oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2016:. ˇ .:Programy 2016:. ˇ .:Tournee 2016:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:o Nas:. ˇ .:Reklama:.Grudzień 04 2016 04:50:08
Nowe Fotografie:
Cyrk Korona 2016:


Cyrk Vegas 2016:


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 305
Najnowszy Użytkownik: Cinnacona


Witamy na Portalu Arena Cyrkowa● HotNEWS: Wkrótce pojawią się nowe informacje! ●
Sezon Cyrkowy 2017 zapowiada się ciekawie
Cyrk Safari 2016Sezon Cyrkowy 2016 w Polsce dobiegł praktycznie końca (w trasie pozostaje tylko Cyrk Arizona,który niebawem również zakończy sezon,który tym samym przejdzie do historii), jakiś czas temu informowaliśmy państwa, że w sezonie 2017 na arenie czeskiego Cyrku Humberto będzie występował mistrz humoru Mr. Chap znany wszystkim z areny cyrku Korona, dzisiaj również przygotowaliśmy dla Was kilka informacji dotyczących nadchodzącego sezonu.
A mianowicie w polskim Cyrku Safari pojawią się nowe pokazy oraz tresury, na arenie zobaczymy między innymi pokazy 5 koni fryzyjskich oraz 5 wielbłądów w nowym wydaniu artystycznym, natomiast zmiany pojawią się także w Cyrku Wictoria a dokładniej cyrk wyruszy z nowym namiotem a także na arenie pojawią się nowi artyści Galina (pokaz na szarfach) oraz Robert (klaunada i pokaz ruchomych wałków). Jednym słowem sezon zapowiada się interesująco, a to nie koniec zaskakujących zmian, oczywiście o każdej poinformujemy za pośrednictwem naszego portalu.
Mistrz Humoru Mr. Chap w Cirkus Humberto
Mr.Chap

HotNEWS: W Polsce sezon cyrkowy 2016 praktycznie dobiegł już końca, jednak my mamy dla Państwa już dzisiaj najnowsze wieści odnośnie nadchodzącego sezonu 2017,który wystartuje już w ostatni weekend lutego.
A mianowicie znany wszystkim z areny największego w Polsce Cyrku Korona klaun Mr. Chap w sezonie 2017 będzie występował ze swoimi repryzami pod kopułą czeskiego Cyrku Humberto. Jak więc będzie w nadchodzącym sezonie w Cyrku Korona?, czas pokaże jednak na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie na to pytanie państwu udzielić odpowiedzi.
Sezon Cyrkowy 2016 dobiega końca!
2 0 1 3Sezon cyrkowy 2016 rozpoczął się dość wcześnie niestety równie szybko się kończy.
Jako pierwsze na swoje bazy zimowe zjechały cyrki: Polonia, Metropol i Pomponi.
15 października w Kamieńcu Wrocławskim sezon zakończył cyrk Maska,
kilka dni później również cyrk Safari, Europa oraz Krasnal zakończyły tegoroczne tournee.
24 października w Biżynie ostatni raz w sezonie 2016 zabrzmiało "Arena Wolna" pod kopułą Cyrku Wictoria.
Jakiś czas później koniec sezonu ogłosiły cyrki: Vegas oraz Juremix.
Również trzy największe Polskie Cyrki zakończyły już sezon: Cyrk Zalewski w Warce, Cyrk Korona w Pruszkowie natomiast Cyrk Arena w Starachowicach. Jednakże sezon potrwa jeszcze najprawdopodobniej jakiś czas gdyż w trasie nadal pozostają cyrki Arizona, Luna oraz Katarzyna. Już niebawem na naszym portalu pojawi się podsumowanie tegorocznego sezonu.
Cyrk Juremix końzy sezon 2016!
Cyrk JuremIXJutro tj 25 października letni sezon objazdowy 2016 zakończy Panoramiczny polski Cyrk Juremix.
Ostatni program artyści zagrają w miejscowości Człuchów (woj. Pomorskie) o godzinie 16.00, po czym cyrkowcy udadzą się na bazę zimową gdzie rozpoczną się przygotowania do sezonu 2017. W tym roku widzowie pod kopułą "Juremixa" mieli okazję podziwiać takie pokazy jak: akrobacje na szarfach, diabolo, kobieta guma, akrobacje w sieciach, żonglerka piłkami footballowymi, akrobacje na żyrandolu oraz wiele innych atrakcji.
Cyrk Arena kończy sezon 2016!
Cyrk Arena 2016W niedzielę 30 października w Starachowicach sezon cyrkowy 2016 zakończy polski Cyrk Arena.
Miasteczko cyrku rozstawi się na placu obok Stadionu Miejskiego natomiast widowisko rozpocznie się o godzinie 17.00. W tegorocznym programie widzowie "Areny" mogą podziwiać takie pokazy jak: akrobacje na drążkach, żonglerka, ekwilibrystyka, akrobacje w sieciach, persze czy akrobatykę na batucie a także Wielbłądy, Konie, Osiołki, Alpaki, Lamy,Charty Afgańskie, Border Collie, Pudelki czy Kucyki. Natomiast o dobry humor widzów dba klaun Ferdynand Wspaniały. Główną atrakcją widowiska w Starachowicach będzie niesamowity pokaz akrobatyczny w wykonaniu Trio ETC - gwiazdy programu TVN "Mam Talent".
Cyrk Europa zakończył sezon 2016!
Cyrk Europa 2016
W dniu dzisiejszym tj 17 października letni sezon objazdowy 2016 zakończył polski Cyrk Europa.
Ostatni program sezonowy odbył się w miejscowości Ojrzeń (woj. Mazowieckie) po czym cały tabor cyrku udał się na zimową bazę, gdzie już od dnia dzisiejszego rozpoczną się przygotowania do nowego sezonu 2017.
Dla przypomnienia w tegorocznym programie Europy widzowie mogli zobaczyć między innymi: transformacje, balans ze szkłem, iluzję klasyczną, pokaz papug Ara,groteskę iluzjonistyczną, żonglerkę, czy akrobacje na linie pionowej, nie zabrakło także wesołego klauna. Tegoroczny spektakl nosił tytuł "Magiczny Świat Cyrku".
W dniu dzisiejszym w miejscowości Proszowice (woj. Małopolskie) sezon 2016 zakończył także Cyrk Safari.
17 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Warszawa 2016 - Wyniki
Festiwal Cyrkowy Cyrk Zalewski 2016W minioną sobotę tj 8 października 2016 pod namiotem galowym - katedrą Cyrku Zalewski odbyło się oficjalne podsumowanie oraz rozdanie nagród 17 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Warszawie.
W tegorocznym jury znaleźli się między innymi Karol Strasburger oraz dyrektor największego w Polsce Cyrku Korona - p. Lidia Król Pinder. Natomiast wyniki prezentują się następująco:

Złoty Klaun - Duo Vanegas
I Srebrny Klaun - Duo Stauberti
II Srebrny Klaun - Eliza (pokaz papug)
Nagroda Cyrku Zalewski - Patrick Harrison
Nagroda Cyrku Korona - Kamil Zalewski
Nagroda Publiczności - Wolf Brothers
Nagroda Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych - Kamil Zalewski
Bełchatów ostatnim miastem na trasie Medrano!
Circo Medrano 20168 kwietnia br w Nowym Sączu odbyła się premiera widowiska 2016 Narodowego Włoskiego Cyrku Medrano, niestety dzisiaj mamy dla państwa dość smutną wiadomość a mianowicie miasto Bełchatów (woj. Łódzkie) jest ostatnim miastem na trasie cyrku Medrano po Polsce w sezonie 2016. Dla przypomnienia występy w Bełchatowie odbywają się do 9 października włącznie. W tym roku Circo Medrano odwiedził łącznie 28 polskich miast przejeżdżając tym samym tysiące kilometrów. Tegoroczna trasa wyglądała ciekawie gdyż rozpoczęła się w województwie Małopolskim, a następnie trwała w Podkarpackim, Świętokrzyskim, Łódzkim, Wielkopolskim, Dolnośląskim, Lubuskim, Kujawsko-Pomorskim, Pomorskim oraz Warmińsko-Mazurskim, było ciężko gdyż ciągle trwa nieustanna walka z ekoterrorystami jednakże podsumowując tegoroczny sezon można uznać za udany.
Podczas trwania sezonu 2016 Circo Medrano odwiedził takie miasta jak Nowy Sącz, Tarnów, Rzeszów, Kielce, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Kalisz, Lubin, Legnicę, Jelenią oraz Zieloną Górę, Gniezno, Konin, Inowrocław, Grudziądz, Władysławowo, Łeba, Rumia, Malbork, Tczew, Elbląg, Olsztyn, Włocławek, Skierniewice oraz Bełchatów. W tym roku pod kopułą Medrano widzowie mogli zobaczyć między innymi pokazy koni, słoni indyjskich i afrykańskich, papug oraz zwierząt egzotycznych a także żonglerkę, komiczny trapez, akrobacje na szarfach oraz trapezie, passe de deux czy też kaskaderów na motorach w kuli śmierci. Dziękujemy agencji TRAMP za sprowadzenie do Polski po raz 3 narodowego cyrku z Włoch - oczywiście Circo Medrano. Mamy nadzieję,że Medrano w przyszłym roku cyrk ponownie odwiedzi nasz kraj z jeszcze lepszym programem sezonu 2017. Dyrekcji oraz Artystom Cyrku Medrano życzymy udanego odpoczynku i mówimy do zobaczenia za rok!
Wypadek w Cyrku Zalewski!
CYRK ZALEWSKI
HotNEWS: Wczoraj tj. 2 października doszło pod kopułą Cyrku Zalewski, który stacjonował w Ostrowie Wielkopolskim do niespodziewanego wypadku z udziałem widza. A mianowicie kobieta runęła na ziemię wraz z 2 letnim dzieckiem z 1,5 metrowego sektoru, zaraz po zajściu oboje trafili do szpitala. Jak się okazuje nie ma w tym winy cyrku gdyż kobieta zajmująca się ruchliwym dzieckiem zbyt mocno wychyliła się do tyłu dlatego też doszło do nieszczęśliwego wypadku w którym doznała urazu kręgosłupa, dziecko natomiast zostało jedynie potłuczone. Jak udało nam się ustalić nie jest prawdą informacje że ławka została złamana.
Wyniki Konkursu!
Konkurs WYNIKIDobiegł właśnie końca konkurs weekendowy organizowany przez nasz Portal, do wygrania było:
Bilet do Cyrku Safari za pierwsze miejsce, Bilet do Cyrku Europa oraz Plakat za drugie miejsce oraz Archiwalne Ulotki i Bilet do Cyrku Vegas za trzecie miejsce. Odpowiedzi napłynęło wiele jednak my drogą losową wytypowaliśmy trzech szczęśliwców. Tym razem zadanie w naszym konkursie polegało na odgadnięciu jaki cyrk przedstawiono na fotografii, pytanie było trudne bo chodziło nam o nieistniejący już Cyrk Bojaro. Wyniki prezentują się następująco


1 Miejsce - Mateusz Szwaba (Bilet do Cyrku Safari)

2 Miejsce - Mikołaj Napiórkowski (Plakat, Bilet do Cyrku Europa)

3 Miejsce - Manuel Ronzitti (Bilet do Cyrku Vegas oraz Ulotki)


Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie, a szczęśliwców prosimy o podanie adresu celem wysłania nagród konkursowych

Uwaga! Konkurs Portalu Arena Cyrkowa
Konkurs
Szanowni państwo zbliża się weekend, dlatego też postanowiliśmy przygotować dla Was konkurs,
tym razem nagrodą za poprawną odpowiedź będzie bilet dla jednej osoby na program Cyrku Safari, plakat oraz komplet ulotek.
Dzisiaj, by wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: W jakim polskim Cyrku zostało wykonane poniższe zdjęcie.
Na Państwa odpowiedzi czekamy do soboty 24 września do godziny 19.00! pod adresem E-mail:

portal-arenacyrkowa@wp.pl

Aktualizacja:
Ze względu na ogromne zainteresowanie naszym konkursem nagrodzimy 3 pierwsze poprawne odpowiedzi a więc tak:

I miejsce - Bilet do Cyrku Safari

II miejsce - Plakat Cyrkowy i Bilet do Cyrku Europa

III miejsce - Archiwalne ulotki Cyrkowe i Bilet do Cyrku Vegas


Image and video hosting by TinyPic

Strona 1 z 69 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Arena Cyrkowa TV

stat4u
Ogłoszenia
Chcesz umieścić u nas swoje ogłoszenie?
Jeśli tak skontaktuj się z nami
podając treść ogłoszenia oraz dane kontaktowe
napisz na adres E-mail:
portal-arenacyrkowa@wp.pl
Każde zgłoszenie rozpatrzymy w ciągu 24 godzin


To miejsce czeka na Twoją reklamę

Polecamy

right border
unten links unten rechts


1442585 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie