oben links oben rechts
left border
.:Strona Główna:. ˇ .:Cennik 2016:. ˇ .:Programy 2016:. ˇ .:Galeria Zdjęć:. ˇ .:REGULAMIN:. ˇ .:Kontakt:. ˇ .:Artykuły:. ˇ .:o Nas:. ˇ .:Reklama:.Czerwiec 30 2016 10:27:02
Nowe Fotografie:
Cyrk KRASNAL 2016


Circo MEDRANO 2016


Fotogaleria już dostępna!
Kliknij

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 300
Najnowszy Użytkownik: kochamcyrk1
Cyrk Krasnal zatrudni kierowcę!
Cyrk Krasnal zatrudni kierowcę posiadającego prawo jazdy kategorii C i E

Cyrk Krasnal na Sprzedaż!, cyrk z całym wyposażeniem,
Więcej informacji pod numerem telefonu: 500 224 634
Relacja z występu cyrku Krasnal w Pomiechówku!
Cyrk Krasnal 2016W dniu dzisiejszym tj. 28 czerwca 2016 w Pomiechówku (woj. Mazowieckie) wystąpił Międzynarodowy Cyrk Krasnal.
Miasteczko cyrkowe rozłożyło się na placu przy Zajeździe Magnolia, zaś widowisko rozpoczęło się o godzinie 17.30.
Aktualnie spektakle odbywają się pod dwumasztowym namiotem w kolorystyce czerwono-niebieskiej. Redakcja naszego portalu miała okazję w dniu dzisiejszym odwiedzić Cyrk Krasnal , dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa relację z dzisiejszego pokazu. Punktualnie o godzinie 17.30 przepięknym akcentem rozpoczęło się widowisko, a jako pierwsi na arenie pojawili się klauni z Litwy, Vitula i Saszula prezentując przed zgromadzoną publicznością swoje repryzy komiczne, następnie w pokazie balansu ze szkłem zaprezentował się Galaxie, następnie ponownie pojawili się klauni Vitula i Saszula prezentując kolejną repryzę, chwilę później zwierzęta domowe cyrku Krasnal zaprezentowała pani dyrektor - Teresa Ciesielska, po czym ponownie zobaczyć można było w pokazie na wesoło klaunów Vitulę i Saszulę, zaś ostatnim punktem pierwszej części programu był pokaz pokaz zmiany strojów prezentowany przez Wandę i Ginę. Podczas przerwy można było skorzystać z cyrkowego bufetu, zaś na najmłodszych czekały przejażdżki na kucyku po arenie. Po przerwie jako pierwszy zaprezentował się Galaxie tym razem w pokazie z sześcianem, który z całą pewnością spodobał się każdemu, po czym ponownie pojawili się klauni, a spektakl zakończyła Wanda pokazem z pieskiem. Konferansjerem widowiska był Galaxie. Ogółem cały program trwał 1 godzinę 40 minut. Według nas spektakl został przygotowany na dobrym poziomie artystycznym. Wszystkich serdecznie zachęcamy do obejrzenia spektaklu Cyrku Krasnal w sezonie 2016!. Już jutro w naszym portalu ukażą się zdjęcia z pobytu cyrku Krasnal w Pomiechówku.
Cyrk Korona podczas przeżutu do Świnoujścia!
Cyrk Korona 2016!!!
W dniu wczorajszym tj 25 czerwca 2016, przerzut z miasta do miasta był dla całej ekipy Cyrku Korona sytuacją nadzwyczajną, a mianowicie podczas przerzutu do Świnoujścia, cyrkowcy popłynęli promem. Spektakle w Świnoujściu odbędą się jutro, we wtorek i w środę o godzinie 18.00, na placu przy ulicy 11 Listopada, przy restauracji McDonald's. Poniżej prezentujemy Państwu zdjęcia z przeprawy promowej Cyrku Korona:

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic
Cirque du Soleil widziany okiem satelity!
Poniżej prezentujemy Państwu fotografię z satelity z roku 2014 ukazującą Cirque du Soleil podczas pobytu w Warszawie ze spektaklem KOOZA.

Image and video hosting by TinyPic
Wolf Brothers wystąpią na 41 Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo
FESTIVAL IN MONTE CARLOHot News: Podczas najnowszej 41 edycji Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo, który odbędzie się od 19 do 29 stycznia 2017 wystąpią znani z areny Cyrku Zalewski Richard i David Wolf czyli Duo Wolf. Dla przypomnienia artyści prezentują na arenie trapez komiczny, groteskę akrobatyczną oraz repryzy komiczne.
Circo Miranda Orfei - Koniec trasy po Polsce!
Cyrk Miranda OrfeiW tym roku dzięki uprzejmości agencji TRAMP po raz pierwszy przyjechał do naszego kraju narodowy włoski cyrk Miranda Orfei, prowadzony przez dynastię Orfei, prezentując widowisko sezonu 2016. Jednak wszystko co dobre niestety szybko się kończy, tak więc spektaklami w Jastrzębiu Zdroju cyrk zakończył polskie tournee 2016. Mamy jednak nadzieję ,iż cyrkowcy jeszcze powrócą do naszego kraju z jeszcze lepszym nowym programem. W tym roku wystąpiło na arenie wielu znanych artystów m.in. Karah Khavak Jr. , Jolanda Mavilla czy też Rudy Alessandrini. Zgromadzoną publiczność bawił klaun Vladi.
Relacja z występu cyrku Arena w Grodzisku Mazowieckim!
Cyrk Arena 2016W dniu dzisiejszym redakcja naszego portalu miała okazję odwiedzić polski cyrk Arena, podczas przedstawienia cyrkowego sezonu 2016 w Grodzisku Mazowieckim. Miasteczko cyrkowe rozłożyło się przy ulicy Królewskiej obok Lidla, zaś widowisko rozpoczęło się o godzinie 17.00. Program rozpoczął się paradą bajkowych postaci, a chwilę później na arenie pojawiła się Jasmina Kramerowa z Czech prezentując pokaz akrobatyczny w sieciach, następnie swoje pieski zaprezentowali Wioletta i Janusz Sheibe, zaś skoki na batucie zaprezentowali bracia Grand. Podczas pierwszej części spektaklu można było zobaczyć jeszcze pokaz żonglerki w wykonaniu Josefa Wolf. Pierwszą część widowiska zakończył przepiękny pokaz zwierząt Cyrku Arena prezentowany przez dyrektora cyrku. W trakcie trwania 15 minutowej przerwy można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z wielbłądem, a także na najmłodszych widzów czekały przejażdżki po arenie na cyrkowych zwierzętach. Jako pierwsi podczas drugiej części widowiska wystąpili Duo Wolf w pokazie na perszach (maszty), chwilę później ponownie wystąpili Wioletta i Janusz Sheibe tym razem w pokazie wirujących talerzy. Zaś ostatnim punktem programu był pokaz akrobatyczny na drążkach w wykonaniu Braci Grand. Przez cały program bawił polski klaun Ferdynand Wspaniały. Widowisko natomiast poprowadził Mirosław Złotorowicz. Publiczność jak zwykle dopisała, a widowisko naszym zdaniem zostało przygotowane na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Wszystkim serdecznie polecamy najnowszy spektakl cyrku Arena w sezonie 2016!. Już niebawem w naszej galerii ukażą się zdjęcia z pobytu cyrku Arena w Grodzisku Mazowieckim.
Meksyk: Zniesiono zakaz występów zwierząt w cyrku!
CIRCO MEXICO8 Lipca 2015 w Meksyku wprowadzono ogólnokrajowy zakaz dla występów cyrku ze zwierzętami. Tuż po tym fakcie rozpoczęła się prawna walka o zniesienie tego zakazu. Jak informuje meksykańska prasa ludzie kochają tradycyjny cyrk czyli cyrk ze zwierzętami. Od momentu wejścia w życie ograniczenia, wpływy cyrków meksykańskich spadły o 80%, co dotknęło tysiące rodzin, które żyją z tej działalności. Pomimo ponad 50% obniżki cen, publiczność przestała do nich chodzić. Dlatego też kilka dni temu sądy wydały pierwsze orzeczenia , dzięki którym zakaz został zniesiony w kolejnych stanach Meksyku. Armando Cedeno Alvarez, przewodniczący Państwowego Związku Przedsiębiorców i Artystów Cyrkowych (UNEAC) informuje o szczegółach. 16 próśb o zawieszenie zakazu, które zostały wniesione w Dystrykcie Federalnym (stolicy) i Stanie Meksyk zostały odrzucone przez sędziów federalnych. Z tego powodu przedstawiciele cyrków będą kontynuować dalsze działania prawne.
Sześć orzeczeń jest ostatecznych, w tym cztery z nich zostały wydane przez sądy w stanie Guanajuato i 2 w stanie Veracruz. Jedno z dwóch orzeczeń tymczasowych zostało wydane w stanie Veracruz, a drugie w stanie Oaxaca.
Carlos Ernesto Farias Flores, sędzia z Siódmego Wydziału Sądu w Guanajuato zapowiedział wydanie tymczasowego zawieszenia zakazu właścicielowi jednego cyrku, które pozwoli mu wznowić swoje przedstawienia z udziałem zwierząt.
Jak widać Meksyk jest na dobrej drodze aby zakaz został zniesiony na terenie całego kraju.
Międzynarodowy Cyrk Olimpia - Sezon 2016!
Cyrk Olimpia
W dniu dzisiejszym tj 12 maja 2016 w Szczekocinach ( Woj: Śląskie) wystąpił prezentując swoje widowisko sezonu 2016,
międzynarodowy Cyrk Olimpia,który w tym roku podróżuje z nowym programem sezonu 2016 po Polsce. W Szczekocinach cyrkowe miasteczko rozłożyło się na placu przy ulicy Leśnej oraz Żarnowieckiej. Zaś widowisko rozpoczęło się o godzinie 18.00. Cyrk Olimpia czyli malutki ukraiński cyrk podróżujący po naszym kraju prezentując swoje widowiska. Aktualnie spektakle odbywają się pod małym namiotem w kolorystyce czerwono - żółtej. Jak można przeczytać na plakacie dziecko za bilet zapłaci tylko 15 złotych. W opcji "Czytaj Więcej" zobaczą państwo plakat oraz namiot cyrku Olimpia na sezon 2016!.
Największy Polski Cyrk Korona po raz pierwszy w Nasielsku!
Cyrk Korona2Największy Polski Cyrk Korona już niebawem odwiedzi po raz pierwszy w swojej historii Nasielsk (woj. Mazowieckie). Ze spektaklem 2016 pt"Odwiedziny u Rodziny" cyrkowcy wystąpią w Nasielsku już 2 maja w poniedziałek o godzinie 17.30, miasteczko cyrkowe stanie na placu przy ulicy Lipowej. W tym roku na arenie Cyrku Korona podziwiać będzie można między innymi pokazy takie jak: akrobacje na linie poziomej, sztrabaty, pokaz zwierząt egzotycznych, żonglerka, groteska akrobatyczna, pokaz papug oraz wiele innych atrakcji. 1 maja spektakl "Odwiedziny u Rodziny" cyrkowcy zaprezentują przed mieszkańcami Nowego Dworu Mazowieckiego, gdzie widowisko odbędzie się o godzinie 16.00, na placu przy ulicy Młodzieżowej na Osiedlu Młodych. Zachęcamy wszystkich ,którzy jeszcze nie widzieli najnowszego widowiska pt "Odwiedziny u Rodziny" bardzo serdecznie do obejrzenia spektaklu na żywo pod kopułą Największego w Polsce cyrku Korona.
Nowy wygląd bufetu cyrku Arena!
 A
W sezon 2016 jeden z większych polskich cyrków, cyrk Arena
wyruszył z odrestaurowanym bufetem, zmianie uległa kolorystyka
bufetu oraz po lewej i prawej stronie na skrzydłach pojawiło się logo cyrku Arena.
Napis "Cyrk Arena" aktualnie znajduje się na białym tle dzięki czemu bufet stał się jeszcze ładniejszy.
W opcji "Czytaj Więcej" przedstawiamy Państwu nowy wygląd bufetu Areny.
Strona 1 z 66 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:

Arena Cyrkowa TV

stat4u
right border
unten links unten rechts


1275119 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie