oben links oben rechts
left border
Strona Główna ˇ Fotogaleria ˇ Regulamin ˇ Napisz do Nas ˇ Forum ˇ Terminarz 2015Maj 30 2015 22:13:42
Kontakt GG:
prosze czekac
21265801
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Circo Medrano w Stolicy!
Circo MedranoJakiś czas temu do naszego kraju przyjechał po raz drugi Narodowy Włoski Cyrk Medrano, cyrkowcy po udanym sezonie 2014 w Polsce postanowili ponownie odwiedzić nasz kraj prezentując jeszcze lepsze międzynarodowe widowisko cyrkowe. Premiera odbyła się w Krakowie i do dnia dzisiejszego widowisko cyrkowe Medrano odwiedziło bardzo wiele osób w różnych miastach na terenie Polski. A już niebawem cyrkowcy wystąpią w stolicy kraju , Warszawie. Ogromny namiot oraz kilkadziesiąt wozów stanie na warszawskim Bemowie na Lotnisku Bemowo przy zbiegu ulic Powstańców Śląskich oraz Piastów Śląskich. Pokazy podziwiać będzie można od 3 do 15 czerwca 2015. W programie pokazy z udziałem Tygrysów, Słoni, Żyraf, Strusi, Koni, Wielbłądów, Lam, Watussi oraz Kangurów. W widowisku nie zabraknie także pokazów z udziałem Akrobatów, Ekwilibrystów, Tancerzy oraz Klaunów. Honorowy Patronat nad polską trasą a zarówno organizatorem występów Circo Medrano na terenie Polski jest Agencja Rozrywkowa "TRAMP".
Cyrk Arizona w Sopocie
CYRK arizona 2015Do Sopotu ,który jest częścią trójmiasta przybył mały polski cyrk Arizona działający pod kierownictwem pana Jerzego Szafranka. Jak udało nam się dowiedzieć na sopockim Brodwinie gdzie aktualnie stoi miasteczko cyrkowe Arizony doszło do drobnego skandalu , gdyż jak twierdzą lokalne media cyrk przebywa tam "nielegalnie", ale czy na pewno? W dzisiejszym artykule postaramy się państwu tę sytuację objaśnić.
Dyrektor cyrku pan Jerzy Szafranek otrzymał wstępną zgodę na wjazd do miasta , dlatego cyrk wjechał i namiot został rozstawiony na placu przy ulicy Cieszyńskiego co prawda na prywatnym podwórku jednego z tamtejszych osiedli , lecz odpowiednią zgodę cyrkowcy otrzymali. Niestety niektórzy mieszkańcy tamtych okolic nie mają honoru, dlatego też w związku z licznym skargami mieszkańców zgoda została cofnięta. Mimo tego jednak cyrk przyjechał. Jak się okazało dyrektor cyrku sam przyznał,że popełnił błąd i zaproponował zapłacenie mandatu w wysokości 500 zł. Mimo to p. Szafranek poprosił lokalne władze, aby spektakl się odbył gdyż wysprzedano już większą część biletów, a uzasadnił to faktem iż nie można w ten ani w żaden inny sposób oszukiwać widza, ponadto na chwilę obecną nie posiada pracowników technicznych , a namiot może zostać zwinięty najwcześniej w środę, tak więc tym samym cyrk w Sopocie postoi prawie cały tydzień. My tę sytuację uważamy za absurd gdyż każdy cyrk musi sobie jakoś radzić, aby zdobyć widza więc nie ma w tym nic dziwnego,że cyrk stanął na osiedlowym podwórku. Jednakże napisać o tym musimy , gdyż w pewnym stopniu jest to reklama dla cyrku a więc tak , namiot ustawiony został kilka metrów od budynku mieszkalnego dzięki czemu namiot widać także z okien prywatnych mieszkań co jest dużym plusem dla Cyrku Arizona.
Circus Constanze Busch w Polsce!
BUSHAktualnie na terytorium Polski przebywają takie zagraniczne cyrki jak: Circo Medrano, Cirkus Alex oraz Cirkus Kallner. Jak udało się dowiedzieć redakcji naszego portalu, do naszego kraju już niebawem przyjedzie kolejny cyrk tym razem z Niemiec, mamy oczywiście na myśli Circus Constanze Bush,który swoją premierę przed polską publicznością będzie miał już 27 maja br. w Krośnie Odrzańskim. Cyrkowe Miasteczko stanie na placu przy ulicy Metalowców. W widowisku podziwiać będziemy mogli między innymi pokazy z udziałem tygrysów, watussi, zebr, koni, lam, oraz wielbłądów. Namiot Cyrkowy jest średni co do wielkości gdyż ma 28 metrów średnicy, natomiast jednorazowo może pomieścić 800 widzów. Ostatnim miastem na niemieckiej trasie cyrku będzie Guben. Przypomnijmy w Krośnie Odrzańskim Circus Constanze Busch wystąpi 27 oraz 28 maja 2015, zaś spektakle grane będą w następującym rozkładzie: w środę o 16.00 i 19.00 a w czwartek o 15.00. ZAPRASZAMY
Nowy Dromader w Cyrku Korona
albinosKilka dni temu pisaliśmy wam recenzję z cyrkowo bajkowego pokazu Cyrku Korona w Legionowie. Zgodnie z daną Wam wcześniej obietnicą dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam nowego czworonożnego pupila Cyrku Korona. A mianowicie jest to miesięczny śnieżno biały Dromader Albinos. Aktualnie pupila można oglądać w czasie przerwy w cyrkowej stajni a nie wykluczone,iż już w najbliższym czasie na arenie. Dzisiaj cyrk Korona ze swoją najnowszą produkcją wystąpi w Zambrowie zaś jutro w Sokołowie Podlaskim. My ze swojej strony zachęcamy wszystkich do obejrzenia show na żywo pod namiotami największego w Polsce Cyrku KORONA. W opcji czytaj więcej przygotowaliśmy dla Was zdjęcie miesięcznego członka stajni Cyrku Korona!
Legionowo: Występ cyrku Korona
Cyrk Korona 2015 LEGIONOWODzisiejszego popołudnia tzn 3 maja 2015 artyści z Cyrku Korona zaprezentowali swoje nowe multimedialne show pt Cyrkowo Bajkowo przed mieszkańcami Legionowa. Jak już pisaliśmy w poprzednim artykule namiot stanął w nowym miejscu a dokładniej przy ulicy Husarskiej obok Domu Handlowego Maxim. Przedstawienie rozpoczęło się natomiast punktualnie o godzinie 15.00. Redakcja naszego portalu miała okazję gościć na dzisiejszym spektaklu w związku z czym przygotowaliśmy dla Was recenzję. Miłej lektury.
O godzinie 14.30 pracownicy techniczni cyrku rozpoczęli wpuszczanie widowni pod namiot.Podczas dzisiejszego widowiska publiczność dopisała, frekwencja wynosiła ponad 100 %, wszystkie bilety na lożę zostały sprzedane, również całe gradziny sektory były zapełnione legionowską widownią. O godzinie 15.00 zaczyna się program, przepiękną paradą z udziałem obsługi technicznej, bajkowych postaci oraz artystów w rytmie piosenki "hej ho" z bajki Królewna Śnieżka i Siedem Krasnoludków.
Pierwszym pokazem jaki mogliśmy zobaczyć w tegorocznym widowisku był pokaz sprężyny Slinky jaki zaprezentowała nam artystka z Czech, Helena. Po krótkiej chwili na arenie pojawiły się zwierzęta egzotyczne , które w niezwykłym pokazie zaprezentował właściciel Cyrku Korona pan Thomas Pinder. Zaś w pokazie akrobatyki napowietrznej na sztrabatach zaprezentowała się artystka z Ukrainy, Inka Kalachevska.
Kilka minut później na arenie ponownie pojawiła się Helena tym razem prezentując nam uroczy pokaz akrobatyczny z pieskiem, zaś jedyne w Polsce persze zaprezentowało przed nami Duo Costache. Natomiast pierwszą część widowiska zakończył pokaz kucyków Little Pony. Podczas przerwy tradycyjnie można było odwiedzić cyrkowe zoo , do którego dołączył nowy członek ale o tym napiszemy w następnym artykule. Drugą część repertuaru Korony rozpoczął pokaz hula hoop prezentowany przez Inkę Kalachevską, chwilę później cyrkową farmę przedstawiła nam Emma Pinder. Niesamowite napowietrzne ewolucje w sieciach, możliwości ludzkiego ciała zaprezentowała Vita. A teraz hit tegorocznego turnee pokaz uroczych uchatek kalifornijskich zaprezentował Jan. Zaś żonglerkę akrobatyczną zaprezentowało nam czeskie Duo Rapoli. Cyrkowo Bajkowy program Cyrku Korona zakończył się pokazem na wysokiej linie poziomej prezentowanym przez El Diablo. O dobry humor widzów zadbał klaun wszech czasów Mr Chap. Zaś widowisko poprowadził kapelusznik - Patryk Wieczorek. Podsumowując według naszej oceny do najlepszych punktów programu należą takie pokazy jak: Wysoka Lina Pozioma, Ewolucje w Sieciach, Gimnastyka na Sztrabatach, Persze oraz Pokaz uchatek Kalifornijskich. Już niebawem w naszej galerii ukażą się fotografie z dzisiejszego pobytu Cyrku Korona w Legionowie. Już jutro artyści wystąpią w Zambrowie natomiast we wtorek w Sokołowie Podlaskim.
Cyrk Korona już w Legionowie!
Cyrk Korona Spektakl 2015Jutro tzn 3.05.2015 w święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Legionowie wystąpi ze swoim najnowszym spektaklem "Cyrkowo-Bajkowo" największy w Polsce cyrk Korona. Jak udało się ustalić redakcji naszego portalu , cyrk Korona właśnie przyjechał do Legionowa gdzie aktualnie trwa ustawianie transportów zaś punktualnie o godzinie 6.00 nad ranem rozpocznie się wznoszenie ku górze czerwono białego szapita Korony. Spektakl odbędzie się o godzinie 15.00 w nowym miejscu przy ulicy Husarskiej obok Domu Handlowego "Maxim". Dotychczas cyrki w Legionowie rozkładały się na miejskim targowisku, niestety ze względu na nowo wyłożoną kostkę cyrki zmuszone zostały do rozkładania się w nowym miejscem i tak od pewnego czasu stał się plac przy ulicy Husarskiej obok Domu Handlowego MAXIM.W najnowszej produkcji Korony możemy zobaczyć między innymi Szalonego Linoskoczka, Akrobatyczną Żonglerkę, Gimnastykę na Sztrabatach, Ewolucje na wysokich masztach, Hula Hoop, Gimnastykę Napowietrzną w sieciach, Akrobacje z pieskiem, a także Zebry Afrykańskie, Konie Arabskie, Coby, psy, Kucyki "little pony", Lamy, Gęsi, Wielbłądy, Kozy, Małpy, Koguty, Dromadery, Byka Szkockiego oraz Foki. Program poprowadzi kapelusznik - Patryk Wieczorek, zaś o dobry humor podczas widowiska zadba clown, mistrz humoru wszech czasów - Mr Chap.
Agnieszka Marczak ponownie na arenie...
MEDR ANO cyrkJakiś czas temu informowaliśmy państwa o występach Agnieszki Marczak na arenie popularnego Cyrku Zalewski, dzisiaj również mamy informacje dotyczącą Agnieszki Marczak a mianowicie już jutro tzn 3 maja artystka ponownie gościnnie wystąpi na cyrkowej arenie. Tym razem na arenie Narodowego Włoskiego Cyrku Medrano. Przypomnijmy artystka na arenie zaprezentuje pokaz kontorsjonistyki. Serdecznie Wszystkich zapraszamy pod kopułę Narodowego Cyrku Medrano. Jako ciekawostkę możemy dodać,iż artystka gościnnie pojawi sie na arenie medrano już jutro podczas pobytu cyrku w Kielcach.
Spędź weekend majowy z Cyrkiem Wictoria
Cyrk Wictoria programCyrk Wictoria jest to nowy polski cyrk założony na początku sezonu 2015 przez Dominika Kozłeckiego. Cyrk co do wielkości zalicza się do średnich polskich cyrków. Występy cyrkowe odbywają się pod czteromasztowym czerwonym namiotem. Cyrkowcy początek maja spędzą w województwie Opolskim , zaś programy dzisiaj tzn 1.05 spektakl zagrany został w Zdzieszowicach. Natomiast 2 oraz 3 maja cyrk wystąpi w Strzelcach Opolskich. A teraz co w programie, w nowym widowisku zobaczyć możemy między innymi Duet Ando w niezwykłym pokazie transformacji. W widowisku można także obejrzeć akrobacje w sieciach oraz wiele innych atrakcji.
Świnoujście: Majówka z Cyrkiem Arizona
CYRK arizona 2015Cyrk Arizona jest jednym z mniejszych polskich cyrków, programy odbywają się pod 2 masztowym błękitnym namiotem. Jest to cyrk może nie taki jak Korona czy Zalewski ale patrząc na tegoroczne widowisko można z całą pewnością stwierdzić ,iż jak na taki cyrk program jest dość dobrze przygotowany. Aktualnie występy Arizony odbywają się nad morzem i to właśnie tam cyrk spędzi tegoroczną majówkę. Dzisiaj tzn 1go maja 2015 spektakl grany jest w Wolinie, dlaczego piszemy ,że grany a już wyjaśniamy gdyż widowisko rozpoczęło się 30 minut temu punktualnie o godzinie 16.00. Natomiast pozostałe dni długiego majowego weekendu tzn 3 oraz 4 maja 2015 spektakl zobaczą mieszkańcy Świnoujścia. Co ciekawe w Świnoujściu cyrk wystąpi w dwóch różnych miejscach. 3 maja przy ulicy 11-go listopada odbędą się 2 programy o godzinie 12.00 oraz o 16.00. Natomiast 4 maja cyrkowcy wystąpią w świnoujskiej dzielnicy Karsibór. Tutaj miasteczko cyrkowe stanie za Domem Kultury, przy ulicy 1-go maja , zaś repertuar artyści przedstawią o godzinie 17.30. Zapraszamy Serdecznie
Nowa wersja ulotek "Cyrkowo Bajkowo" Cyrku Korona 2015
Cyrk Korona15W najbliższą niedzielę największy cyrk w Polsce, cyrk Korona wystąpi przed mieszkańcami Legionowa. Miasteczko cyrkowe rozłoży się na placu przy Domu Handlowym MAXIM przy ulicy Husarskiej. Program odbędzie się o godzinie 15.00. Jednakże nie o to chodzi w tym artykule a mianowicie od początku sezonu cyrkowego 2015 tzn od Lutego w materiałach reklamowych zaszło kilka zmian a mianowicie napis "Cyrk Korona" zmienił czcionkę , ponadto nazwa widowiska "Cyrkowo Bajkowo" zmieniła kolorystykę z pomarańczowego na żółty dzięki temu ulotki jeszcze bardziej przyciągają oko potencjalnego widza. W tym artykule możemy także dodać ,iż cyrk Korona jest jedynym cyrkiem w Polsce posiadającym tak profesjonalną reklamę. Co prawda widowisko odbędzie się w Legionowie jednakże w miejscowości Chotomów, oddalonej o kilka kilometrów od Legionowa również pojawiły się plakaty oraz ulotki zachęcające do obejrzenia widowisko w Legionowie. Wszystkich bardzo chętnie zachęcamy do odwiedzenia największego cyrku w Polsce podczas sezonu 2015. Tak więc wypatrujcie Cyrku Korona w swoich miastach a z pewnością nie będziecie żałować.
Majówka w Polskich Cyrkach 2015
Cyrk Arena 2015(1)Już jutro tzn 1 maja rozpocznie się długi majowy weekend tzw "Majówka", a więc z tej okazji cyrki na terenie naszego kraju przygotowały bardzo ciekawe oferty artystyczne dla swoich widzów. Zacznijmy od największego w Polsce, Cyrku Korona, który już jutro wystąpi przed mieszkańcami warszawskiej dzielnicy Rembertów, w sobotę 2 maja cyrkowcy z widowiskiem "Cyrkowo-Bajkowo" wystąpią przed mieszkańcami kolejnej z warszawskich dzielnic tym razem Warszawa Ursus, zaś 3 maja artyści wystąpią w Legionowie. Cyrk Zalewski natomiast ze swoim repertuarem w majówkę wystąpi nad morzem, 2 maja spektakl obejrzą mieszkańcy Gdyni, Narodowy Włoski Cyrk Medrano wystąpi w Kielcach, trzeci co do wielkości polski cyrk , oczywiście Cyrk Arena wystąpi w takich miastach jak: Jarocin (1.05), Ostrów Wielkopolski (2.05). Teraz przyszedł czas na te nieco mniejsze polskie cyrki a więc tak: Cyrk Arlekin swoje programy zaprezentuje w Bełchatowie (1.05) oraz w Częstochowie (3.05). Cyrk Arizona zagra w Wolinie, a cyrk Wictoria w Zdzieszowicach oraz w Strzelcach Opolskich. Zaś jedyny w Polsce Panoramiczny Cyrk Juremix zagra przed mieszkańcami Mogilna oraz Gniezna. Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzenie polskich cyrków również podczas tegorocznej Majówki. My możemy zdradzić,iż w majówkę a dokładniej 3 maja redakcja naszego portalu odwiedzi największy w Polsce cyrk Korona podczas wizyty w Legionowie.
Strona 1 z 55 1 2 3 4 > >>
:. Nasi Partnerzy .:Znajdziesz Nas na:
Nowe Fotografie:
Cyrk KORONA 2015

Cyrk ARLEKIN 2015

Fotogaleria już dostępna!
Kliknij TUTAJ

Na Forum
Najnowsze Tematy
Oddam, Sprzedam, kup...
śkąd jestes
KUPNO
Najciekawsze Tematy
Oddam, Sprzedam, ... [0]
śkąd jestes [0]
KUPNO [0]
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Miko222
05/05/2015 16:40
Ale wyslesz

Portal Arena Cyrkowa
05/05/2015 14:40
W galerii czekają również zdjęcia z Cyrku Korona z Legionowa smiley

Portal Arena Cyrkowa
05/05/2015 14:39
Zapraszamy do naszej fotogalerii gdzie ukazały się najnowsze zdjęcia z Cyrku Arlekin z Kłobucka oraz Częstochowy wykonane przez redakcję naszego portalu smiley

Portal Arena Cyrkowa
05/05/2015 14:38
Miko222 spokojnie smiley

Miko222
05/05/2015 14:15
Admin odpiszess?

Miko222
04/05/2015 15:41
Admin odpisz

Portal Arena Cyrkowa
01/05/2015 11:55
Terminarz już dostępny smiley

Miko222
30/04/2015 17:48
Admin halo?

Portal Arena Cyrkowa
28/04/2015 23:10
W naszej galerii pojawiły się nowe zdjęcia z Cyrku Safari 2015 podczas pobytu w Jaśle !

Miko222
28/04/2015 20:24
Admin odpiszesz plisplis

Archiwum
Tłumaczenie Strony
Darmowe narzędzie do tłumaczeń stron internetowych
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 279
Najnowszy Użytkownik: Domino
right border
unten links unten rechts


882420 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie