oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:WYWIADY:. ˇ .:BLOG:. ˇ .:Cennik 2017:. ˇ .:Programy 2017:. ˇ .:Tournee 2017:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:Dodaj News'a:. ˇ .:o Nas:.Wrzesień 21 2017 15:50:52
Nowe Fotografie:
Cyrk ARENA 2017:


Cyrk ZALEWSKI 2017:


Znajdziesz nas na:
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 333
Najnowszy Użytkownik: DeLeMib2412
Polecamy

Wideo
AC info: Cyrk Wictoria, frekwencja w Zamościu w dniu 2.09 - 85% :: Niemiecki Circus Berolina, ponownie zawita do Polski. Premiera w Szczecinie!
stat4u
Cyrk Zalewski ponownie zawita do Łodzi!
Cyrk Zalewski NDMJak zapewne wiemy, na początku sezonu 2017, jeden z czołowych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski zaprezentował swój spektakl sezonowy mieszkańcom Łodzi (woj. Łódzkie). Pokazy okazały się sukcesem a publiczność dopisała.
Jak udało się dowiedzieć naszej redakcji 30 września Cyrk Zalewski odwiedzi ponownie Łódź, jednakże występy odbywać się będą na innym niż pierwotnie placu bo przy ulicy Rembielińskiego / Politechniki. Łącznie zaplanowano trzy przedstawienia, 30.09 (sobota) o godzinie 16.00 oraz 1.10 (Niedziela) o godzinie 12.00 i 16.00. Czy ponowny przyjazd Cyrku Zalewski do Łodzi, również okaże się sukcesem? Okaże się już wkrótce. My jednak mamy nadzieję,iż namiot ponownie zostanie zapełniony łódzką publicznością po brzegi, tak jak na początku sezonu.
Namiot "Katedra" już w Warszawie!
Festiwal Górczewska Zalewski
Za tydzień, w sobotę 23 września br. rozpoczyna się 18. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2017 organizowany przez jeden z czołowych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski. Miasteczko Cyrkowe czyli biało czerwony festiwalowy namiot "Katedra" już teraz zdobi krajobraz placu przy ulicy Górczewskiej 126, obok Centrum Handlowego "Wola Park". Na ten moment na placu oprócz namiotu znajduje się kasa biletowa oraz toalety.
Pierwsze zdjęcia z placu prezentujemy poniżej:


Autor Zdjęć: Jan
Wypadek na drodze, podczas przerzutu Cyrku Safari!
wypadekSafari CYRK
W miniony czwartek tj. 7 września 2017 około godziny 21.00 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem transportów polskiego Cyrku Safari. Podczas wieczornego przerzutu w Czeladzi (woj. śląskie) przy ulicy Staszica na drodze DK94 w wyniku błędu kierowcy wywrócił się traktor ciągnący pomieszczenie gospodarcze oraz działkę mieszkalną pracowników. Do zdarzenia doszło w wyniku gwałtownego hamowania na mokrej nawierzchni. Jak udało nam się ustalić podczas wypadku nikt nie ucierpiał, a kierowca był trzeźwy.
Relacja z przedstawienia Cyrku Wictoria - Zamość 2017
ŚwiętokrzyskiCyrk WICTORIA
W miniony weekend (2 i 3 września br.), dziennikarz naszego Portalu - Manuel odwiedził przebywający w Zamościu świętokrzyski Cyrk Wictoria. Przygotowaliśmy dla Państwa relację z przedstawienia, życzymy miłej lektury!

02 i 03 Sierpnia wybrałem się na przedstawienie do świętokrzyskiego cyrku Wictoria, który stacjonował w Zamościu. Cyrkowe miasteczko było rozłożone na placu przy ul. Wyszyńskiego. Przedstawienia odbywały się o godzinie 17:00. W sobotę frekwencja wyniosła ok. 85% a w niedziele ok. 75%.

O godzinie 16:30 czyli pół godziny przed rozpoczęciem przedstawienia ekipa cyrku zaczęła wpuszczanie publiczności pod namiot. O godzinie 17 na arenie pojawiła się parada bajkowych postaci w której uczestniczyli także artyści cyrku Wictoria. Po przywitaniu zamojskiej publiczności przez Stanisława Łowickiego na arenie pojawiła się Lena w bardzo dobrym pokazie hula-hop. Następnie pojawił się Artur w pokazie stójkarskim. Mi oraz całej publiczności sądząc po oklaskach podobał się numer w wykonaniu Artura. Chwilę później na arenie pojawił się Gin Alif w pokazie węży oraz legwana. Podczas tego występu bardzo podobała mi się muzyka która dodawała uroku całemu pokazowi. Następnie w pokazie iluzji zaprezentował się Ando, kulminacyjny moment w tym numerze było pojawienie się lwa Lorda, który wzbudził zachwycenie publiczności. Zaś chwilę później pojawiła się Galina która zaprezentowała akrobacje na trapezie. Warto wspomnieć że artystka robi swoje akrobacje bez żadnego zabezpieczenia. Bardzo mi się podobał podkład muzyczny do jej występu, a był to Lucky Chops- Hello (Adele Cover). Następnie Stanisław Łowicki ogłosił atrakcje która jest we wszystkich cyrkach na świecie- czyli 15 minut przerwy podczas której można zakupić popcorn, watę cukrową i świecące gadżety. Dzieci mogą się przejechać na kucyku. Można także pooglądać konie z bliska w stajni.

Drugą część przedstawienia rozpoczął duet Robson który zaprezentował ruchome wałki rola-bola które wymagają od artysty skupienia oraz utrzymania równowagi. Chwilę później na arenie pojawił się Spiderman który zaprezentował akrobacje napowietrzne w sieci. Następnie pojawiła się Galina w akrobacjach na linie pionowej także bez żadnego zabezpieczenia. Bardzo mi się podoba utwór do tego numeru ale niestety nie znam tytułu (Jeżeli ktoś zna to proszę o wysłanie na maila tytułu).
I po tych wszystkich emocjach przyszedł czas na pokaz "Duży i mały" który poprowadził Stanisław Łowicki. I po tym pokazie przyszedł czas na finał przedstawienia, konferansjer podziękował zamojskiej publiczności i zaprosił za rok na nowy program 2018.
Podczas przedstawienia bawi clown Robcio. Repryzy mi się podobały były ciekawe oraz śmieszne.

Podsumowując program cyrku Wictoria jest na wysokim poziomie artystycznym. Nowy namiot, nowe napisy nad orkiestronem oraz przy wejściu pokazują że cyrk Wictoria cały czas się rozwija. Podobała mi się muzyka do numerów oraz oświetlenie. Warto dodać że ceny biletów wcale nie są drogie. Dorośli płacą 30 zł a dzieci 20zł.
Polecam każdemu wizytę w cyrku Wictoria. Myślę że każdy wyjdzie zadowolony.
Relacja z przedstawienia Cyrku Metropol w Kruszwicy!
Cyrk Metropol2017
Dziennikarz naszego Portalu - Bartosz, w sobotę 2 września odwiedził polski Cyrk Metropol stacjonujący w Kruszwicy (woj. Kujawsko-Pomorskie). Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa relację z widowiska,życzymy miłej lektury.

Dnia 2 września wybrałem się do Kruszwicy na cyrkowe widowisko polskiego Cyrku Metropol. Reklama w mieście była bardzo dobra dużo plakatów, plansz i ulotki w sklepach. Na plac przy ul. Kujawskiej dojechałem około 15:00 czyli godzinę przed spektaklem. Porozmawiałem z panem od reklamy, artystką i chwilę z dyrektorem. Piętnaście minut przed spektaklem obsługa zaczęła wpuszczać ludzi pod namiot. Frekwencja wyniosła około 40-45%. Nie najgorzej gdyż to czwarty cyrk w tym roku w tym małym mieście. Po przywitaniu przez dyrektora na arenę wszedł clown z pudelkiem. Następnie był pokaz małpki, gołębi, kota i królika. Pokaz tych zwierzątek był na dobrym poziomie. Pokaz magii zaprezentował dyrektor. Akrobacje na szarfach wykonała półfinalistka programu Mam Talent. Szarfy to według mnie najmocniejszy punkt programu. Dobre wykonanie, eleganckie. Przerwa trwała 10 minut podczas której można było zrobić zdjęcie z wężem lub małpką i przejechać na kucyku. Po przerwie były wirujące talerze. Dla mnie było to średnie mało urozmaicone. Ponownie w akrobacji napowietrznej tym razem linie pionowej pokazała się artystka z Mam Talent. Również był to udany numer. Pokaz węży Boa z udziałem dzieci trzymających najdłuższego węża był przyzwoity. Na koniec był pokaz baniek mydlanych. Po każdym występie był clown. Według mnie były to repryzy średnie lecz można było się pośmiać. W tym cyrku byłem pierwszy raz nie oczekiwałem nic wielkiego ale program nie był taki zły jak myślałem. Dla dzieci jest bardzo dobry. Cyrk jest zadbany a między występami nie ma wcale przerw co jest dużym plusem. Widowisko Cyrku Metropol w sezonie 2017 trwa około 1,5 godziny
Niemiecki Cyrk Berolina - ponownie w Polsce!
Berolina 2017Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o niespodziewanym zakończeniu polskiej trasy czeskiego Cyrku Variete Ohana,który od ponad trzech miesięcy przemierzał polskie miasta i miasteczka grając swoje cyrkowe przedstawienia. Jak się okazuje to nie koniec cyrkowych atrakcji w Polsce, jak udało się dowiedzieć redakcji naszego portalu już tej jesieni, jeszcze we wrześniu do naszego kraju przyjedzie po sześciu latach przerwy jeden z największych niemieckich cyrków - Circus Berolina. Premiera polskiej trasy "Beroliny" odbędzie się w czwartek 14 września o godzinie 17.00 w Szczecinie (woj. zachodniopomorskie). Miasteczko cyrkowe rozłoży się tuż obok supermarketu Stokrotka przy ulicy 1 Maja. W Szczecinie spektakle odbywać się będą od poniedziałku do soboty o godzinie 17.00 natomiast w niedziele o godzinie 14.00 do 24 września włącznie. Nasuwa się więc pytanie co możemy zobaczyć w tegorocznym widowisku? Jak czytamy na oficjalnej stronie cyrku w programie widzowie zobaczą między innymi pokaz koni, kucy, wielbłądów, pokaz w kole śmierci - duo Corleone a także linę pionową, sztrabaty, szarfy oraz wiele innych atrakcji - zaprezentują na arenie najlepsi artyści znani ze światowych aren cyrkowych. Warto wspomnieć,iż w poprzednich latach na arenie podziwiać mogliśmy między innymi słonie czy tygrysy. Czy wystąpią one w tegorocznym widowisku? Okaże się już 14 września.
Relacja z wizyty we włoskim Cyrku Nelly Orfei!
Circo Nelly Orfei
Dziennikarz naszego Portalu - Manuel, w dniach 16 i 21 sierpnia odwiedził włoski Circo Nelly Orfei, czyli jeden z najlepszych cyrków w Europie przebywający w miejscowości Vasto Marina. Poniżej prezentujemy Państwu relację z widowiska, życzymy miłej lektury

16 i 21 sierpnia wybrałem się na przedstawienie do włoskiego circo Nelly Orfei który stacjonował we włoskim mieście Vasto Marina. Cyrk stacjonował w tym mieście od 16 do 27 sierpnia. Cyrkowe miasteczko było rozłożone na placu przy hotelu "Palace". Programy zaplanowane były na godzinę 17:30 oraz na 21:15. Ja wybrałem się na przedstawienia o godzinie 21:15. O godzinie 20:15 czyli godzinę przed rozpoczęciem spektaklu ekipa techniczna zaczęła wpuszczać publiczność pod namiot. Przed wejściem do namiotu przechodzimy przez namiot w którym jest dobrze zaopatrzony bufet oraz miejsce do podpisania petycji o nie wprowadzanie zakazu dla klasycznego cyrku ze zwierzętami. Po wejściu do namiotu ekipa cyrku wskazuję miejsce. Przed programem na arenie można przejechać się na kucyku koszt to 5 euro. Frekwencja 16 sierpnia ok. 60% a 21 sierpnia 50%.
Program rozpoczął się o godzinie 21:13. Program prezentuję się następująco:

Parada powitalna- wszyscy artyści. Najlepsza parada powitalna jaką do tej pory widziałem, dużo artystów co daje że arena jest cała zapełniona, fajne efekty świetlne (ruchome głowice przymocowane na ostatnich rzędach sektorów oraz przy bandzie i na masztach. Podkład muzyczny do parady to Dj BoBo- Welcome to my crazy circus.
po przywitaniu gości na arenie pojawił się Daniel Martini w pokazie koni, następnie pojawił się duet Stiven w pokazie "Quick change" bardzo fajna choreografia oraz muzyka daje że numer jest naprawdę bardzo fajny. Chwilę później na arenie pojawił się balet cyrku Orfei oraz Tamara Bizzarro w pokazie wyższej szkoły jazdy. Po tym pokazie przyszedł czas na taniec z obręczami hula-hop, numer zaprezentowała Jennifer Barlay. I chwilę później przyszedł czas na jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji w tym sezonie czyli przyszedł czas na King kong live show. Wielki 8 metrowy king kong który pojawił się na arenie wywołał wielkie zachwycenie całej publiczności, tego numer nie da się opisać najlepiej obejrzeć go na żywo. Po tych wszystkich emocjach na arenie pojawiła się 10 letnia Nicole Martini która zaprezentowała numer ekwilibrystyczny. Po tym numerze na arenie znów pojawił się balet cyrku Orfei i chwilę później na arenie pojawił się Maximiliano który zaprezentował zwierzęta egzotyczne takie jak: wielbłądy, osły, strusie, zebry, lamy, hipopotam, słoń, żyrafa. I po pokazie tych pięknych i zadbanych zwierząt przyszedł czas na typowo cyrkowy numer czyli na artystów na trapezie. Pokaz na trapezie zaprezentowała grupa Rodogell. Naj więcej braw dostał 16 letni Maicol Martini który wykonał potrójne salto. Warto dodać że Angela i Maicol Martini są zdobywcami złotego clowna na Festiwalu w Monte Carlo. Po tych wszystkich emocjach konferansjer zapowiedział 15 min przerwy.

Podczas przerwy publiczność może zwiedzić cyrkowe zoo w którym znajdują się wszystkie zwierzęta cyrku Nelly Orfei. Koszt to 2 euro. Do dyspozycji gości jest bufet oraz toaleta. Po 15 minutach został puszczony komunikat o zajęciu swoich miejsc. moim zdanie taki komunikat super pomysł. Druga część przedstawienia wygląda następująco:

Pokaz lwów i tygrysów- Wictor Uber następnie pokaz napowietrzny na sztrabatach zaprezentowali Angela i Maicol Martini. Chwilę później pojawił się balet cyrku Orfei zaś kila minut później antypody zaprezentowała Frida Martini. Następnie na arenę wkroczyła grupa Rodogell i zaprezentowała akrobacje na odskoczniach, mega numer. I po tych wszystkich emocjach przyszedł czas na kolejną atrakcje tego sezonu czyli na Transformers live show. Numer widziałem już w tamtym roku. Mega dużo laserów które są zamieszczone nad orkiestronem na masztach dają super efekty świetlne które do tego numeru bardzo pasują. I chwilę później na arenie pojawili się wszyscy artyści, niestety to był już finał przedstawienia. Konferansjer podziękował za duże brawa i zaprosił publiczność za rok na nowy program 2018. Podsumowując program jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie artystycznym jak i wizualnym. Podczas programu gra orkiestra cyrkowa "Orfei Band". Ale przy nie których numerach muzyka nie była grana przez orkiestrę. Każdemu polecam wizytę w circo Nelly Orfei jest to jeden z najlepszych włoskich cyrków.
Ruszyła strona promująca 18. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej w Warszawie!
CyrkZalewski Festiwal Wawa
Jak zapewne wszyscy wiemy za niecały miesiąc startuje największa impreza cyrkowa w Polsce a mianowicie 18 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2017 organizowana od lat przez jeden z największych Polskich Cyrków - Cyrk Zalewski. Festiwalowe miasteczko stanie na placu przy ulicy Górczewskiej tuż obok Centrum Handlowego "Wola Park". Tegoroczna edycja wystartuje 23 września a zakończy się 22 października. Spektakle odbywać się będą jak co roku w weekendy, w soboty o godzinie 14.00 i 18.00 oraz w niedziele o godzinie 12.00 i 16.00. Łącznie odbędzie się 20 spektakli. Nasuwa się pytanie co będzie można zobaczyć w programie tegorocznego festiwalu, już wyjaśniamy. Dzisiaj wystartowała oficjalna strona internetowa promująca tegoroczną edycję festiwalu, aby ją zobaczyć należy kliknąć TUTAJ. W tym roku dyrekcja przygotowała bardzo urozmaicony , ciekawy program w ,którym widzowie będą mogli zobaczyć między innymi: Pokaz Motorów w Kuli Śmierci (Diorios - Brazylia), Człowieka "Kulę Armatnią" (Brazylia), Akrobatów na Odskoczniach (Brothers Cretru - Rumunia), Pokaz Akrobatyczny na trampolinie (Russian Swing - Rosja), Ekwilibrystykę (Bazan Sisters - Włochy), Pokaz Ekwilibrystyki na trapezie (Elizabeth Axt - Węgry) a także: pokaz piesków (Duo Szeibe - Polska), pokaz pięknych koni ze stajni Szweckiego cyrku Olimpia, pokaz wielbłądów, lam, krów oraz Wielkie Show Iluzjonistyczne, które zaprezentuje Kamil Zalewski wraz ze swoim zespołem.
Cyrk Varieté Ohana zakończył występy w Polsce!
Cyrk Ohana
W kwietniu br. dzięki uprzejmości agencji artystycznej "TRAMP", do naszego kraju zawitał nowo powstały czeski cyrk Varieté Ohana z nowym programem sezonu 2017. Przez ponad cztery miesiące cyrk odwiedzał miasta i miasteczka grając swoje przedstawienia, jak się udało nam dowiedzieć cyrk niespodziewanie zakończył trasę po Polsce i powrócił do swojego ojczystego kraju gdzie od dzisiaj daje występy w miejscowości Karviná co było tego powodem? nie wiadomo. Warto jednak wspomnieć ,iż cyrk ten prezentował raczej widowisko w stylu Variete mimo faktu,iż na arenie występowały również zwierzęta.
Nowości w polskim Cyrku Wictoria!
Jakiś czas temu w cyrku Wictoria zainwestowano w nowy duży napis z nazwą Cyrku, który usytuowany został tuż nad kurtyną czyli wejściem dla artystów. Dzięki tej inwestycji wnętrze Cyrku zostało wypełnione i wygląda jeszcze lepiej a cyrk z każdym dniem staje się coraz piękniejszy. Jak udało się dowiedzieć redakcji naszego portalu to nie koniec nowości gdyż dyrekcja cyrku ponownie zainwestowała tym razem pojawił się również napis z nazwą cyrku oraz z flagami, a znajduje się on tuż nad wejściem dla publiczności do cyrkowego namiotu. Poniżej prezentujemy zdjęcia nowości prosto z polskiego Cyrku Wictoria!
18 Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2017
Za niecały miesiąc, w sobotę 23 września rozpocznie się 18. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Cyrkowej - Warszawa 2017 organizowany tradycyjnie od lat przez jeden z największych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski. Festiwalowe Miasteczko stanie na placu przy ulicy Górczewskiej tuż obok Centrum Handlowego "Wola Park". Łącznie impreza potrwa do 22 Października włącznie. Poniżej prezentujemy Państwu ulotkę promującą tegoroczne festiwalowe widowisko!

Image and video hosting by TinyPic

Co w programie? Już wyjaśniamy, podczas tegorocznego festiwalu na arenie podziwiać będziemy mogli między innymi: Kaskaderów na motorach w kuli śmierci, człowieka "kulę armatnią", akrobatów na odskoczniach - trupa Brother's Cretru z Rumuni, pokaz iluzji, ekwilibrystykę, kopftrapez, pokaz zwierząt egzotycznych, koni, psów oraz wiele innych atrakcji. O dobry humor widzów zadba jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy klaun z Austrii - Don Christian. W tym roku zmienił się cennik biletowy, a mianowicie loża VIP dla osoby dorosłej kosztuje - 100 złotych, natomiast dla dziecka tylko 40 złotych. Za bilet na lożę Amfiteatr dorosły zapłaci 50 złotych a dziecko 30, sektor zaś dla osoby dorosłej kosztuje 40 złotych, bilet ulgowy - 30 zł, a bilet rodzinny 130 zł
Strona 1 z 81 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


1650520 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie