi na placu przy ulicy Żeromskiego za przejazdem kolejowym. Wstępnie spektakle miały się zakończyć dzisiejszym tzn 25 sierpnia 2015 pokazem o godzinie 18.30. Jednakże ze względu na ogromne zainteresowanie ze strony publiczności władze cyrku postanowiły przedłużyć pobyt w tym mieście do 30 sierpnia br. Dodatkowych spektakli będzie 5 , codziennie o godzinie 18.30. Na chwilę obecną zaplanowane przedstawienia w Gdańsku zostały odwołane lub przełożone na inny termin z jakich powodów nie wiadomo. Jednakże jeżeli będziemy mieli informacje dotyczące Gdańska od razu państwa o tym poinformujemy.
Plakat 6 Międzynarodowego Festiwalu Talentów Warszawa Bemowo 2015
Image and video hosting by TinyPic
Paramour - nowa produkcja Cirque du Soleil już w 2016 roku!
Cirque du Soleil 2016
Wczoraj informowaliśmy państwa o Międzynarodowym Festiwalu Talentów organizowany przez największy polski Cyrk Korona. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć państwu najsłynniejszy cyrk świata , oczywiście mowa tutaj o Cyrku Słońca (Cirque du Soleil), a dokładniej nową produkcję Kanadyjskiego cyrku. Nową produkcją będzie widowisko "Paramour", którego premierowe show odbędzie się 16 kwietnia 2016 w Nowym Jorku o godzinie 8.00 (tamtejszego czasu). Produkcja będzie spektaklem stacjonarnym. Cirque du Soleil swoją najnowszą produkcję pt "Paramour" prezentować będzie w nowojorskim teatrze Lyric. Na chwilę obecną przez cały rok 2016 (od kwietnia do grudnia włącznie) zaplanowano bardzo dużo spektakli na ,które bardzo serdecznie państwa zapraszamy. Według rozkładu ostatni planowany spektakl w 2016 roku odbędzie się 20 grudnia. Jak widać CdS bardzo się stara tworząc coraz to nowe produkcje , prezentując zapierające dech w piersiach akrobacje czy też ewolucje aby jak najlepiej zadowolić fana. Bo jak mówią władze Cyrku Słońca dla nich najważniejsze jest zadowolenie widza, a żeby tak się stało akrobaci muszą naprawdę włożyć w to dużo wysiłku fizycznego aby zaprezentować przed nami tak piękny program na najlepszym światowym poziomie bo przecież w cirque du soleil występują tylko najlepsi najbardziej utalentowani artyści.
Kolejne Atrakcje VI Międzynarodowego Festiwalu Talentów!
Cyrk Korona Spektakl 2015
Jak zapewne wiemy z poprzedniego artykułu, niebawem wystartuje kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Talentów organizowanego przez Największy Polski Cyrk Korona. Impreza odbędzie się od 12 września do 4 października na warszawskim Bemowie pod czterema festiwalowymi namiotami na terenie lotniska Bemowo (ul. Powstańców Śląskich). Przedstawienia zaplanowano na 4 weekendy. Łącznie odbędzie się 15 spektakli.W tegorocznym programie Festiwalu Talentów Cyrku Korona zobaczymy między innymi: ekwilibrystykę , akrobacje na trapezie, wirujące talerze, Słonie Afrykańskie, ewolucje na stalowych masztach, hula hoop, gimnastykę napowietrzną w sieciach, żonglerkę, wielką iluzję oraz lewitacje a także akrobatyczną jazdę na koniach tzw dżygitówkę.
VI Międzynarodowy Festiwal Talentów - Warszawa Bemowo 2015
V Międzynarodowy Festiwal TalentówSzanowni Państwo jak zapewne wszyscy wiemy zbliża się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Talentów, organizowanego jak co roku przez największy polski Cyrk KORONA. Jak co roku impreza odbędzie się pod czterema namiotami festiwalowymi na warszawskim Bemowie przy ulicy Powstańców Śląskich na terenie lotniska Bemowo. Z całą pewnością będzie to największe wydarzenie tego typu organizowane na terenie Polski. Na festiwale Cyrku Korona od lat przyjeżdżają międzynarodowe gwiazdy świata cyrku, natomiast festiwal startuje już 12 września spektaklem specjalnym o godzinie 14.00 (gala cyrku, niebiletowany spektakl charytatywny). Programy zaplanowano w soboty o godzinie 14.00 i 17.00 zaś w niedziele o godzinie 12.00 i 16.00. Jedną z tegorocznych gwiazd będzie grupa artystów Haraldos, która zaprezentuje pokaz dżygitów na koniach, więcej szczegółów już niebawem w naszym serwisie...
Nowe Artystki w Cyrku Zalewski
Cyrk Zalewski 2015 NDM
Szanowni Państwo, jak udało się dowiedzieć redakcji naszego portalu od wczoraj na arenie jednego z największych polskich cyrków, cyrku Zalewski zobaczyć można dwie nowe artystki a jednocześnie absolwentki Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.
Nowymi numerami są akrobacje na linie pionowej ,które zaprezentuje Żaneta oraz Żonglerka Nogami tzw Antypody widzom przedstawi Dominika. Obu artystkom życzymy powodzenia na arenie Cyrku Zalewski. Odchodząc chwilowo od tematu chcielibyśmy przypomnieć wszystkim ,iż już niedługo wystartuje 16 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej Warszawa 2015. Czy artystki wystąpią na festiwalu? Okaże się niebawem.
Wyniki Konkursu!
Portal
Nadszedł czas aby podać wyniki konkursu organizowanego przez nasz serwis a więc tak Folder Cyrku Korona, Bilet do Cyrku Medrano oraz Zestaw Ulotek otrzymuje Mikołaj Napiórkowski. Serdecznie Gratulujemy Wygranej
Cyrk Safari wystąpił w Nowym Dworze Mazowieckim
SAFARI cyrkDzisiejszego popołudnia artyści cyrku Safari przed mieszkańcami Nowego Dworu Mazowieckiego zaprezentowali nowy międzynarodowy pokaz cyrkowy sezonu 2015.
Miasteczko cyrkowe stanęło na Osiedlu Młodych przy ulicy Młodzieżowej.
Warto dodać,iż cyrk Safari posiada bardzo zgraną ekipę dzięki ,której w godzinę i kilka minut całe szapito stoi w pełnej okazałości, jako ciekawostkę warto także dodać, iż Safari jako jeden z nielicznych polskich cyrków posiada fantastyczną obsługę a także bardzo miłą dyrekcję a to jest największym plusem dla cyrku widzianym okiem fana.
Przechodząc dalej cyrkowcy na plac przyjechali z Zakroczymia gdzie spektakl odbył się dzień wcześniej. poniżej przygotowaliśmy dla Was recenzję z dzisiejszego spektaklu.
Jako pierwszy na cyrkowej arenie swoje czworonożne pupile zaprezentował Damian, oczywiście mowa tu o przesympatycznych kotkach. Chwilę później na arenie mrożące krew w żyłach akrobacje na trapezie zaprezentowała Galina. Jakiś czas później pokaz Koni oraz Kucyków na arenie zaprezentował Szymon Słowik. W pierwszej części pokazu mogliśmy podziwiać także żonglerkę prezentowaną przez Ewarysta oraz pokaz piesków prezentowany przez Ludmiłę, zaś w drugiej części przedstawienia pokaz zwierząt egzotycznych zaprezentował Szymon Słowik, a także mogliśmy zobaczyć pokaz SpiderMany , ponadto balans ze szkłem, akrobacje na szarfach, ekwilibrystykę na ruchomych wałkach a także pokaz ,który nam się najbardziej spodobał pokaz kilku koni prezentowanych przez dyrekcję Cyrku Safari pana Andrzeja Słowika. Jednym słowem program był fantastyczny. Według naszej opinii "Safari" zalicza się do trójki najlepszych polskich cyrków. Każdego,kto nie widział pokazu sezonu 2015 zachęcamy do odwiedzenia cyrku na żywo, już jutro artyści wystąpią w Legionowie dając dwa pokazy o 12.00 i 15.00. Zaś cyrkowe miasteczko stanie na Targowisku Miejskim. Zapraszamy także do naszej fotogalerii gdzie czeka na Was mnóstwo zdjęć z pokazu.
Strona 1 z 56 1 2 3 4 > >>
Znajdziesz Nas na:
Nowe Fotografie:
Cyrk ZALEWSKI 2015

Image and video hosting by TinyPic
Cyrk SAFARI 2015

Image and video hosting by TinyPic
Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Na Forum
Najnowsze Tematy
Oddam, Sprzedam, kup...
śkąd jestes
KUPNO
Najciekawsze Tematy
Oddam, Sprzedam, ... [0]
śkąd jestes [0]
KUPNO [0]
Tłumaczenie Strony
Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 285
Najnowszy Użytkownik: Cyrk Smerf
right border
unten links unten rechts


961098 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie