oben links oben rechts
left border
News ˇ Terminarz ˇ Kontakt ˇ Programy 2014 ˇ Regulamin ˇ Reklama ˇ Polskie Cyrki ˇ Współpraca ˇ Galeria ˇ O nasSierpień 20 2014 06:50:50
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 273
Najnowszy Użytkownik: KOLEKCJONER CYRKOWY
Statystyki:
Raport na Gorąco!
« Witamy Serdecznie na Polskim Informacyjnym Portalu Sztuki Cyrkowej "Arena Cyrkowa" » Już niebawem ukażą się na łamach naszego serwisu nowe fotografie z Cyrku Arlekin 2014!» »
Recenzja z programu Cyrku Arena 2014 w Nowym Dworze Mazowieckim
ca2014arenaDzisiejszego popołudnia przed mieszkańcami Nowego Dworu Mazowieckiego zaprezentowali się w nowym międzynarodowym programie artyści z polskiego Cyrku Arena. Cyrkowe miasteczko rozłożyło się na placu obok Kościoła przy ulicy Wojska Polskiego na Osiedlu Młodych. Widowisko natomiast odbyło się o godzinie 18.00.
Do Nowego Dworu Mazowieckiego cyrk przyjechał około godziny 5.30 nad ranem z Płońska, gdzie program odbył się dzień wcześniej.W tym roku w Cyrku Arena zaszło wiele zmian między innym został zakupiony nowy większy biało niebieski namiot, zakupiono także lampy LED które oświetlają napis Cyrk Arena znajdujący się nad kurtyną, ponadto oświetlono arenę , dyrekcja wyposażyła także cyrk w nowy dywan arenowy, oraz lampy które oświetlają namiot. Jak widać państwo Złotorowicz cały czas inwestują aby Cyrk Arena był najlepszym Polskim Cyrkiem. Przejdźmy teraz do programu. O godzinie 17.00 pracownicy techniczni rozpoczęli sprawdzanie biletów oraz wpuszczanie widowni pod namiot. Chwilę po godzinie 18.00 na arenie pojawiła się parada bajkowych postaci rozpoczynająca 2 godzinne przedstawienie. Pierwszym numerem jaki mogliśmy podziwiać na arenie był pokaz na linie pionowej w wykonaniu Anny Kalczesjan, kolejnym numerem jaki mogliśmy zobaczyć były Persze, numer ten zaprezentowali Henryka i Darek Lewandowscy, chwilę później na arenie zaprezentował się Artur Wojtyniak w przepięknym pokazie strójkarskim. Kolejno moglismy podziwiać pokaz zwierząt Cyrku Arena w wykonaniu Żanety, żonglerkę zaprezentował nam Oleg Czapla natomiast pokaz Hula Hoop zaprezentowała Olga Ringel. Pokaz hula hop zakończył pierwszą część przedstawienia. W przerwie mogliśmy skorzystać z bufetu oraz mogliśmy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 15 minut później na arenie mogliśmy podziwiać hit sezonu, niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju pokaz Afrykańskich Lwów zaprezentowany przez Thomasa Ringela. Wyższą szkołę jazdy zaprezentował Mirosław Złotorowicz wraz z wyjątkowym koniem rasy Andaluzja o imieniu Elipse. Natomiast ekwilibrystykę na wałkach zaprezentował 16 letni finalista Ukraińskiej edycji Mam Talent Sasza Fifikov. Ostatnim numerem jaki mogliśmy zobaczyć był pokaz w wykonaniu Ukraińsko Mołdawskiego duetu Saszy i Anny. Program poprowadziła Agnieszka Złotorowicz, natomiast o oprawę komiczną zadbał Ukraiński klaun Andrej.
Naszym zdaniem program był wyśmienity, tym którzy go jeszcze nie widzieli serdecznie polecamy natomiast tym, którzy już zdążyli odwiedzić cyrk Arena w sezonie 2014 polecamy gorąco ponowną wizytę w Arenie.
Cyrk Słońca przedłuża występy KOOZA w Stolicy.
KOOZA DŁUŻEJJak wszyscy zapewne wiemy tegorocznej jesieni, a dokładniej we Wrześniu do Warszawy przybędzie najsłynniejszy cyrk świata - Cirque du Soleil. Będzie to pierwsza wizyta z namiotem, która z pewnością przyniesie ogromny sukces. Premiera KOOZY na terenie warszawy odbędzie się 19 września br. pierwotnie cyrkowcy planowali występować do 27 września. Jednak tak się nie stanie...

Dla wszystkich miłośników Sztuki Cyrkowej mamy miłą niespodziankę, a dokładniej chodzi o to iż kanadyjski Cyrk w związku z dużym zainteresowaniem postanowił przedłużyć swoje pokazy. Zaplanowano łącznie 15 dodatkowych przedstawień, które będą grane od 30 września do 12 paździenika.

30.09 - godzina 20.00

01.10 - godzina 20.00

02.10 - godzina 20.00

03.10 - godzina 20.00

04.10 - godzina 16.30 i 20.00

05.10 - godzina 13.30 i 17.00

07.10 - godzina 20.00

08.10 - godzina 20.00

09.10 - godzina 20.00

10.10 - godzina 20.00

11.10 - godzina 13.00

12.10 - godzina 13.30 i 17.00


Serdecznie Zapraszamy !!!
(Foto: https://www.flickr.com/photos/kow626/6330099694/?rb=1)
Wypadek w Cyrku Zalewski
Cyrk Zalewski14
Chwilę po godzinie 5 sobotniego poranka doszło do niegroźnego wypadku z udziałem Cyrku Zalewski.
Na trasie prowadzącej z Leszna wywróceniu uległ jeden z transportów. Jak ustalił nasz portal zniszczeniu uległa fasada cyrkowa. Pracownik cyrku podczas wypadku był trzeźwy. Do zdarzenia mogło by nie dojść gdyby pojazd jechał trochę wolniej. Do kolizji przyczyniła się koleina na drodze,która spowodowała,iż kierowca stracił panowanie nad pojazdem. Dokładną przyczynę wypadku bada policja.
Na szczęście w wyniku wypadku nie było poszkodowanych. Warto dodać ,iż tamtejszy odcinek drogi jest w krytycznym stanie co potwierdzają zbulwersowani mieszkańcy. Jak udało nam się także dowiedzieć zniszczeniu uległa przednia część fasady. Mamy jednak nadzieję,że państwo Zalewscy szybko naprawią zniszczoną kasę, a ta ponownie będzie wypełniać swoją misję podczas tournee. Kiedy kasa powróci na chwilę obecną nie wiadomo.
Zmiany w programie Cyrku Arlekin
CYRK ARLEKIN 2014
Od początku marca br. na arenie znanego polskiego Cyrku Arlekin mogliśmy podziwiać Karolinę Gajewską, prezentującą na arenie pokaz z szarfami oraz pokaz na linie pionowej. Pokaz ten był jednym z najlepszych numerów sezonu Cyrku Arlekin. Jednak jak udało nam się dowiedzieć artystka od pewnego czasu nie prezentuje swoich umiejętności widzom "Arlekina", gdyż na pewien czas opuściła cyrk. W zastępstwie na arenie podziwiać możemy pokazy Mirosława Boguta ( znanego z Cyrku Warszawa).
Jednym z pokazów prezentowanych przez p. Mirosława jest tzw. "Szalony Fortepian". Kontrakt z artystą podpisany został do 3 lipca br. Teraz pytanie czy Karolina Gajewska powróci na arenę Cyrku Arlekin ? Tego na chwilę obecną nie wiemy, jednak gdy to nastąpi my państwa poinformujemy.
(Tekst i Foto: Redaktor Naczelny Portalu M.P.)
Recenzja z programu Cyrku Zalewski 2014 w Krakowie!
Cyrk Zalewski 2014 (1)
Czerwiec- Miesiąc Tak naprawdę wakacji, upałów jak i spektakli cyrkowych. Dnia 15.06.2014r. o godzinie 16:00 wybrałem si z Rodziną na spektakl Cyrku Zalewski.. Rozłożył się on w Krakowie na Cichym Kąciku. Już sam wygląd namiotu zaciągał nas do środka. Piękna reklama plakaty ulotki. Jednak nie o tym te recenzja. Więc spektakl rozpoczął się od przywitania publiczności. Potem ARENA WOLNA. Wyższa szkoła jazdy- elegancja górowała nad artystami Eleną i Rusłanem Urunov. KLASA 100% KLASY!!!!! występy clowna versace napewno podbił nasze serca mi najbardziej podobało się: "Taniec Piratów" Jednak prawdziwa reprezentacja cyrku to Konie. Spodobały się najbardziej mojej siostrze. Brazylia prezentowała się jako trzecia i ostatnia Everton zaprezentował podniebny rower numer jak pokaz diorios zmroził krew w żyłach. Później pan Rafał Walusz w śmieszny sposób prezentował okradanie ludzi- pick poket. Marina Kuprianova zaprezentowała podniebną gimnastykę na kole. Niestety nie było wielbłądów, ani hula-hop . Jednak spektakl był udany. Grupa zhuk wirowała na sześcianie a Laura Urunova żonglowała na koniu i prezentowała pieski. zaskakującą nowością był laser-show które zaprezentował Kamil Zalewski
A diorios, Ach diorios oni to poraz drugi podbili serca Polaków.
Tekst: Piotr Walczak- Dziennikarz Portalu Arena Cyrkowa
Wypadek w Czeskim cyrku przebywającym w Polsce!
Cyrk Andres
Jak się dowiedział nasz portal, na terenie Czeskiego Cyrku Andres przebywającego na terytorium Polski doszło do groźnego wypadku z udziałem dzikich zwierząt. 39 letni pracownik cyrku, obywatel Czeskiej Republiki trafił z poważnymi urazami rąk do szpitala w Kostrzynie nad Odrą. Jak się okazało zaatakował go lew podczas pory karmienia. Poszkodowany zostanie jednak najprawdopodobniej zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do specjalistycznej placówki. Jak ustalił nasz serwis zwierzę podczas karmienia zamknięte było w klatce , a więc jak doszło do wypadku ? tego nie wiadomo. Okoliczności wypadku wyjaśnia już policja.
Cirque du Soleil: 30 lat z nami !
30 lat cds16 czerwca 1984 ta data jest z całą pewnością wszystkim miłośnikom sztuki cyrkowej znana. Tak to właśnie wtedy powstała najsłynniejsza grupa artystów Cyrkowych - Cirque du Soleil (Cyrk Słońca).
W 1984 roku, 73 osoby pracowały dla jeszcze wtedy małego cyrku, dzisiaj ta liczba wzrosła do ponad 5000 zatrudnionych na całym świecie, w tym ponad 1 300 artystów. Niemal 100 milionów spektakli zaprezentowano od początku istnienia a rocznie blisko 15 milionów widzów ogląda przedstawienie prezentowane przez profesjonalistów z całego świata. Wczoraj du Soleil obchodził jubileusz 30 lecia istnienia firmy. Obecnie wystawiane jest około 20 przedstawień granych jednocześnie na terenie całego świata. Cyrkowcy prezentują swoje niezwykłe umiejętności zarówno w Halach Widowiskowych jak również w Namiotach. Obecnie tak w Halach prezentowane są przedstawienia takie jak: Dralion, Michael Jackson THE IMMORTAL World Tour, Quidam, Varekai. Cyrk także nie zapomniał o fanach, którzy wielbią cyrkowe popisy pod namiotami , a więc tak na chwilę obecną zespół artystyczny jest w posiadaniu 6 ogromnych namiotów. Tu zaś pod namiotem grane są widowiska takie jak: Corteo, Kooza, Amaluna, Totem czy Kurios - Gabinet Osobowości a także OVO. Jak widać Cyrk bardzo się stara, jest to według nas jedyny cyrk, dla którego tak bardzo liczy się widz i jego opinia o widowisku. Teraz odpowiemy na pytanie ,które bardzo często zadaję nasi czytelnicy, dlaczego w cirque du solei nie ma zwierząt? już wyjaśniamy, jako ,iż Cyrk występuje na całym świecie (a w niektórych krajach cyrki nie mogą prezentować zwierząt na arenie) dlatego też właściciele postanowili ,iż prezentować będą tylko umiejętności ludzkie, aby móc występować w każdym kraju. Chcielibyśmy dodać w tym artykule także ,że już niebawem Polacy a dokładniej warszawiacy będą mogli przyłączyć się do świętowania jubileuszu 30 lecia słynnej firmy cyrkowej z Kanady, a to wszystko za sprawą faktu ,iż we Wrześniu na błoniach Stadionu Narodowego stanie gigantyczny biały namiot pod którym słynna grupa artystyczna zaprezentuje jedno z przedstawień. A jakie ? wszyscy zapewne już wiemy. Oczywiście mowa o przedstawieniu KOOZA, które jest jednym z najlepszych przedstawień Cyrku Słońca.
(Test: Redaktor Naczelny Portalu - M.P.)
( Foto: http://firewhenreadypottery.com/category/cirque-du-soleil)
Maryla Rodowicz "Jestem Szalona" w Cyrkowym Wydaniu OPOLE 2014
opole 2014
Wczoraj tzn 7 czerwca 2014 odbył się 2 dzień Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Warto dodać iż w tym roku jest to już 51 edycja tegoż to festiwalu. Wczorajszego wieczoru na opolskiej scenie wystąpiła Maryla Rodowicz w cyrkowej Choreografii. Oprócz piosenki jaką zaprezentowała ciekawostką jest fakt iż piosenkarka stworzyła bardzo ciekawe cyrkowe tło. W tle mogliśmy zobaczyć między innymi ewolucje z sześcianem,ekwilibrystyka na rękach, ewolucje z kołem czy też taniec ze wstęgą, wszystko to sprawiło iż opolska scena zamieniła się chwilowo w arenę a widzowie mogli poczuć się jak w prawdziwym Cyrku. Wszystko to nagrali reporterzy pierwszego programu Telewizji Polskiej.
Dla tych ,którzy nie mogli obejrzeć wczorajszego koncertu mamy miłą wiadomość, iż już teraz na łamach naszego portalu publikujemy nagranie z cyrkowej piosenki p. Maryli Rodowicz.
Cyrk Arlekin wystąpił w Legionowie. Zobacz Recenzję
CYRK ARLEKIN 2014 (3)Dzisiejszego popołudnia artyści z reprezentacyjnego polskiego Cyrku Arlekin zaprezentowali się przez mieszkańcami Legionowa. Cyrkowe Miasteczko rozłożone zostało na Targowisku Miejskim przy ulicy Sobieskiego. Przedstawienie odbyło się o godzinie 18.00. Nasza redakcja miała okazję odwiedzić cyrk podczas dzisiejszego pokazu w związku z czym przygotowaliśmy dla państwa poniższą recenzję. Miłej Lektury

Chwilę przed godziną 18.00 na arenie pojawił się konferansjer widowiska pan Krzysztof Więckiewicz, rozpoczynając widowisko wspaniałą muzyką, chwilę później na arenie pojawiła się parada artystów, a tym samym program został rozpoczęty.

W pierwszej części programu zobaczyliśmy pokazy takie jak:

Looping ( w wykonaniu Duetu Turk)

Akrobacje na Szarfach ( w wykonaniu Karoliny)

Żonglerka ( w wykonaniu Jakuba)

Pokaz Cyrkowej Farmy ( w wykonaniu Zbyszka)

Ekscentryczny Taniec z Wężami ( w wykonaniu Duetu Turk)


Na zegarach dochodzi godzina 19.00 dlatego też czas już zakończyć pierwszą część widowiska, punktem kulminacyjnym pierwszej części dzisiejszego show był pokaż Baniek Mydlanych, chwilę później na arenie ponownie zobaczyliśmy Konferansjera Cyrku pana Krzysztofa, który tym razem zaprezentował cudną piosenkę zapraszającą na przerwę w rytm "fruwających" baniek. Warto dodać, iż obie piosenki zarówno rozpoczynająca przedstawienie oraz tak kończąca pierwszą część pokazu skomponowana została właśnie przez pana Krzysztofa Więckiewicza na potrzeby programu Cyrku Arlekin. Podczas przerwy najmłodsi widzowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy też pojeździć na kucyku. Istniała także możliwość zakupienia Waty Cukrowej, Popcornu oraz innych gadżetów, ponadto do dyspozycji widzów było Cyrkowe Bistro oczywiście w bardzo niskich cenach.

W drugiej części spektaklu można było zobaczyć:

Pokaz Liny Pionowej ( w wykonaniu Karoliny)

Pokaz Koni Cyrku Arlekin ( w wykonaniu Zbyszka)

Pokaz Ekwilibrystyczny na Wałkach ( w wykonaniu Duetu Turk)

Taniec Derwisza ( wykonaniu Kima Samuraja)


O dobry humor zadbał Clown Figaro. W naszej galerii już niebawem ukażą się nowe zdjęcia z dzisiejszego programu. Mamy w planach także utworzenie filmu reklamowego Cyrku Arlekin na podstawie dzisiejszego widowiska. Serdecznie Zapraszamy pod namiot Arlekina w sezonie 2014
Reklama Cirque du Soleil w Polsce!
Cyrk Słońca reklama w WawieJuż niebawem do Warszawy zawita najsłynniejszy Cyrk Świata (Cirque du Soleil). Przedstawienia zaplanowano na termin 17-27 Września 2014r na Błoniach Stadionu Narodowego. Tym razem najsłynniejszy kanadyjski Cyrk do Polski zawita z widowiskiem Kooza tym razem show odbywać się będzie pod ogromnym białym Szapitem. Warto także dodać,że du Soleil już raz w tym roku wystąpił w Polsce, lecz z przedstawieniem Dralion we Wrocławskiej Hali Stulecia. W programie Cyrku Słońca pod repertuarem Kooza zobaczymy między innymi Balans z Krzesłami, Sztukę Wyginania, Charivari, Rękę do Ręki, Balans na wysokościach, Hula Hoop, Solo na trapezie, Huśtawkę , Duet na Monocyklu oraz wiele innych atrakcji. O dobry humor oczywiście zadbają weseli komicy. Głównymi bohaterami tegoż to widowiska są Oszust, Król, Heimlos, Niewinny, Szalony pies oraz weseli Clowni.
Światowa premiera widowiska KOOZA miała miejsce w kwietniu 2007 roku w Montrealu (Kanada).
Spektakl KOOZA po raz 1000 wystawiono w 2009 roku w Santa Monica (Kalifornia), po raz 1500 w 2011 roku w Tokio (Japonia) i po raz 2000 w 2012 roku w Dallas (Teksas). Już ponad 4 miliony ludzi widziało widowisko KOOZA. Artyści i ekipa techniczna to reprezentanci 24 narodowości (w tym 18 narodowości reprezentują sami artyści): Argentyna, Australia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Kanada, Chiny, Kolumbia, Ekwador, Francja, Węgry, Indie, Japonia, Kazachstan, Mołdawia, Mongolia, Rumunia, Rosja, Hiszpania, Szwecja, Ukraina, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania.
Podstawowymi językami używanymi na trasie są francuski i angielski, ale usłyszeć można wiele innych języków, w tym chiński, hiszpański i rosyjski. Około 175 osób podróżuje z widowiskiem KOOZA, w tym ponad 120 osób to artyści i członkowie ekipy technicznej. Pozostałe osoby to małżonkowie i dzieci. Z wszystkich osób zatrudnionych – 53 to wykonawcy.Produkcja, korzystając z lokalnych dostawców wielu niezbędnych produktów, takich jak jedzenie czy biopaliwo oraz usług – m.in. bankowych, kurierskich czy recyclingowych, wprowadza znaczną kwotę w lokalną gospodarkę.W każdym mieście, w którym wystawiana jest KOOZA, zatrudnianych jest lokalnie ponad 120 osób, które pomagają w sprzedaży biletów, obsłudze widzów, sprzątaniu i administracji. W kuchni pracuje szef kuchni i trzech kucharzy.Razem z widowiskiem “podróżuje” szkoła – z dwoma nauczycielami i pięcioma uczniami. Na trasie pracuje trzech specjalistów medycyny – dwóch fizjoterapeutów i jeden terapeuta. Jak na porządny profesjonalny cyrk przystało warto się skupić także na reklamie, tegoż też dotyczy ten artykuł. Na terenie Warszawy i okolic rozwieszone są wielkie kolorowe bilbordy zapraszające na największe a zarazem najlepsze widowisko cyrkowe świata. W opcji "Czytaj Więcej" zobaczą państwo zdjęcia owych bilbordów, fotografie zostały wykonane przez nasz portal dzisiaj w okolicach Jabłonny.Materiały Reklamowe Cyrku Arlekin 2014
CYRK ARLEKIN 2014 (2)Cyrk Arlekin działający od 1993 roku pod kierownictwem p. Krzysztofa Mazura oraz p. Juliana Madeja aktualnie przebywa w województwie Mazowieckim. Wczoraj artyści zaprezentowali się przed Błońską publicznością. Cyrkowy Namiot stanął na placu przy ulicy Grodziskiej , zaś program odbył się o godzinie 18.00. Dzisiaj natomiast artyści zagrali w Łomiankach Dolnych, zaś jutro w Markach. W weekend "Arlekin" zagra w Warszawskich Stegnach na placu przy ulicy Generała Władysława Sikorskiego (obok toru łyżwiarskiego "STEGNY"). Jak widać tegoroczny program prezentuje się znakomicie, świadczy o tym między innymi recenzja z programu jaką umieściliśmy w poprzednim artykule. Dzisiaj bardziej chcielibyśmy przedstawić państwu reklamę Cyrku Arlekin ,która również prezentuje się wyśmienicie.
W opcji "Czytaj Więcej" zobaczą państwo ulotkę reklamującą tegoroczny program. Zapraszamy.
Strona 1 z 47 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:
Chcesz zostać naszym partnerem? Jeżeli tak to po prostu napisz do nas.
Na każde zgłoszenie odpowiemy w ciągu 48 godzin od chwili nadania zgłoszenia.
arenacyrkowa@o2.pl
NASI PARTNERZY:

...
Nowe Fotografie:
Cyrk Arena 2014

Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

KOLEKCJONER CYRKOWY
19/08/2014 18:13
NAPISZECIE COŚ O FESTIWALACH CYRKOWYCH

borcia
18/08/2014 19:21
Wie ktoś gdzie jest jutro Cyrk Katarzyn

Arena Cyrkowa
15/08/2014 17:46
Dziekujemy

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:37
Fajna strona

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:36
Kupię plakaty cyrkow

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:36
:I

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:36
smiley smiley

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:35
Kupię plakaty cyrkowe

KOLEKCJONER CYRKOWY
14/08/2014 16:24
Kupię plakaty cyrkowe

Arena Cyrkowa
30/07/2014 22:33
Zdjęcia z przyczyn technicznych ukażą się jutro tzn 31 lipca. Przepraszamy !

Archiwum
right border
unten links unten rechts


587659 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie