oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Fotogaleria ˇ Regulamin ˇ Kontakt ˇ Strefa FanaGrudzień 19 2014 13:54:39
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 271
Najnowszy Użytkownik: krol
Podsumowanie Sezonu Cyrkowego 2014 w Polsce!
Arlekin Sezon Cyrkowy 2014 w Polsce dobiegł końca, aktualnie wszystkie polskie cyrki znajdują się na swoich zimowych bazach gdzie trwają przygotowania do nowego sezonu ,który rozpocznie się już w marcu. Tegoroczny sezon zalicza się do udanych. A wszystko to za sprawą naszych polskich cyrków, które w tym roku na prawdę zaskoczyły widzów. Dodatkowo w Polsce pojawił się najsłynniejszy Cyrk Świata. Oczywiście mowa tutaj o Cirque du Soleil ,który 2 razy przyjechał w tym roku do naszego kraju. Pierwszy raz w kwietniu ze Spektaklem DRALION ,który odbył się we Wrocławskiej Hali Stulecia. Jednak to nie koniec gdyż kilka miesięcy później a dokładniej we wrześniu cyrkowcy ponownie zawitali do Polski tym razem prezentując show KOOZA w wielkim białym namiocie na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Ponadto w tym roku na tourne po Polsce przyjechał Narodowy Włoski Cyrk Medrano prowadzony od lat przez rodzinę Casartelli.
W międzyczasie przyjechał do nas również ze swoim repertuarem Cirkus Andres Cirkus Imperial, Cirkus Pacyfic oraz Cirkus Alegrie. W sezonie 2014 nie przybyło żadnych nowych cyrków , za to w sezon nie wyjechał znany polski Cyrk Europa działający od 2006 roku pod kierownictwem p. Daniela Woźniaka. 16 lutego 2014 sezon cyrkowy w Polsce rozpoczął Cyrk Polonia (dawna Kaskada), zaś niecałe 7 dni później w trasę ruszyły Cyrk Arena oraz Cyrk Zalewski, powodem tak wczesnego rozpoczęcia sezonu była sprzyjająca pogoda, która umożliwiała w zimowych warunkach rozstawienie cyrkowego szapita. Ciekawostką może być fakt, iż Cyrk Zalewski nie rozpoczął sezonu tradycyjnie w podwarszawskim Pruszkowie a w Bydgoszczy, a wszystko za sprawą ferii zimowych jakie przypadały na województwo mazowieckie i z pewnością dyrekcja "Zalewskiego" postanowiła zmienić premierowe miasto, również Cyrk Arena w tym roku bardzo się postarał , między innymi poprzez wymianę namiotu na większy czy też poprzez zaskakujące zmiany w repertuarze, również dyrekcja zakupiła kilka nowych samochodów, oraz zostało zakupione nowe oświetlenie LED powodujące jeszcze lepszy odbiór widowiska. Niestety nie można tego samego powiedzieć o Cyrku Polonia, jednakże krytykę tegoż to przedsiębiorstwa w tym artykule pominiemy. Jakiś czas później w sezon wystartował Cyrk Korona prezentując widowisko "Kamera Akcja". Premiera odbyła się w Marcu na Warszawskich Stegnach, tutaj można dodać iż dyrekcja zainwestowała w festiwalowy orkiestron , nowy bufet oraz kasę biletową, ponadto zakupiono nowe oświetlenie LED. Cyrk Vegas natomiast zakupił niedźwiedzia, który początkowo był główną atrakcją sezonu objazdowego. Państwo Słowikowie czyli dyrekcja Cyrku Safari od wakacji podróżowała po Polsce z nowym większym namiotem wyprodukowanym przez znaną włoską firmę, zaś Cyrk Arlekin zadbał o utrzymanie kolorystyki cyrku w kolorze żółtym poprzez wyczyszczenie cyrkowego namiotu ,który ponownie zyskał oryginalne barwy. Nowy większy namiot zakupiły także Cyrk Katarzyna oraz Cyrkland.
W cyrku Arena jak wcześniej zapowiadano pojawił się pokaz lwów prezentowany przez Thomasa Ringela z Czech. Przechodząc teraz do podsumowania Polskich Festiwalów Cyrkowych prezentuje się następująco. Cyrk Zalewski zorganizował tradycyjny Warszawski Festiwal ,który tym razem odbył się przy ulicy Górczewskiej przy Wola Park, ponadto państwo Zalewscy z myślą o pozostałych fanach z innych regionów Polski zorganizowali także objazdowy festiwal ,który można było zobaczyć w takich miastach Polski jak Katowice, Wrocław oraz Łódź. Cyrk Korona natomiast tradycyjnie na warszawskim Bemowie zorganizował 5 już Międzynarodowy Festiwal Talentów.
Jak można śmiało zauważyć oba cyrki przygotowały bardzo ciekawy festiwalowy skład artystyczny wśród czego wyróżnić możemy: Mambo 5 , the Werner Guerrero Duo, Grupę Dżygitów z Rosji, Devis Monti, Sharon Berousek, czy duo Rapoli.
Tak więc jednym słowem sezon należał do udanych, miejmy nadzieję,iż nowy cyrkowy sezon przyniesie kolejne zaskakujące nowości. Podsumowując, Cyrk Korona 7 grudnia w Zabrzu zorganizował II już świąteczną galę cyrku, również w tym roku wzorując się na zachodnich cyrkach w tym roku zorganizowano po raz pierwszy w Polsce tzw "Zimowy Cyrk". Występy odbywać się będą w Teatrach oraz Halach Widowiskowo Rozrywkowych w różnych miastach na terenie całej Polski.


Po raz pierwszy w Polsce! Zimowy Cyrk...
Zimowy CyrkW tym roku po raz pierwszy w Polsce odbędzie się tzw "Zimowy Cyrk", jest to z całą pewnością świetna wiadomość dla wszystkich miłośników Sztuki Cyrkowej. Pomysł ten oparty jest na wzór zachodnich cyrków ,które również organizują świąteczne pokazy.
Przedstawienia odbywać się będą w różnych miastach na terenie całej Polski w teatrach oraz Miejskich Ośrodkach Kultury. Premierowy pokaz odbędzie się we Wrześni już 5 grudnia o godzinie 17.00 w Sali Widowiskowej WOK (Ulica Kościuszki 21), w programie zobaczymy między innymi artystów z telewizyjnego Show "Mam Talent", gdzie wystąpią Marek Born oraz Juliana Waglowskiego. Jak można odczytać na plakacie reklamującym wydarzenie w widowisku zobaczymy także: Fakira, Antypody, Pokaz Stójkarski, Ewolucje na kole, Pokaz Diabolo, Hula Hop a także psy, koty oraz gołębie. W programie nie zabraknie także udziału wesołych klaunów. Na chwilę obecną możemy powiedzieć ,że w widowisku wystąpi między innymi Ludmiła Sergeeva, która zaprezentuje pokaz piesków oraz Anna znana z Cyrku Arena, zaprezentuje nam pokaz Hula Hop. Ceny biletów rozpoczynają się od 15 złotych. Organizatorzy podali nam już także 2 kolejne miasta znajdujące się na trasie. A są nimi Turek, gdzie występy odbędą się 6 grudnia w godzinach 14.00 i 17.00 w Sali Widowiskowej MDK przy ulicy Kościuszki 13 oraz Konin gdzie artyści wystąpią 7 grudnia 2014 o godzinie 12.00 i 15.00 w sali widowiskowej kina "OSKARD". Serdecznie Zapraszamy
Nowy Polski Cyrk Wictoria
Cyrk Wictoria
Sezon Cyrkowy 2014 powoli dobiega końca, a my już teraz mamy najnowsze informacje odnoście sezonu 2015.
A mianowicie powstaje nowy Cyrk, działać on będzie pod kierownictwem Dominika Kozłeckiego. Cyrk posiada w swoim wyposażeniu między innymi najnowsze agregaty prądotwórcze, nowoczesne lampy LED, wygodne sektory oraz wiele innych elementów wyposażenie. Spektakle odbywać się będą na terenie całej Polski pod nowoczesnym 4 masztowym namiotem o średnicy 26 metrów w kolorystyce czerwono żółtej. Wysokość namiotu sięgać będzie 9 metrów, natomiast wysokość każdego z 4 masztów sięgać będzie 13 metrów. Premiera widowiska zaplanowana jest na marzec 2015. Dyrekcja przygotowała również bardzo ciekawe kolorowe plansze pcv, które również już niebawem będzie można zobaczyć w całej polsce. W programie zobaczymy iluzję ze lwem, najprawdopodobniej prezentowaną przez Duet Ando znany z areny cyrku Kaskada. Dokładniejszy program podamy państwu już niebawem!. A więc bardzo serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowo powstałego Cyrku Wictoria, natomiast dyrekcji życzymy udanego sezonu.
Państwowa Szkoła Sztuki Cyrkowej w Julinku powraca...
JulinekMamy miłą niespodziankę dla wszystkich pasjonatów Sztuki Cyrkowej, a mianowicie chodzi o legendarną bazę cyrkową w Julinku. Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy,że baza powróciła do życia...

Baza powstała w 1950 roku , od samego początku z zapleczem szkoleniowo technicznym. Powstały dwie kopuły z arenami, tunele dla dzikich zwierząt, stajnię, wybiegi dla koni, słoni, basen dla fok oraz centrum weterynaryjne. Baza była wyposażona w salę gimnastyczną, hotel, stołówkę, budynki biurowe, baraki mieszkalne, warsztaty techniczne, cztery hale magazynowe, wiaty, stację diagnostyczną, kotłownie, studnie głębinowe. W chwili rozkwitu Szkoła ta była jedną z największych w Europie. Z czasem powołano tam również 2 letnią eksperymentalną szkołę artystyczną II stopnia pod nazwą Państwowa Szkoła Sztuki Cyrkowej w Julinku. Niestety czasy się zmieniają i szkoła zaczęła upadać. W związku z czym w 1999 roku szkołę przeniesiono do Warszawy przy ulicy Narbutta. Jakiś czas później (2010) szkołę ponownie przeniesiono tym razem również do Warszawy ale przy ulicy Sołtyka. Jednakże dyrektor PSSC pan Jerzy Kasprzykowski nie zapomniał o dawnej bazie cyrkowej, i z dniem 1 listopada 2014 szkoła ponownie powróciła do Julinka. Zajęcia odbywają się 4-5 razy w tygodniu (ok 5 godzin). Wszystkich Serdecznie zapraszamy do nauki w tej niesamowitej szkole.
Wyniki 15 Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2014!
Festiwal Cyrkowy Cyrk Zalewski 2014
W tym roku na Warszawskiej Woli odbyła się kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej Warszawa 2014, organizowana przez jeden z renomowanych polskich Cyrków - Cyrk Zalewski. 15 edycja MFSC odbyła się w nowym miejscu , a mianowicie przy ulicy Górczewskiej obok Wola Park oczywiście pod gigantycznym namiotem kopułą. Cała impreza rozpoczęła się we wrześniu br. Natomiast w niedzielne popołudnie odbyło się oficjalne wręczenie nagród przyznanych artystom przez międzynarodowe Jury. A wyniki prezentują się następująco:


GRAND PRIX
Aura Cardinalli i Werner Guererro

ZŁOTY CLOWN

Grupa Zhuk
1 SREBRNY CLOWN
Maciej Sokołowski
2 SREBRNY CLOWN
Clown Versace


NAGRODA BURMISTRZA BIELAN
Amadeo Folco
NAGRODA ZJEDNOCZONYCH PRZEDSIĘBIORSTW ROZRYWKOWYCH
Duo Sheibe
NAGRODA CYRKU ZALEWSKI
Robert Lagroni
NAGRODA "ZŁOTE MIKROFONY"
Aneta i Kamil Zalewscy
Finał KOOZA Cirque du Soleil w Warszawie już dziś!
KOOZA DŁUŻEJJak wszyscy zapewne wiemy we Wrześniu br do Polski przyjechał najsłynniejszy cyrk świata - Cirque du Soleil z przedstawieniem KOOZA, pierwszy raz w swojej historii z ogromnym białym namiotem ,który usytuowany był przy Aleii Zielenieckiej na Błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. Przez dokładnie miesiąc pod ogromnym białym namiotem mogliśmy podziwiać światowej sławy cyrkowców. Można zauważyć, że każdemu z nas wydaje się ,iż premiera tego niezwykłego widowiska miała miejsce wczoraj a tu już czas na rozstanie. Dokładnie przez miesiąc ogromny namiot odwiedziło bardzo wiele osób, fanów cyrkowych , mieszkańców stolicy czy też celebrytów. Z przyjemnością możemy stwierdzić,iż wizyta Cirque du Soleil zalicza się do udanych. Niestety wszystko co ma początek ma także i koniec. W dniu dzisiejszym zagrano ostatnie dwa występy przed warszawską publicznością. Organizatorem imprezy był Live Nation. Mamy nadzieję ,że niebawem cyrkowcy ponownie odwiedzą nasz kraj, jak zapewne wiemy w 2015 roku europejskie tournee rozpoczyna spektakl Amaluna, z nieoficjalnych informacji udało nam się dowiedzieć,że w planach jest także Polska. Z tego co udało nam się także nieoficjalnie dowiedzieć , planowane są także występy przedstawienia Quidam, jednak nie wiadomo dokładnie kiedy. Serdecznie dziękujemy dyrekcji Cyrku Słońca za przyjazd do Polski i zapraszamy ponownie.
Kolejne zmiany w programie cyrku Arlekin
Arlekin
Jak udało się nieoficjalnie dowiedzieć redakcji naszego serwisu , w polskim Cyrku Arlekin działającym pod kierownictwem Krzysztofa Mazura oraz Juliana Madeja po raz kolejny w tym sezonie doszło do zmiany w repertuarze. Jakiś czas temu informowaliśmy państwa o tym,że z programu odeszła Karolina Gajewska prezentująca pod namiotem akrobacje na linie pionowej. Na jej miejsce dyrekcja znalazła zastępstwo a mianowicie artystę znanego z polskiego nieistniejącego już cyrku Warszawa - p Mirosława Boguta. Czy artysta występuje nadal pod namiotem Arlekina tego nie wiemy. Jednakże tak jak już wyżej pisaliśmy udało nam się dowiedzieć o kolejnych zmianach a mianowicie. Znany z Cyrku Arlekin egipski artysta Kimo prezentujący tzn Taniec Derwisza opuścił cyrk skąd udał się do Francji na zimowe przedstawienia. I tutaj znalezione zostało kolejne zastępstwo, a dokładnie artystów ,którzy występowali pod namiotem w sezonie 2011 , oczywiście mowa tutaj o artystach Pawle i Waldku ,którzy prezentują akrobacje na trampolinie. Jak długo artyści pozostaną w Arlekinie? Tego na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie państwu przekazać, czy w sezonie 2015 będziemy mogli ponownie zobaczyć Pawła i Waldka oraz Duet Turk tego także nie wiadomo. Jak widać ten program jest ciągłą roszadą , lecz dyrekcja bardzo się stara. Od pewnego czasu w cyrkowym bufecie można również zakupić płytę CD z utworami z widowiska. Cena takiej pamiątki wynosi jedyne 10 złotych.
(Tekst: M.P.)
(Foto: Portal Arena Cyrkowa)
Oferta Specjalna Cirque du Soleil
DRALION
Cirque du Soleil - czyli najsłynniejszy Cyrk Świata, aktualnie prezentujący na warszawskim Stadionie Narodowym w olbrzymim śnieżnobiałym namiocie widowisko KOOZA. W podziekowaniu za gorące przyjęcie spektaklu KOOZA w Warszawie oferujemy dotyk magii w specjalnej cenie! KOOZA - pod wielkim białym namiotem na Błoniach Stadionu Narodowego aż do 19 października!Z okazji pierwszej wizyty wielkiego białego namiotu Cirque du Soleil w Polsce, KOOZA pragnie podziękować Warszawie za wspaniałe przyjęcie specjalną ofertą biletów!
Wpisz hasło TRICKSTER aby otrzymać specjalną cenę 99 zł na bilety z 2 i 3 kategorii cenowej na wybrane przedstawienia! Uwaga liczba biletów w promocyjnej cenie ograniczona!.

Bilety na wszystkie przedstawienia można nabyć na cds-kooza.pl, eventim.pl i livenation.pl

Kod TRICKSTER należy wpisać w miejscu oznaczonym jako KOD PROMOCYJNY, aby aktywować specjalną cenę biletu
Serdecznie zachęcamy wszystkich którzy jeszcze nie widzieli widowiska aby skorzystać z oferty specjalnej
Wyniki V Międzynarodowego Festiwalu Talentów Warszawa Bemowo 2014!
VFestiwal Talentów
Jak zapewne wszyscy wiemy , na warszawskim Bemowie a dokładniej na Lotnisku Bemowo odbywa się aktualnie V Międzynarodowy Festiwal Talentów organizowany jak co roku przez największy polski Cyrk Korona. Tegoroczny Festiwalowy program prezentuje się na prawdę bardzo ciekawie. W show podziwiać możemy między innymi grupę akrobatyczną Mambo 5 , maszt chiński, grupę rosyjskich dżygitów na rowerach oraz monocyklach, duo rapoli, Teatr Akrobatyczny Cabriola Team , pokaz Lam i Chartów Afgańskich oraz żonglerkę rakietami tenisowymi oraz wysoką linę poziomą. O dobry humor dbał klaun Berty. Redakcja naszego portalu miała okazję podziwiać utalentowanych artystów Korony w niedzielne popołudnie. Program odbył się o godzinie 18.00. Warto także dodać,iż ten dzień był szczególnie ważnym dniem dla cyrkowców a to wszystko za sprawą Gali wręczenia nagród, na którą zostały zaproszone także znane osobowości świata cyrku ,wśród których byli między innymi dyrektor Zoo parku w Czechach, pan Ludwik Berousek, dyrektor festiwalu Cirkus Cirkus w pradze, dyrektorzy cyrków w Lwowie oraz Kijowie oraz wiele innych znanych osobowości cyrkowych. A teraz więc przejdźmy bardziej do tematyki tegoż to artykułu. A dokładniej nagrody V Międzynarodowego Festiwalu Talentów wędrują do:


GRAND PRIX 5 Międzynarodowego Festiwalu Talentów :
Teatr Konny Cabriola

ZŁOTA KORONA 5 Międzynarodowego Festiwalu Talentów :
Mambo 5 (pokaz ewolucji na drążku)

SREBRNA KORONA 5 Międzynarodowego Festiwalu Talentów :
1. Diablo (pokaz na linie poziomej)
2. Dżygici (pokaz na rowerach oraz monocyklach)

BRĄZOWA KORONA 5 Międzynarodowego Festiwalu Talentów :
1. Julia Tchankanova (pokaz Chartów Afgańskich oraz Lam)
2. Duo Rapoli (pokaz żonglerki akrobatycznej)
3. Stebastian Stamm (pokaz akrobatyczny na maszcie chińskim)
recenzja z przedstawienia cyrkowego Cyrku Korona 2014 w Nowym Dworze Mazowieckim
kamera akcja 1Dzisiejszego popołudnia odwiedziliśmy największy polski cyrk Korona, który przyjechał do Nowego Dworu Mazowieckiego z nowym międzynarodowym programem ,który nosi tytuł "Kamera Akcja". Cyrkowe Miasteczko Korony rozłożyło się na Osiedlu Młodych przy ulicy Młodzieżowej. Korona do naszego miasta przyjechała z Warszawy gdzie występy odbywały się dzień wcześniej. O godzinie 6.00 rozpoczęła się budowa cyrkowego namiotu , która zajęła około 2 godziny. Jak widać największy polski Cyrk Korona ma profesjonalną i zgraną ekipę techniczną gdzie wszystko zawsze dopięte jest na ostatni guzik, a wszystko po to aby jak najlepiej zadowolić widza. Również program jest świetnie zrobiony, pełen profesjonalizm, według naszej redakcji program "Kamera Akcja" jest najlepszym programem w sezonie 2014, a także uważamy,iż jest on na światowym poziomie.
Przejdźmy teraz do cyrkowego programu. Na zegarach dochodzi godzina 17.30 a więc czas zaczynać. A więc tak, widowisko rozpoczęło się cyrkową paradą z udziałem wszystkich wykonawców dzisiejszego spektaklu, chwilę później na arenie podziwiać mogliśmy Żonglującego Chaplina w ,którego rolę wcielił się Vladimir Omelchenko, kolejno zobaczyliśmy pokaz zwierząt egzotycznych jaki zaprezentowała nam Carole Pinder , jakiś czas później mogliśmy podziwiać HIT sezonu 2014 Trio Cristal w pokazie akrobatycznym na żyrandolu , W pierwszej części widowiska mogliśmy jeszcze zobaczyć tresurę koni i kucy, pokaz wielbłądów oraz iluzję. I tak minęła pierwsza część widowiska "Kamera Akcja" a więc nadszedł czas na 15 minutową przerwę podcvzas ,której można było skorzystać z cyrkowego bufetu, odwiedzić zoo Cyrku Korona oraz pojeździć na zwierzętach na arenie. W drugiej części natomiast mogliśmy podziwiać ekwilibrystykę na wałkach, iluzję, pokaz wielbłądów, cyrkowej farmy oraz akrobacje na szarfach. O dobry humor dbał mistrz humoru . Jeden jedyny niepowtarzalny ... Mr Chap. Serdecznie zapraszamy pod namiot cyrku korona w sezonie 2014.
Ze względu na awarię jaka dotknęła nasz serwis fotogaleria z widowiska ukaże się już niebawem, za utrudnienia serdecznie przepraszamy.
Recenzja z programu Circo Medrano 2014 w Markach!
MEDRANOCIRCO POLAND
Dzisiejszego popołudnia mieliśmy okazję odwiedzić Narodowy Włoski Cyrk Medrano , który gościł wraz ze swoim repertuarem na podwarszawskich Markach. Cyrkowy Namiot rozłożony został na parkingu przy Centrum Handlowym M1 przy ulicy Piłsudskiego. Do miasta Cyrk przyjechał 2 września br. Dzisiejsze widowisko rozpoczęło się o godzinie 17.00. Jak widać Medrano stawia przed sobą pełen profesjonalizm ,żeby zadowolić widza. Świadczy o tym między innymi wygląd zewnętrzny cyrku. Profesjonalna fasada, luksusowy bufet czy sama kurtyna. Przedstawienie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 17.00 , kiedy to rozpoczęła się parada powitalna , gdzie Luciano Bello przywitał przybyłych gości widowiska. Pierwszym numerem jaki mogliśmy podziwiać był pokaz tresury koni , który zaprezentował dyrektor cyrku Braian Casartelli, kolejno na arenie zobaczyliśmy akrobacje na trapezie w wykonaniu Stefany Honez. Trzecim numerem jaki zobaczyliśmy był pokaz żonglerki w wykonaniu Mr Lorenza. Ponadto w pierwszej części widowiska zobaczyliśmy jeszcze balet na szarfach, komiczny trapez oraz pokaz w kuli śmierci. I tak minęła pierwsza część przedstawienia Narodowego Włoskiego Cyrku Medrano. Teraz przyszła pora jak w każdym cyrku na 20 minutową przerwę podczas której można było odwiedzić za 10 złotych cyrkowe zoo oraz skorzystać z oferty cyrkowego bufetu, gdzie nabyć można było cyrkowe gadgety, słodycze, napoje oraz przekąski. Gdy przerwa dobiegała końca rozległ się gong rozpoczynający drugą część widowiska. W drugiej części widowiska mogliśmy zobaczyć pokaz słoni indyjskich oraz afrykańskich , gry ikaryjskie, wyższą szkołę jazdy oraz baśń o Alladynie czyli pokaz akrobacji napowietrznych oraz egzotycznych zwierząt. Podczas programu bawił duet clownów Otto oraz Mr Lorenz. W podwarszawskich Markach publiczność dopisała, a frekwencja wynosiła ponad 85 %. Już niebawem w naszej galerii ukażą się zdjęcia z dzisiejszego pokazu.
Serdecznie dziękujemy dyrekcji Circo Medrano oraz Agencji Artystycznej Tramp za zaproszenie oraz za możliwość fotografowania podczas przedstawienia.
Strona 1 z 48 1 2 3 4 > >>
...
Nowe Fotografie:
Cirque du Soleil KOOZA 2014

Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Admin
17/11/2014 17:54
oczywiście że chcemy. Wyślij na nasz email arenacyrkowa@o2.pl

KOLEKCJONER CYRKOWY
17/11/2014 14:50
Chcecie zdjecia ulotek cyrkowych? Bo mam

KOLEKCJONER CYRKOWY
01/11/2014 09:38
Dziękuję

Admin
31/10/2014 09:49
ok, Twoja propozycja zostanie rozpatrzona. Dziękujemy smiley

KOLEKCJONER CYRKOWY
26/10/2014 20:39
Fajnie by było ulotki cyrkowe

Admin
23/10/2014 16:28
Kolekcjoner Cyrkowy , jaki dział byś chciał ?

KOLEKCJONER CYRKOWY
22/10/2014 20:24
Arena Cyrkowa zrobicie nowy dział?

gyxz499
14/10/2014 09:08
Witam ! Sprzedam ulotki/plakaty czy inne pamiątki cyrkowe. Chętnych zapraszam-priv smiley

edek570
26/09/2014 19:52
Cyrk Zalewski 30.09.2014 Pułtusk ul. Daszyńskiego , godzina 17.30

Admin
08/09/2014 23:53
W naszej fotogalerii pojawiły się nowe zdjęcia z Narodowego Włoskiego Circo Medrano z Marek ! Już jutro kolejna dawka zdjęć zapraszamy !!!

Archiwum
right border
unten links unten rechts


743902 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie